155+ nápadov na tetovanie Hamsa, ktoré pop! (s významom a umiestneniami)

Body Art sa za niekoľko desaťročí stal medzi Američanmi veľmi populárnym. Unikátne zobrazenie a rozmanitá ilustrácia tetovania nepochybne spôsobili, že si ho mnoho ľudí ozdobilo na koži. Označujú svoju pokožku neuveriteľne úžasnými, ohromujúcimi štítkami. Ak ste jedným z nich, určite hľadáte nápady na tetovanie „mimo tohto sveta“.

Bez ohľadu na to, či chcete predviesť skryté črty alebo inšpirácie pre niečo, tetovanie je úžasný spôsob, ako ukázať svoje vnútro. Vďaka pôsobivým dizajnom a hlbokým významom sa tetovanie stalo obľúbenou voľbou pre mnoho ľudí na celom svete.

Aj keď je na internete k dispozícii množstvo návrhov tetovania, najdôležitejšie je vybrať si ten najlepší. Ak hľadáte niečo, čo vám vyrazí dych, mali by ste zvážiť tetovanie hamsa.

Symbolika amuletu Hamsa

Niet pochýb o tom, že hamsa je jednou z najlepších možností pre milovníkov tetovania. Zaujímalo by vás, čo symbolizuje hamsa. Niektorí ľudia tomu veria predstavujú pohanskú plodnosť. Okrem toho mnoho náboženských vedcov objasnilo hamsu ako židovský, kresťanský a islamský šťastný talizman.

Významy alebo symbolika hamsy je však stále zahalené rúškom tajomstva. Preto keď tento amulet môže byť zobrazený ako umenie tela, môže mať rôzne znázornenia; napriek tomu sú všetky významy hamsy typicky spojené s rôznymi náboženstvami. Je však nevyhnutné mať na pamäti, že dnes; táto jedinečná ruka hamsa sa stala všadeprítomným znakom s univerzálnym významom „ochrana pred zlým okom“.

Stručná história talismana Hamsa

Niektorí vedci okrem svojej symboliky diskutujú aj o jeho pôvode; niektorí hovoria, že to pochádza z Mezopotámie (súčasný Irak), zatiaľ čo iní veria, že to pochádza z Jeruzalema. Väčšina súčasných dôkazov odhalila, že hamsa pôvodne pochádza z Iraku.

Historický výskum odhalil, že v starovekej Mezopotámii sa ženské bohyne na znak dôstojnosti zdobili amuletom hamsa. V priebehu rokov sa tento atraktívny talizman rozšíril do rôznych krajín s rôznym významom. Egypťania napríklad nosia talizman hamsa, aby vyjadrili úctu k Osirisovi a Isis, ktorí sú slávnym bohom a bohyňou vo svojom náboženstve..

Hamsa je hebrejské slovo, ktoré znamená „päť“. V islame veriaci hovoria, že hamsa predstavuje päť pilierov islamu. Niektorí moslimovia sa však domnievajú, že predstavuje „ruku Fatimy“, dcéru proroka Mohameda.

Židia veria, že týchto päť prstov predstavuje päť kníh ich náboženskej knihy Tóra- Leviticus, Numbers, Numbers, Deuteronomy a Genesis. Niektorí Židia nazývali hamsu „rukou Miriam“. Tu je dôležité spomenúť, že Miriam bola sestrou Mojžiša a Árona.

Niektorí učenci judaizmu a islamu veria, že hamsa predchádza úplne nenáboženským významom. Dokonca hovoria o vzniku hamsa je všetko tajomné, a nevracia sa do Mezopotámie; namiesto toho je príbeh tohto úžasného talizmanu vymyslený. Okrem náboženského kontextu sa hamsa najskôr objavil na bráne Alhambry. Nehovoriac o tom, že ide o islamskú pevnosť zo 14. storočia, ktorá sa nachádza v Španielsku.

Jeden z najznámejších historikov umenia Walter Leo Hildburgh si myslí, že vznik hamsy je spojený s kresťanstvom. Napriek tomu populárny profesor Chicagskej univerzity Ahmed Achrati potvrdil, že hamsa amulet nevznikol v žiadnom náboženskom kontexte.

Keď vezmeme do úvahy všetky historické časy, v ktorých bol tento talizman populárny, ukázalo sa, že hamsa predstavoval zaujímavé významy. Ako už bolo spomenuté, tento krásny talisman má v rôznych náboženstvách rôzne významy.

Hamsa Hand: Neuveriteľne ohromujúci amulet

Nie je žiadnym tajomstvom, že hamsa sa stala bežným talizmanom, ktorý mnoho ľudí na celom svete miluje nosiť. Vďaka svojmu univerzálnemu významu ochrany pred zlým okom ho veľký počet ľudí nosí v podobe kľúčenky, prívesku, náramku a dokonca aj ako dekorácie. Udáva extrémnu popularitu ruky Hamsa. Toto nie je koniec; môžete nájsť najrozmanitejšie predmety tvarované v tíme hamsa alebo spárované s talizmanom hamsa.

Preto, pokiaľ ide o tetovanie, Hamsa je jednou z najlepších možností oblečenia v roku 2019. V súčasnej dobe existuje nepochybne mnoho návrhov tetovania. Dnes uvidíte širokú škálu tetovaní, ktoré siahajú od neo-tradičných znakov až po moderné umelecké návrhy.

Ak však tentoraz hľadáte podrobné tetovanie, potom môže byť dobrou voľbou tetovanie hamsa. V kontexte tetovania ilustrácia tohto pútavého talizmanu predstavuje „Božiu ruku“. Fanúšikovia tetovania navyše veria, že ozdobenie pokožky ilustráciami rúk hamsa im prinesie úspech, šťastie a zdravie..

Ohromujúce nápady na tetovanie Hamsa

Niet divu, že hamsa tetovanie prináša do vášho vzhľadu umelecký nádych a silné významy. Pokiaľ ide o tetovanie hamsa talisman, umelci ho zvyčajne robia v dvoch hlavných štýloch. Jeden zobrazuje dva symetrické palce, zatiaľ čo druhý predstavuje pôvodnú ilustráciu hamsy, tj. Jediným palcom.

Ak vás zaujíma, ktorý je najznámejší, potom nadšenci tetovania, ktorí siahajú po talizmane hamsa, objímu ruku hamsy väčšinou dvoma symetrickými palcami. Niektorým ľuďom toto úžasné amuletové tetovanie prináša harmóniu a chráni nositeľa tetovania pred zahaleným okom, ktoré sa v niektorých spoločnostiach nazýva aj Ayin Ha’ra..

Nie je pochýb o tom, že hamsa je vďaka svojmu silnému vizuálu a hlbokému významu jedným z najlepších tetovaní súčasnosti. Typické tetovanie hamsa obsahuje symbol oka v strede ruky, ktorý má pre nositeľa silný význam.

Nakvapkajte si pokožku prekvapujúcim asymetrickým amuletom Hamsa

Máte radi zložité detaily? Ak je to tak, potom sa vám tento nápad s tetovaním bude páčiť najviac. Obsahuje asymetrické vzory a vzory, vďaka ktorým určite vyniknete medzi ľuďmi. Nielen to, úžasná ilustrácia tejto asymetrickej hamsy posilní symboliku vášho telesného umenia.

Či už ho chcete naplniť farbami alebo atramentom iba s čiernobielymi odtieňmi, je len na vás. Súhlasíte však s tým, že tento asymetrický štítok hamsa bude pôsobiť úžasne a zaujme ľudí okolo vás.

Gravírujte podmanivé ručné umenie Om Hamsa

Ak chcete niečo jedinečné a máte radi sanskrt, táto myšlienka bude perfektne vyhovovať vašim požiadavkám. Tetovanie Om hamsa bude v sanskrtskom jazyku obsahovať slovo „Om“. Váš tetovač to urobí v strede značky ruky hamsa.

Či už pridáte nejaké farby alebo necháte celé tetovanie prázdne, bude to vyzerať neskutočne atraktívne. Pokiaľ ide o významy tohto tetovania, pamätajte na to, že slovo Om zobrazuje harmóniu a rovnováhu.

Rozhodnite sa pre neuveriteľný symbol ručných viníc Hamsa

Väčšina fanatikov do tetovania, ktorí zbožňujú ruku hamsa, zvyčajne siahne po tej, ktorá nesie vinič. Toto dychberúce tetovanie hamsa vine nepochybne prinesie vašej osobnosti ohromujúci nádych. Pretože najmä toto tetovanie bude vyžadovať veľkú plochu pokožky, mali by ste ho nosiť na hrudi alebo chrbte.

Ak uvažujete o myšlienkach, aby boli umeleckejšie, môžete vyplniť rôzne farebné odtiene a obrysy tučným čiernym atramentom. Je však dôležité spomenúť, že by ste si mali vybrať najlepšieho tetovacieho umelca vo svojom meste pre tento dizajn.

hamsa-tetovanie

Vychutnajte si pútavý geometrický dizajn Hamsa Amulet

Hľadáte niečo, čo hypnotizuje všetkých okolo vás? V takom prípade bude táto geometrická hamsa, ktorá zachytáva oko, perfektným nápadom. Majte však na pamäti, že zahŕňa zložité detaily. Počas tohto procesu by ste mali mať dostatočnú toleranciu znášať bolesť. Nechajte svoje geometrické tetovanie hamsa bez farby; dá to vyniknúť.

Ozdobte svoju pokožku úchvatným znakom Hamsa-Eye

Ak máte radi niečo zmysluplnejšie, potom je toto tetovanie práve pre vás. Aj keď univerzálne významy hamsa tag predstavujú ochranu pred zlým okom, môžete ho nosiť, aby ste pred sebou nemali zlé oko.

Očné tetovanie Hamsa vyzerá úžasne krásne, pretože je pokryté pôsobivými detailmi. Okrem toho nosenie tohto tetovania bude strážiť nositeľa. Toto úžasné tetovanie môžete umiestniť na akékoľvek miesto na koži. Je však lepšie ho nosiť na viditeľnej časti.

Vydajte sa na ohromujúci vesmír Ručné emblémy Hamsa

Hľadáte niečo úžasnejšie a na prvý pohľad upútate pozornosť ľudí okolo seba? Potom by ste mali ísť na tento úžasný vesmírny emblém hamsa. Tento obrázok, ktorý spája základnú ilustráciu hamsy, má veľké oko na dlani hamsy. Jedinečné na tom je, že nesie výrazný vzor s rybou.

Získajte úžasnú známku Hamsa

Výber tetovania je nepochybne ťažká výzva. Použitý atrament je samozrejme trvalý. Preto si musíte vybrať svoj návrh tetovania veľmi starostlivo. Je zaujímavé, že nikdy nebudete ľutovať, že ste si ako tetovanie vybrali amulet Hamsa. Či už ide o rameno alebo chrbát, bez ohľadu na to, kam umiestnite tetovanie hamsa, bude vyzerať dokonale krásne.

Budete však prekvapení, keď zistíte, že jeho význam sa zvýrazní, keď si ho natriete na zápästie. Pripomenie vám dôležitosť vášho života. Zvlášť v ťažkých časoch; toto tetovanie ti dodá odvahu, aby si to nevzdal.

hamsa-tetovanie

Vyberte si výrazný znak amuletu Fish Hamsa

Čo si myslíte o pridaní ilustrácie ryby do vášho tetovania hamsa? Aj keď existuje veľa možností pre vaše tetovanie hamsa, vďaka tomuto určite vyniknete. Ryba v strede palmy hamsa zobrazuje jedinečné, ale silné významy a symboliku.

Obsahuje emblém talismana nebeskej hviezdy Hamsa

Toto tetovanie hamsa nesie v strede symbol hviezdy a je pohltené tmavými odtieňmi. Pokiaľ ide o symboliku tohto neuveriteľného tetovania hviezdy hamsa, zobrazuje hlboké duchovné významy. Buď je naplnený svetlými odtieňmi alebo napustený výraznými farbami; táto značka hamsa bude nielen očarujúca, ale tiež zvýši význam vášho tetovania.

Športujte s krásnym kvetinovým amuletom Hamsa

Chcete niečo uzavretejšie voči prírode? Ak sa vám nepáči pridanie hviezdy, oka alebo srdca do tetovania hamsa hamsa, a potom zašportujte túto ručnú značku kvetu hamsa, ktorá zvyčajne obsahuje lotos v strede. V prípade, že nechcete pridať lotos, môžete začleniť štvorlístok. Bez ohľadu na to, akú kvetinu do svojho tetovania pridáte, bude predstavovať významy mieru a rovnováhy.

Objavte neuveriteľné tetovanie srdca Hamsa

Napriek tomu, že máte desať úžasných návrhov hamsy, ktoré sme práve spomenuli, tento vám určite vyrazí dych. Čo si myslíte o pridaní symbolu lásky do stredu ruky hamsa? Toto tetovanie hamsa bude predstavovať hlboké významy a ukáže vašu lásku k vášmu špeciálnemu.

Ak chcete preukázať svoju večnú lásku k svojmu milovanému alebo rodinnému príslušníkovi, môžete toto tetovanie ozdobiť vložením textu s uvedením ich mena. Niektorí ľudia veria, že tetovanie srdca hamsa zobrazuje ochranu vašich blízkych.

Konečný verdikt

Či už ide o zmysluplné umenie alebo ozdobnú ozdobu, nemôžete poprieť, že hamsa posunie váš zážitok z tetovania na ďalšiu úroveň. Nielenže hypnotizuje všetkých naokolo, ale tiež prinesie vašej osobnosti silný význam.

Na tetovaní hamsa je najlepšie to, že do stredu ruky môžete začleniť rôzne symboly. Zlepší význam vášho tetovania a zároveň vás bude chrániť a viesť v živote. Teraz, keď máte na výber veľa možností, rozhodnite sa pre tetovanie hamsa so symbolom, ktorý vám najviac vyhovuje.

About the author