150 tetovaní kráľa a kráľovnej, ktoré vyžarujú fotografiu

Tetovanie kráľa a kráľovnej je jedným z najznámejších párov, ktoré sa zhodujú s tetovaním. „Tetovania“ síce nosia aj „nezadaní“, ale čo je kráľ bez svojej kráľovnej? Existuje mnoho variácií tetovania kráľa a kráľovnej; niektoré obsahujú malé symboly, koruny alebo skutočný mág kráľa a kráľovnej. Tieto tetovania vám pomôžu rozprúdiť honorár a dôstojnosť vo vašom vzťahu a prinútiť vás oboch, aby ste sa cítili ako jeden.

Ak máte v pláne získať zodpovedajúce tetovanie kráľa a kráľovnej so svojou druhou polovicou, musíte sa posunúť nižšie a preskúmať rôzne nápady tetovania s kráľom a kráľovnou s ich kráľovským významom..

Tetovanie kráľa a kráľovnej

Význam tetovania kráľa a kráľovnej

Ako bolo uvedené vyššie, hlavne páry nosia tetovanie kráľa a kráľovnej, aby symbolizovali svoje puto a lásku. Spojenie kráľa a kráľovnej je večné; preto toto tetovanie tiež symbolizuje dlhovekosť vo vzťahu. Predstavuje to, ako sú obaja partneri schopní robiť solídne rozhodnutia spoločne v ťažkých i ľahkých časoch. Toto je jedna z najdôležitejších vlastností, ktoré králi a kráľovné zobrazujú vo zvyšku sveta.

Toto tetovanie môžete tiež vnímať ako symboliku monarchie, najmä ak chcete predviesť svoju schopnosť vytvoriť si vlastnú cestu spolu so svojou polovicou. S týmto tetovaním môžete znázorniť, ako nedovolíte, aby názory niekoho iného ovplyvnili váš vzťah.

Toto tetovanie tiež ukazuje úsilie, ktoré obaja partneri vynaložili na vytvorenie zmysluplnej a dokonalej budúcnosti, pretože králi a kráľovná mimoriadne tvrdo pracujú na vybudovaní svojho kráľovstva. Bránia sa, ak majú pocit, že ich ríša padá. To tiež symbolizuje bohatstvo a postavenie páru.

Aj keď má tetovanie s kráľom a kráľovnou veľa významov, môžete si tiež vytvoriť vlastnú definíciu, pokiaľ vám to dáva zmysel. Všetky tetovania nemusia mať nevyhnutne význam alebo konkrétny účel, aby ste si ich dali vytetovať na telo. Tetovanie kráľa a kráľovnej však môže v tetovaní vyvolať ich kráľovský význam.

Tetovanie kráľa a kráľovnej

Ideálne umiestnenie pre tetovanie kráľa a kráľovnej

Kráľovské a kráľovné tetovanie sa dodávajú v rôznych veľkostiach, takže máte na výber veľa návrhov pre konkrétne oblasti, v ktorých chcete, aby sa tetovanie zobrazovalo. Ak sa chystáte na malé tetovanie kráľa a kráľovnej, zvyčajne pozostáva z malých koruniek, srdiečok alebo iniciálok. Najlepším miestom pre tieto typy tetovania by boli prsty, zápästie alebo za uchom. Vďaka týmto umiestneniam bude vaše tetovanie viditeľné pre ostatných aj pre vás.

Ak si vyberiete väčšie tetovanie kráľa a kráľovnej, ktoré môže zahŕňať prehnané staré vzory, môžete si ich nechať natrieť farbou na ruke, chrbte alebo stehne. Ruka a chrbát sú najideálnejším a najbežnejším miestom pre tetovanie kráľa a kráľovnej. Tieto dve miesta vám poskytujú slobodu kreatívnej tvorby vašich návrhov. Keď si prečítate nižšie uvedené krásne nápady na tetovanie kráľa a kráľovnej a vyberiete si jednu, rozhodovanie o umiestnení nebude ťažké. Dajte si tetovanie urobiť tam, kde sa budete cítiť pohodlne, a neoľutujete neskôr.

10 nápadov na tetovanie s kráľom a kráľovnou

Kráľovské koruny tetovanie

Kráľovské koruny tetovanie

Tetovanie kráľovskej koruny je jedným z najlepších a elegantných tetovaní kráľov a kráľovien. Toto tetovanie je pre teba perfektné, ak chceš získať niečo, čo by predstavovalo kráľovskú hodnosť, než tetovanie kráľa a kráľovnej. Toto tetovanie obsahuje malú čiernu napustenú korunku, ktorá má vintage kráľovský dizajn a niekoľko šperkov, ak chcete ďalší dotyk. Toto tetovanie môžete získať ako zodpovedajúce tetovanie pre páry, alebo si môžete nechať tetovať obe tetovania na vlastnú ruku. Ideálnymi miestami pre toto tetovanie sú vaša ruka, zápästie a prst.

Šachový kráľ a kráľovná tetovanie

Šachový kráľ a kráľovná tetovanie

Ak hľadáte jednoduchšie, ale zmysluplné tetovanie kráľa a kráľovnej, musíte toto tetovanie šachového kráľa a kráľovnej vyskúšať. Obsahuje dva štandardné šachové figúrky napustené čiernym atramentom s hornými časťami koruny. Toto tetovanie má jedinečné zobrazenie a je perfektné pre vás a vašu polovičku, ak obaja radi hráte šach. Ideálne umiestnenie pre tento typ tetovania bude na prst, ak sa chystáte na menšiu veľkosť, alebo na predlaktie, ak sa rozhodnete pre väčšie tetovanie.

Skull King and Queen Tattoo

Skull King and Queen Tattoo

Vyskúšajte toto jedinečné a špičkové tetovanie kráľa a kráľovnej lebky a dosiahnite úžasné snímky tela. Toto tetovanie obsahuje dve čiernobiele napustené lebky oblečené ako kráľ a kráľovná v korunke a rúchu ozdobenom šperkami. Môžete pridať niekoľko číslic, ktoré by mohli predstavovať váš vzťah s druhou polovicou.

S týmto tetovaním môžete urobiť veľa, pretože vám dáva slobodu tvorivosti. Toto tetovanie by vyzeralo na tvojej ruke rušivo. Mnoho ľudí vníma toto tetovanie ako starnutie spolu. Je to perfektný dizajn, ktorý bude predstavovať bez ohľadu na to, ako starý budete, vždy budete stále spolu, skôr ako nás smrť rozdelí.

Tetovanie kráľa a kráľovnej sŕdc

Tetovanie kráľa a kráľovnej sŕdc

Toto tetovanie kráľa a kráľovnej sŕdc je jedným z najbežnejších tetovaní, s ktorými sa stretnete a rozdáte roztomilé a romantické vibrácie. Toto tetovanie obsahuje iniciály K a Q napustené čiernou farbou s červeno napustenými srdiečkami. Iniciály môžete zmeniť a vložiť do svojich iniciál, aby ste pôsobili krajšie. Ideálnym umiestnením pre toto tetovanie by bolo vaše zápästie alebo paže. Takto sa vy a vaša polovička môžete dokonale zhodovať s tetovaním.

Tetovanie ružovej koruny

Tetovanie ružovej koruny

Ak hľadáte niečo jedinečné a kreatívne, už viac nehľadajte, pretože toto tetovanie s ružovou korunou vám pomôže dosiahnuť elegantné a elegantné snímky tela. Toto tetovanie obsahuje kráľovskú čiernu a sivú napustenú korunu s klenotmi umiestnenými na červenej a ružovej napustenej ruži. Koruna v tomto tetovaní predstavuje kráľa a ruža predstavuje kráľovnú. Je to nádherná predstava, ako zastupovať kráľa a kráľovnú vo svojom živote. Ak idete na toto tetovanie, perfektné miesto na to by malo byť na vašom predlaktí.

Tetovanie akvarelovou korunou

Tetovanie akvarelovou korunou

Posuňte svoju tetovaciu hru na inú úroveň a vyskúšajte toto jedinečné tetovanie akvarelovou korunou. Technika akvarelu musí byť jedným z najlepších úvodov v tetovaní, pretože vám pomôže dosiahnuť jedinečný dotyk vo vašom tetovaní..

Toto tetovanie obsahuje dve korunky napustené čiernou farbou a na oboch je kvapka akvarela. Korunu medzi partnermi môžete rozlíšiť pridaním rôznych farieb. Toto tetovanie je celkom vzrušujúce a môžete ho správne predviesť s partnerom na ruke alebo blízko zápästia.

Tetovanie so šípkou kráľa a kráľovnej

Tetovanie šípom kráľa a kráľovnej

Môžete si tiež vyskúšať toto tetovanie šípom kráľa a kráľovnej a dosiahnuť krásne vyzerajúce tetovanie. Toto tetovanie obsahuje slovo kráľ a kráľovná zarovnané so šípkou. Šípka v tomto tetovaní symbolizuje silu vo vašom vzťahu a puto s druhou polovicou. Vy aj váš partner si môžete nechať tetovanie napaľovať na predlaktie alebo v blízkosti kľúčnych kostí a zladiť ho.

Karetné tetovanie kráľa a kráľovnej

Karetné tetovanie kráľa a kráľovnej

Ak ste milovníkom kariet, musíte zvážiť tetovanie karty kráľa a kráľovnej. Toto tetovanie obsahuje bielu atramentovú kartu kráľa a kráľovnej sŕdc zlúčenú do jednej karty. Takto nikdy nemôžete dostať do ruky skutočnú kartu, ale mohli by ste to dostať v tetovaní.

Toto tetovanie predstavuje kráľovský prvok vo vašom vzťahu, ak máte inú polovičku. Niektorí ľudia si jednoducho dajú týmto tetovaním predviesť svoju lásku ku kartám a jedinečné umiestnenie. Toto tetovanie na ruke môžete dokonale zabiť.

Kreslené tetovanie kráľa a kráľovnej

Kreslené tetovanie kráľa a kráľovnej

Ak chcete tetovanie kráľa a kráľovnej plné zábavy, mali by ste vyskúšať toto kreslené tetovanie kráľa a kráľovnej. Toto tetovanie obsahuje kreslené nakreslené tváre kráľa a kráľovnej umiestnené na ružovej ruži. Obsahuje rôzne farby na vylepšenie funkcií.

Toto je ďalšie zodpovedajúce tetovanie páru, ak chcete hodiť roztomilé láskyplné kreslené vibrácie. Iniciály K a Q môžete nechať vytetovať v blízkosti tvárí a predviesť ich ako tetovanie kráľa a kráľovnej. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašej ruke, pretože veľkosť tetovania sa tam perfektne hodí.

Leví kráľ a kráľovná tetovanie

Leví kráľ a kráľovná tetovanie

Pre niečo silnejšie vo význame a vzhľade by ste mali ísť na toto tetovanie leva kráľa a kráľovnej. Toto tetovanie obsahuje čierneho a sivého napusteného leva s viktoriánskou korunou zdobenou šperkami a červeným kvetom pod levom. Tieňovanie vykonané v tomto tetovaní je úžasné, pretože v ňom je vidieť realizmus.

Toto tetovanie symbolizuje silu a moc vo vašom vzťahu a to, ako ste vy a váš partner ochotní spoločne prekonať všetky prekážky a prekonať čokoľvek a všetko. Ideálne miesto pre toto tetovanie bude na ruke alebo dokonca na chrbte, ak chcete väčšieho leva kráľa alebo kráľovnú.

Minimálne tetovanie kráľa a kráľovnej

Minimálne tetovanie kráľa a kráľovnej

Ak chcete ísť na nenápadné tetovanie a niečo, čo nie je príliš prehnané, mali by ste ísť na toto minimálne tetovanie kráľa a kráľovnej. Toto tetovanie obsahuje malé iniciály K a Q s malým srdcom napusteným bielym atramentom. S bielym atramentom tetovanie takmer nevidíte, ale pomáha vám dosiahnuť jedinečný a štýlový vzhľad. Toto tetovanie je veľmi jednoduché a môžete ho zladiť so svojou druhou polovicou na zápästí, prstom alebo za uchom.

kráľ-kráľovná-tetovanie

kráľ-kráľovná-tetovanie

kráľ-kráľovná-tetovanie

kráľ-kráľovná-tetovanie

Časté otázky

Koľko bude stáť moje tetovanie King and Queen Tattoo??

Náklady na tetovanie vášho kráľa a kráľovnej budú závisieť predovšetkým od veľkosti a dizajnu tetovania. Ak pôjdete na tetovanie malých rozmerov, budete musieť zaplatiť okolo 50 dolárov. A za väčšiu budete musieť zaplatiť približne 200 až 300 dolárov. Tieto ceny sa môžu stále líšiť v závislosti od miesta, z ktorého to robíte, pretože niektorí tetovací umelci účtujú poplatky každú hodinu. To môže cenu zvýšiť alebo znížiť.

Je dobré nechať si tetovať páry King and Queen Couples??

Dať si najskôr vytetovať pár môže byť veľmi vzrušujúce; mnoho ľudí to však po rozchode s osobou často ľutuje. Iba vtedy, keď viete alebo ste si na 1000% istí väzbou, ktorú máte so svojim blízkym, by ste si s nimi mali dať vytetovať pár. Tieto tetovania kráľa a kráľovnej sú celkom zmysluplné; preto by ste to nechceli získať bez akéhokoľvek dôvodu.

Ako sa mám pripraviť, než si dám vytetovať kráľa a kráľovnú?

Predtým, ako sa pustíte do tetovania, musíte si zapamätať niekoľko krokov. Napríklad, musíte sa zdržať konzumácie alkoholu, udržiavať sa hydratovaní, neopaľovať sa a jesť zdravé jedlo, než sa vyberiete na stretnutie. Ak zostanete verní týmto radám, budete mať hladký priebeh tetovania a budete schopní udržať bolesť pod kontrolou.

Záver

S pomocou týchto úžasných myšlienok tetovania s kráľom a kráľovnou teraz môžete dosiahnuť jeden z najkráľovskejších lookov, a to vám tiež dáva možnosť zladiť svoje tetovanie so svojim blízkym. Potom, čo ste si starostlivo vybrali ten správny tetovací vzor pre kráľa a kráľovnú, nestrácajte čas a nechajte si tetovanie urobiť čo najskôr vyškoleným a skúseným tetovacím umelcom. Môžete sa zaseknúť v premýšľaní, či si tetovanie dať alebo nie, ale pamätajte: žijete len raz, tak to vyskúšajte. Akonáhle bude tetovanie konečne pripravené, budete hrdí na nasledujúce výsledky a bude to stáť za to.

About the author