155+ symbolických bodkočiarkových tetovaní na vašom tele (s význammi)

Bodkočiarkové tetovanie môže vyzerať extrémne jednoducho s bodkou a čiarkou v spodnej časti, ale pre ostatných znamená viac než len klasickú gramatickú interpunkciu. Mnoho rokov ľudia tetujú bodkočiarkou, aby na svetlo poukázali na dôležitosť duševných chorôb. Nosia to ako znak solidarity s ľuďmi, ktorí trpeli duševnou chorobou, a tými, ktorí kvôli nej prišli o život..

Ako sa trend tetovania bodkočiarkou stupňuje, ľudia predstavili rôzne druhy bodkočiarkových tetovaní a upravili ho pridaním ďalších prvkov. Tetovanie vyzerá neuveriteľne elegantne a taktiež spojilo mnoho ľudí. Ak teda hľadáte jedinečné minimalistické tetovanie so silným významom, rozhodne by ste mali ísť na tetovanie bodkočiarkou nekonečno.

Aby sme vám pomohli, nižšie uvedené sú rôzne typy bodkočiarkových tetovaní spolu s významom bodkočiarkového tetovania.

bodkočiarka-tetovanie

Význam za bodkočiarkovým tetovaním

Bodkočiarkové tetovanie symbolizuje predovšetkým solidaritu s tými, ktorí mohli ukončiť svoj vlastný život, ale prebojovali sa a prežili ho. Ľudia už mnoho rokov bojujú s depresiou, úzkosťou a mnohými ďalšími druhmi duševných chorôb. Tu vznikol projekt „Project Semicolon“ a pomocou bodkočiarkového tetovania symbolizoval, ako mohol autor ukončiť svoj život, ale rozhodol sa nie. Od vzniku tohto neuveriteľného projektu sa tetovanie bodkočiarkou rozrástlo a stalo sa významným módnym trendom, s ktorým je spojená dobrá vec..

Bodkočiarkové tetovanie nepomáha len osobe, ktorá ho nosí, ale taktiež spája mnoho ľudí a pomáha im otvoriť sa v ich boji s duševnou chorobou. Toto tetovanie je symbolom nádeje pre ľudí, ktorí prechádzajú duševným stresom a umožnili ľuďom vyjsť zo svojich ulít. Bodkočiarkové tetovanie vám tiež pripomenie váš príbeh, aký ste silný. Toto tetovanie vás motivuje k tomu, aby ste sa dostali cez každodenné boje v živote.

Aj keď nebojujete s duševnou chorobou, je rešpektujúce si nechať si urobiť toto tetovanie, pretože je to spôsob, ako podporiť ľudí, ktorí ním prechádzajú a skutočne ním prechádzajú, a poskytnúť mu podporu, aby sa cez to dostali..

Umiestnenie

Bodkočiarkové tetovanie má malú veľkosť, takže je najlepšie ho nechať na viditeľnom mieste, pretože ľudia tak môžu zistiť, ako bojujete v boji s duševným zdravím a že máte silný príbeh. Niekoľko z najlepších miest, kde si môžete vytetovať bodkočiarkové tetovanie, je prst na zápästí a blízko ucha. Mnoho ľudí to začalo mať na tvárach, pozdĺž ich bokombrady, čo je celkom jedinečné miesto.

Druhy bodkočiarkových tetovaní

Nižšie sú uvedené niektoré z klasických a trendových nápadov na tetovanie bodkočiarkou, ktoré by vás mohli presvedčiť, aby ste si ho zaobstarali, aj keď význam tohto tetovania je celkom presvedčivý..

Colon Cat

Niektoré bodkočiarkové tetovania sú jedinečné svojim vzhľadom a môžu mať aj iný význam. Toto bodkočiarkové tetovanie mačky je jedným z najroztomilejších tetovaní, ktoré nájdete na internete, najmä pre tých, ktorí sú šialencami mačiek. Toto tetovanie obsahuje tetovanie bodkočiarkou čiernou farbou, ale namiesto bodky je tu mačacia tvár v tvare bodky.

Ľudia si týmto tetovaním zvyčajne dávajú najavo svoju lásku k domácim zvieratám a symbolizuje tiež transformáciu a nezávislosť, pretože mačka je v mnohých kmeňoch a japonskej mytológii celkom symbolická. Toto tetovanie môže tiež predstavovať, ako sa vďaka tvojmu domácemu miláčikovi tvoja duševná choroba dostala. Skúste toto roztomilé bodkočiarkové tetovanie a vyhodte niekoľko atraktívnych a zmysluplných vibrácií.

Štýl akvarelu

akvarelové bodkočiarkové tetovanie

Teraz môžete vo svojom bodkočiarkovom tetovaní predvádzať slávnu techniku ​​akvarelového tetovania a nechať ho vyniknúť. Toto tetovanie s akvarelovými bodkočiarkami obsahuje tetovanie bodkočiarky čiernym atramentom na zápästí, potetované vlnou akvarelov, ktorá vyzerá trochu ako dúha.

Technika akvarelu celkom dobre dopĺňa bodkočiarku a zanecháva vám perfektný kontrast tetovania. Toto tetovanie nielenže vyzerá jedinečne štýlovo, ale pomáha vniesť do vášho života nejakú farbu, väčšinou ak ste absolvovali hrubú opravu svojho duševného zdravia..

Motýľ odletieť!

Toto tetovanie motýľom na bodkočiarke musí byť jedným z najlepších a najkrajších tetovaní na bodkočiarke, s akými sa kedy stretnete. Toto tetovanie obsahuje čierny atramentový stredník s malými krídlami motýľa v blízkosti hrubého čreva. Dvojbodka predstavuje telo motýľa. Toto tetovanie je presným symbolom transformácie; ukazuje, ako ste sa za tie roky zmenili ako osoba a teraz sa cítite oveľa lepšie.

To tiež dáva pocit nádeje, že sa veci zlepšia a že nie vždy zostanete húsenicou. V určitom alebo inom bode sa húsenica premení na motýľa. Len tak sa zmeníte na nového a lepšieho človeka, fyzicky aj duševne.

Znamenie kríža

Ak ste skutočným vyznávačom kresťanskej viery a veríte, že vám to pomohlo zázračným spôsobom rásť, potom je toto tetovanie krížikom so stredníkom pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie pozostáva z čierneho napusteného kríža na štrbine zápästia v strede, kde sa objavuje bodkočiarka. Toto tetovanie predstavuje vašu skutočnú vieru v Krista a to, ako vám náboženstvo pomohlo prekonať temnú fázu života. Pripravte sa preto predviesť Božie zázračné schopnosti prostredníctvom tohto symbolického krížikového bodkočiarkového tetovania.

Fade Away Birds Semicolon Tattoo

tetovanie stredného vtáčieho vtáka

Toto tetovanie stredného bodka vtáka je skutočne jedinečné a výnimočné umelecké dielo. Toto tetovanie obsahuje modrý a purpurový atramentový bodkočiarku, kde bodka vyzerá vyblednutá a vybledne do čiernych napustených vtákov, ktoré odlietajú. Vtáky v tomto tetovaní predstavujú slobodu, keď vychádzajú z vašej škrupiny. Ukazuje, ako ste všetky starosti a boje nechali za sebou a nakoniec ste postúpili ďalej. Symbolizuje tiež nádej, pretože vtáky sú jednou z významných symboliiek nádeje a rezervovanosti.

V mnohých náboženstvách a kultúrach sa vtáky klasifikujú ako poslovia medzi nebom a zemou, pričom kladú väčší dôraz na reprezentáciu slobody. Tomuto tetovaniu je ťažké odolať s takým krásnym vzhľadom a intenzívnym zobrazením.

Tetovanie srdca

Toto srdce bodkočiarkové tetovanie je celkom klasické a je jedným z najznámejších bodkočiarkových tetovaní. Toto tetovanie obsahuje namiesto bodky červeno napustené srdce s tradičnou čiernou napustenou čiarkou, ktoré ho predstavuje ako bodkočiarku. Toto tetovanie symbolizuje, aká silná je láska a ako vám pomohla v niektorých hrozných chvíľach vášho života.

Toto tetovanie si tiež môžete dať na ocenenie milovanej osoby, ktorá vás dostala cez vašu temnú fázu. S týmto tetovaním ukážte svetu, že všetko, čo potrebujete mať a dávať, je láska, hlavne aby ste prežili vo svete plnom krutosti a podvodov.

Nekonečné bodkočiarkové tetovanie

Toto nekonečné bodkočiarkové tetovanie je dosť silné, pretože oba tieto symboly majú silný význam a v kombinácii vyvoláva silnú atmosféru. Toto tetovanie obsahuje čierny napustený znak nekonečna s bodkočiarkou, ktorá dotvára obrázok.

Nekonečné tetovanie predstavuje samotu a niečo večné. Spolu so bodkočiarkou predstavuje celkové tetovanie všetky neobmedzené možnosti, ktoré v živote máte a že nie je nič, cez čo by ste sa nemohli dostať. Jediné, čo musíte urobiť, je zlepšiť svoju myseľ a dušu a toto tetovanie je perfektný spôsob, ako vás k tomu motivovať..

Bodkočiarka za úderom

bodkočiarkové tetovanie srdca

Aj keď tetovanie môže znieť veľmi krkolomne, stále neprekáža skutočnosti, že toto tetovanie s bodkočiarkovým srdcom je jedným z najúžasnejších a najjemnejších tetovaní, ktoré sú v umení tetovania prítomné. Toto tetovanie obsahuje čierny napustený srdcový tep, ktorý končí bodkočiarkou. Toto tetovanie ukazuje, aký vzácny je tvoj život a že život je vzdialený iba jeden tep. Toto tetovanie si môžete dať predviesť aj vy svoju lásku k niekomu a to, ako vám mohol zmeniť alebo zachrániť život.

Všetko biele všetko

Ak hľadáte jedinečné tetovanie, tak už ďalej nehľadajte, pretože toto biele bodkočiarkové tetovanie je pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje bielu atramentovú bodkočiarku, ktorá vyzerá perfektne na tvojom prste alebo blízko ucha. Toto tetovanie je jednoduché, ale štýlové a jedinečné ako vždy. Toto tetovanie ťa nabáda, aby si sa vždy pozeral na svetlú stránku, bez ohľadu na to, aká nepriaznivá alebo náročná tvoja situácia môže byť. Toto tetovanie tiež nabáda ostatných ľudí, ktorí na vaše tetovanie narazia, aby sa vždy pozerali na pozitíva.

Dragonfly Semicolon Tattoo

Ďalším fantastickým prvkom, ktorý by mohol rozjasniť tvoje tetovanie na bodkočiarke, je toto tetovanie na bodkočiarke na vážke. Tetovanie má jedinečný vzhľad a z nejakého dôvodu vyhadzuje mystickú atmosféru. Toto tetovanie obsahuje čiernu atramentovú bodkočiarku predstavujúcu telo vážky s čiernymi napustenými naznačenými krídlami.

Vážky symbolizujú odvahu, radosť a silu. Toto tetovanie pomohlo mnohým ľuďom nájsť tieto hlavné atribúty života a uplatniť ich vo svojom každodennom živote. Je to hlavne pre ľudí, ktorí prežili veľké samovražedné epizódy a sú teraz v oveľa lepšej fáze života. Dodajte svojmu telu a životu trochu očarujúceho nádychu pomocou tohto neuveriteľného bodkočiarkového tetovania.

Semicolon Tattoo pre milovníkov hudby

hudobné bodkočiarkové tetovanie

Ak ste skutočným milovníkom hudby, toto bodkočiarkové tetovanie s notami je pre vás tou správnou voľbou. Toto tetovanie pozostáva z čiernej atramentovej noty s čiarami tlkotu srdca, ktoré sa pripájajú k bodkočiarke. Toto tetovanie ukazuje, ako vás hudba dostala cez niektoré z najťažších častí vášho života.

Tiež hovorí, ako vám hudba a toto tetovanie mohli pomôcť prekonať depresiu. Týmto spôsobom tiež môžete ostatným ukázať, ako im hudba môže pomôcť v čase depresie, najmä keď sa nedokážu dostať z ťažkého obdobia, pretože hudba je silná..

bodkočiarka-tetovanie

Časté otázky

Ako dlho trvá tetovanie bodkočiarkou?

Čas potrebný na tetovanie bodkočiarkou závisí od mnohých faktorov. Tieto faktory sa zvyčajne skladajú z veľkosti vášho tetovania, dizajnu a množstva podrobností, ktoré si to vyžaduje, a zo skúseností tatéra.

Bodkočiarkové tetovanie je pomerne jednoduché a v skutočnosti nezahŕňa nadštandardný dizajn. Ak sa teda chystáte na klasické bodkočiarkové tetovanie, dokončenie vám môže trvať maximálne desať minút.

Ak sa tetujete prvýkrát, môže to trvať dlhšie v závislosti od tolerancie bolesti a oblasti, v ktorej si ho tetujete, na tele..

Koľko ma bude stáť moje bodkočiarkové tetovanie?

Keďže tetovanie stredníkom je spravidla menšej veľkosti, bude vás to stáť celkom 40 dolárov; Nejde však o štandardnú cenu a náklady sa môžu zvýšiť v závislosti od niekoľkých dôvodov. Niektoré tetovacie salóny účtujú poplatky za hodinu. To teda závisí od oblasti na vašom tele, o ktorú sa tetujete. Maximálne náklady na hodinu, ktoré si tetovači účtujú, sú 200 dolárov. Ak do svojho tetovania pridáte farebný atrament a ďalšie exotické detaily, bude vás to stáť viac ako 40 dolárov.

Je bolestivé vytetovať si na zápästie bodkočiarku?

Tetovanie na zápästí je dosť bolestivé, pretože v tejto oblasti je veľa žíl, čo môže spôsobiť, že v porovnaní s inými oblasťami pocítite veľkú bolesť. To by vám však nemalo zabrániť v získaní jedného, ​​pretože budete niekoľko minút cítiť senzáciu. Bodkočiarkové tetovanie je malé a jeho vyplnenie nezaberie toľko času.

Záverečné slová

S pomocou týchto fantastických bodkočiarkových tetovaní teraz môžete dosiahnuť nielen úžasné telesné umenie, ale tiež prinesie zmenu v živote mnohých ďalších ľudí. Toto je jedno z tetovaní, ktoré si fanúšikovia tetovania často dávajú, pretože už pomohlo mnohým ľuďom. Toto tetovanie by ste si teda mali dať, pretože by ste mohli priniesť významnú zmenu v živote človeka, ktorý zápasí s ich duševným zdravím.

About the author