155 nápadov na tetovanie lýtka, ktorými sa môžete pochváliť predkolením

Bez ohľadu na to, v ktorej časti tela si plánujete tetovať, bude bez ohľadu na to vyzerať krásne a pomôže vám dosiahnuť úchvatné snímky tela. U niektorých ľudí je umiestnenie tetovania dôležitejšie ako dizajn a u niektorých najviac záleží na dizajne. Ak sa chceš vydať na jedinečné umiestnenie, ktoré ti umožní predviesť sa s tetovaním, kedykoľvek budeš mať chuť, potom je najlepším miestom na tetovanie tvoje lýtko..

The lýtko je časť mäkkého svalstva ktorý sa nachádza na zadnej strane vašej dolnej časti nohy a je jedným z najtrendovejších miest na tetovanie. Táto oblasť vám dáva slobodu rozprávať príbeh s vašim tetovaním a s dostatkom priestoru sa môžete stať tak opisnými, ako chcete. Najlepšia časť tetovania na lýtku je, že ak nechcete, aby boli viditeľné, tetovanie môžete ľahko zakryť džínsami alebo šortkami a pri plánovaní si ho obliecť, keď si oblečiete minisukňu alebo plavky zasiahnuť bazén.

Aby sme vám pomohli dosiahnuť najlepšie tetovanie, nižšie uvedené sú niektoré z najlepších myšlienok tetovania lýtka, ktoré vám výrazne uľahčia výberový proces. Takže čítajte ďalej nižšie a získajte úžasné tetovanie na lýtka!

Tele tetovanie

Význam tetovania teliat

Telá tetovanie sa objavujú v jednej z jedinečných oblastí tela. Ale ak si dáte vytetovať lýtko, vyzerá to ešte lepšie. Lýtková oblasť je ako vrcholová časť vášho tela, a keď sa tam necháte tetovať, urobí túto oblasť ešte výraznejšou. Za tetovaním na lýtku nie je žiadny konkrétny význam, ale pomôže vám vyniknúť, najmä v preplnenej miestnosti.

Význam tetovania na lýtku do značnej miery závisí od typu tetovania, na ktoré sa chystáte. Existuje obrovská zbierka vzorov tetovania na lýtka a môžete si vybrať, či necháte čokoľvek potetovať. Význam závisí od dizajnu a príbehu, ktorý stojí za výberom tohto konkrétneho dizajnu. Vaše tetovanie na lýtku nemusí mať žiadny význam; niektorí ľudia si dajú tetovanie pre zábavu, bez toho, aby dávali prednosť jeho významu.

Umiestnenie tetovania na lýtku

Umiestnenie tetovania na lýtka je celkom zrejmé, ako naznačuje názov. Na lýtko si však môžete nechať tetovať rôznymi spôsobmi. Ak chcete malé tetovanie na lýtko, môžete ho umiestniť do stredu lýtka alebo o niečo nižšie. Ak chcete ísť úplne von a zakryť si celé lýtko, potom môžete začať zhora a ísť úplne dole. Niektorí ľudia prechádzajú cez vrch a začínajú si tetovať zo zadného stehna, ktoré siaha až po lýtko a chodidlá.

Svoje tetovanie na lýtku môžete prezentovať mnohými spôsobmi; musíte použiť svoju predstavivosť a kreativitu. Akonáhle nájdete ten správny tetovací dizajn, môžete sa ľahko rozhodnúť, ako chcete svoje tetovanie prezentovať na lýtku. Nezáleží na tom, aký typ tetovania si vyberiete. Teľa je taká jedinečná oblasť pre tetovanie, že si získa pozornosť každého naraz, pretože pomáha zvýrazniť všetky vaše telesné vlastnosti..

Ak sa teda obávate, že sa tetovanie objaví za vašou nohou, kde ho ani nevidíte, nemali by ste sa znepokojovať. Možno to nevidíte, ale ľudia vo vašom okolí určite môžu a v skutočnosti nebudú môcť prestať civieť na také jedinečné a žiarivé tetovanie..

Tele tetovanie

Tetovanie s teľaťom

Lapač snov Calf Tattoo

Lapač snov Calf Tattoo

Tetovanie Dream Catcher je v dnešnej dobe celkom bežné; umiestnenie jedného na lýtko však môže byť jedným z najlepších rozhodnutí o tetovaní, ktoré urobíte. Vzhľad lapača snov najlepšie vyhovuje vášmu lýtku, keď mu visí perie. Toto tetovanie obsahuje čierno-šedý zachytávač snov s krásnymi kvetinovými detailmi vo vnútri lapača snov a tri čierne a sivé perie. Tetovací umelec použil tmavé tieňovanie, aby mal toto tetovanie určitú hĺbku.

Perie v tomto tetovaní vyzerá úžasne, pretože sa objavuje v spodnej časti nohy a hlavný symbol lapača snov sa zobrazuje v najširšej časti lýtka. Tetovanie lapača snov je pre indiánsku kultúru veľmi dôležité, takže si ním veľa ľudí prejavuje rešpekt k svojim pôvodným americkým koreňom. Ale okrem toho, tetovanie lapača snov symbolizuje šťastie, ktoré každý potrebuje. Nikdy neviete, možno vám toto tetovanie prinesie šťastie v živote.

Geometric Designs lýtkové tetovanie

Geometric Designs lýtkové tetovanie

Jedným z najlepších tetovaní na lýtka musí byť toto geometrické elegantné tetovanie na lýtku. Geometrická technika vám pomôže dosiahnuť ten najlepší elegantný vzhľad tetovania a tento trend sa rozrástol vďaka jedinečnému štýlu body art, ktorý vám pomáha dosiahnuť. Toto tetovanie obsahuje rôzne geometrické prvky a tvary ako kocky obklopujúce špirálovitý dizajn. Väčšina geometrických vzorov je úžasne napustená čistým čiernym atramentom so sivými detailmi.

Vždy môžete pridať nejakú farbu, aby vaše tetovanie trochu viac vyskočilo. Toto je jeden z najflexibilnejších návrhov a môžete k nemu stále pridávať rôzne prvky. Toto tetovanie je perfektné pre tých, ktorí si uvedomujú svoje nohy a vždy ich nosia, aby ich skryli. S pomocou tohto nádherného tetovania nemusíte ani zakrývať nohy, pretože by ste sa chceli pochváliť svojim skvelým telovým umením.

Tribal Design lýtkové tetovanie

kmeňové tetovanie teliat

Môžete tiež ísť na toto kmeňové tetovanie lýtka, jedno z najobľúbenejších tetovaní lýtok v dnešnej dobe. Jeden z vašich priateľov tetovania by mohol mať tetovanie lýtka s kmeňovým vzorom. Toto tetovanie zahŕňa rôzne kmeňové vzory, ako sú malé trojuholníky, čierne napustené vlny a špirály, ktoré tvoria celý kmeňový vzhľad. Tento dizajn by mohol pochádzať z indiánskych kultúr alebo dokonca z polynézskeho kmeňa, ktorí sú známi svojimi kmeňovými návrhmi tetovania. Kmeňové vzory sú väčšinou prevedené čiernym atramentom a na lýtku vyzerajú úplne úžasne.

Kmeňové tetovanie je dosť významné, pretože všetky malé symboly použité v tomto dizajne majú hlboký význam. Mnoho ľudí si dáva kmeňové tetovanie na znak úcty k svojim kmeňovým koreňom. Pretože však kmeňové tetovanie má také jedinečné vlastnosti, veľa ľudí ho získava len kvôli jedinečnému vzhľadu a chváli sa ním na rôznych častiach tela..

Kvetinové teľacie tetovanie

Toto kvetinové lýtkové tetovanie je jedným z najkrajších tetovacích lookov, s akými sa stretnete. Toto tetovanie obsahuje čierne a sivé napustené kvety s listami vychádzajúcimi po celom povrchu a objavuje sa v krivej línii, začínajúc od širokej časti lýtka až po celú dolnú časť. Detaily v tomto tetovaní nie sú z tohto sveta a spôsobujú, že kvety vyzerajú krásne ako kedykoľvek predtým. Tetovači vykonali jemné detaily vo vnútri kvetov, aby mu dodali pridanú vlastnosť a hĺbku.

Ak chcete, aby toto kvetinové tetovanie iskrilo viac, potom môžete pridať nejaký farebný atrament zvýraznením určitých kvetov v tomto tetovaní. Ak chcete nájsť nejaké zmysluplné tetovanie na ozdobu svojho tela, potom máte o dôvod viac, prečo si vybrať toto tetovanie. Kvetinové tetovanie symbolizuje čistotu a priateľstvo. Najlepšie na tomto tetovaní je, že vyzerá dobre na mužoch aj na ženách, pretože veľa ľudí verí, že kvetinové vzory tetovania viac vyhovujú ženám. Muži však môžu dokázať, že sa mýlia, vyskúšaním tohto tetovania.

Tetovanie akvarelovým kompasom na teľa

Tetovanie akvarelovým kompasom na teľa

Ak chcete, aby bola vo vašom tetovaní na lýtku prítomná technika akvarelového tetovania, musíte vyskúšať toto lýtkové tetovanie s akvarelovým kompasom. Kompasové tetovanie vyzerá úžasne na lýtku, pretože hlavný znak kompasu vyzerá perfektne, keď sa objaví na širšej svalovej časti lýtka. Toto tetovanie pozostáva z čierneho obrysového kompasu so správnym označením a na kompase je zobrazená námorná hviezda. Hlavným vrcholom tohto tetovania sú akvarely používané na zvýraznenie tohto tetovania kompasu ako celku.

Kompasové tetovanie je celkom zmysluplné, pretože predstavuje vedenie a dáva vám motiváciu nikdy neprestať bojovať za to, čo chcete dosiahnuť. Je to tiež dobrá pripomienka toho, že čas sa kráti a mali by ste ho využiť naplno.

3D abstraktné zodpovedajúce tetovanie na tele

3D abstraktné zodpovedajúce tetovanie na tele

Ak chcete so svojim tetovaním na lýtku urobiť všetko, musíte vyskúšať toto zodpovedajúce 3D tetovanie na lýtku. Toto tetovanie vyžaduje zakrytie oboch nôh, čo vyzerá úplne úžasne. Toto tetovanie je ideálne na to, aby ste prostredníctvom tejto umeleckej formy zobrazili podrobný štýl alebo príbeh. Toto tetovanie obsahuje jedinečný abstraktný popis s niektorými inkarnovanými vzormi napustenými modrou a čiernou farbou. Môžete povedať, že toto tetovanie sa pokúša povedať príbeh, ktorý mnohí nemusia pochopiť.

Ale v tom je krása tetovania, pretože tetovanie vám pomôže začať komunikovať s ostatnými tým, že sa vás opýta, čo vaše tetovanie znamená. Tetovač bravúrne zobrazil tetovanie na oboch stranách lýtka, najmä s 3D efektom. Ak chcete získať ten jeden z milióna pocitov, potom si musíte dať toto tetovanie urobiť práve teraz!

Kvetinové tetovanie lebky

Tetovanie na lýtku s kvetinovou lebkou

Ak si nechcete nechať vytetovať celé lýtko, môžete vyskúšať jednoduchý dizajn, ako je toto tetovanie lýtka s kvetinovou lebkou, a dosiahnuť jedinečné tetovanie. Toto tetovanie pokrýva svalovú časť vášho tetovania a je veľmi vhodné pre tento dizajn lebky. Toto tetovanie obsahuje čierno -sivú napustenú tvár lebky s červeným a ružovým kvetom na očiach lebky. Aby priniesol gotickejší vzhľad, tetovanie použilo na zvýraznenie zubov lebky ružový atrament.

Toto tetovanie je jednoduché, ale celkom štýlové a jedinečné. Lebky predstavujú smrť, ale s týmto kvetinovým vzhľadom toto tetovanie lebky predstavuje smrť aj krásu. Toto tetovanie slúži ako dobrá pripomienka toho, že vždy existuje určitá nádej, dokonca aj v tých najtemnejších časoch. Jediné, čo musíte urobiť, je nájsť ten lúč nádeje alebo použiť svoju vlastnú dobrotu na nájdenie pozitivity v celej tme.

Tetovanie na lýtko

Tetovanie na lýtko

Ak sa chcete s tetovaním na lýtku zoznámiť, toto tetovanie na lýtku je pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje jedno písmeno načrtnuté v jedinečnom štýle tetovania s rôznymi symbolmi a detailmi. Čím viac prvkov do tohto písmenkového tetovania pridáte, tým chladnejšie bude pôsobiť. S týmto tetovaním môžete urobiť veľa. Môžete ísť jednoduchým čiernym atramentovým písmenom alebo urobiť oveľa viac; stačí len dobre využiť svoju kreativitu.

Toto tetovanie je celkom cool, pretože identifikuje prvé písmeno vášho mena. Nemusíte nutne použiť prvý iniciál svojho mena, pretože by ste mohli použiť aj list niekoho iného ako poctu alebo prejavenie ohľaduplnosti. Môžete získať viac ako jedno písmeno ich umiestnením na druhé alebo môžete získať jedno po oboch na lýtkach.

3D mechanické tetovanie teliat

3D mechanické tetovanie teliat

Toto 3D mechanické tetovanie na lýtka je myšlienkou a je jedným z najexotickejších tetovaní na lýtka, s ktorými sa stretnete. Pretože toto tetovanie ponúka skôr mužskú atmosféru, nájdete tieto mechanické 3D tetovania medzi mužmi bežné. Tento dizajn obsahuje mechanický predmet napustený sivou farbou, obalený červenými drôtmi. Tetovač použil techniku ​​fotorealizmu tak, že pomocou červeného a iného farebného atramentu vytvoril roztrhanú kožu. Do pokožky umelec úspešne zahrnul kovové časti, ktoré vyzerajú ako svaly.

Ako vidíte, toto tetovanie je na rozdiel od ostatných, a pre toto tetovanie budete musieť nájsť jedného z najtalentovanejších a najskúsenejších tatérov, ktorí majú skúsenosti s výrobou 3D tetovania. S toľkými detailmi a exkluzívnymi návrhmi, ktoré sú v tomto tetovaní prítomné, nemôže byť tak ľahké odolať tomuto tetovaniu.

Tetovanie na tele z koreňa stromu

Tetovanie na tele z koreňa stromu

Jedným z najlepších návrhov tetovania, ktoré budú vyhovovať vášmu teľaťu, je toto tetovanie na lýtkových koreňoch. Mohlo by to znieť divne, keď si strom potetujete na lýtko. Ale tetovanie na strome je jedným z mála symbolických tetovaní, s ktorými sa mnohí ľudia môžu stretnúť a vyzerajú naozaj dobre, keď sú vytetované na správnom mieste. Toto tetovanie obsahuje zelený napustený strom, ktorý sa objavuje na širšej svalovej časti lýtka, a nižšie umelec použil hnedý atrament na predvádzanie koreňov..

Korene sa objavujú dole cez vašu dolnú časť nohy. Toto tetovanie je celkom symbolické, pretože stromové tetovanie symbolizuje silu, rast, záchranu, múdrosť a odpustenie. Existuje niekoľko významov, ktoré ľudia vo svojom živote stále hľadajú, a možno to nájdete aj tým, že si na lýtko dáte toto úžasné stromové tetovanie.

Časté otázky

Ako bolestivé sú tetovanie lýtka?

Tetovanie teliat nie je také bolestivé ako ostatné časti tela, pretože oblasť lýtka obsahuje množstvo tukových svalov a málo nervov, vďaka ktorým nebudete pociťovať veľkú bolesť, ako si myslíte. Oblasti s väčším počtom kostí a nervov sú bolestivé, pretože tetovacia ihla má tendenciu bodať cez kosti, čo vám spôsobuje veľa bolesti. Preto je tetovanie na lýtku pre vás najlepšou možnosťou, ak máte nízku toleranciu bolesti.

Ako dlho trvá tetovanie lýtka?

Čas na tetovanie lýtka závisí predovšetkým od dizajnu vášho tetovania. Tetovanie lýtka zvyčajne trvá takmer 2 hodiny; Ak však idete na tetovanie, ktoré vyžaduje náročné detaily, budete musieť sedieť 3 hodiny alebo dlhšie. To závisí aj od skúseností tetovacích umelcov a od toho, ako dobre vie urobiť tetovanie na lýtko.

Koľko stojí tetovanie na lýtku?

Náklady na tetovanie na lýtku opäť závisia od veľkosti a dizajnu vášho tetovania. Telá tetovanie zvyčajne stoja okolo 300-400 dolárov. Niektoré tetovacie salóny účtujú poplatky každú hodinu; tu nastupuje časový faktor, takže cena bude závisieť od toho, ako dlho vám tetovanie trvá. Väčšina tetovacích salónov účtuje 150 dolárov za hodinu, čo môže znamenať veľký rozdiel v cene.

lýtkové tetovania

lýtkové tetovania

Spodná čiara

Vaše lýtka sú celkom jedinečným miestom na tetovanie, ale tiež ukazujú, ako radi skúmate a skúšate kreatívne veci. Tele tetovanie nemusí byť také bežné, ale jedna vec je istá – vyzerajú veľmi krásne a sú dosť nápadné. S pomocou vyššie uvedených myšlienok tetovania lýtok si teraz môžete ľahko vybrať ten, ktorý je pre vás to pravé. Pamätajte si, že lýtkové tetovanie pomôže zmeniť váš celkový pohľad a pomôže vám dosiahnuť tetovací vzhľad vašich snov. Choďte teda do toho tetovania, o ktorom ste už nejaký čas premýšľali.

About the author