150 tetovaní žalúdka, ktoré pomôžu urobiť odvážne vyhlásenie o štýle

Tetovanie je perfektný spôsob, ako ozdobiť pokožku, najmä ak chcete dosiahnuť štýlový vzhľad a vyskúšať na svojom tele vzrušujúce umenie. Jedným z jedinečných a zábavných miest na tetovanie je žalúdok. Vaše tetovanie sa väčšinou skryje pod oblečením, ale môžete sa pochváliť tetovaním na bruchu a zároveň si užívať relaxačný deň na pláži alebo na ostrove.

Žalúdočné tetovanie je pre vás ideálne, ak nechcete, aby boli vaše tetovania stále viditeľné. Mnoho ľudí sa tetovaniu kvôli svojim pravidlám na pracovisku vyhýba. V tomto prípade sa však takýchto obáv nemusíte obávať. Pravidlá vám nezabránia v tetovaní žalúdka, pretože ho ľahko udržíte zakrytý.

Existujú rôzne druhy tetovania, ktoré si môžete dať na brucho; niektoré z nich sú navrhnuté špeciálne pre túto oblasť. Ak budete čítať ďalej nižšie, narazíte na niekoľko mimoriadnych návrhov tetovania žalúdka, ktoré sa líšia aj umiestnením. Ak teda plánujete dať svojmu žalúdku umelecký nádych, držte sa a pusťte sa do hľadania tetovania žalúdka!

Tetovanie žalúdka

Význam za tetovaním žalúdka

Ľudia majú rôzne dôvody na tetovanie žalúdka; niektorí to dostanú na pokrytie strií po tehotenstve alebo chirurgickom zákroku, a niektorí to dostanú len kvôli svojmu jedinečnému vzhľadu. Môžete si vybrať, či si necháte na brucho vytetovať akýkoľvek typ tetovania. Každé tetovanie, ktoré si vyberiete, má s ním iný význam.

Mnoho ľudí, najmä žien, si necháva na brucho vytetovať meno alebo portrét svojho dieťaťa, aby symbolizovalo cestu ich tehotenstva. Predstavuje tiež silné puto, ktoré matka a dieťa rozvíjajú ešte predtým, ako dieťa príde na tento svet. Meno alebo portrét svojej polovičky si môžete nechať vytetovať na brucho, aby symbolizovalo, ako vám daná osoba dáva motýle.

Pre mnoho ľudí je tetovanie na bruchu pomerne vzácne a symbolické kvôli skrytému významu v tetovaní. Vaše tetovanie na bruchu nemusí mať žiadny význam, pokiaľ dokonale zodpovedá oblasti a budete sa v ňom cítiť príjemne.

Umiestnenie žalúdka na tetovanie

Existujú rôzne spôsoby, ako môžete predvádzať svoje tetovania na bruchu. Niektorým ľuďom sa nepáči, keď si nechajú pokryť celý žalúdok jediným tetovaním. Preto sa rozhodli pre niekoľko menších prevedení a nosili tieto tetovania ako doplnok.

Tetovanie na strednom žalúdku je najbežnejšie, pretože vám umožňuje vyskúšať si akýkoľvek dizajn. Mnoho ľudí si nechá vytetovať malé tetovanie na stred alebo stranu žalúdka, ako napríklad tetovanie so symbolom alebo tetovanie s menom. Niektorí ľudia však nemajú radi tetovanie napustené uprostred žalúdka; namiesto toho sa rozhodnú pre hornú/dolnú časť žalúdka.

Niektoré vzory tetovania vyhovujú bočnej časti žalúdka alebo hrudného koša. Väčšinou pozostávajú z kvetinových vzorov alebo dizajnu, ktorý má šikmý tvar. Jeden by ste mohli dostať na spodnú časť žalúdka alebo hornú časť. Bez ohľadu na to, kde si dáte tetovanie na brucho, bude to vyzerať nádherne ako vždy.

Nápady na tetovanie žalúdka

Tetovanie žalúdka Mandala

Tetovanie žalúdka Mandala

Tetovanie Mandala je veľmi bežným vzorom tetovania a vďaka svojmu okrúhlemu tvaru sa perfektne hodí do žalúdka. Toto tetovanie obsahuje čierny atramentový vzor mandaly a je pomerne veľké, takže pokrýva väčšinu žalúdka. Vďaka tieňovaniu a umeleckým líniám je toto tetovanie jedinečnejšie a prezentovateľnejšie. Veľkosť tohto tetovania mandaly môžete kedykoľvek upraviť a môžete pridať aj nejaký farebný atrament, ak nechcete používať obyčajné čierne tieňované tetovanie..

Vyvážená štruktúra kruhov a čiar v dizajne symbolizuje dokonalosť a rovnováhu v živote. Pomáha používateľovi pripomenúť, že udržiava harmóniu v osobných vzťahoch a rovnováhe medzi pracovným a súkromným životom. Toto tetovanie je pre vás perfektné, ak sa chystáte navrhnúť vzhľad tetovania, a zároveň zvýrazní ženský nádych.

Smrteľné tetovanie žalúdka

Smrteľné tetovanie žalúdka

Toto smrtiace tetovanie žalúdka s lebkou by ste mali vyskúšať, ak chcete ísť na niečo, čo pokrýva celú oblasť žalúdka. Toto tetovanie má čiernu, sivú a červeno napustenú tvár lebky, ktorá sa objavuje na bruchu. Pre dramatický dotyk tetovač vytvoril na červenom atramente niekoľko telesných svalov na pozadí. Tetovanie putuje až k hrudníku a pažiam, ktoré obsahuje rôzne kosti lebky s dramatickým tieňovaním.

Toto tetovanie je ako celé zakrytie a vyzerá to, že máš na sebe tetovacie tričko. Tetovanie symbolizuje temnú alebo odvážnu stránku vašej osobnosti a to, že sa nebojíte smrti ani ničoho iného. Vyvoláva vo vašej osobnosti divokú a strašidelnú povahu. Toto tetovanie by bolo preto ideálne pre mužov.

Tetovanie s tigrím žalúdkom

Tetovanie s tigrím žalúdkom

Toto tetovanie s tigrím žalúdkom je ďalším brilantným dizajnom tetovania pre váš žalúdok a dodáva tiež veľmi ženský nádych. Toto tetovanie obsahuje čierny napustený obrys tigrej tváre s otvorenými ústami a niekoľkými načrtnutými listami v pozadí. To, čo robí toto tetovanie jedinečnejším, je mandala načrtnutá v hornej časti hlavy tigra. Toto tetovanie sa objavuje priamo v strede vášho žalúdka, kde vám tigrí nos preteká cez pupok, vďaka čomu je tým pravým riešením pre túto oblasť..

Tiger v tomto tetovaní predstavuje nezávislosť a voľného ducha, zatiaľ čo mandala symbolizuje vyvážený životný štýl. Oba tieto významy spolu vám poskytnú silné tetovanie, ktoré ukazuje, ako si vyvážene vážite svoju nezávislosť a nikdy ju nepremeškajte..

Náboženské pasážové tetovanie

Náboženský prechod Tetovanie žalúdka

Môžete si tiež vyskúšať toto náboženské pasáž tetovanie žalúdka a dosiahnuť jemné, ale jedinečné tetovanie žalúdka. Toto tetovanie obsahuje vašu obľúbenú náboženskú pasáž zo svätej knihy napustenej čiernou farbou. Kreatívnym štýlom písania môžete dostať celú pasáž alebo veršované tetovanie od slova do slova tučným čiernym atramentom. Na pozadie môžete pridať niekoľko holubíc a oblakov s odvolaním sa na verš, aby bolo toto tetovanie reprezentatívnejšie.

Toto tetovanie by na vás vyzeralo skvele, keby ste si ho nechali vytetovať na bok žalúdka. Môžete ho dostať aj do hornej časti žalúdka, ak je priechod malý. Vyberte si pasáž, nad ktorou sa dokážete zamyslieť a ktorá vás inšpiruje vychádzať so svojim životom.

Dramatické farebné tetovanie

Dramatické farebné tetovanie

Ak chcete získať farebné tetovanie na brucho, musíte to vyskúšať prostredníctvom dramatického farebného tetovania a dosiahnuť jedno z najlepších tetovaní žalúdka. Obsahuje tradičný dizajn so psom s purpurovými nafarbenými psími kosťami a rôznymi ďalšími prvkami v pozadí, ako sú farebné kvety. Toto tetovanie obsahuje farebný atrament a prináša tak veľkú pozornosť vášmu žalúdku.

Ak máte radi tetovanie v tradičnom štýle a máte radi atmosféru tohto exotického dizajnu, mali by ste ísť na toto tetovanie bez veľkého premýšľania. Najlepšie na tom je, že toto tetovanie pokrýva celý váš žalúdok a ponechá len niekoľko prázdnych miest. Tento dizajn tetovania vám teda dáva dobrú umeleckú šancu pokryť všetky nežiaduce strie, ktoré nenávidíte, keď ich vidíte na bruchu.

Anatomické tetovanie žalúdka

Anatomické tetovanie žalúdka

Toto anatomické tetovanie srdca je jedným z najlepších a najrealistickejších tetovaní žalúdka, s ktorými sa stretnete. Toto tetovanie obsahuje čierne napustené ľudské srdce vytetované presne tak, ako vyzerá skutočné ľudské srdce. Vytváranie detailov a kontúrovanie vykonané v tomto tetovaní nie je na svete a upozorňuje naň. Preto, ak plánujete toto tetovanie, rezervujte si stretnutie so skúseným tetovacím umelcom.

Toto tetovanie sa objaví v strede žalúdka. Niektorí ľudia ho umiestnia presne tam, kde je srdce. Toto tetovanie symbolizuje dlhotrvajúcu lásku, ktorú máte k svojim priateľom a rodine. Symbolizuje tiež váš zmysel života a vašu oddanosť žiť každú chvíľu naplno, pričom zostanete na správnej ceste. Pomáha ľuďom pripomínať si šírenie pozitivity a lásky, ale tiež nezabudnúť najskôr na seba.

Malé tetovanie žalúdka

Malé tetovanie žalúdka

Ak hľadáte jednoduchý, ale kreatívny dizajn tetovania žalúdka, ste na správnom mieste, pretože toto malé tetovanie ružového žalúdka je pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje stredne veľkú čiernu napustenú ružu s krásnym tieňovaním v spodnej časti žalúdka.

Je vždy zábavné pridávať rôzne tetovania do rôznych oblastí žalúdka. Toto tetovanie je pre teba ideálne, ak si nechceš zakryť celý žalúdok. Nehovoriac o tom, že minimálne tetovanie žalúdka vždy vydá zábavný a kreatívny vzhľad.

Toto tetovanie je celkom symbolické, pretože ruža symbolizuje nádej, nové začiatky a sľub. Má to však aj temnejší význam, pretože predstavuje tiež stratu a bezmyšlienkovosť. Preto je toto tetovanie pre vás ideálne, ak hľadáte pozitívnu motiváciu. Zároveň sa perfektne hodí pre niekoho, kto chce odhaliť temnú, bezohľadnú alebo pochmúrnu stránku svojej osobnosti..

tetovanie žalúdka

tetovanie žalúdka

tetovanie žalúdka

tetovanie žalúdka

tetovanie žalúdka

Časté otázky

Zničí tehotenstvo moje tetovanie žalúdka?

Bohužiaľ, áno, ak otehotniete a dáte si vytetovať žalúdok, všimnete si niektoré drastické zmeny tvaru a vzhľadu vášho tetovania. Počas tehotenstva sa váš žalúdok začne rozťahovať, čo spôsobí zmenu dizajnu tetovania. Ak si chcete dať vytetovať žalúdok, ale aj plánovať dieťa, mali by ste počkať. Vykonajte to neskôr, aby ste nemrhali časom a peniazmi.

Koľko bude stáť moje tetovanie žalúdka??

Cena tetovania žalúdka závisí od veľkosti a dizajnu tetovania. Ak sa chystáte na malé alebo stredne veľké tetovanie žalúdka, bude vás to stáť 100-200 dolárov. Ak sa rozhodnete pre väčšie tetovanie, ktoré pokryje celý žalúdok neobyčajnými detailmi, budete musieť zaplatiť približne 250-400 dolárov alebo ešte viac. Ďalším faktorom, ktorý musíte zvážiť, je, či sa v salóne účtuje za tetovanie alebo za hodinu. Niektorí tetovači účtujú hodinové poplatky, ktoré sa pohybujú okolo 100-150 dolárov.

Bolí tetovanie žalúdka??

Žalúdočné tetovanie nie je také bolestivé v porovnaní s inými kostnými časťami tela; intenzita bolesti sa však môže líšiť v dôsledku niekoľkých vecí. Ak máte na bruchu prebytočný tuk a uvoľnenú pokožku, pravdepodobne budete pociťovať väčšiu bolesť ako človek so stiahnutým žalúdkom. Bolesť závisí aj od vašej úrovne tolerancie; výsledky však stoja za všetku bolesť.

Ako môžem zmierniť bolesť tetovania žalúdka??

Bez ohľadu na to, čo robíte, počas procesu tetovania zažijete určitý druh bolesti. Existuje však niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste bolesť zvládli. Je veľmi dôležité, aby ste zostali hydratovaní a jedli zdravé jedlo, než sa vyberiete na stretnutie s tetovaním, pretože vám to zabráni ochorieť a skolabovať. Vyhnite sa tiež príjmu alkoholu, pretože riedi vašu krv, spôsobuje väčšiu bolesť a pred veľkým dňom si doprajte dobrý spánok.

Záverečné slová

Je načase, aby ste sa vo svojej koži začali cítiť príjemne a milovali ju viac. Najlepším spôsobom, ako to urobiť pre niektorých ľudí, je tetovanie, pretože sa budete cítiť jedinečne a štýlovo. Teraz, keď ste si vedomí typov návrhov tetovania žalúdka, neexistuje spôsob, akým by ste prišli o tetovanie žalúdka. Každý návrh si dôkladne prečítajte a vyberte ten najlepší, vďaka ktorému budete vyzerať ako diva. Môžete si nájsť taký, ktorý zvýrazní váš žalúdok umeleckým nádychom.

About the author