135 tetovaní zajačika naplnených roztomilosťou

Bunny tetovanie, nazývané tiež králičie tetovanie, je veľmi populárne už niekoľko rokov. Tieto tetovania sú rozkošné a oplatí sa ich získať. Bunny tetovanie má niektoré z najkrajších významov, ktoré s nimi sú spojené, a niektoré významy odrážajú život človeka. Existuje mnoho variácií tetovania králikov a každé z nich má symbolický význam. Ak plánujete tetovanie roztomilého zajačika, musíte sa pozrieť na tieto roztomilé tetovania zajačika uvedené nižšie. Spolu s myšlienkami narazíte aj na rôzne významy.

Význam tetovania zajačika

Bunny tetovanie je jedným z mála rozkošných tetovaní zvierat, ktoré majú veľa významov a interpretácií. O zajačikoch je známe, že vďaka svojej prefíkanej a rýchlej osobnosti prekážajú. Králičie tetovanie vám preto pripomína, ako sa s vtipom a múdrosťou dokážete dostať cez každú náročnú fázu. Bunny tetovanie tiež symbolizuje bohatstvo, čistotu, plodnosť, mesačné a lunárne cykly, prírodu a znalosti.

Mnoho kresťanov verí, že noha zajačika predstavuje šťastie a prosperitu. V prvých dňoch si ľudia spájali zajačikov so zlými čarodejnicami a nešťastím. Zabili by králika so špeciálnymi vlastnosťami, aby sa zbavili čiernej mágie alebo predzvesť. Králičiu nohu by si však nechali ako amulet; ľudia verili, že noha zajačika prináša šťastie.

Vaše tetovanie zajačika by mohlo tiež znamenať oslavy Veľkej noci, pretože mnohé rodiny majú na Veľkú noc poľovačku a rôzne tradície, ktoré zahŕňajú zajačikov. Tetovanie by vám teda mohlo pripomenúť všetky šťastné a radostné chvíle, ktoré strávite s rodinou.

Ľudia s rodinami milujúcimi zábavu si zvyčajne dajú tetovanie zajačika, pretože symbolizuje lásku a harmóniu medzi členmi rodiny. Mnoho ľudí tiež vníma tetovanie zajačika ako znak dobrého fyzického vzťahu. Vaše tetovanie zajačika nemusí niečo znamenať; veľa ľudí to nechá napustiť atramentom len kvôli svojim rozkošným funkciám a vzhľadu.

Nápady na umiestnenie tetovania pre zajačikov

Rozhodnutie o umiestnení tetovania zajačika na vašom tele môže byť trochu úloha. Existuje viac ako sto návrhov tetovania zajačikov, ktoré majú rôzne tvary a veľkosti. Perfektné umiestnenie tetovania zajačika závisí od veľkosti vášho tetovacieho návrhu.

Ak sa chystáte na tetovanie malého zajačika, ideálnym miestom na to bude členok, zápästie, za ucho alebo rameno. Ak sa chystáte na stredne veľký alebo väčší s množstvom detailov, je najlepšie ho dostať na ruku, chrbát alebo lýtko.

Mnoho ľudí sa rád pochváli svojim rozkošným malým tetovaním zajačika; preto ho dostanú na viditeľné miesto, ako je oblasť paží, zápästia alebo krku. Keď ste si vybrali perfektný dizajn tetovania zajačika, výber správneho umiestnenia už nebude taká úloha. Bez ohľadu na to, kde si necháte tetovať svojho zajačika, bude vyzerať rozkošne ako vždy.

Druhy zajačikového tetovania

Vzhľadom na to, že vzory tetovania zajačikov sú rôzne, spadajú tieto tetovania do rôznych typov. Nasleduje zoznam rôznych typov tetovania zajačikov, ktoré vám pomôžu uľahčiť vám výber tým, že vám poskytnú predstavu, na ktorú by ste mohli kliknúť..

  • Tetovanie Tribal Bunny
  • Tradičné tetovanie zajačika
  • Kreslené tetovanie zajačika
  • Tetovanie akvarelového zajačika
  • Tetovanie zajačika Flory
  • Dramatické tetovanie zajačika
  • Geometrické tetovanie zajačika

135+ nápadov na tetovanie zajačika

Čiernobiele tradičné tetovanie zajačika

tetovanie čierneho králika

Ak sa rozhodnete pre jednoduché tetovanie zajačika, toto čierne a biele tradičné tetovanie zajačika je pre vás perfektnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje stredne veľkého zajačika napusteného čiernou farbou s rôznymi čiarami a tieňovaním na vylepšenie vlastností zajačika. Vydáva prísnu a mužnú atmosféru. Veľkosť zajačika môžete kedykoľvek zmeniť, ak chcete, aby bol o niečo menší. Ideálnym miestom pre tento typ tetovania by bola ruka alebo lýtko.

Akvarel zajačik tetovanie

Akvarel zajačik tetovanie

Technika tetovania akvarelom je jedným z najväčších vynálezov v tetovacom priemysle. Ak chcete jedinečné tetovanie zajačika, musíte toto tetovanie akvarelového zajačika vyskúšať. K tetovaniu patrí zajačik načrtnutý čiernym atramentom v stoji s tieňovaním sivým atramentom na vylepšenie jeho vlastností.

Okolo zajačika je niekoľko trojuholníkových geometrických tvarov a kvapiek akvarelu, ktoré zahŕňajú morskú modrú a žlté odtiene. Môžete pridať ďalšie farby a dosiahnuť tak vzrušujúcejší vzhľad. Toto tetovanie prináša u zajačika veľmi umelecký nádych a vyzerá fantasticky. Toto tetovanie môžete dokonale zabiť na predlaktí.

Fierce Bunny Tattoo

Ak chcete svojmu tetovaniu zajačika dodať dramatický nádych, zvážte získanie tohto neuveriteľného divokého tetovania zajačika. Toto tetovanie obsahuje čierno -sivého napusteného zajačika v kabáte mladého bubeníka. Tieňovanie a kontúrovanie vykonávané v tomto tetovaní nie sú z tohto sveta, pretože prináša realizmus a priťahuje pozornosť..

Pozadie tetovania obsahuje tieňovanie čiernym a červeným atramentom, ktoré zvýrazní divokosť. Toto tetovanie zobrazuje silný a nebojácny charakter človeka a motivuje jeho nositeľa, aby bol ostrý a silný vo všetkých situáciách. Toto tetovanie si môžeš stiahnuť na ruku.

Roztomilé tetovanie zajačika veniec

Ak hľadáte ženské, roztomilé tetovanie zajačika, zamilujete si toto rozkošné tetovanie do vienka. Toto tetovanie obsahuje čiernobielu tvár zajačika, ktorá sa objavuje v náčrte podobnom roztomilej a rozkošnej póze. Okolo zajačika je chodník čiernych načrtnutých kvetov, ktoré okolo jeho tváre vytvárajú malé srdiečko. Dva malé kvety sa objavujú aj na boku zajačika.

Toto tetovanie symbolizuje bohyňu severskej kultúry známu ako Freya. Táto bohyňa je vynikajúcou reprezentáciou lásky, s*x a mágie. Ak máte pocit, že sa môžete spojiť s týmto tetovaním, musíte ho ihneď dostať a zabiť ho na chrbtovej alebo kľúčnej kosti..

Mystické zajačie tetovanie

Ak chcete hodiť niekoľko veľkých vibrácií Alenky v ríši divov a fascinovaných zajačikom v príbehu, vyskúšajte toto mystické zajačie tetovanie. Toto tetovanie obsahuje známu fiktívnu postavičku zajačika z Alenky v ríši divov napustenú rôznymi farbami a v ruke drží malé hodiny. Zajačik vyzerá, akoby bol na úteku, rovnako ako v knihe a filme.

Toto tetovanie symbolizuje vašu mystickú predstavivosť ako osobu a tiež predstavuje vašu osobnosť uvedomujúcu si čas a to, ako ste stále na úteku. Ak sa teda snažíte vytvoriť vo svojom tetovaní atmosféru Disney, toto je tetovanie pre vás. Aj keď bude kdekoľvek na tele pôsobiť rozkošne, môžete ho predviesť na ruke.

Tetovanie keltského králika

Keltský králik Tattoo.jpeg

Ak chcete ísť na tetovanie zajačika, ktoré má starodávne spojenie s keltským kmeňom, mali by ste ísť na toto tetovanie keltského zajačika. Toto tetovanie obsahuje čierneho napusteného zajačika vyrobeného z rôznych keltských línií a kriviek. Králik bol v keltskom kmeni významným symbolom, pretože ho považovali za spojivo medzi vílami a ľuďmi..

Predstavovalo tiež silné spojenie s prírodou. Kelti verili, že králik bol hlavným zdrojom komunikácie s bohmi. Toto tetovanie je celkom vzrušujúce a na pohľad veľmi jedinečné. Môžete si ho stiahnuť na chrbte, lýtku alebo predlaktí.

Časté otázky

Aký typ tetovania vydrží najdlhšie?

Ak chcete, aby vám tetovanie vydržalo dlhšie, mali by ste sa pustiť do čiernobieleho tetovania rovnako ako tradičné čiernobiele tetovanie zajačika. Svetlé farby ako modrá, svetlo zelená a ružová majú tendenciu skôr miznúť. Tmavé farby, ako je červená a čierna, majú výrazný vzhľad a v porovnaní so svetlým atramentom majú pomerne dlhú životnosť.

Bude moje tetovanie vyzerať zle, keď začnem starnúť?

Nie, nie nevyhnutne. To úplne závisí od toho, ako starnete a ako dobre tetovanie dokončili vaše tetovanie. Musíte sa uistiť, že si na prácu vyberiete skúseného tatéra. Preto si pred tetovaním musíte urobiť malý prieskum.

Bolí ma tetovanie na členku?

Áno, tetovanie na členku je dosť bolestivé, pretože táto oblasť obsahuje veľa kostí a takmer žiadny tuk. Oblasti tela, ktoré obsahujú viac kostí, pri tetovaní viac bolia, pretože ihla má tendenciu bodať cez kosti. Bolesť však závisí od vašej tolerancie a schopností vášho tetovača. Každé tetovanie, ktoré si necháte urobiť, vás poriadne bolí. Nakoniec bolesť stojí za to, keď je tetovanie dokončené.

zajačik-tetovanie

Záverečné myšlienky

S pomocou týchto neuveriteľných nápadov na tetovanie zajačikov si teraz môžete vybrať najlepšie tetovanie zajačika, ktoré sa vám dostane na telo. Každý z týchto návrhov tetovania má jedinečný vzhľad a mnohé z nich odrážajú vašu osobnosť. Nestrácajte teda viac času a vyskúšajte tieto fantastické tetovania zajačikov.

About the author