155+ najlepších nápadov na tetovanie v oblakoch: Vznášajte sa vysoko na oblohe!

Aj keď sa tetovanie pôvodne používalo na liečenie, odvtedy si získalo popularitu vďaka svojmu umeleckému potenciálu. Zatiaľ čo mnoho ľudí si dáva tetovať, aby odrážalo ich presvedčenie, iní ich jednoducho získajú pre svoj jedinečný dizajn a štýl.

Našťastie prostredníctvom cloudových tetovaní môžete vyjadriť svoje presvedčenie, motiváciu alebo aktuálny duševný stav tým najštýlovejším možným spôsobom..

Pre ľudí, ktorí sú v trende noví, je často zdrvujúce urobiť správnu voľbu, keď stoja pred mnohými možnosťami.

V tomto zozname nájdete 155+ najlepších cloudových tetovaní, ktoré vám pomôžu získať dokonalé tetovanie.

cloud-tetovanie

Kreslený mrak

Vďaka západnej animácii, ktorá je príťažlivá pre deti i dospelých, sa môžete rozhodnúť pre toto tetovanie dúhových oblakov. Tetovanie ukazuje mrak, ako zo seba prší na dúhy.

Umelec vytvára oblak pomocou tenkých čiar a vytvára kreslený oblak čiernobielo. Keď dúha opúšťa oblak, drží matné a napriek tomu živé farby vytvorené akvarelom.

8-bitové oblaky

Keďže videohry sú jednou z najznámejších a najvplyvnejších foriem moderných médií, nie je žiadnym prekvapením, že niekto pôjde na toto tetovanie.

Tetovanie zobrazuje čiernobiely pixilovaný oblak pozerajúci sa do diaľky. Cloud má umelecký štýl veľmi podobný pôvodným 8-bitovým hrám osemdesiatych rokov minulého storočia prostredníctvom umelcovho zložitého dotwork. Napriek tomu, že tetovanie nemá žiadny symbolický význam, je na neho úžasný pohľad.cloud-tetovanie

Úsvit

Reálnejší prístup, umelec vytvára optický klam kde sa koža zhoršuje a ukazuje zamračenú oblohu. Vďaka detailnej a realistickej práci tetovanie prináša veľmi upokojujúci pocit so snehovo bielymi mrakmi a drobnými vtákmi, ktoré sa vznášajú po oblohe.

Umelec vdýchne tetovaniu život prostredníctvom živých a jasných farieb. Tetovanie symbolizuje únik alebo vnútorný pokoj, ale je to aj na interpretácii diváka.

Pozri tiež:

  • 150+ nápadov na tetovanie Geisha: Choďte do exotiky! (s význammi)
  • 225+ nádherných tetovaní sestry: Cti svoju drahú sestru (s významom)
  • 255+ najlepších tetovaní na hrudi, pre ktoré sa môžete rozhodnúť: #110 vám vyrazí dych
  • Najlepších 155+ tetovaní kľúčnej kosti, pre ktoré sa môžete rozhodnúť
  • Angelina Jolie Tetovanie: 25 tetovaní s významom

Cloud Forest

Oblačný les je tetovací rukáv na rukáve, ktorý predstavuje siluetu lesa pod zamračenou oblohou. Umelec vytvára ponurú temnú scénu ako z hororu a dodáva zmysel pre realizmus s minimalistickým svetlom prichádzajúcim z mesiaca čiastočne viditeľným z mrakov..

Silueta je jet black zmiešaná so svetlejším odtieňom indiga smerom k vrcholu, čo vytvára purpurovú panorámu tesne pod mrakmi. Mesiac je matne biely, zatiaľ čo oblaky majú odtieň tmavošedej a dodávajú ponurú atmosféru.

Tetovanie je umelecké dielo; Nie je to však ten, ktorý má symbolický význam.

cloud-tetovanie

Lightning Cloud

Inšpirovaný modernými komiksmi a vizuálnymi románmi, tetovanie ukazuje komický oblak s bleskami, ktoré z neho strieľajú. Umelec si zachováva celkovo humorný prístup k inak nebezpečnej situácii.

Mraky majú očarujúci, ale hrozivý pohľad a uvoľňujú komicky malé blesky. Mraky nesú tmavý odtieň šedej a ich farba je svetlejšia až po vrch mraku. Blesky sú tmavej a matnej žltej farby s jasne červeným obrysom. Tetovanie, aj keď má v súčasnosti metaforický význam, je jednoducho úžasné pozrieť sa naň.

Maják

Toto tetovanie zobrazuje maják stojaci na kopci, kde ho obklopujú mraky. Môžete vidieť, že maják počas bleskovej búrky stále svieti na more. Umelec to nádherne ukazuje prostredníctvom tmavofialového zvýraznenia, ktoré pokrýva scénu, a dodáva mu ponurú atmosféru.

Mraky zhromaždené nad majákom sú tmavošedé, zatiaľ čo maják je zmesou živej červenej a bielej. Ako maják žiari svojim žiarivým žltým svetlom na more, symbolizuje vytrvalosť a nádej aj v tých najtemnejších časoch.

cloud-tetovanie

Vzostupný rebrík

Vzostupný rebrík je veľmi jednoduché tetovanie, ktoré ukazuje rebrík prerážajúci veľký biely oblak. Umelec nakreslil oblak aj rebrík v kreslenom prostredí s čiernym rebríkom prerážajúcim biely oblak.

Mraky vyzerajú bohato žiarivo bielym atramentom, zatiaľ čo rebrík je hlboký vďaka svojim živým akvarelovým efektom. Umelec ponechal svoje diela vo význame pre interpretáciu diváka.

Údery bleskov

Úder blesku je veľmi malebné tetovanie, ktoré ukazuje scénu blesku dopadajúceho na zem. Umelec ukazuje množstvo stromov v tejto oblasti, pretože siluety sa po zásahu bleskom mierne rozsvietia.

Mraky ako temný vír nad lesom jasne žiaria bielym zábleskom, keď blesky vychádzajú z mrakov a dopadajú na zem. Umelec vytvára pocit realizmu prostredníctvom svojej intenzívnej šedej farby oblakov, po ktorej nasleduje obrovský záblesk bieleho svetla z blesku.

Toto tetovanie ukazuje silu prírody.

cloud-tetovanie

Lietadlá na oblohe

Umelec tohto tetovania vzdáva poctu bojom lietadiel 2. svetovej vojny. Tetovacie rukávy sa tiahnu po celom ramene a ukazujú 5 lietadiel uhýbajúcich sa a vyhýbajúcich sa paľbe. Tetovanie má hnedý monochromatický tón spolu s kombináciou svetlých a tmavých odtieňov.

Aj keď sú lietadlá skôr karikatúrne a komické, mraky so svojim povrchným výtvarným štýlom pôsobia realisticky. Pozornosť venovaná detailom je úžasná, keď vidíte, ako sú roviny konkurenčných strán ľahko rozlíšiteľné.

Aj keď tetovanie nemá žiadny metaforický význam, slúži ako pripomienka vojny na začiatku 20. storočia, ktorá zmenila beh dejín.

Storm z X-Men

Pocta ženskej superhrdine vesmíru Marvel, tetovanie vidí búrku, keď volá k prírodným silám. Umelec, ktorý obnovuje svoj podpisový komiksový štýl, ukazuje búrku stúpajúcu k oblakom, ktorá zhromažďuje svoju silu.

Storm, ktorá si obliekla ikonické čierno -žlté šaty, vyzerá veľmi podobne ako jej komiksový náprotivok s dlhými striebornými vlasmi a bielymi bleskovými očami.

Umelec používa akvarel na obnovu niektorých častí šiat, zatiaľ čo ostatné používajú podobný tmavý atrament. Storm je dodnes stelesnením posilnenia postavenia žien, pretože je jednou z najsilnejších členiek jej tímu.

cloud-tetovanie

Akvarelový oblak

Ako naznačuje názov, umelec prostredníctvom akvarelu vytvára tetovanie s oblakmi okolo ruky zákazníka. Kombináciou nebeskej modrej, ružovej a trochu sivej umelec vytvára očarujúci vzor mrakov obklopujúcich ruku.

S pomocou nových školských techník a efektov štetca je umelec schopný priblížiť mraky a vzory k životu. Aj keď tetovanie nemá žiadny skrytý význam, na pohľad je veľmi upokojujúce a relaxačné.

Búrlivé more

Búrlivé more je ďalšie veľmi malebné tetovanie, ktoré rozpráva príbeh bez použitia slov. Umelec ukazuje loď, ktorá sa snaží udržať rovnováhu, nakloní sa do strany uprostred búrky. V celej scéne je kladený veľký dôraz na detaily.

Od tvarov a vzorov mrakov po mužov padajúcich cez palubu sú detaily až po najmenší predmet. Tetovanie s monochromatickým nastavením je schopné rozlíšiť farby a rozprávať temný príbeh prostredníctvom svojich tmavých mrakov, ktoré obklopujú loď, a veľkých vĺn, ktoré sa pozerajú zhora na mnoho bezmocných námorníkov..

Pád Ikara

Príbeh, ktorý ukazuje cenu prehnanej sebadôvery, tetovanie zobrazuje udalosti príbehu prostredníctvom tetovacieho rukávu. Umelec obnovuje výtvarný štýl 15. storočia takmer k dokonalosti.

Zobrazuje Ikara, ako siaha nad oblaky, na biceps, kde prudko svieti slnko, a v spodnej časti ramena ukazujú, ako začína padať. Prostredníctvom monochromatického nastavenia môžete vidieť krásne gradovanie farieb, ktoré sa v hornej časti presúvajú z jasných na tmavé a v spodnej časti matné. Toto tetovanie stelesňuje pôvodnú morálku o mýte o Ikarovi, o tom, že prehnaná dôvera nie je dobrá vec.

Tradičný japonský drak

V japonskom folklóre sú draci múdre staroveké tvory, ktoré žili po stáročia v oblakoch. Umelec ukazuje veľkého draka, ako kráča nad mrakmi a s veľkým telom sa tiahne okolo bicepsu a vytvára rukáv.

Umelec dodržiava tradičný japonský štýl tetovania zmiešaný s niektorými novými prvkami školského tetovania. Umelec ukazuje draka kúpaného v tryskovej čiernej farbe, okolo ktorého krúžia červené čiary.

Okrem čierneho draka sú rovnako jasné a živé mraky, ktoré dodávajú scéne rovnováhu. Umelec nechal zmysel svojej práce na interpretácii diváka.

Teplovzdušný balón

Tetovanie teplovzdušným balónom zobrazuje teplovzdušný balón, ako pláva po oblakoch a pozerá sa dole na mesto. Svojím intuitívnym výtvarným štýlom umelec vytvára pocit veľkého rozsahu.

Umelci používajú akvarely a tmavý hustý atrament a vytvárajú repliku plagátového farebného obrazu. Niektoré farby sa prelínajú, pričom vo všetkých rôznofarebných objektoch stále zostáva určitá úroveň individuality.

Tetovanie ožíva svojou rozmanitou škálou farieb a umeleckého štýlu. Pretože tetovanie nemá žiadny symbolický význam, je to čistý štýl a dizajn.

Londýn 19. storočia

The Londýnske tetovacie šou z 19. storočia muž kráčajúci uličkou starými budovami na ceste k veži Big Ben. Muž s cylindrom a palicou a smokingom kráča po nudných modrých monochromatických uliciach Londýna 19. storočia.

V scéne si môžete všimnúť vežu Big Ben vyrobenú v takmer replike originálu. Prostredníctvom metód tetovania v novej škole a starej školy umelec robí ulice Londýna živými.

cloud-tetovanie-

Schody do neba

Kývnutie na známu pieseň Led Zeppelin s rovnakým názvom, tetovanie Stairway to Heaven je replikou pôvodného albumu. Pôvodný obrázok albumu je schodisko s krivkami, ktoré vedie na vrchol mrakov, kde jasne svieti svetlo.

Tetovanie replikuje tento originálny dizajn prostredníctvom tradičnej a novej školskej metódy tetovania, ktoré dodávajú starému umeniu úplne nový vzhľad. Veľa pozornosti je venovaná detailom, keď umelec robí kvety aj na schodisku.

Vďaka veľkej farebnej palete tetovanie vyzerá ako karbónová kópia pôvodného umenia.

All Seeing Eye

Pre tých z vás, ktorí sú veľmi nábožní alebo veria v online konšpiračné teórie, je toto tetovanie pre vás. Umelec ukazuje oko medzi mrakmi, ako bezducho sleduje diváka. Tetovanie sleduje zelený monochromatický tón, ktorý vypĺňa mraky a oko v rôznych odtieňoch.

Oko, inšpirované znakom Illuminati, je umiestnené v strede mrakov a na okrajoch oka je niekoľko minút kmeňových prác. Aj keď umelec toto tetovanie nechal na interpretáciu, nebráni vám to vytvoriť si vlastnú teóriu.

cloud-tetovanie

Osamelý námorník

Osamelý námorník vidí pod zamračenou oblohou muža, ktorý pádluje s člnom. Umelec dáva celkový magický pocit zo scény, keď sa námorník sám pohybuje z brehu.

Cez oblaky môžete vidieť vodu odrážajúcu malé lúče mesačného svetla. Vďaka svojmu svetlo sivému vzhľadu a tmavohnedej farbe člna umelec zvýrazňuje scénu kráľovskou modrou, aby pridal efekt.

Osamelý námorník bez slov symbolizuje samotu a zúfalstvo.

Raketa štartujúca do oblakov

Veľmi karikatúrne tetovanie, umelec vyrobí jednoduchú raketu, ktorá dopadá do oblakov. Keď sa vypúšťa jednoduchá monochromatická replika rakety, pred ňou sú dúhové mraky. V netradičnom umeleckom štýle tetovanie ukazuje živé farby mrakov na rozdiel od čiernobieleho nastavenia rakety. Tetovanie nemá žiadny konkrétny význam, ale umelec ho nechal na interpretácii.

Mraky symbolizujú mnoho rôznych vecí, napríklad svätosť, zen a mier. Na záver možno povedať, že existuje mnoho rôznych tetovaní s rôznymi štýlmi, preto si múdro vyberte, aké tetovanie dostanete.

About the author