155+ najlepších nápadov na tetovanie snov, ktoré môžete zvážiť

Tetovanie snov je medzi domorodými Američanmi skutočne bežné. Tetovanie existuje v rôznych farbách a vzoroch, s ozdobnými obrázkami šípov, vtákov, korálkov a ďalších symbolov. Predtým, ako sa však ponáhľate do miestneho obchodu s tetovaním a urobíte toto dlhodobé rozhodnutie, zvážte najskôr výber z množstva nápadov na tetovanie lapača snov..

Dreamcatcher bol remeselný predmet obľúbený medzi domorodými Američanmi. Bol vyrobený z tkanej siete alebo siete a obsahuje korálky, mušle, drahokamy a perie. Položka bola zvyčajne zavesená na stenách, na dverách alebo nad posteľou. S meniacim sa trendom sa Dreamcatcher stal jedným z fascinujúcich návrhov tetovania, ktoré môžete vyrezávať na častiach tela, aby ste sa mohli prejaviť.

Okrem toho, že je tetovanie módne, sprostredkúva správu, že škodlivé sny budú vyhnané zo života človeka a pozitívne aspekty sa stanú súčasťou jeho každodennej rutiny. Tetovanie snov je skvelým umeleckým dielom na tele a vyzerá perfektne, ak sa robí okolo krku alebo chrbta.

Tu je pár skvelých štýlov, ktoré by ste mali zvážiť, než si necháte tetovací atrament kvapkať po tele.

tetovanie lapača snov

Dekoratívny lapač snov

Toto tetovanie môže upútať pozornosť diváka a ľahko sa hodí k ženskému telu. Ale je toho viac, že ​​toto tetovanie znamená. Tetovanie je farebné s umeleckým dizajnom peria a korálkami, ktoré visia z tkanej siete.

Tetovanie má predovšetkým navrchu ešte navlečené pierko, ktoré mu dodáva na žiarivosti. Vďaka ultra estetickému dizajnu by toto tetovanie perfektne sedelo na chrbte alebo ramenách a vyzeralo úžasne.

Slnečnicový lapač snov

Ozdobený slnečnicou a mesiacom okolo jeho tkanej siete, tetovanie vyzerá skvele a môžete si ho atramentovať na bočné rameno. Toto tetovanie vyniká z väčšiny bežných tetovaní Dreamcatcher, pretože dodáva viac symbolov a umeleckých diel, vďaka ktorým je pre oči príťažlivejšie. Ak vás bavia slnečnice a príroda, potom by zváženie tohto tetovania bolo jedným zo žiarivých nápadov pre vaše telo a ľudia si vašu osobnosť zamilovali.

tetovanie lapača snov

Farba snov

Ak nemáte radi príliš veľa farieb alebo umelecký dizajn, potom by toto tetovanie pravdepodobne zodpovedalo vašim potrebám. Unikátny dizajn s modrým perím a základnou čiernou tkanou sieťou prináša nádherný a elektrizujúci pohľad na jeho krásu. Tetovanie je najvhodnejšie pre ženy po stranách brucha alebo rebier. Mali by ste dostať jeden, ktorý by vyčnieval z davu.

Čierna kráska

Toto jednoduché, ale elegantné tetovanie Dreamcatcher je evidentne najlepším umeleckým dielom, ktoré je možné ozdobiť okolo ramien alebo rúk. Jedná sa o prirodzene robený tetovací dizajn, ktorý neobsahuje veľa farieb a iných ozdôb, vďaka čomu je reflexnejší a zložitejší ako tradičné. Okrem toho je to tiež perfektné tetovanie lapača snov vhodné pre mužov i ženy.

tetovanie lapača snov

Kvetinový lapač snov

Vďaka výraznému obrysu, doplnenému ozdobnými kvetinovými kvetmi a zmesou motívov, sa toto tetovanie môže dokonale hodiť k vašej pokožke. Toto jedinečné tetovanie lapača snov je bezpochyby jednoduchým, ale módnym umeleckým dielom, ktoré si ľudia zamilujú.

S pukajúcimi kvetmi na vrchu môže toto tmavé a matné tetovanie ľahko hypnotizovať ľudí okolo vás.tetovanie lapača snov

Vlk lapača snov

Ak chcete symbolizovať rôzne významy na jednom obrázku, potom by ste mali hľadať Vlk lapača snov. Perfektné tetovanie najlepšie vyhovuje mužom s jemným a svetlým tónom pleti. Wolf a Dreamcatcher sa spojili v tomto umeleckom diele, aby poskytli konsolidovanejší a vynikajúci vzhľad v porovnaní s ostatnými vyššie uvedenými tetovaniami..

S veľkým perím visiacim pod vlkom tetovanie posilňuje posolstvo jednoty a tradície domorodých Američanov a bude skvele sedieť.

Sen tulákov

Toto tetovanie je veľmi dobre známe medzi ľuďmi z mnohých krajín. Je to preto, že je malý a jednoduchý a nepridáva do jeho dizajnu veľa zmesi, ktorá by mohla spôsobiť jeho príťažlivosť. Vďaka jednoduchému dizajnu a zavesenému periu v spodnej časti je tetovanie možné vyraziť prakticky na akúkoľvek časť tela, vrátane zátylku a lýtka..

Meniaci sa sen

S tkanými sieťami sa môžete vždy vydať na tradičný dizajn lapača snov. Ale čo tak urobiť malú zmenu vo vzore? Meniaci sa dizajn tetovania snov pridáva do tkanej siete kvetinový vzor Mandala.

Vďaka tomu tetovanie vyzerá štýlovejšie, keď je prepletené s tetovaním lapača snov. Hladké a reflexné umelecké diela s perím voľne visiacim s kvetom navyše prispievajú k intenzívnejšiemu pohľadu z pohľadu diváka..

tetovanie lapača snov

Šíriť lásku

Chcete zmeniť tie nudné oblé tvary na tetovaní lapača snov? Čo tak nahradiť ho srdcom, aby vyzeralo pre oči fascinujúcejšie? Môžete tiež upraviť celú tému a do srdca pridať malé meče a prúžky. S adoráciou prichádza aj náklonnosť, ale dbajte na to, aby bola zmysluplná a jednoduchá, aby odrážala tradičnú tému a aby sa ľuďom páčila..

Možno by jeho architekta vylepšilo pridanie svorníka prepichujúceho srdce krvavými škvrnami a červeným odtieňom. Tetovanie je perfektné mať na nohe alebo ramene, pretože je malé a môže vyzerať dobre na osobe so svetlým až hnedým odtieňom pokožky..

Havranov sen

Toto brilantné a tmavé zadné umelecké dielo poskytuje živší pohľad na tradičný štýl Dreamcatcher. Umenie je dokonalé a žiarivé natoľko, že na chvíľu oslní zrak. Toto tetovanie posilňuje význam lapača snov a dodáva mu krkavca a niekoľko nárazových vetrov, aby zdôraznil význam obruče medzi domorodými Američanmi. Toto tetovanie by ste si mali dať hneď teraz.

Americký lapač snov

Toto je mimoriadne tetovanie, ktoré vyjadruje americký sen o slobode a nezávislosti lepšie ako ktorýkoľvek iný dizajn. Američania sú rôzne prepojení so špeciálnymi tradíciami a príťažlivosťou. V Amerike žije niekoľko jazykov a rás, čo znamená obraz spolužitia medzi rôznymi komunitami.

Existujú Európania, Arabi a indické spoločnosti, ktoré žijú pokojne vo viacerých štátoch. Tetovanie je navyše farebné a ukazuje zmysel pre solidaritu medzi rôznymi Američanmi. Má malú veľkosť a môže skvele vyzerať na predlaktí a na zátylku.

tetovanie lapača snov

Malý sen

Ak veľké a jasné umelecké diela nevyhovujú vašim potrebám, bude sa vám hodiť toto jednoduché tetovacie remeslo Dreamcatcher s čiernym atramentom. Vďaka svojej malej veľkosti je tetovanie možné umiestniť kdekoľvek na tele.

Aj keď váš umelec môže zväčšiť svoje rozmery, pre lepší odraz sa odporúča ponechať ho malý. S kvetinovým prsteňom a dvoma visiacimi perami v spodnej časti môže byť tetovanie perfektné pre ženy a mužov, ktorí chcú vyniknúť na zhromaždení..

Sny na dosah ruky

Čo hovoríte na tetovanie lapača snov na ruke? Toto tetovanie je ľahké a má elegantný dizajn a krásnu farebnú schému. S pridaním malých motýľov a pekného peria voľne visiaceho z tkanej siete tetovanie pravdepodobne prekvapí vašich spoločníkov na prvý pohľad.

tetovanie lapača snov

Vesmírny sen

Čo tak posunúť svoje sny na ďalšiu úroveň? Kombinácia tradície s kusmi vedy by bola skvelá kombinácia. Vesmírne tetovanie lapača snov znamená namiesto tkanej siete slnko. Toto umenie ponúka farebnú kombináciu svetlo žltej a červenej, aby zvýraznilo zdroj energie pre náš život na tejto planéte.

Ale je toho viac. Umelecké dielo namiesto pier visiacich z kruhu pomáha rôznym druhom planét z našej slnečnej sústavy. Patria sem Jupiter, Saturn, Mars a samozrejme Zem. Ak máte radi priestor a snívate o spolupráci s NASA v blízkej budúcnosti, potom by toto tetovanie určite vyhovovalo vášmu vkusu.

Zosilnite svoj sen na zápästí

Tetovanie na zápästí je najviac jedinečné a módne. Ak chcete, aby boli vaše tetovania viditeľné, môžete si ich dať naparovať na zápästie. Okrem toho je tetovanie na zápästí tiež menej bolestivé v porovnaní s inými časťami tela.

Na zápästí môžete mať jednoduché tetovanie lapača snov, ktoré znamená slávu domorodých Američanov a ich tradície.

Tetovanie Dreamcatcher na zápästiach vyzerá úžasne perfektne, ak je urobené čiernym atramentom. Napriek tomu, že môžu byť farebné, udržanie ich svetla by priaznivo zvýšilo reprezentáciu, ktorú lapač snov ponúka.

Spolužitie lapača snov

Toto tetovanie môže byť zaradené medzi moderné dizajny Dreamcatcher. Tetovanie pozostáva z americkej vlajky omotanej na okrajoch tkanej siete. Toto je ideálny ukazovateľ úcty a úprimného postoja Američanov k svojim pôvodným bratom. Korálky okolo tetovania sú ozdobené modrou a červenou farbou, aby sa posilnilo posolstvo amerického sna.

S dvoma čiernymi a bielymi kontrastnými perami visiacimi pod pavučinou vyvoláva tetovanie u jednotlivcov pocit vlastenectva.

Vznešený sen

Čo tak osláviť chrbát týmto žiarivým tetovaním Dreamcatcher? Toto tetovanie Lofty Dream je možné chápať ako rozšírenie pôvodnej myšlienky tetovania. Umenie zahŕňa celý váš chrbát a má niekoľko obručí na obohatenie textúry tetovania.

Vzhľadom na to, že okolo tkanej siete visí purpurové perie, tetovanie sa zdá byť perfektne vhodné pre váš chrbát. Na bočné strany tetovania môžete tiež pridať viac textúr na ozdobu časti tela, ale dbajte na to, aby boli jednoduché a relevantné..

Čierna fantázia

Ak máte svetlú pokožku, ozdobenie čiernym tetovaním lapača snov by pravdepodobne zvýšilo váš odraz. Ako naznačuje jeho názov, tetovanie je takmer celé čierne. Neobsahuje žiadnu dodatočnú textúru ani dizajn, ale odzrkadľuje tradičnú štruktúru lapača snov. Vďaka zvýrazneniu tieňov je tetovanie vhodné pre ženy s hnedou alebo bielou farbou pokožky.

Lietajúci sen

Toto tetovanie, obohatené o čierny atrament, je ďalšou možnosťou, ako si muži a ženy môžu vyrezávať na zátylku. Umelecké dielo je navrhnuté spôsobom, ktorý odráža lietajúci lapač snov v osamelom priestore. Vzhľadom na to, že korálky a perie voľne veje, je tetovanie pre divákov dobre viditeľné.

Dievčenský sen

Ak nie ste fanúšikom čierneho atramentu na svojom tele, potom toto obdivujúce tetovanie môže byť jednou z vašich možností. Tetovanie sa ľahko zmestí na zadnú stranu ramena, ale môžete ho mať aj na stehnách. Dievčenské tetovanie snov pozostáva z niekoľkých dekoratívnych návrhov, ktoré osvetlia umelecké diela.

Patria sem dva farebné motýle v hornej časti a viac kvetov v spodnej časti. Textúra najlepšie vyhovuje ženskému telu, ktoré miluje prírodu a je fanúšikom tradičných amerických hodnôt. Vďaka korálkom a periu visiacim pod kvetmi bude tento lapač snov pravdepodobne jednou z vašich najlepších možností. Choďte si teda po jeden.

Tetovacia čipka

Jedná sa o jednoduchý, ale elegantný dizajn lapača snov, ktorým si žena môže ozdobiť nohu. Napriek tomu, že čierna farba bude pre toto tetovanie určite skvelá, môžete použiť aj rôzne farebné kombinácie podľa svojho záujmu. Tetovanie je skvelé zdobenie tela okolo nohy a vo vašom šatníku môže prekonať mnohé štýly krajkových chodidiel.

tetovanie lapača snov

Odvážny sen

Toto tetovanie môže znieť vyššie uvedené, ale prekvapivo je veľmi odlišné. Namiesto toho, aby tetovanie obsahovalo iba dve obruče a niektoré perie, je odrazu oveľa silnejšie a ťažšie. Umelecké dielo pozostáva z dvoch obrúčok spojených náhrdelníkom a je navrhnuté spôsobom, ktorý naznačuje silné puto medzi Američanmi.

Má oddelené perie voľne visiace v spodnej časti každej tkanej siete a tmavo červený kruh medzi obručou. Tetovanie môže pre pozorovateľov priniesť silnú správu.

Farba snov

Málokto z nás má rád obrovské umelecké diela na svojom tele. Okrem toho niektorí nie sú fanúšikmi farebnej textúry a dekorácie, pokiaľ ide o tetovanie. Ak ste človek, ktorý dáva prednosť jednoduchosti s malou úpravou pred umeleckým dielom, potom tetovanie Color of Dreams pravdepodobne upúta vašu pozornosť, pretože je skvelé..

Tetovanie môže na prvý pohľad vyzerať jednoducho, ale je to skôr kombinácia jemných farieb a tradičnej obruče pôvodných Američanov. Vďaka zmesi RBG a okrúhlej tkanej textílie je toto tetovanie možné vytvoriť takmer kdekoľvek na tele.

Nadšený lapač snov

Toto tetovanie lapača snov je nádhernou zmesou červenej a čiernej farby. S malými bielymi odtieňmi na perí je nadšené tetovanie lapača snov ideálne pre akékoľvek pohlavie, ktoré zbožňuje a miluje symbolické indiánske tradície.

Okrem toho je tetovanie trochu dekoratívne s kvetmi na vrchu a veľkými červenými korálkami visiacimi z tkanej siete. To zase dáva fascinujúci pohľad na vašu časť tela.

Nový sen

Nové tetovanie snov je moderné tetovanie lapača snov, ktoré by ste si pravdepodobne zamilovali. Toto tetovanie pripomína tvar a vzhľad tradičných obrúčok, ale je výrazne upravené tak, aby vyhovovalo súčasným americkým trendom.

Nové tetovanie snov je ozdobené podobizňou americkej vlajky nad obručou. Tetovanie navyše nahrádza tradičnú tkanú sieť lesom a v jeho jadre znak psej labky. Možno, ak sa chcete pochváliť tetovaním svojmu milovanému psovi pri zachovaní indiánskych tradícií, potom by to bol perfektný nápad.

S modrými korálkami a perím zamotaným do americkej vlajky môže byť toto tetovanie lapača snov jednou z vašich najlepších možností.

Priatelia divočiny

Cítite súcit so zverou? Máte obavy z rastúceho plastového znečistenia v našich oceánoch? Ak ste jednotlivec, ktorý cíti a chápe závažnosť týchto problémov, potom sú priatelia divokého tetovania pravdepodobne vašou ideálnou voľbou..

Tetovanie obsahuje obrázok slona, ​​známeho bolestivým pytliactvom v 21. storočí. Obraz slona v kruhu môže byť výrazným vyjadrením vašej záľuby v divočine a správy, ktorú sa pokúšate poslať svojim telom..

Keďže je iný dizajn rovnaký, toto tetovanie môže ľahko vyhovovať obom pohlaviam a v závislosti od jeho veľkosti je možné ho vyraziť na väčšinu častí tela..

Záver

Rozhodovanie medzi tetovaním Dreamcatcher môže byť ťažké. Výber dizajnu a farby by vo väčšine prípadov pravdepodobne ovplyvnil váš výber. Okrem toho časť vášho tela, ktorú ste ochotní ozdobiť, môže tiež ovplyvniť vaše rozhodnutie. Tetovanie „Sny na ruku“ si samozrejme nemôžete nechať urobiť na chrbát!

Predtým, ako sa rozhodnete pre tetovanie lapača snov na základe vyššie uvedených obrázkov, zamknite dizajn, aby ste to v budúcnosti nemuseli ľutovať..

About the author