150+ nápadov na tetovanie Geisha: Choďte do exotiky! (s význammi)

S nárast popularity tetovania, ľudia vyvíjajú nové štýly, typy a metódy tetovania. Jedným z najnovších typov tetovania je tetovanie Geisha. Gejša je japonskou zabávačkou a je, čo si mnohí myslia, stelesnením ženskosti a elegancie.

Umelci, ktorí sú často voľbou pre ženy, urobili nespočetné množstvo tetovaní gejša, niektoré boli inšpirované pôvodným japonským folklórom a niektoré dostali modernejší retro nádych. Ak ste novým tetovaním alebo sa chcete zúčastniť stále rastúceho trendu, tu je niekoľko úžasných nápadov na tetovanie Geisha.

gejša-tetovanie

1. Sci-Fi Geisha Tattoos

Umelec, ktorý je dokonalou kombináciou popkultúry a japonskej tradície, sa inšpiruje známymi filmami o ukončení. Vlasy, zviazané v tradičnom drdole, pozostávajúce iba z hlavy Gejši, sú tmavé so svetlými odtieňmi bielej.

Tetovanie sa môže pochváliť pôsobivou líniovou kresbou v monochromatickom štýle, keď sa polovica výťahov tváre otvorí a odhalí elektronické vnútornosti gejše. Oči animatronickej hlavy bezducho hľadia smerom von, keď divák vidí kreatívny, ale desivý pohľad na Gejšu. Tetovanie, vyrobené na ruke zákazníka, symbolizuje podvod a neveru v to, čo leží na povrchu.

2. Pozerajúca gejša

Hľadiaca gejša je úžasné tetovanie, ktoré je jednoduché, ale detailné a mazané, ale elegantné. Tetovanie sa tiahne od ramena po lakeť a ukazuje gejšu, ktorá drží tradičný japonský dáždnik a vejára očarujúco hľadí do diaľky..

Umelec dáva tetovaniu štetcom podobný pocit a pomocou akvarela vdýchne život živej scéne. Divák môže vidieť polovičný portrét ženy, ako kráča záhradou s ľaliami a mrakmi, ktoré jej robia cestu. Aj keď umelec nechal svoj význam interpretácii, tetovanie je na pohľad úžasne nádherné.gejša-tetovanie

3. Krásny vrah

Inšpirovaný posledným protivníkom hlavného hrdinu vo filme Kill Bill Volume 1, umelec vytvára scénu gejše vybavenú mečom.

Žena, ktorá nosí tradičné kimono a historicky presnú katanu, nosí aj tetovanie, ktoré jej prechádza medzi odhalenými ramenami a krkom. Umelec ukazuje ženu s drobnými poraneniami na tvári a krvou kvapkajúcou z katany, a to všetko v monochromatickom prevedení.

Tetovanie je polovičným telom a je symbolom posilnenia ženy.gejša-tetovanie

4. Anime Art

Vizuálna forma japonského umenia, anime, je vďaka svojmu jedinečnému umeleckému štýlu pomerne známa po celom svete. Tetovanie obsahuje anime gejšu s mimoriadne detailnými vlasmi prostredníctvom čiarovej línie, ktorá obsahuje veľa kvetov a doplnkov.

Ďalší portrét polovičného tela, gejša, nosí tradičné kimono a tradičný účes. Umelec dodáva scéne ponurý nádych svojimi matnými tmavými farbami. Aj keď scéna nemá presnú symboliku, je to na interpretácii diváka.

5. Letmé tetovanie gejša

Letmá gejša je tetovanie celého tela a je unikátnym tetovaním so silným odkazom. Tetovanie ukazuje dobre oblečenú gejšu v tradičnom odeve, ktorá preletí temnou a ponurou scénou.

Ako beží gejša, v pozadí môžu diváci vidieť husté oblaky, ktoré pomaly odhaľujú mesiac, pričom hustému lesu, ktorý ju obklopuje, neposkytujú takmer žiadne svetlo. Scéna symbolizuje únik z normy a priemernosti.

Umelec to ukazuje prostredníctvom matného monochromatického čierneho pozadia, ktoré obklopuje športové gejše svetlými farbami plnými akvarelových tetovacích metód. Prchavá gejša má v sebe silnú správu o tom, ako povstať z medzier priemernosti.

6. Žiara v tme

Tetovanie je pozoruhodným umeleckým dielom a predvádza nádhernú scénu gejše stojacej v tme. Portrét tváre, štýl a dizajn, napriek tomu veľmi jednoduchý, zachováva skvelé detaily, pretože svetluška čiastočne osvetľuje tvár krásnej ženy, aby odhalila tradičný japonský make -up a veľké lesklé oči.

Jedno oko sfarbené do modra žiari zo svetla svetlušky, zatiaľ čo druhé oko má záblesk tmavej a matnej modrej farby. Umelec vyzdvihuje celú scénu v limetkovo zelenom odtieni, vďaka čomu je tetovanie veľmi pútavé.

7. Jeden s prírodou

Aj keď je toto tetovanie ďalším portrétom tváre, líši sa svojou reprezentáciou a symbolikou. Umelec ukazuje gejšu s charakteristickým účesom a odevom, ktoré vyčnievajú tesne pod krkom. Tetovanie ukazuje gejšu s tvárou z viniča a vlasmi z konárov, zatiaľ čo z týchto vetiev kvitnú kvety a listy.

Žiarivou zelenou a sýto hnedými farbami ukazuje umelec nesmiernu prírodnú krásu. Umelec tiež ukazuje, že tvár gejše pomaly umiera, pretože rastliny a kvety pomaly odumierajú. Scéna má veľký symbolický význam pre ochranu prírodného prostredia a jeho ochranu.gejša-tetovanie  

8. Ticho

Umelec tetuje so silným posolstvom a vytvára portrét polovičného tela nádhernej gejše s neobvyklými črtami. Kým jej odev a doplnky sú svetlé a farebné a nosí tradičný mejkap, z očí jej tečú slzy, keď má žena zašité ústa..

Cez miernu červenú krv prúdiacu z jej rán ponúka svojim divákom príjemný úsmev. Tetovanie symbolizuje útlak a nerovnosť pohlaví, pretože nesmie hovoriť, je sochou, ktorú treba obdivovať a ktorú ľudia chvália.

9. Jednoduchosť je kľúčová

Aj keď existuje veľa umelcov, ktorí vytvorili úžasné scény, niekedy je to najjednoduchší zo štýlov, ktoré sú najúžasnejšie. Tetovanie ukazuje mladú gejšu oblečenú v tradičnom japonskom odeve spolu s tradičným make-upom a účesom.

Jej tvár je bledá s tmavými orieškovými očami a červeným rúžom. Farby ožívajú pôsobivou kombináciou čiarovej a bodovej práce spolu s akvarelom. Žena sa začervenala, keď jej na svetlo zelených šatách padali jasne ružové okvetné lístky a kvety, pričom držala japonský oranžový vejár, na ktorom je nakreslená replika vlny Hokusai.

10. Zranené tetovanie Geisha

Jeden z malebnejších pohľadov na tetovanie ukazuje gejšu, ako si čistí rany pozdĺž rieky. Prostredníctvom podrobného balckwork umelca môžete vidieť, ako gejša čistí krv z rán, keď sedí pri rieke cez chrám.

Jej katana leží vedľa nej, pretože mnoho stromov padá zo stromov nad ňou, všetko v monochromatickom prostredí. Keď si žena čistí rany na boku, páv ju sprevádza a perím poskytuje tieň.

Aj keď nemá žiadnu farbu, scéna je schopná rozpoznať čas a sezónu prostredníctvom drobných detailov v scéne.

11. Tetovanie perej gejše

Umelec ukazuje mladú ženu držiacu dáždnik, ako kráča vpred a dosahuje vrchol. Chváli sa tradičným líčením a oblieka sa, zatiaľ čo dáždnik ju chráni pred snehom. Jej krásne šaty zanechávajú za sebou stopu peria z rukávov, zamaskovanú ako krídla, zatiaľ čo jej dlhé vlasy sa dotýkajú obi (krídla) šiat.

Obrázok, ktorý je skôr čiernobiely, na líniách šiat a dáždnika obsahuje niekoľko tieňov rôznych farieb..

gejša-tetovanie

12. Ľahostajné tetovanie Gejša

Portrét celého tela, ktorý má byť na zadnej strane osoby, je ľahostajný, je tetovanie, ktoré má veľký metaforický význam. Tetovanie ukazuje mladú žiarivú gejšu, ako stojí v sivom meste a nevidí inú dušu.

Oblečené má značkové šaty, veľké vlasy a mejkap. Umelec ju ukazuje, ako drží dáždnik pod jasnou oblohou bez mrakov a jasného slnka. Tetovanie symbolizuje, ako spoločnosť vytvára normy a ľudia, ktorí sa od týchto noriem odkláňajú, sú vyvrheli.

Umelec ukazuje toto posolstvo prostredníctvom krásnych a bohatých farebných gradácií čierneho monochromatického mesta a jediná jasná a farebná vec je malé dieťa stojace pod dáždnikom, zatiaľ čo jej nadmerné šaty mimo dáždnika majú rovnakú farbu ako mesto.

13. Slnko

Pretože mnohí považujú tetovanie za umenie, umelci a zákazníci sa vyjadrujú prostredníctvom významu, ktorý tetovanie má. Toto tetovanie ukazuje krásnu gejšu, ako drží v ruke dieťa, ktoré ho chráni pred temným a slabo osvetleným lesom.

Slnko svieti na ženu a dieťa, odhaľuje škrabance a modriny na celej žene, ale dieťa je úplne v poriadku. Prostredníctvom intenzívnej čiernobielej tvorby umelec prostredníctvom miernych červených a oranžových farieb rozpráva príbeh lásky, ktorej sa žiadny iný vzťah nevyrovná, a zatiaľ čo na ženu a jej dieťa svieti slnko, sú zahalené úplnou tmou..

gejša-tetovanie  

14. Krásna a pritom smrteľná

Inšpirovaný fiktívna postava Kitana z hry Mortal Kombat, umelec svitá na nové prostredie a oblečenie pre postavu. Keď si prikryje tvár, drží vertikálne lopatky ventilátora zvisle, nosí tradičné gejša a stojí pod stromom sakury, zatiaľ čo jej smaragdovo zelené oči hľadia na diváka..

Umelkyňa pristupuje k postave viac anime a pridáva rôzne živé farby, pretože elegantne stojí pod stromom a nosí šaty s podobnou farebnou schémou ako jej pôvodné šaty. Tetovanie symbolizuje krásu, ale nie za cenu smrteľnosti, a ukazuje posilnenie postavenia ženy.

15. Gejša a jej fanúšik

Veľmi jednoduchý dizajn a štýl, umelec je v tomto tetovaní priamo na mieste a môže sa pochváliť minimalizmom a eleganciou. Portrét tváre v náručí zákazníka ukazuje ženu oblečenú v pôvodnom odeve gejša a make -up sprevádzanú jej doplnkami.

Bledou tvárou a veľkými očami hľadí do diaľky, zatiaľ čo jej vejár zakrýva krk až po bradu. Fanúšik drží meno zákazníka v japončine spolu s mrakmi na jasne modrej oblohe. Umelec vkladá do línií veľké detaily, ako aj akvarelové farbenie tetovania, ktoré dodáva hotovému výrobku ďalšiu vrstvu detailov..

Viac:

  • 225+ nádherných tetovaní sestry: Cti svoju drahú sestru (s významom)
  • 255+ najlepších tetovaní na hrudi, pre ktoré sa môžete rozhodnúť: #110 vám vyrazí dych
  • Najlepších 155+ tetovaní kľúčnej kosti, pre ktoré sa môžete rozhodnúť
  • Angelina Jolie Tetovanie: 25 tetovaní s významom
  • Viac ako 125 kreatívnych hip tetovaní (2018)

16. Klam

Toto tetovanie gejša, vyrobené v tradičnom japonskom štýle tetovania, je jednoducho ohromujúce na pohľad. Jej podpisové šaty sprevádzané jej tradičným účesom a líčením môžu pôsobiť príjemne. Jej rubínové oči spojené s katanou, ktorú drží v ruke, však hovoria o inom.

Jej výhražný pohľad, ale pokorne ústretový postoj, je celkom klamný. K jej skromnej povahe navyše patria svetlo červené a kvitnúce sivé ľalie na rúchu s ventilátorom, ktorý jej zakrýva tvár, až kým z nej oči takmer nevykukujú..

návrh gejša-tetovania

17. Prírodná krása

Vzhľadom na naliehavý problém globálneho otepľovania a odlesňovania toto tetovanie predvádza prirodzenú krásu aj krásu mladej gejše bez make -upu.

Tetovanie ukazuje ženu hľadiacu do diaľky, keď jej príslušenstvo pomaly opadáva. Niekoľko kvetov a vetiev obklopuje ženu, ktorá stojí v záhrade. Umelec používa zložité kresby a môže sa pochváliť pôsobivým realizmom, ale tradičným dojmom z celkového tetovania, pričom niektoré sú zafarbené akvarelom a niektoré bežným atramentom.. 

18. Gejša a jej dlhé vlasy

Gejša česajúca si vlasy, hoci je to dosť zjednodušený koncept, má oveľa väčší metaforický význam. Vlasy mladej ženy nie sú v skutočnosti vlasy, sú to podložky s očami na očiach.

Toto je metaforicky najhlbšie tetovanie zo všetkých. Mat, ktorý drží oči, symbolizuje očakávania, ktoré od nej ľudia očakávajú, zatiaľ čo ona nosí tradičné šaty bez make -upu.

Aj keď ide o niektoré z najznámejších štýlov a myšlienok, ktoré umelci v priebehu rokov predvádzali, existuje ich oveľa viac. Okrem toho by ste si mali vždy vyberať tetovanie na základe rôznych vecí, ako je význam, štýl a najdôležitejšie trendy.

Mnoho návrhov nájdete v štúdiu tetovacieho umelca. Na záver, hoci ide o slávne tetovania, tetovanie gejša si vyberajte opatrne.

About the author