150 najlepších tetovaní bielym atramentom v USA tento rok

Tetovanie je tu už v praveku. Je to jeden z najbežnejších formy sebavyjadrenia a ako forma umenia. V tých časoch bolo tetovanie čisto na čiernom atramente, ale dnes sa tetovanie dodáva vo viacerých farbách! V skutočnosti sa dnes s tetovaním deje ešte zvláštnejší trend. Teraz môžete mať tetovanie bielym atramentom a nevadí vám, že pod ultrafialovým svetlom vyzerá skvele.

Tetovanie bielym atramentom je ideálne pre ľudí, ktorí nie sú dostatočne odvážni a môžu ukázať svoje tetovanie verejnosti. Tento druh tetovania zvyčajne nie je taký pútavý pri bežnom svetle, ale keď naň narazia ultrafialové svetlá, uvidíte zložité detaily dizajnu tetovania..

biele atramentové tetovanie

Druhy tetovania bielym atramentom

Tetovanie bielym atramentom môže byť čokoľvek. Môže mať podobu vzorov inšpirovaných zvieratami alebo zložitých symbolov, ako každé bežné tetovanie. Jediným rozdielom medzi týmto druhom tetovania a bežným je farba použitého atramentu. Je zrejmé, že tento druh tetovania používa namiesto bežných čiernych a viacfarebných atramentov iba biely atrament.

Tu sú niektoré z najobľúbenejších tetovaní bielym atramentom, ktoré môžete dnes získať:

  1. Vyhlásenie Tetovanie s bielym atramentom

Toto je jedno z najbežnejších bielych tetovaní, ktoré zbožňujú mladí ľudia. Z diaľky nie je možné tetovanie vidieť, a preto je lepšie začleniť správu, ktorú chcete sprostredkovať, do obyčajného textu. Tento druh tetovania zvyčajne obsahuje meno jeho majiteľa, meno rodiny majiteľa alebo meno jeho významnej osoby. Môže to byť tiež obľúbený citát majiteľa alebo jeho vlastné motto. Výrokovým tetovaním môže byť v skutočnosti čokoľvek, čo je v obyčajnom texte.

  1. Geometrické tvary Tetovanie s bielym atramentom

Toto je ďalší obľúbený dizajn pre tento druh tetovania. Geometrické tvary môžu predstavovať množstvo vecí. Niektoré z týchto tvarov sa kombinujú a vytvárajú určitý symbol. Geometrické tvary tetovania väčšinou tvoria určitý vzor, ​​ktorý vyzerá ako symbol tajnej spoločnosti alebo skupiny, ktorá je veľmi vážená. Tento druh tetovania je zvyčajne najťažším a najkomplexnejším dizajnom, ktorý môžu urobiť profesionálni tatéri. Zrkadlové tvary vytvárajú opakujúci sa vzor na časti tela zvolenej osobou, ktorá si tetuje.

  1. Zodiac tetovanie bielym atramentom

Väčšina ľudí na svete, ak nie všetci, veľmi verí v ich znamenia zverokruhu. Veriť, že nebeské telá ovplyvňujú budúcnosť vášho života, je prax, ktorá siaha do gréckych a rímskych čias. Aj keď sa to nepreukázalo, ľudia si zvykli pri rozhodovaní o živote brať ohľad na svoje znamenia zverokruhu. Tetovanie zverokruhu vám pripomenie vaše presvedčenie a vlastnú kultúru.

  1. Kvetinové tetovanie

Toto je najčastejšie u žien. Kvety majú túto istú príťažlivosť, vďaka ktorej vyzerá tak krásne, bez ohľadu na to, akú môže mať formu. Tetovači po celom svete majú kvôli svojej popularite určite k dispozícii aspoň jeden dizajn tetovania kvetov. Tento druh tetovania môže ísť od jednoduchej ruže po komplikovaný zväzok rôznych kvetov, aby reprezentoval to, čo chce majiteľ naznačovať.

  1. Hviezdne tetovanie

Hviezdne tetovanie nikdy nezostarne. V dávnych dobách veľa ľudí verí, že hviezdy na ich oblohe hrajú v ich živote významnú úlohu. Táto viera existuje už celé generácie a udržiava túto prax nažive až dodnes. Mnoho ľudí si necháva tetovanie hviezd pripomínať túto vieru, iní to tiež chcú jednoducho preto, že návrhy hviezd sú mimoriadne umelecky nádherné..

biele atramentové tetovanie

Význam tetovania s bielym atramentom

Rovnako ako akékoľvek iné bežné tetovanie, aj tetovanie bielym atramentom môže mať rôzny význam. Význam každého tetovania závisí od dizajnu, ktorý si zvolí osoba, ktorá si tetovanie robí, alebo výtvarník, ktorý ho robí. Za jednoduchým ružovým tetovaním sa môže skrývať veľa správ a tiež môže existovať iba jeden význam, ktorý je súčasťou komplexného tetovania s návrhom geometrických tvarov.

Jediný rozdiel medzi tetovaním bielym atramentom a bežným tetovaním je ten, že používa atrament, ktorý má biele pigmenty. Na tento druh tetovania sú zvyčajne najlepší ľudia s prirodzene svetlou a bielou pokožkou. Je to spôsobené tým, že tmavšie tóny pleti majú tendenciu neabsorbovať biele pigmenty z atramentu, takže je takmer nemožné ním kresliť dizajn na pokožku..

Tetovanie bielym atramentom sa stáva veľmi populárnym kvôli svojej výstrednosti a sofistikovanej aure. Napriek tomu, že si tento druh tetovania ľudia väčšinou nevšimnú, stále je obľúbený kvôli osobnému spojeniu s majiteľom.

Pozri tiež:

  • 125 Populárnych nápadov na tetovanie matky dcéry
  • 110 najlepších návrhov tetovania kompasu
  • 125 najchladnejších návrhov tetovania vlka
  • 125 najlepších nápadov na tetovanie kolibríka za rok 2017
  • 125 najlepších tetovaní z čerešňových kvetov za rok 2017

Ideálne umiestnenie tetovania s bielym atramentom

Tetovači sa domnievajú, že každá časť tela je skvelým plátnom na tetovanie, ale bolo by lepšie dať správny druh tetovania na správnu časť tela. Ideálne umiestnenie vašich tetovaní bielym atramentom bude závisieť od dizajnu, ktorý ste si vybrali. Ak chcete mať tetovanie geometrických tvarov, bolo by vhodné ho dať na širšiu oblasť, ako je hruď (pre mužov) alebo chrbát. Tento dizajn môžete mať aj na nohe alebo rukách, v závislosti od veľkosti prevedenia, ktoré ste si vybrali.

V prípade malých srdiečok a tetovania s hviezdičkami by bolo dobrým miestom zadná časť krku a ruka. Môžete ho mať aj vzadu, len kúsok pod ramenami, aby ste ho viac zvýraznili. Existujú aj ďalší ľudia, ktorí si dávajú tetovanie na jednu stranu krku, len kúsok pod uši. Toto umiestnenie je horúce a sexy, čo z neho robí obľúbenú možnosť pre ženy.

biele atramentové tetovanie

Tipy na prípravu tetovania s bielym atramentom

Na trvalé tetovanie je potrebné dôkladne myslieť. Akonáhle si dáte tetovanie, bude ťažké ho neskôr vymazať, nieto ešte veľmi drahé. Ak ste tetovanie polovičatí, možno by ste si ho ani nedali, pretože by ste to mohli v budúcnosti ľutovať. Ak si však naozaj chcete dať tetovanie, potom si musíte vybrať dizajn, ktorý budete milovať do konca života. V opačnom prípade budete chcieť tetovanie vymazať, ak sa pre vás dizajn stane bezvýznamným.

Pri tetovaní bielym atramentom je mimoriadne dôležité vziať do úvahy tón pleti. Tí, ktorí majú tmavé tóny pleti, budú mať problém získať dokonalú bielu v tetovaní. Je to spôsobené tým, že ľudia s tmavou pokožkou majú nízku toleranciu na biele pigmenty používané v bielych atramentoch. Výsledkom je, že tetovanie neukáže toľko, čo znamená, že je akosi zbytočný. Toto je však prípad od prípadu a nie je nemožné, aby si ľudia s tmavou pleťou dali urobiť tetovanie bielym atramentom.

Predtým, ako pôjdete k svojmu tatérovi, uistite sa, že ste sa už rozhodli pre koncept a dizajn vášho tetovania. To vám ušetrí veľa peňazí a tiež čas. Hoci v tetovacom obchode môžete požiadať o prispôsobený dizajn, bude užitočné vopred vedieť, aký koncept chcete ukázať. Tetovač má spravidla portfólio návrhov, z ktorých si môžete vyberať, takže si nakoniec môžete vybrať každý skvelý dizajn, ktorý uvidíte. To nie je také praktické pre ľudí, ktorí si robia prvé tetovanie.

Akonáhle ste sa rozhodli pre svoj dizajn, pripravte sa fyzicky. Predtým, ako pôjdete do tetovacieho obchodu, ste sa mali osprchovať, pretože by ste sa pre bolesť z tetovania možno celé dni nemohli osprchovať. Je to skutočne také bolestivé nechať sa tetovať? To závisí od vašej úrovne tolerancie bolesti. Obvykle to bude bolieť len niekoľko minút. Po chvíli sa vaše telo začne prispôsobovať bolesti a zmení ho na uspokojivý pocit.

biele atramentové tetovanie

Priemerné náklady na službu & Štandardné náklady na tetovanie bielym atramentom

Tetovanie bielym atramentom je spravidla drahšie ako bežné tetovanie čiernym atramentom. Je to spôsobené špeciálnym atramentom na pokrytie dizajnu. Tiež náklady na tetovanie budú závisieť od dizajnu, ktorý ste si vybrali, a od veľkosti dizajnu. Za celý návrh tetovací umelci zvyčajne účtujú 50 – 100 dolárov. Toto je len pre jednoduché tetovanie ako srdce, ruže, hviezdy a základné geometrické tvary.

Umiestnenie tetovacieho obchodu je tiež faktorom, ktorý je potrebné zvážiť pri premýšľaní o cene tetovania. Populárnejší tatéri si môžu účtovať viac ako začínajúci umelci. Ak pôjdete na miesta, kde si nechávajú tetovať známe osobnosti, mali by ste očakávať, že ceny sú drahé.

Pri zložitých tetovaniach bielym atramentom niektorí tetovací umelci účtujú hodinovú sadzbu, ktorá môže dosiahnuť až 250 dolárov za hodinu. Pred odchodom k svojmu umelcovi sa teda starostlivo rozhodnite, aké tetovanie chcete získať.

Tipy na údržbu po tetovaní bielym atramentom

Aj keď je pohľad na tetovanie bielym atramentom nádherný, väčšina používateľov si nie je vedomá toho, že má tendenciu slabnúť rýchlejšie ako tetovanie čiernym atramentom. Preto je dôležité, aby majitelia tetovania bielym atramentom vedeli, ako si svoje tetovanie udržiavať a aby aj po niekoľkých rokoch vyzeralo krásne..

Prvá rada, ktorú by ste mali mať na pamäti, je držať ju mimo slnečného žiarenia. Biele pigmenty použité na tetovanie bielym atramentom nie sú vhodné na outdoorové aktivity, kde horí slnko. Musíte pochopiť, že tento druh tetovania sa stáva náchylnejším na vyblednutie, ak je dlhší čas vystavený slnečnému žiareniu..

Ďalší tip, ktorý musíte mať na pamäti, je udržiavať ranu čistú, kým sa nezahojí. Po tetovaní bielym atramentom bude mať vaša pokožka niekoľko škrabancov a rán. Uistite sa, že ho budete udržiavať čistý a nesnažte sa ho príliš drhnúť.

About the author