155 portrétnych tetovaní, ktoré vyzerajú skutočne ako vždy!

Ako plynie čas, stretávame mnoho ľudí, ktorí nás inšpirujú, a niekedy si ich natoľko obľúbime, že máme chuť urobiť niečo pre ich česť. Aj keď existuje mnoho spôsobov, ako prejavovať lásku a rešpekt, niektorí ľudia nakoniec získajú nádherný portrét tejto inšpiratívnej figúry potetovanej na tele. Je to pre nich neustála pripomienka toho, ako daná osoba pomohla zmeniť ich život.

Portrétne tetovanie pozostáva z ľudských postáv a zvierat; niektoré obsahujú iba tvár osoby a iné môžu predstavovať celé telo. Ak máte v pláne nechať si portrétovať niekoho potetovaného na vašom tele, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je nájsť talentovaného tatéra, pretože portrétne tetovanie sa veľmi líši od ostatných tetovaní, ktoré obsahujú rôzne predmety a symboly..

Väčšina týchto tetovaní je čiernobielych atramentov s jednoduchým tieňovaným pozadím. Vždy však môžete vykonať zmeny alebo prispôsobiť portrét a pridať farby.

Aby sme vám pomohli nižšie, nájdete niektoré z najlepších portrétnych tetovaní, ktoré by vás mohli inšpirovať k jeho vytvoreniu. Existujú rôzne spôsoby, ako môžete predviesť svoje portrétne tetovanie, a tieto nápady vám určite pomôžu.

Portrétne tetovanie

Význam portrétneho tetovania

Portrétnym tetovaniam nie je priradený žiadny konkrétny význam. Ľudia si zvyčajne nechávajú tetovať na výšku, aby vzdali hold alebo si uctili niekoho prítomnosť v ich živote. Niektorí ľudia si môžu pripomenúť skvelé veci, ktoré ich človek alebo zviera naučil, a významné zmeny, ktoré v ich živote priniesli..

Celebrity si taktiež atramentujú do tela portrétnym tetovaním. Megan Fox má napríklad tetovanie Marilyn Monroe a Jeffree Star má tetovanie Elvisa Presleyho. Marilyn aj Elvis boli legendami a ikonami v Hollywoode. Dnes si mnoho ďalších celebrít ozdobuje svoju pokožku tetovaním známych spevákov, hercov, alebo im blízkych ľudí. Rob Kardashian má na pamiatku vytetovaný portrét svojho zosnulého otca na predlaktí.

Portrétové tetovanie by ste si mali dať urobiť iba vtedy, ak sa cítite inšpirovaní touto osobou. Mnoho ľudí si nechá vytetovať portrét svojej tváre na telo, aby vyjadrili sebalásku a pripomenuli si silné a krásne vlastnosti, ktoré majú..

Ideálne umiestnenie pre portrétne tetovanie

Portrétne tetovanie spočíva v tom, že si ho môžete dať vytetovať kdekoľvek na tele. Ak sa chystáte tetovať na počesť niekoho, potom by to bolo najlepšie miesto na chrbte, rukáve alebo hrudi. Portrétne tetovanie, ktoré je veľké, vyzerá perfektne na chrbte a hrudníku. Pre ľudí, ktorí idú len po tvári, si ju môžu v ideálnom prípade nechať vytetovať na stehno alebo ruku, čo je vzhľadom na veľkosť tetovania ideálnym miestom.

Jedným z najčastejších miest portrétneho tetovania je hrudník, pretože predstavuje, ako je vám osoba blízka srdcu, aj keď nie sú s vami. Oblasť hrudníka dáva tatérovi dostatok priestoru na vytvorenie presného portrétu a zvýraznenie realizmu v ňom.

Portrétne tetovanie

Nápady na tetovanie na výšku

Nižšie nájdete niektoré z najlepších portrétnych tetovaní, ktoré vám pomôžu vybrať si to pravé portrétne tetovanie. Tieto tetovania nemusia mať presný portrét osoby, ktorú chcete, ale vždy sa môžete inšpirovať návrhom a prezentáciou tetovania..

Portrétne tetovanie na kvetinovom pozadí

Portrétne tetovanie na kvetinovom pozadí

Aj keď väčšina portrétnych tetovaní nemá pozadie a iba tvár, môžete to zmeniť a vyskúšať toto vzrušujúce a krásne portrétne tetovanie s kvetinovým pozadím. Toto tetovanie obsahuje tvár osoby s rôznofarebnými napustenými kvetmi na pozadí. Pozadie pomáha vyskočiť na tvár a upriamiť naň väčšiu pozornosť. Toto tetovanie vyzerá najlepšie farebným atramentom; môžete to však urobiť jednoduchým pridaním farieb do kvetu. Toto tetovanie môže zahŕňať portrét vášho dieťaťa alebo rodiny/priateľa, ktorého ste mohli stratiť. Toto tetovanie určite zabijete na chrbte.

Viktoriánske tetovanie v rámčeku

Viktoriánske tetovanie v rámčeku

Môžete sa tiež vydať na toto viktoriánske zarámované portrétne tetovanie a dosiahnuť tak jedno z najelegantnejších portrétnych tetovaní na svojom tele. Toto tetovanie obsahuje portrét osoby, ktorú chcete nechať napustiť čiernou farbou, obklopenú čiernym a sivým napusteným vintage rámom. Rám pozdvihuje portrét a robí jeho vzhľad prezentovateľnejším. Ak sa chystáte na portrét ikony alebo tvár staršieho človeka, tento typ tetovania je pre vás ako stvorený. Ideálnym miestom na tetovanie je hrudník alebo stehno.

Geometrické portrétové tetovanie

Geometrické portrétové tetovanie

Ak chcete svojmu portrétnemu tetovaniu dodať jedinečný nádych, musíte vyskúšať toto geometrické portrétne tetovanie. Obsahuje portrét osoby pozostávajúci z rôznych geometrických čiar čiernym atramentom. Vďaka geometrickým štýlom môžete na tetovanie pridávať rôzne geometrické tvary. Záleží na tom, ako kreatívny môže byť váš tetovač a na jeho schopnostiach.

Pre tento typ tetovania vyberte portrét, ktorý bude ladiť s geometrickým dizajnom. Osoba napríklad môže fajčiť rovnako ako v tomto tetovaní a držať cigaretu. Môžete si vybrať, či si tento typ tetovania necháte vytetovať na hrudník alebo niekde blízko hrudného koša.

„Všetko je v očiach“

Všetko je v očiach

Toto tetovanie portrétu očí je jedným z najlepších tetovaní, s akými sa kedy stretnete. Toto tetovanie obsahuje čierne a sivé napustené oči a nos. Toto tetovanie obsahuje iba črty tváre. Tienenie a kontúry v tomto tetovaní nie sú z tohto sveta, pretože ich robia tak realistickými. Môžete nechať vytetovať oči svojej milovanej alebo inšpirujúcej herečky. Toto tetovanie predstavuje obdiv, ktorý máte k tejto konkrétnej osobe. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašej ruke; môžete sa však tiež rozhodnúť, že si ho necháte vytetovať na ruke.

Akvarelové portrétové tetovanie

Akvarelové portrétové tetovanie

Technika akvarelu je obľúbenou technikou tetovania, ktorá vyzerá úžasne. Túto techniku ​​si môžete vyskúšať aj vo svojom portrétnom tetovaní a dosiahnuť tak jedno z najlepších tetovaní vôbec. Toto tetovanie obsahuje portrét požadovanej osoby a dodáva striekance rôznych farieb. Niektoré farby pomáhajú zvýrazniť rôzne črty tváre.

Pre tento typ tetovania si môžete vybrať portrét slávneho rappera alebo speváka, ktorý vydáva hlavné vibrácie Rockstar. Akvarely pomáhajú odhaliť tetovanie a urobiť ho prezentovateľnejším. Perfektné umiestnenie pre toto tetovanie by bolo na vašej ruke. Takže sa pripravte okoreniť svoj portrét týmto úžasným akvarelovým portrétnym tetovaním.

Portrétne tetovanie anjelov strážnych

Portrétne tetovanie anjelov strážnych

Portrétové tetovanie nemusí nevyhnutne predstavovať iba jednu osobu. Môžete si nechať urobiť portrétové tetovanie viac ako jedného jednotlivca. Toto tetovanie portrétu anjela strážneho zahŕňa tváre štyroch alebo viacerých ľudí napustených čiernou farbou. Toto tetovanie môže pozostávať z ľudí, ktorých ste možno stratili. Na oboch koncoch tetovania sú dvaja anjeli potetovaní čiernym a sivým atramentom.

Toto tetovanie je krásny spôsob, ako si zapamätať ľudí, ktorí ti chýbajú. Takto by ste mohli nechať potetovať aj portrét svojich rodinných príslušníkov. Ukážte, čo pre vás vaša rodina znamená. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašej hrudi.

Tetovanie postavy

Tetovanie postavy

Každý človek má obľúbenú postavu, ktorou je posadnutý, či už z predstavenia alebo karikatúry. Získanie portrétneho tetovania vašej obľúbenej postavy je vždy zábavné. Toto tetovanie obsahuje portrét fiktívnej postavy Harryho Pottera napusteného rôznymi farbami. Kontúry v tomto tetovaní sú úžasné, pretože v nich prináša realizmus. Kľúčom k získaniu dokonalého portrétneho tetovania je pracovať na funkciách, ktoré prinesú určitý realizmus.

Môžete si vybrať ľubovoľný požadovaný znak a tiež môžete vybrať viac ako jeden. Toto tetovanie zobrazuje vašu lásku a posadnutosť konkrétnou postavou. Môže to byť tiež neustála pripomienka vášho pestrého detstva. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašej hrudi, hrudníku alebo chrbte.

Dramatické portrétové tetovanie s 3D efektom

Dramatické portrétové tetovanie s 3D efektom

Ak chcete byť so svojim portrétnym tetovaním trochu dramatickí, musíte vyskúšať toto 3D portrétne tetovanie. Toto tetovanie obsahuje tvár osoby s 3D efektom, ktorá predstavuje sklenené kúsky vychádzajúce z tváre osoby; má to silný príbeh. Ak zvolený portrét rozpráva silný príbeh, tento dizajn je pre vás ideálny, pretože vám k tomu pomôže 3D efekt. Môžete pridať rôzne farby, aby boli popisnejšie a atraktívnejšie. Toto tetovanie môžete úžasne zabiť na hrudi.

Portrét s tetovaním na meno

Portrét s tetovaním na meno

Jeden z najlepších portrétnych tetovaní je ten, ktorý obsahuje meno osoby, ktorá vás inšpirovala. Ak máte záujem pridať meno osoby v blízkosti vášho portrétneho tetovania, musíte ísť na toto tetovanie. Obsahuje čiernobiely atramentový portrét každého, koho si vyberiete, s menom vytesaným nižšie alebo v blízkosti, písmom pre kreatívne písanie. Písanie a umiestnenie mena si môžete prispôsobiť.

Niektorí ľudia si nechajú vytetovať rande, ktoré by poznačilo dátum narodenia alebo deň ich ideálnej osoby. Tieto tetovania sú úplne zmysluplné a vyzerajú realisticky ako vždy, ak to urobíte od veľmi skúseného tatéra. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na vašej ruke, alebo sa môžete dostať na t ako tetovanie s úplným rukávom.

Portrét domáceho maznáčika

Portrét domáceho maznáčika

Ak máte domáceho maznáčika, ktorého zbožňujete a ktorý vám možno tak či onak zmenil život, toto tetovanie domáceho maznáčika je pre vás dokonalým dizajnom. Toto tetovanie obsahuje čiernobiely atramentový portrét vášho domáceho maznáčika s jeho menom napusteným v blízkosti. Tento portrét môže pozostávať iba z tváre vášho domáceho maznáčika. Môžete tiež vytvoriť scénu, v ktorej sa môžu hrať, prinášať kosť alebo jesť. Portrétne tetovanie pre domácich miláčikov je celkom jedinečné a nie je nič zvláštnejšie, ako si nechať na telo vytetovať rozkošnú tvár svojho miláčika. Toto tetovanie by ste si mali nechať napáliť na ruku.

Časté otázky

Ako dlho musím čakať, kým do svojho konkurenčného portrétneho tetovania pridám niečo viac?

Ak chcete do svojho tetovania pridať niečo ďalšie, dokonca aj po úplnom dokončení alebo zakryť jeho časti, môžete to urobiť úplne, ale až potom, čo sa úplne zahojí. Hojenie trvá asi 4-5 týždňov. Nikdy nerobte so svojim tetovaním nič, ak nie je zahojené, pretože to môže situáciu ešte zhoršiť a zničiť celý vzhľad portrétu.

Ako dlho bude trvať dokončenie môjho portrétneho tetovania?

Čas na dokončenie portrétneho tetovania sa líši v závislosti od veľkosti tetovania a oblasti, na ktorej ho tetujete. Maximálny čas potrebný na dokončenie portrétneho tetovania je 4-9 hodín. Ak vaše portrétne tetovanie nevyžaduje veľa podrobností alebo špeciálnych efektov, malo by vám to trvať zhruba 7 hodín.

Koľko ma bude stáť tetovanie na výšku??

Tetovači stanovujú svoje poplatky v závislosti od mnohých faktorov. Ak vám váš tetovací umelec účtuje sadzbu za hodinu, bude vás to stáť 200 dolárov za hodinu. Čím je váš tetovač skúsenejší, tým viac poplatkov bude účtovať. Portrétne tetovanie je dosť drahé, pretože je veľa práce a detailov, ktoré ho robia čo najreálnejším. Vždy je najlepšie ísť k skúsenému tatérovi, aj keď musíte zaplatiť viac.

portrétne tetovanie

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Záver

Tetovanie na výšku je krásny spôsob, ako predviesť svoju lásku a rešpekt voči konkrétnej osobe. Portrétne tetovanie je jedno z najsymbolickejších a najzmysluplnejších tetovaní, aké ste kedy dostali, a je to niečo, čo by ste si nemali nechať ujsť. S pomocou týchto fantastických nápadov na tetovanie portrétu si teraz môžete vybrať najlepšie portrétne tetovanie a zabiť ho na vhodnom mieste na svojom tele..

About the author