155 nápadov na tetovanie presýpacích hodín, ktoré si zamilujete

Ďalším typom tetovania, ktoré si medzi nadšencami tetovania získalo obrovskú popularitu, je tetovanie na presýpacie hodiny. Môžu výlučne zobrazovať mnoho hlbokých významov; pridanie ďalších prvkov do tetovania presýpacích hodín je tiež ďalšou dobrou možnosťou, ako si ho prispôsobiť. Ľudia nosia tento druh atramentového umenia na rukávoch alebo ho tematizujú zmysluplnými nápadmi.

Tento článok sa výlučne zameria na významy tetovania na presýpacie hodiny a niektoré nápady na tetovanie. Tu vám dáme šancu pozrieť sa na presýpacie hodiny so zábavnou a inou perspektívou. Dúfame, že pri najbližšom návšteve obchodu s tetovaním získate nejaké nápady.

presýpacie hodiny-tetovanie

Symbolický význam tetovania presýpacích hodín

Muži i ženy si spravidla chcú nechať napustiť tetovanie presýpacími hodinami kvôli svojmu pútavému a atraktívnemu zloženiu; najdôležitejším účelom nosenia presýpacích hodín je však jeho symbolický význam a dôležitosť v živote človeka.

Keď neboli hodiny, boli tam presýpacie hodiny, aby ste získali správny odhad času. Symbolom času sú teda za posledné storočia presýpacie hodiny.

Čas je jedným z najvzácnejších darov, ktoré nám príroda dala, ale kvôli našej hlúposti a hlúposti si niekedy tento čas nevážime tak, ako by si zaslúžil. Túto chybu si zvyčajne uvedomíme, keď je neskoro.

Príde deň, keď čas utečie ako piesok v presýpacích hodinách. Rýchlosť času je rýchlejšia ako mrknutie oka. Aby sme si pripomenuli každý bod, keď strácame tento drahocenný čas, potrebujeme alarm a tetovanie presýpacích hodín sa môže stať vašou pripomienkou až do dňa, keď dýchate.

Jedna vec, ktorú musíme mať na pamäti a v mozgu, je, že život je jednorazová príležitosť a takto ju premrhať nie je správne. Ľudia, ktorí si vážia dar života, nikdy nebudú chcieť strácať svoje vzácne hodiny a dať si tetovanie vyjadriť to, čo je podľa nich skvelá voľba.

Prejdeme k rôznym myšlienkam a kompozíciám tetovania presýpacích hodín.

presýpacie hodiny-tetovanie

Rozmanitosť kompozícií tetovania presýpacích hodín

Umenie je výraz a vyjadrenie vášho vnútra prostredníctvom rôznych návrhov je veľmi posilňujúce a odvážne. Presýpacie hodiny sú temným vysvetlením spojenia medzi životom a smrťou. Je to ten najstrašidelnejší pocit, keď v jednom bode cítime, že máme všetko, a v druhom momente nič nie je; ty nie si.

Tento zmiešaný pocit šťastia, napriek tomu, že máte predstavu, že jedného dňa prídete o všetko, však človeka povzbudí, aby si čas využil naplno.

Dať si vytetovať presýpacie hodiny, aby ste si zapamätali pocit straty všetkého, je dobrá voľba. Normálne a úplné presýpacie hodiny sú úplným vyobrazením toho, čo potrebujete, ale je tiež vhodné prispôsobiť tieto vzory atramentu inými kompozíciami a tetovaním. Vylepšuje dizajn, esteticky aj zmysluplne.

Tu nájdete skvelú kombináciu presýpacích hodín s iným dizajnom. Budete tiež schopní poznať ich významy a umiestnenia. Pozrieť sa:

presýpacie hodiny-tetovanie

Netopierie krídla pripevnené k presýpacím hodinám

Keď si niekto vyberie netopierie krídla a presýpacie hodiny ako kombináciu, potom chce znázorniť letiaci čas spolu s anjelom smrti, ktorý sa k nim blíži. Pridanie fráz môže zvýšiť vplyv tetovania a jeho význam a vyniknúť medzi ostatnými.

Krútený držiak s presýpacími hodinami s okrídlenými netopiermi a nejakou príťažlivou kaligrafiou doplní toto tetovanie veľmi pozitívne a šťastne. Na tele máte rôzne miesta, ako ho môžete nosiť, napríklad na hrudi, predlaktiach, stehnách atď.

Kombinácia ružových a presýpacích hodín

Ruže zobrazujú lásku, harmóniu a radosť, zatiaľ čo presýpacie hodiny zobrazujú hodnotu času. Keď sa spoja oba tieto mocné symbolické totemy, zmení to celý význam. Ak ste niekedy videli niekoho s podobným tetovaním, vedzte, že ten človek miluje čas a nemôže si ho dovoliť strácať pre šťastie..

Pripomína nám to tiež americké príslovie: „Venujte chvíľu vôni ruží.“ Tento silný a odvážny motív môže byť dobrým návrhom pre váš chrbát, bicepsy, predlaktia alebo boky stehna..

Presýpacie hodiny a tetovanie

Keď vyberiete obrázok, v ktorom je v hornej časti presýpacích hodín lebka a piesok uteká, je to len znak plodného daru života a konca tohto prechodného obdobia. Znamená to smrteľnosť a pominuteľnosť. Ukazuje, že keď sa život začne, tieto presýpacie hodiny sa obrátia hore nohami a za tie roky piesok klesne cez krk na druhú stranu. Akonáhle všetok piesok prejde na druhú stranu a anjel smrti príde, aby zachytil naše duše.

Má veľmi hlboký význam o živote a smrti a o hodnote času. Váš biceps alebo predlaktie alebo stehno by mohli byť najlepším umiestnením pre túto hlbokú a oduševnenú tému.

„Pozrite sa na svet“ cez presýpacie hodiny

Pri obrátených čiarkach by ste pochopili, že to musí byť citát alebo príslovie. Máš pravdu; je to kombinácia tetovania presýpacích hodín s týmto otvoreným výrokom Williama Blakea.

V hornej komore je vytvorené oko a potom v spodnej komore je ilustrácia sveta. Príslovie môžete napísať kdekoľvek v blízkosti presýpacích hodín. Môže to byť kaligrafickým spôsobom alebo normálnym písmom; všetko závisí od toho, čo sa vám páči.

Význam vášho ilustrovaného obrázku dávate slovami. Celý dizajn tetovania zobrazuje, ako si užívajú a zabávajú, objavujte svet, kým nebudete mať čas. Môže sa stať dekoratívnym motívom na vašej hrudi, alebo na bicepsu alebo na stehne alebo dokonca na lýtkach. Ženy to môžu mať aj vzadu na krku.

presýpacie hodiny-tetovanie

Čas sú peniaze

Niektorí ľudia môžu namiesto predvádzania padajúceho piesku dávať prednosť peniazom, či už ide o mince alebo bankovky. Myslíme si, že je to veľmi kreatívne a bystré. Môžete to interpretovať dvoma spôsobmi. Ak máte čas, môžete zarobiť peniaze, ale peniaze nikdy nemôžu vrátiť čas, ktorý už uplynul.

Za druhé, na zarobenie peňazí je potrebná tvrdá práca a čas. Aby bolo vaše tetovanie esteticky umelecké a kreatívne, môžete svojim presýpacím hodinám dať zakrivený tvar a dodať sklu a drevenej časti lesk..

Tento obrázok môžete hojdať na chrbte, predlaktí, bruchu, stehnách, lýtkach a hrudníku. Môže to vyzerať úžasne, ak to vykonáte perfektne.

Spojenie Carpe Diem a presýpacích hodín

Dobré na tom je, že obe predstavujú čas a jeho hodnotu. Carpe Diem znamená vyťažiť maximum z prítomného času a tiež zamyslieť sa nad budúcnosťou alebo aspoň mať vágny plán do blízkej budúcnosti..

Jednoducho to znamená, že ak chcete mať príležitosti, musíte si ich vytvoriť aj sami. Plakať a nariekať nad minulosťou a príležitosťami, ktoré ste kvôli niektorým problémom museli premeškať, vám nebude dobré.

Na to, aby ste takto mysleli, je potrebná neustála pripomienka a čo môže byť lepšie ako tetovanie na tele, ktoré s vami zostane, kým všetok piesok nespadne do spodnej komory. Neustála pripomienka bude najlepšie vyzerať na dolnom alebo hornom predlaktí, kam sa môžete ľahko pozrieť, a ďalším miestom, ktoré sa bude pri tomto tetovaní kývať, je hrudník alebo strana brucha. Tieto umiestnenia sú našimi obľúbenými tetovaniami, ale môžete ich mať kdekoľvek.

presýpacie hodiny-tetovanie

Sova a presýpacie hodiny

Sova je symbolicky známa svojou múdrosťou a znalosťami a presýpacie hodiny zobrazujú čas. Keď spojíte ilustráciu sovy s presýpacími hodinami, symbolizuje to, že múdrosť a znalosti prichádzajú s časom.

Čím viac času strávite získavaním znalostí, tým budete múdrejší. Toto tetovanie sa môže hojdať na rôznych častiach tela vrátane lýtok, predlaktia, strany hrudníka, brucha a chrbta..

Záver

Dúfame, že všetci, ktorí čítate tento článok, ste pochopili spojenie života a času. Presýpacie hodiny sú najlepším obrazom na zobrazenie dôležitosti oboch vecí, bez ktorých je naša existencia diskutabilná.

Ak teda plánujete tetovanie, ktoré vás udrží na správnej ceste a ktoré vás vždy dovedie k zlepšeniu, nemyslíme si, že by existovala lepšia voľba, ako si dať vytetovať presýpacie hodiny s inými totemmi alebo jednoducho len presýpacie hodiny. Nech nájdete v tomto článku nejaké inšpirácie a nápady na ďalšie tetovanie, ktoré sa chystáte získať. Ešte raz vám to chceme pripomenúť ako povedal Alan Lakein: „Čas sa rovná životu, preto mrhajte časom a mrhajte svojim životom, alebo ovládnite svoj čas a ovládnite svoj život.”

About the author