150+ tetovaní za uchom, ktoré vám vyrazia dych

Prichádza čas, keď sa jednotlivec rozhodne mať kompletný tip na premenu na nohe. Je dobré zmeniť ich celkovú atmosféru na niečo, čím vždy chceli byť, alebo na niečo, čo si ostatní nebudú predstavovať. Ak vás napríklad ľudia vnímajú ako nevinnú alebo čistú dušu a chcete, aby sa na vás pozerali inak, potom na čo čakáte, je čas na zmenu!

Rozhodnutie pre tetovanie za ucho by vám poskytlo vzpurný a oveľa drzejší vzhľad, akým by ste chceli byť tak dlho. Rôznorodosť nápadov vás navyše nechá úplne bez okolkov a ani nepreháňame.

Neverte nám?

Potom sami skontrolujte nasledujúce nápady za tetovaním do ucha a buďte pripravení na výraznú zmenu.

tetovanie za ucho

Kolibrík

Hummingbird má celú dávnu históriu; starý Ind a Indián považovali kolibríka za symbol pokoja, šťastia a duchovnej lásky a spojenia. Tento symbol bol odovzdaný generáciám s rovnakým posolstvom, kde si ho mnohí nechali zafarbiť za ucho, ako symbol oddanosti druhým a sebe.

Tento symbol nielenže šíril mier, ale bol tiež známy ako silové zviera pre mnohých v severnejších oblastiach – symbol, ktorý ukázal vašu silu a odvahu, keď sa ľudia pozerali na vašich slabých a porazených..

Mnoho ľudí s tetovaním kolibríka za uchom uviedlo, že ich tetovanie povzbudilo, aby zostali pri zemi, ale v prípade potreby sa vyjadrili. Stručne povedané, je to perfektná kombinácia cukru a korenia, horkej a sladkej, lásky a nenávisti, bojovníka a obrancu, a predovšetkým úprimne.

Každá farba kolibríka má rôzny význam, napríklad ak si za ucho dáte napustený čierny kolibrík, bude to znamenať agresiu, moc a silu.

Ak červená, tak viera, energia a dlhotrvajúca krása. Navyše, ak tetovanie modrého kolibríka, potom by to znamenalo dôveru a múdrosť.

Vyberajte farbu múdro, pretože pri každej farbe symbol mení svoj význam, ale atmosféra zostáva rovnaká, je znakom mieru a zostane takto roky..

Vianočný stromček

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo vianočný stromček vždy vychádza v zime?

Dôvod je celkom zaujímavý, vianočný stromček a jeho vždyzelený vzhľad symbolizuje znovuzrodenie, život a vytrvalosť, ktorú jednotlivec potrebuje na pokojné prežitie zimy..

Niektorí sú na strome takí závislí, že si nechajú zafarbiť miniatúrny čierny vianočný stromček vzadu na uchu. Táto myšlienka znie a vyzerá celkom zaujímavo a lákavo, pokiaľ existuje.

Najpopulárnejšou farbou pre tento typ tetovania sú tri, zatiaľ sú čierne, zelené a hrdzavožlté.

Labky

Labky ako tetovanie za uchom vyzerajú roztomilo. Väčšina ľudí, ktorí majú ako domácich miláčikov mačky a psy, si dáva takéto tetovanie robiť častejšie ako človek bez domácich zvierat.

Tri alebo štyri malé kroky neublížia, ale budú vyzerať dobre na koži a za uchom.

Ľudia majú tendenciu mať labky vo variáciách, niektorým sa to páči celé čierne, zatiaľ čo iní sa rozhodnú pre hnedú a bielu kombináciu. Ľudia navyše preferujú tetovanie labky za uchom, zvyčajne spárované s citátmi alebo jednou alebo dvojslovnými frázami, ako napríklad „nikdy lepšie“, „na ceste“, „mieriť vysoko“ a mnoho ďalších..

tetovanie za ucho

Zlomené srdce

Srdcová zlomenina je niečo, čím si každý prešiel aspoň raz v živote, či už ste sa pohli ďalej alebo sa obnovila jazva, symbol zlomeného srdca vás zasiahne zakaždým.

Zaujíma nás, čo je to symbol zlomeného srdca, a potom vám pripomenieme najbežnejšie znamenie, kde šípka prebodáva srdce.

Ak ste niekým, koho trápi bolesť srdca a ako veľmi ste sa tomuto pocitu vyhýbali, mohlo by vám pomôcť tetovanie. História ukazuje, že vlastniť svoju bolesť, cítiť ju hlboko a potom ju nechať ísť, by tento proces uľahčilo.

Najlepšie na tom je, že srdcové tetovanie môžete vždy skryť napustené za ucho; nikto nemusí vedieť, kým nie ste pripravení.

Na výber je množstvo farieb. Môžete ísť úplne do čierneho, ak neviete, čo spôsobilo zlomenie srdca. Ak vám priateľ spôsobil, že sa tak cítite, získajte žlté srdce a čiernu šípku/Amor. Ak ste sa však stratili v láske, červené srdce s čiernou alebo hnedou šípkou bude fungovať.

Slnečnica

Ak ste niekto s temperamentnou osobnosťou a vždy hľadáte ľudí, potom je neuveriteľné, že toto tetovanie je pre vás.

Tetovanie slnečnice za uchom symbolizuje lásku, náklonnosť, adoráciu, dlhovekosť, lojalitu, a čo je presnejšie, vydáva dokonalé šťastné vibrácie, ktoré len máloktoré tetovanie ukazuje a cíti..

Jeho tvar pripomína slnko a jeho farba je taká živá, ako svetlo slnka odráža. Väčšina ľudí to nazýva šťastný kvet, pretože zlepšuje náladu, po čom každá jedna bytosť túži, keď sa cíti super vyčerpane..

Existujú tri spôsoby, ako môžete nosiť tieto tetovania za uchom; niektorí ho majú napustený v pôvodnej farbe, zatiaľ čo iní sa rozhodnú pre sivú s čiernymi čiarami a zvyšok pre čiernu bodkovanú slnečnicu.

Perie

Dizajn a štýly tetovania peria sú veľmi univerzálne a vyzerajú skvele za uchom, dopĺňajú oblasť pokožky, na ktorej sa nachádzajú, a tiež majú tendenciu zobrazovať rôzne významy z rôznych vtáčích pier..

Neutrálny význam, ktorý perie odráža, je predovšetkým o slobode a nádeji. Ďalšie ďalšie významy a inšpirácie však závisia od typu vtáka, z ktorého perie pochádza, napríklad ak ide o orlie perie, znamená to silu, autoritu a odhodlanie.

Slávnou voľbou tetovania peria za ucho je pávové perie, čo znamená kráľovský honorár, ochrana, silná vízia a duchovná sila.

Ak chcete absorbovať negatívne energie a chrániť sa pred zlom, potom by vám tetovanie pávieho peria za ucho mohlo urobiť perfektnú prácu..

Väčšina ľudí sa rozhodne pre miniatúrny dizajn padajúceho peria, aby mohol pokrývať celý priestor za ušami a zároveň poskytoval estetickú atmosféru..

Existuje mnoho farebných možností pre tento dizajn tetovania, buď sa môžete rozhodnúť pre čiernu linku a sivé tieňovanie, všetko čierne alebo farebné perie. Choďte proti svojej farbe vlasov, ak sú vaše vlasy svetlejšie, zvoľte tmavé tetovanie a naopak. Takto bude tetovanie za uchom viditeľné a môže tiež vyniknúť.

Hviezdy

Ľudia majú tendenciu nechať si tetovať hviezdu za ucho, pretože si zachováva niekoľko rôznych významov. Po prvé, niektorí veria, že rovnako ako sa hviezdy objavujú v noci, hviezdne tetovanie ukazuje boj proti tme.

Za druhé, viera spojená s hviezdnym tetovaním za uchom hovorí, že je to znak morálky a spravodlivosti.

Tretia viera bola zo všetkých najzaujímavejšia a najpôsobivejšia, pretože niektorí ľudia, keď si nechajú vytetovať hviezdu za ucho, zhodnotili svoj čin ako spojenie s Bohom a jeho poslušnosť..

Hviezdne tetovanie je celkovo symbolom víťazstva a nádeje, a preto si väčšina ľudí tiež vyberá padajúcu hviezdu na farbenie za ucho, pretože ich to motivuje a povzbudzuje k cieľu, ktorý si vždy chceli splniť..

Hviezdne tetovanie je zďaleka jediné tetovanie, ktoré vyzerá dobre v čiernej alebo tieňovanej čiernej farbe.

diamant

Za uchom diamantové tetovanie vyzerá očarujúco a podmanivo. Ak vás zaujíma význam, povedzme vám, že správa je v samotnom mene.

Diamond je grécke slovo, ktoré znamená „nerozbitné“. V jazyku tetovania to znamená silu vo všetkých smeroch, či už emocionálnych, duchovných atď.

Existuje množstvo tetovacích návrhov, ktoré si vyberiete, napríklad viacfarebné miniatúrne diamanty, tetovanie s modrým diamantom alebo sivý diamant s čiernymi čiarami.

Usilovná včelička

Ste zaneprázdnení v kruhu svojho priateľa a teraz hľadáte perfektné tetovanie, ktoré by vyzeralo dobre za uchom, potom čo je lepšia voľba ako včelím atramentom, môžete s tetovaním rezonovať všetkými možnými spôsobmi. Pretože ste tiež skutočnou zaneprázdnenou včelou, ktorá bzučí takmer stále a nulový čas na relaxáciu.

Včelí tetovanie za uchom môže dodať najfunkčnejšiu atmosféru. Živá farba navyše dodáva tetovaniu hodnotu, tj. Žltú a čiernu, ktorá je už roky smrtiacou kombináciou a mnohých môže ohromiť. Inak funguje aj jednoduchá čierna načrtnutá včela, ale farebná atmosféra je niečo vzácne.

Chyba

Ty áno milujúci vtipkovanie ľudí?

Potom tu je príležitosť prinútiť ľudí, aby si mysleli, že sa vám za uchom plazí chrobák, a potom, keď na nich narazí ako o bombe a oni vám o tom povedia, môžete sa tomu zasmiať a ukázať im, že je to len tetovanie. Zábava, správne?

Chybné tetovanie za uchom vyzerá celkom fascinujúco a radostne a je to tiež dobrý spôsob, ako upútať veľkú pozornosť.

Výber farby závisí od vás, ale najtmavšia červená a čierna by vyzerala realisticky.

Slovo múdrosti

Niektoré počujete, niektoré píšete priamo za ucho.

Existuje mnoho ľudí, ktorí veria v silu slova múdrosti; myslia si, že ich to posilňuje a každé slovo má nepriaznivý vplyv. Ak ste tiež jedným z nich, je lepšie nájsť si slovo, ktoré vám posilní atrament za uchom.

Toto je niekoľko slov múdrosti, ktoré zvažujete:

 • Si silný
 • Viera
 • Úprimne
 • Zaveď ma k svetlu
 • Pravda
 • Ver v seba
 • Sprav to hneď
 • Nechaj to tak
 • Zmena je dobrá
 • Snívaj vo veľkom
 • Nikdy sa nevzdávaj
 • Toto máš

Peaking

Peaking tattoo je tetovanie vyrobené pre všetkých kreatívnych ľudí.

Špičkové tetovanie znamená, že človek, ktorý sa ticho pozerá zozadu do ucha, ho môže tiež navrhnúť tak, aby to vyzeralo, že počúva to, čo počúva vaše ucho..

Môže to byť farebné alebo len hrubý obrys osoby.

Táto myšlienka je jedinečná a mnohí ju nezažili, ak chcete vyčnievať z davu, tu je konečný návrh tetovania za ucho..

Symbol zverokruhu

Niektorí ľudia neveria na znamenia zverokruhu, kde iní zasvätili celý svoj život predpovediam, znameniam a každodenným zápasom o znamení zverokruhu.

Ak ste jedným z nich, možno je načase, aby ste si znamenie zverokruhu napili za ucho, môže to byť jednoduchý symbol alebo ho spárovať s citátom alebo kvetmi v okolí..

Cheetah Print

Mnoho ľudí je závislých na výtlačkoch gepardov, a pretože je to vykorisťovanie, lepší spôsob je dať si ich vytlačiť na kožu, bez ujmy na zdraví sa splní aj vaše prianie.

Za uchom sa o tetovaní geparda hovorilo v meste od začiatku. Vyzerá to veľmi módne a veľmi pútavo.

Tetovanie s potlačou geparda nemusí byť nevyhnutne v pôvodnej farbe, čo je najlepšia časť; môžete sa pohrať so svojou predstavivosťou, a dokonca ju dostať vo fialovom a tmavozelenom odtieni. Sú tam pripevnené nulové reťazce.

tetovanie za ucho

Nenechaj ma padnúť

Jednou z myšlienok tetovania za uchom, ktorá vyhodila do vzduchu niekoľko ľudí, a to v dobrom slova zmysle bolo, že mi to nedovolilo padnúť..

V dizajne tetovania bola zobrazená jedna osoba, ktorá vypadla z ucha a držala hornú slučku jednou rukou, zatiaľ čo druhá osoba sa ho pokúšala vytiahnuť hore za ucho..

Toto tetovanie ohromilo široké publikum a mnohým ľuďom sa dizajn zafarbil za ucho. Navyše, tetovanie nebol len nápad; skôr to malo silný význam.

Cieľom bolo ukázať, že stále existuje niekto, koho to zaujíma, kto vás nepustí alebo vás nenechá na pokoji, či už je to váš milovaný alebo dokonca váš boh..

Tlkot srdca

Určite ste už počuli o najčastejšom výraze: „Srdce mi bilo tak rýchlo, že som cítil tlkot svojho srdca.“

Len tak, tetovanie srdca za uchom je odrazom tejto emócie. Navyše to miestami vyzerá nádherne a majestátne.

V takýchto tetovaniach nemôžete mať príliš veľa tieňovania, ale vždy sa môžete hrať s farbami, čierna nie je jedinou možnosťou, môžete sa tiež rozhodnúť pre viacfarebný tlkot srdca alebo ho dokonca spárovať s upokojujúcim citátom z troch fráz. je dobre “alebo„ Nezabudnite žiť “.

Motýľ odletieť

Tetovanie motýľa za uchom dodáva ženskú atmosféru, ktorá je pripravená byť zadarmo a sama.

Na výber je množstvo farieb, napríklad fialová, všetky čierne miniatúrne motýle, žlté, červené, modré a zelené..

Koruna

Považujete sa za najvyššiu kráľovnú alebo kráľa?

Kde je však vaša koruna?

Nebojte sa, korunku si môžete dať vytetovať za ucho, takže kedykoľvek niekto spochybní vašu kráľovskú hodnosť, prevráťte si vlasy a ukážte im krásnu korunu..

Koruna môže byť silne zdobené tetovanie, alebo dokonca jednoduché, na posilňujúcej atmosfére záleží, nie na vzhľade..

Korunou môžete dokonca vkladať rôzne úvodzovky, napríklad „pretože môžem“ alebo „buď vždy sám sebou“ alebo „buď tou zmenou“.

Dotazy súvisiace s farbami nie sú veľkým problémom.

Toto sú najzaujímavejšie nápady na odtieň pre tetovanie za korunou ucha:

 • Žltá koruna s ružovými diamantmi zdobenými v hornej časti
 • Čierna načrtla korunu
 • Koruna s viacfarebnými bodkami
 • Modrá koruna s bielymi šperkami
 • Korunka s kvetinovým zdobením

Docela malý luk

Pokiaľ ide o tetovanie za uchom, nie sú nakreslené žiadne hranice; môžete byť tak kreatívni, ako len chcete.

Jednou z myšlienok tetovania za ucho sú tiež malé farebné mašličky, ktoré vyzerajú roztomilo, kdekoľvek ich umiestnite.

Prečo nie za uchom?

Môžete mať polka bodkované mašle, ružové mašle, modré mašle, purpurové a zelené mašle a tiež čierne mašle.

Spodná čiara

Za uchom vyzerajú tetovania pôsobivo, ak zvolíte správny dizajn. Je lepšie poznať najskôr seba, než sa rozhodnete pre tetovanie, ktoré s vami ani trochu nerezonuje, je skôr opakom vašej osobnosti. Nezabudnite sa pohrať so svojou kreativitou, pretože žiadny nápad nie je príliš hlúpy alebo irelevantný, aby ste sa nedali tetovať.

About the author