155 návrhov tetovania s cukrovou lebkou s významom

Ak skočíte do dnešnej doby, cukrové lebky boli vždy považované za neoddeliteľnú súčasť oslavy Dňa mŕtvych v Mexiku. Podobne ako používanie skutočných lebiek na predstavenie narodenia a smrti v starodávnych zvykoch na tejto mesačnej oslave, aj cukrové lebky znamenajú tie isté dve veci a stali sa dôležitým symbolom týchto obradov..

Podľa tradície, cukrová lebka má byť dušou zosnulého milovaného jeden. Ľudia by mali vyleptať meno svojho zosnulého zosnulého na čelo lebky a umiestniť ich do svojich domovov. Iní ľudia tieto lebky položili na náhrobné kamene, aby si mohli pripomenúť návrat ducha tohto milovaného na Zem. Umenie, ktoré je súčasťou cukrových lebiek, sa odráža v tradičnej mexickej kultúre – tieto lebky sú ozdobené veľkými úsmevmi, iskrami, leskmi a farebnými drobnosťami, čo v skutočnosti znižuje ich desivý faktor..

Myšlienka tetovania cukrovej lebky je veľmi obľúbená u mužov i žien. Mnoho ľudí však ani nevie, že tieto lebky nesú hlbšie posolstvo, a nejde len o pekný dizajn, ktorý sa používa na oslavu určitej príležitosti. Mnoho ľudí, ktorí milujú návrhy tetovania cukrovej lebky, to používa ako spôsob, ako si pripomenúť svojich zosnulých priateľov a rodinu.

cukrová lebka-tetovanie  

Typy návrhov tetovania s cukrovou lebkou

Super farebné tetovanie s lebkou z cukru

Jedným z hlavných faktorov, ktoré robia tetovanie lebky cukru veľmi príjemným pre oči, je jeho farba. To je pravdepodobne dôvod, prečo tatéri prišli s nápadom farebného tetovania cukrovej lebky. Farebné tetovanie lebky dáva dohromady veľa žiarivých farieb, pričom veľa z nich má žiarivé odtiene. Ale keď sa rozhodnete pre tento typ tetovania, musíte starostlivo vybrať správnu kombináciu farieb, pretože niektoré farby môžu spolu pôsobiť nepríjemne..

Tetovanie ruží a cukrovej lebky

Ešte jeden bežný typ dizajnu lebky z cukru. Ľuďom sa páči kombinácia ružovej a cukrovej lebky, pretože spolu vyzerajú skvele, a nehovoriac o tom, že sa ľahko kreslia. Umiestňovanie lebiek a ruží je stále obľúbenejšie potom, čo ich ľudia začali získavať pred mnohými desaťročiami. Aj keď si tento typ tetovania užijú viac ženy, muži si môžu dať vylepšenú verziu tohto tetovania s tlmenými farbami.

Tetovanie cukrovej lebky so zmiešanými snímkami

Toto je tetovanie, ktoré spája rôzne druhy zmiešaných obrazov spolu s cukrovou lebkou. Vďaka tomu má lebka lepší vzhľad, ktorý určite osloví mnoho ľudí. V tomto prípade sa tetovanie lebky z cukru často dáva dohromady s tetovaním sovy. Existuje veľa spôsobov, ako tieto dva obrázky dať dohromady, takže je to výzva pre klienta aj pre tetovanie, aby predviedli svoje tvorivé schopnosti..

cukrová lebka-tetovanie

Tradičné tetovanie cukrovej lebky

Tieto typy tetovania s dizajnom cukrovej lebky si muži užívajú, pretože majú veľa významov a celkovému vzhľadu a dojmu dodávajú malý nádych mužnosti. Muži, ktorí si nechajú tetovať tradičnú cukrovú lebku, používajú monochromatické alebo tmavšie farby, takže sú opakom žiarivého ženského tetovania z cukrovej lebky. Rovnako ako ženy, aj muži ich spájajú s inými ikonami, ako sú diamanty, zbrane a ruže.

Pozri tiež:

  • Graf bolesti tetovania: Ako veľmi to bude bolieť?
  • 20+ najlepších miest na tetovanie a ich význam
  • Piercing do nosa 101: Všetko, čo potrebujete vedieť
  • Daith Piercing: Všetko, čo by ste mali vedieť! (Vrátane obrázkov)
  • 125 najobľúbenejších tetovaní na nohe pre ženy

cukrová lebka-tetovanie

Význam tetovania s cukrovou lebkou

Ak si chcete vo svojom živote pripomenúť zosnulého milovaného, ​​možno to dokážete tak, že si necháte vytetovať cukrovú lebku. Ak má lebka niekoho reprezentovať, meno by malo byť vyryté na čelo tetovania. Zostávajúca časť lebky by mala byť úplne ozdobená.

Návrhy tetovania cukrovej lebky sú spôsobom, ako osláviť život zosnulého. Lebky, ktoré sú zobrazené počas skutočnej oslavy Dňa mŕtvych, nepôsobia morbídne ani strašidelne. Tiež obsahujú až štyri farby na jednu lebku.

Tetovanie cukrovej lebky je tiež považované za znak revolúcie, takže si ich obľúbia tí, ktorí túžia vyčnievať z radu ostatných..

cukrová lebka-tetovanie

Ideálne umiestnenie tetovania s cukrovou lebkou

Dva dôležité aspekty, pokiaľ ide o trvalé tetovanie na vašom tele, sú jeho dizajn a ideálne umiestnenie samotného tetovania. Tieto dva faktory sa často spoliehajú jeden na druhého, aby aj to najjednoduchšie tetovanie vyzeralo skvele. Pokiaľ ide o miesta tetovania, existujú tri najbežnejšie miesta, kde ich ľudia umiestňujú: rameno, horná časť chrbta a spodná časť chrbta.

Oblasti tela, ktoré sa nachádzajú bližšie k kosti, sú oveľa bolestivejšie v porovnaní s oblasťami, ktoré majú viac svalov alebo sú mäsitejšie. Jednoducho povedané, čím viac kosti je v danej oblasti, tým bolestivejšie to bude, keď sa necháte tetovať.

Pretože cukrové lebky môžu predstavovať člena rodiny alebo priateľa, ktorý prešiel ďalej, veľa ľudí si dáva tetovanie lebky z cukru blízko srdca.

Ak stále chcete mať tetovanie cukrovej lebky, aj keď malé, potom je zápästie dobrou voľbou. Malá veľkosť zápästia osoby tiež pomáha tetovaniu viac vyniknúť, a to napriek svojej malej veľkosti.

cukrová lebka-tetovanie

Tipy na prípravu tetovania s cukrovou lebkou

Tesne pred návštevou svojho tetovacieho obchodu a požiadaním miestneho tetovacieho umelca, aby vám ho poskytol, sa uistite, že už viete, čo môžete očakávať, aby ste sa kvôli zážitku z tetovania necítili príliš znepokojení. Vyberte si svoj obľúbený dizajn, uistite sa, že je umelec profesionál, a riaďte sa správnymi radami následnej starostlivosti, aby ste zabránili infekcii čerstvého tetovania. Ak sa budete riadiť správnymi krokmi a získate množstvo rád od svojho tetovacieho umelca, váš prvý atrament môže byť skvelý.

Bez ohľadu na to, či je to krásny vzor mozaiky, vaše obľúbené zviera alebo text k vašej obľúbenej piesni, mali by ste si byť istí, že tetovanie je to, čo chcete urobiť. Môžete ísť hľadať inšpirácie na dizajn z obrázkov, obľúbených webových stránok ako Tumblr alebo Instagram, alebo ich dokonca vymyslieť vo vlastnej predstavivosti.

Okrem toho, že poznáte svoj preferovaný dizajn, musíte mať aj predstavu, kam chcete umiestniť tetovanie cukrovej lebky, ako aj veľkosť tetovania..

Snáď najdôležitejšou voľbou, ktorú musíte urobiť, pokiaľ ide o pocit spokojnosti s vašim tetovaním, je výber správneho umelca, ktorý to urobí. Vyberte si tetovania, ktorého štýl kresby vám vyhovuje, ale dajte im tiež istý druh kreatívnej licencie. Skúste sa najskôr zoznámiť s týmto konkrétnym umelcom. Dvaja z vás si môžu prezrieť niekoľko obrázkov zhromaždených z webových stránok, kníh alebo webových stránok sociálnych médií. To vám môže pomôcť spoločne sa dohodnúť na spoločnej téme.

cukrová lebka-tetovanie

Priemerné náklady na službu & Štandardná cena za tetovanie cukrovej lebky

Okrem výberu správneho dizajnu tetovania cukrovej lebky kvôli jeho hlbšiemu významu je cena, pokiaľ ide o jeho získanie, ďalším aspektom, na ktorý by ste mali dôkladne premýšľať.

Dva druhy metód, ktoré používa väčšina profesionálnych tetovacích umelcov na spoplatnenie svojich umeleckých diel, zahŕňajú počet hodín potrebných na dokončenie jednej úlohy a štandardnú cenu za tetovanie. Ak je vaše tetovanie cukrovej lebky obrovské, na rozdiel od drobného tetovania lebky bude dokončenie celého tetovania trvať viac ako hodinu. Ak máte teda obmedzený rozpočet, odporúča sa dať si urobiť menšie tetovanie namiesto toho, aby ste dostali zle nakreslené od umelca bez znalostí..

cukrová lebka-tetovanie

Tipy na údržbu po tetovaní lebky z cukru

Starajte sa dobre o svoje tetovanie cukrovej lebky dodržiavaním rád, ktoré vám dal váš tetovač. Uistite sa, že dodržujete všetky pokyny pre následnú starostlivosť o tetovanie, aby sa neskôr mohla správne hojiť a vyzerala úžasne. Ak začnete na svojom novom tetovaní cítiť bolesť, začervenanie, opuch alebo akékoľvek formy infekcie, ihneď zavolajte lekára alebo sa obráťte na svojho tatéra.

cukrová lebka-tetovanie

Ak je však vaša pokožka už pred tetovaním zvlhčená a vyhladená, v skutočnosti môže bezprostredne po sedení vyzerať dvakrát žiarivejšie. Po úplnom zahojení udržujte potetovanú oblasť čistú a dezinfikovanú a uistite sa, že póry na koži nie sú upchaté od prachu..

Keď sa tieto tetovania úplne zahoja, môže byť ovplyvnené priamym slnečným žiarením. Pokiaľ je to možné, nedávajte ho na priame slnečné svetlo. Ak v lete často chodíte na pláž alebo máte prácu, ktorá vyžaduje, aby ste chodili von, noste opaľovací krém s SPF 30. Pred vystúpením si dajte na tetovanie opaľovací krém. Nielenže to ochráni vašu pokožku pred UV lúčmi, ale tiež to môže zabrániť príliš rýchlemu vyblednutiu tetovacieho atramentu.

Typ zvlhčovača špeciálne navrhnutý pre ľudí, ktorí vlastnia tetovanie, ako je tetovanie na lebke z cukru, je ďalším spôsobom, ako si zabrániť opaľovaniu. Počas liečebného procesu sa držte ďalej od víriviek, bazénov, vaní alebo čohokoľvek, čo zahŕňa ponorenie čerstvého tetovania z vody..

About the author