155+ nápadov na tetovanie koruny, ktoré sú kráľovsky elegantné

Máte vždy pocit, že ste kráľovná alebo kráľ?

Ak je to tak, potom je tetovanie koruny pre vás ideálnou možnosťou. Koruna ako symbol má dlhú históriu. Navyše je po stáročia stredobodom pozornosti. Atribúty, ktoré má, sú silné a účinné, pretože žiadny rozumný človek by sa nechcel vyhnúť takémuto symbolu napustenému pokožkou..

Korunné tetovanie je stelesnením moci a kráľovskej hodnosti. Prekvapivo každé tetovanie koruny zobrazuje iný pocit moci a autority. Tiež muži a ženy majú nárok na tetovanie koruny napustené pokožkou.

Najlepšie na tetovaní koruny je, ako sa spárujú so všetkým a so všetkým. V tomto ohľade väčšina ľudí naliehavo požaduje, aby si nechali urobiť návrh tetovania koruny pri prvom pokuse alebo pri výbere nového tetovania.

Ste presvedčení, že si dáte tetovanie koruny, ale ste zmätení z toho, ktoré si vybrať?

Prestaňte sa znepokojovať a pozrite sa na 155+ fascinujúcich myšlienok dizajnu tetovania koruny uvedených nižšie.

155+ nápadov na tetovanie koruny s významom

Korunné tetovanie s krídlami

Ak hľadáte zložitý a výkonný dizajn tetovania, potom by korunkové tetovanie s krídlami vyzeralo najlepšie. Koruna s tetovaním na krídlach je na západe obľúbená. Tetovanie sa nosí väčšinou na hrudi. Dôvodom je, že krídla pripevnené k korune vyžadujú, aby bola na koži napustená veľká povrchová plocha.

Farba závisí od nositeľa tetovania. Čierna, tieňovaná sivá, monochromatická farebná schéma však vyhovuje tetovaniu koruny s atmosférou krídel. Niektorí ľudia radi dostávajú citáty vtlačené na krídla. Tiež tetovanie korunky s krídlami je napustené rukou, keď si užívateľ želá vidieť tetovanie a hľadať silu.

Symbolický význam

V dávnych dobách bola koruna s krídlami symbolom vládcov s obrovskou mocou. S pribúdajúcim časom sa zmysel vyvíjal a ľudia si ako šťastné kúzlo začali natierať korunu tetovaním na kožu. Väčšina ľudí mala pocit, že toto tetovanie ich okamžite posilnilo, aby urobili viac a nevzdávali sa. Suma sumárum, koruna s krídlami mala motivačnú a estetickú atmosféru.

Tetovanie levej koruny

Tetovanie Lion Crown vyzerá majestátne. Existujú rôzne možnosti umiestnenia tetovania leva koruny. Každý z nich má úplne iný význam. Ak chcete, aby ľudia verili, že máte silu robiť čokoľvek a všetko ako kráľ, urobte si tetovanie leva koruny na rameno. Tak budú viditeľní a uvedomelí ľudia o vašej povahe a sile.

Ak ste niekto s dominantnou osobnosťou, potom by tetovanie farebného leva koruny urobilo perfektnú prácu, definuje vašu povahu. Navyše, ak ste duchovne silní a chcete dizajn tetovania, ktorý presne vystihuje vaše pevné presvedčenie. Potom je vhodné dať si na ruku alebo krk tetovanie sivej levej koruny, aby bolo pre ostatných veľmi transparentné.

Symbolický význam

Dizajnu tetovania levej koruny sú priradené tri hlavné významy, ako napríklad:

 • Pýcha
 • Víťazstvo
 • Obrana

Tetovanie za ušnou korunou

korunovanie-tetovanie

Ak váš piercing nevyzerá dostatočne efektne, urobte si farebnú ozdobu za tetovanie korunky ucha. Atmosféra je na vrchole, ideálna pre bezstarostnú a dynamickú osobnosť. Možnosti umiestnenia sú obmedzené, ale možnosti farebného kódu a štýlu sú veľmi rozmanité.

Ak máte na uchu napichnuté všetky čierne cvoky, celkový vzhľad zvýrazní farebné tetovanie korunky za ucho. V opačnom prípade, ak sú čapíky už príliš lesklé, vzhľad tváre by vyvážilo jednoduché tetovanie s čiernou korunou za uchom.

Ďalšie možnosti farieb a štýlu pre tetovanie za ucho zahŕňajú tetovanie s jednou korunou, tetovanie koruny v sivom odtieni a bodkovaný vzor tetovania..

Symbolický význam

Tetovanie za ušnou korunou symbolizuje, že nositeľ je dobrý poslucháč a má znejúce názory. Nositeľ má pri interakcii tiež silný očný kontakt. Preto všade, kde idú, rozvíjajú záujem a zvyšujú koncentráciu.

Najlepšie na tetovaní je, ako popisuje osobnosť nositeľa ako osobu, ktorá vie, ako a kedy reagovať. Je to cenná vlastnosť, ktorú treba vedieť. Vedeli by ste, že nositeľ je dostatočne rozumný a zrelý, aby vás počul o všetkom, čo vás trápi.

korunovanie-tetovanie

Viacfarebné korunné tetovanie

Ak ste niekto so živou osobnosťou, viacfarebné tetovanie koruny na vás bude vyzerať perfektne. Ak ste tiež umelec, vezmite si ako svoj obraz viacfarebné korunné tetovanie. Striekanie farieb vyzerá pútavo a rozžiari pokožku, kdekoľvek je napustená atramentom.

Možnosti umiestnenia sú obrovské. Väčšina ľudí sa rozhodne pre farebné korunné tetovanie na ruku alebo na krk. Zatiaľ čo ostatní, ktorí chcú, aby bolo tetovanie koruny menej viditeľné, ho napustia atramentom na hrudi a kolenách.

Štruktúra sa líši v závislosti od typu osobnosti. Niektorí ľudia majú radi voľné striekanie farieb, zatiaľ čo iní preferujú farebné bodkované korunkové tetovanie. V posledných rokoch sa o meste hovorilo aj o tetovaní s dúhovou korunkou.

Symbolický význam

Viacfarebné tetovanie koruny predstavuje viacero atribútov, z ktorých niektoré sú uvedené nižšie.

 • Vedenie
 • Autorita
 • Nezávislý
 • Bez starostlivosti
 • Silná hlava
 • Kreatívny

Tetovanie na ramene

Tetovanie na ramene je ľahké skryť. V tomto ohľade, ak ste niekto, kto miluje personalizované korunné tetovanie. Potom tu máte šancu dostať tento citát napustený korunou na rameno. Tetovanie korunky na pleci dáva nositeľovi slobodu získať dizajn korunky, ktorý mu pripomína niekoho alebo niečo špeciálne.

Je to najľahší spôsob, ako si kedykoľvek a kdekoľvek pripomenúť svoju najdrahšiu spomienku a nikto by o tom nemal ani len náznak.

Väčšina ľudí spojí poéziu s tetovaním s korunou, zatiaľ čo iní uprednostňujú symboly a spárujú ich s korunou. Táto kombinácia vám môže byť blízka a nemusíte to ani vysvetľovať.

Symbolický význam

Tetovanie na temene ramena je zvyčajne prispôsobené, takže význam sa líši v závislosti od dizajnu a párovania. Predpokladajme, že ak by si niekto dal korunovať tetovanie s ružou, symbolický význam by bola božská autorita, kráľovské postavenie, pýcha, šľachta a láska.

Jednodielne tetovanie koruny

korunovanie-tetovanie

Ak chcete jemné tetovanie, potom tetovanie s jednou korunou bude vyzerať najjemnejšie.

Jednovrstvové korunné tetovanie má sofistikovanú a elegantnú atmosféru. Nie je nutné, aby bola linka čierna, pretože farba závisí od nositeľa. Niektorí sa rozhodnú pre červenú, zatiaľ čo iní dávajú prednosť tmavo modrému alebo tmavozelenému tetovaniu s jednou korunou.

Možnosti umiestnenia sú masívne. Jednovrstvovú korunku môžete dostať na ruku, zápästie, krk, prsty, chodidlo, kolená, hrudník, ramená alebo dokonca aj na krk. Je to najrozmanitejší a najprispôsobivejší dizajn tetovania.

Symbolický význam

Jednodielna koruna má s ňou spojených mnoho významov, ako je sila, autorita, mentálna sila, vodcovstvo, vytrvalosť, spravodlivosť, vzkriesenie a víťazstvo.

Zdobené korunné tetovanie

korunovanie-tetovanie

Nie ste klenotník? Ale malá ozdoba je dôležitá. Aby ste unikli ťažkému zdobeniu doplnkov, rozhodnite sa pre ozdobené korunné tetovanie. Dôvodom je, že vyzerajú super realisticky a majú rovnakú fantáziu a kráľovskú atmosféru. Možnosti umiestnenia sú rozsiahle. Ozdobenú korunku môžete získať ako prívesok, alebo dokonca na jeden z prstov, ako prsteň.

Možnosti farieb sú neobmedzené. Môžete tiež získať korunu ozdobenú rubínom alebo diamantovú korunu. Väčšina ľudí sa rozhodne pre zafírové ozdobené korunky, pretože majú univerzálny účinok. Vyzerajú skvele s každou farbou pokožky, párovaním a umiestnením.

Štruktúra zdobeného korunného tetovania je zvyčajne štíhla. V nedávnych odporúčaniach však niektorí jednotlivci zdieľali bodkované ozdoby a vyzerali rovnako úchvatne ako tie normálne.

Symbolický význam

Ozdobené korunné tetovanie zobrazuje nositeľa ako bohatého alebo privilegovaného s efektnou aurou. Takáto koruna tiež predstavuje vedenie, integritu, čestnosť, spravodlivosť, skvelé myslenie a dobré znalosti všeobecných životných záležitostí.

Tetovanie s kvetinovou korunou

Tetovanie s kvetinovou korunou

Tetovanie s kvetinovou korunou vyzerá úchvatne. Možnosti pre kvety spárované s korunou sú obrovské. Každá kvetina má atmosféru. Farebná kombinácia sa ľahko vyrába a výber je jednoduchší. Ak máte radi červenú farbu, červená ruža bude okamžite vyzerať perfektne s korunou. Podobne, ak máte radi bielu farbu, potom by jazmín alebo ľalia vyzerali skvele s tetovaním koruny.

Tetovanie Floral Crown umožňuje nositeľovi vytvárať tetovania na mieru a ľahko s nimi rezonovať.

Symbolický význam

Koruna má štandardný symbolický význam, ktorým je moc, vodcovstvo a autorita. Keď sa však do koruny pridá kvet, význam sa rozšíri.

Symbolický význam ruže: Sľub, krása, nádej, nové začiatky a rovnováha v živote.

Symbolický význam ľalie: pokora, oddanosť, pravdivosť a nevinnosť.

Symbolický význam jazmínu: uznanie, veľa šťastia, čistota a spiritualita.

Symbolické Význam Lotus: seba-regenerácia, osvietenie, znovuzrodenie a večná krása.

Tetovanie so srdcovou korunou

Srdce spárované s korunou vyzerá úžasne. Rovnako ako je to najobľúbenejšie medzi častými nositeľmi tetovania. Možnosti umiestnenia sú skvelé. Veľkosť sa tiež líši v závislosti od umiestnenia. Ak je tetovanie umiestnené na chrbte alebo na hrudi, bude mať obrovskú veľkosť, zatiaľ čo v prípade umiestnenia tetovania na ramená alebo zápästie bude veľkosť miniatúrna..

Tiež, ak máte milujúcu osobnosť alebo ste citlivá osoba, tetovanie so srdcovou korunou je pre vás ako stvorené. Najúžasnejším umiestnením je, keď nositeľ nechá napustiť srdce na ľavej strane hrudníka a vytlačí sa na ňom korunka. Takýto dizajn sa stal vírusovým pri prvom predstavení. Vyzeralo to nebezpečne, ale zároveň úžasne.

Symbolický význam

Tetovanie srdcovej koruny má celkom jednoduchý symbolický význam. Srdce znamená lásku a náklonnosť. V kombinácii s mocou zároveň zobrazuje lásku a vášeň ako celok.

Korunné tetovanie na prst

Tetovanie prstom je na západe obľúbené. Korunné tetovanie je jedným z týchto symbolov. Prst má malý povrch, takže farebné tetovanie korunky môže zabiť celkovú atmosféru. Preto sa odporúča dať si na prst tetovanie s jednou podšitou korunou. Jednovrstvové korunkové tetovanie dopĺňa šperky, ktoré ženy nosia.

Symbolický význam

Korunné tetovanie na prstoch vyzerá miniatúrne, ale má zásadný vplyv na osobnosť nositeľa. Ako popisuje, nositeľ má kráľovskú a dominantnú povahu. Nositeľ robí to, čo považuje za správne. Ovládajú svoj život a rozhodujú sa sami.

Lebka s korunou

Lebka s tetovaním koruny môže vyzerať strašidelne, ale má za sebou zaujímavý koncept. Väčšina ľudí dostane dizajn koruny lebky na ruky a bočnú stranu krku. Dôvodom je, že chcú, aby bolo tetovanie dobre viditeľné.

Štruktúra sa líši podľa výberu nositeľa. Niekto má rád sivú lebku s vysoko ozdobenou korunou, zatiaľ čo iní uprednostňujú sivé celé tetovanie. Lebka môže byť tiež napustená atramentom v bodkovanej štruktúre. V opačnom prípade by dobre poslúžila aj jednoduchá podšívka.

Symbolický význam

Tetovanie na temene lebky ukazuje, že niekedy prílišná zodpovednosť a moc vás môžu nechať bez života a nudných. Ďalším významom by tiež bolo, že sa nositeľ desí vedúceho postavenia a myslí si, že akýkoľvek druh moci by ho zranil..

korunovanie-tetovanie

Časté otázky

Je tetovanie bezpečné?

Ak je váš tetovací umelec odborníkom na svoju prácu, tetovanie je úplne bezpečné. Nezabudnite tiež na to, aby ste boli voči svojmu tatérovi úprimní a ohľadne vášho stavu pokožky alebo akéhokoľvek predchádzajúceho ošetrenia. Zdieľanie vašich predchádzajúcich lekárskych skúseností zabráni akýmkoľvek reakciám pokožky po tetovaní.

Bolí to?

Niekto s veľkým tetovaním mal ohodnotiť úroveň bolesti, potom by dal postupu 3 z 10.

Mám dať tip svojmu tetovačovi?

Tip na tetovanie je dobré gesto. Ak však tohto tetovača často navštevujete, nemusíte sprepitné pri každej návšteve obchodu. Tiež, ak je to vaša prvá návšteva a prvé stretnutie s tetovaním, potom spropitné dobrou sumou môže mať za následok užitočné tipy na následnú starostlivosť od tatéra.

Čo mám robiť pred tetovaním??

Predtým, ako sadnete na tetovacie kreslo, je potrebné mať na pamäti niekoľko vecí.

Niektoré z nich sú uvedené nižšie.

 • Pred dohodnutím si dajte teplú sprchu.
 • Spite skoro, aby ste boli oddýchnutí. Odporúča sa spať najmenej 8 hodín a viac.
 • Pred stretnutím by ste si mali dať osem pohárov vody. Udržiavanie hydratácie vám pomôže znášať bolesť.
 • Nechoďte na prázdny žalúdok. Jedzte niečo, nie príliš, ale viac ako málo.
 • Nabite všetky prenosné elektronické zariadenia, ktoré môžu počas písania rukou odvrátiť vašu myseľ.
 • Skúste vziať so sebou niekoľko ľudí. Dvaja budú viac než v poriadku.

Čo mám robiť po tetovaní??

Proces následnej starostlivosti je veľmi dôležitý.

Všetko, čo musíte urobiť, je zvlhčiť, vyčistiť tetovanie vatovým tampónom. Vyhnite sa tiež poškriabaniu. Neužívajte horúcu sprchu, kým sa vaše tetovanie nezahojí a nezačne byť trvalé.

Kedy by som nemal dostať tetovanie?

Niektoré zdravotné stavy a iné scenáre môžu zhoršiť tetovanie korunky, ako napr,

Keď si opitý

 • Vysoký na drogy
 • Tehotná
 • Predoperácia
 • Po chirurgickom zákroku
 • Keď nemáte dostatok peňazí. Dokonca aj šetrenie na niečo dôležité.
 • Ak si nie ste istí dizajnom tetovania, vybrali ste si.
 • Keď sa opálite
 • Ak ste sa celé dni nesprchovali
 • Ak ste so sebou na schôdzku vzali svoje deti.
 • Ak ste nedávno mali kožnú vyrážku
 • Neuniesli ste so sebou občiansky preukaz.

Môžem sa opáliť, ak je moje tetovanie stále čerstvé?

Opálenie odstráni alebo zosvetlí, ak je vaše tetovanie ešte čerstvé alebo vlhké.

Spodná čiara

Korunné tetovanie vyzerá fenomenálne. Väčšina odborníkov a nositeľov tetovania ohodnotila symbol koruny najmenej 8-9 na stupnici 10. Takáto pozitívna odpoveď je zriedkavá. Tiež to zaručuje, že tetovanie koruny bude vyzerať skvele bez ohľadu na párovanie, kód farby alebo umiestnenie.

Predtým, ako sa pustíte do tetovania, nezabudnite si dobre preštudovať štruktúru, kód farby a umiestnenie. Podeľte sa tiež o svoje lekárske skúsenosti a stav pokožky.

Happy Crown Tattoo pre vás!

About the author