155 očarujúcich anjelských tetovaní – najobľúbenejšie návrhy z roku 2021

Anjeli sú nebeské bytosti, v ktoré väčšina ľudí verí. Je to tvor, ktorý je nadradený každému človeku na planéte. Hovorí sa, že anjeli vás a všetky ostatné ľudské bytosti vedú vo všetkom, čo robíte. Podľa nábožných ľudí bol Všemohúcim vyslaný anjelov, aby strážili Jeho milovaných ľudí. Či anjeli skutočne existujú alebo nie, je zatiaľ diskutabilná otázka.

Pre väčšinu ľudí je jedno, či anjeli skutočne existujú alebo nie. Anjeli sú stále považovaní za jednu z najrozkošnejších predstaviteľov nebeských bytostí. V skutočnosti veľa ľudí tetuje anjelov jednoducho preto, že sú príliš milí a rozkošní.

Niektorí ľudia si možno dali urobiť tetovanie anjela len kvôli jeho vzhľadu, ale iní ľudia majú skutočne hlbšie a väčšie dôvody, prečo si ho zaobstarať. Mnoho ľudí tvrdilo, že videli anjelov a niektorí sa s nimi dokonca stretli. Aj keď v skutočnosti neexistuje žiadny vedecký dôkaz o ich existencii, viera v veriacich je stále silná a to by mal každý rešpektovať.

anjelské tetovanie

Typ anjelského tetovania

Existuje niekoľko typov anjelských tetovaní, podľa ktorých bol anjel pri návrhu použitý alebo ktorá konkrétna časť anjela je použitá. V histórii bolo v Biblii pomenovaných veľa anjelov. Počnúc od Starého zákona až po Nový zákon, anjeli boli už spomenutí v písmach. Výsledkom je mnoho ilustrácií rôznych anjelov na základe popisu napísaného v písmach. Niektoré z ilustrácií zobrazujú anjelov a iné-taktiež dospelých anjelov.

Anjelské tetovanie na základe povinností anjelov

V zásade existujú 4 klasifikácie anjelov na základe ich povinností. Sú to serafíni (alebo anjeli lásky), archanjeli, anjeli strážni a padlí anjeli. Môžete si vybrať, ktorá klasifikácia anjelov má pre vás hlbší význam. Pozrime sa na každú klasifikáciu jednu po druhej.

 1. Seraphim
  • Verí sa, že tento druh anjela je Bohu najbližší. O anjeloch Seraphim sa hovorí, že vždy lietajú nad Božím trónom. Ich úlohou je každý deň vzdávať Bohu chválu a slávu. Títo anjeli majú šesť krídel a 4 hlavy, ale na lietanie používajú iba 2 krídla. Ostatné krídla im zakrývajú nohy a tvár, pretože Boh je príliš svätý na to, aby ich zrak videl. Tiež sú to tí, ktorí sa zvyčajne objavujú pred ľuďmi a prinášajú určité posolstvo od Boha. Tetovanie anjelov Seraphim je bežné u žien, ktoré v to silne veria Serafimova sila v láske.

  1. Archanjeli
   • Archanjeli sú tí, ktorí sú na vrchole anjelskej hierarchie. Sú považovaní za druhú najmocnejšiu bytosť vedľa Boha. Dostávajú najdôležitejšie povinnosti. Archanjeli sú nielen poslami Božími, ale aj zodpovednými za boj proti všetkému zlu. Majú moc bojovať proti dielam zla. Archanjeli nemajú iba povinnosti v nebi, ale vykonávajú aj misie na Zemi. Slovo archanjel pochádza z dvoch latinských slov arche (čo znamená PRAVIDEL) a angelos (čo znamená POSOL). Preto je známe, že archanjeli vládnu nad zemou každý deň, a samozrejme na základe misií, ktoré dal Boh.
   • Anjeli strážni
    • Toto sú anjeli, medzi ktorých povinnosti patrí dôsledné stráženie ľudí. Mnoho kultúr verí, že každý človek na svete má anjela strážneho. Od chvíle, keď ste sa narodili, je vám už pridelený anjel strážny, ktorý vás bude viesť a strážiť. Ďalším faktom o anjeloch strážnych je, že majú mená a tieto mená ich dáva sám Boh. Mnoho kultúr a cirkví tiež odrádza ľudí od pomenovania svojich anjelov strážnych, pretože akonáhle to urobíte, budete v pokušení zavolať ich k dispozícii. Získaním tetovania anjela strážneho vám pripomenie, že vás niekto sleduje a chráni vás pred všetkými narodeninami sveta..
    • Padlí anjeli
     • Padlí anjeli sú často vnímaní ako démoni a vozy Satana. Medzi Padlými anjelmi a démonmi je však veľký rozdiel. Padlí anjeli sú anjeli, ktorí spáchali hriechy proti Bohu. Tieto bytosti sú prirodzene priradené ako anjeli, ale podľahli pokušeniam. Väčšina tetovaní Fallen Angel je navrhnutá s anjelom na kolenách a zdanlivo prosí Boha o milosť a milosť..

     anjelské tetovanie

     Anjelské tetovanie používa iba časti tela anjela

     Existujú tiež obľúbené anjelské tetovania, ktoré nedokresľujú úplný vzhľad anjelov. Niekedy na reprezentáciu anjelov slúžia iba významné časti tela. Najbežnejšie používaným dizajnom anjela sú anjelské krídla.

     Tu je krátka diskusia o najobľúbenejších návrhoch tetovania s použitím častí tela anjela:

     1. Tetovanie anjelských krídel
      • Toto je najobľúbenejší dizajn tetovania anjelov pre mužov i ženy. Niekedy je tento druh tetovania mylne považovaný za vtáčie krídla. Napriek tomu stále zostáva ako klasický dizajn. Tetovanie anjelských krídel môže byť veľké alebo malé, v závislosti od vašich preferencií a umiestnenia tetovania. Toto tetovanie sa často robí čiernym atramentom, ale iní ľudia ho dávajú radšej zafarbiť.
      • Tetovanie anjelskej hlavy
       • Toto je ďalší druh tetovania, ktoré nikdy nezostarne. Anjelská tvár ukazuje auru čistoty, nevinnosti, dobroty a svätosti. Keď si to dáte ako tetovanie, dodá to vášmu kúzlu. Pri návrhu svojho tetovania si môžete vybrať z rôznych typov anjelov. Najbežnejšie používanou tvárou je tvár Angel Seraphim a Amor.

       Význam anjelských tetovaní

       Anjelské tetovanie má v porovnaní s akýmkoľvek iným tetovaním hlbší význam. Význam tetovania však závisí od typu anjela použitého pri návrhu. Anjeli strážni sa zvyčajne používajú na vyjadrenie ochrany a autority. Pretože anjeli strážni majú za úlohu pozorne dohliadať na ľudí, ľudia, ktorí si nechávajú tetovať anjelov strážnych, sa podivne cítia bezpečnejšie..

       Tetovanie padlého anjela by mohlo znamenať pokánie za hriechy zaviazal si sa Návrhy padlých anjelov zvyčajne vidia s hlavou zaborenou v rukách a zdanlivo ľutujú hriechy, ktorých sa dopustil. Mnoho ľudí, ktorí si dajú urobiť tento druh tetovania, si chce pamätať svoje hriechy a úprimne prosiť Boha o odpustenie. Je to tiež jeden zo spôsobov, ako druhým ukázať, že sa ponižujete pred niekým mocnejším ako vy.

       anjelské tetovanie

       Ideálne umiestnenie anjelských tetovaní

       Anjelské tetovanie je možné umiestniť doslova na akúkoľvek časť tela. Ak chcete získať obrovské tetovanie, bolo by to perfektné na vašom chrbte. Váš chrbát má takmer rovný povrch, takže dizajn je jasnejší. Je tiež širšia ako ktorákoľvek iná časť tela, takže si tam môžete nechať umiestniť podrobné tetovanie. Najbežnejším dizajnom použitým na zadnú časť sú anjelské krídla, ktoré zvyčajne zaberajú celú hornú časť chrbta. Existujú dokonca ľudia, ktorí používajú ako chrbát na tetovanie celý chrbát.

       Pri menších tetovaniach si ho môžete dať na plecia, ruky alebo ruky. Tieto časti tela sú ideálne na tetovanie, ktoré má maximálnu výšku iba 5 palcov a šírku 3 palce. Tieto umiestnenia sú tiež ideálne pre ľudí, ktorí sa chcú pochváliť svojim anjelským tetovaním, pretože sú zvyčajne odhalení.

       anjelské tetovanie-

       Tipy na prípravu tetovania anjela

       Pretože všetci anjeli sú prirodzene očarujúci a príťažliví, jediným problémom, ktorý budete mať, je výber najlepšieho dizajnu pre vaše tetovanie. Ak sa tetujete prvýkrát, musíte starostlivo premyslieť jeho dizajn. Dizajny vám nikdy nedôjdu, takže sa nemusíte ponáhľať. Môžete si vziať čas na rozhodnutie o dizajne svojho tetovania, aby ste neskôr neoľutovali.

       Pre tých, ktorí už majú tetovanie a plánujú si zaobstarať ešte niekoľko ďalších tetovaní, by ste mali tiež starostlivo premyslieť dizajn, ktorý by sa prirodzene zmiešal s vašim existujúcim tetovaním. Nikdy by ste nemali pridávať tetovania, ktoré sa budú zdať nepríjemné, ak ich umiestnite vedľa seba ďalšie tetovanie. Uistite sa, že váš dizajn tetovania zostane harmonický, keď ho uvidia iní ľudia.

       návrhy anjelov-tetovanie

       Priemerné náklady na služby a štandardné ceny anjelských tetovaní

       Pri tetovaní anjela tetovací umelci zvyčajne uvádzajú veľa podrobností. Pretože tetovanie anjela má tváre ako ľudia, bolo by ťažšie kresliť v porovnaní s tetovaním zloženým iba z geometrických tvarov a vzorov. Vzhľadom na vyššie uvedené faktory sa priemerné náklady na služby pre tento druh tetovania zvyčajne pohybujú od 150 do 300 dolárov. To je len pre miestnych tetovačov. Ak si vyberiete medzinárodných a vysoko kvalifikovaných tatérov, pravdepodobne by vás to stálo dvojnásobok ceny.

       Ostatní tetovací umelci tiež účtujú hodinovú sadzbu namiesto nabíjania za tetovanie. Ide o to, že väčšie tetovanie by bolo drahšie ako menšie tetovanie. Ak máte dostatok peňazí, ktoré si môžu dovoliť extravagantný dizajn tetovania, môžete ísť do toho. V každom prípade sa toto tetovanie stane súčasťou toho, kým ste, takže sa oplatí za to minúť. Nekompromitujte kvalitu svojho tetovania len preto, že chcete využiť lacnejšie náklady na služby.

       anjelské tetovanie

       Tipy na údržbu po tetovaní anjela

       Novo urobené tetovanie anjela je stále veľmi jemné. Musíte vykonať potrebné postupy následnej starostlivosti, aby boli vaše tetovanie také krásne, ako po zákroku. Okrem toho, aby sa vaša pokožka po procedúre úplne uzdravila, je tu ešte veľa vecí, ktoré musíte zvážiť.

       Prvé tri týždne by ste sa mali vyhýbať cvičeniu a cvičeniu. Prílišný pohyb spôsobí, že sa pohne aj vaša koža. Keď sa to stane, vaša pokožka sa bude hojiť dlhšie ako obvykle. Váš pot sa môže dostať aj k vašim tetovaniam, čo môže spôsobiť infekcie spôsobené toxínmi a špinou.

       Tiež by ste sa mali vyhnúť spaniu na svojom tetovaní. Ak spíte na strane, kde je vaše tetovanie, je veľká pravdepodobnosť, že atrament vybledne, pretože sa trie o bielizeň.

       About the author

       Adblock
       detector