155+ tetovanie na rukáv s kopancom pre mužov a ženy

Ak ste nadšencom tetovania a chcete na svojom tele predviesť krásu umenia a obrazov, môžete to urobiť správne tým, že si necháte vytetovať rukáv. Tetovanie na rukáve sa objavuje na celej ruke a je dosť popisné. Existujú rôzne druhy tetovania na rukáve a môžete si vytvárať aj svoje návrhy. Najlepšia časť tetovania na rukáve je, že vám umožňuje byť kreatívny; navyše si kvôli veľkému priestoru môžete vyskúšať veľké popisné tetovanie. Ak chcete, aby si ľudia všimli vaše tetovanie, rukávové tetovanie je najlepší spôsob, ako to urobiť, a sú veľmi pútavé. Aby sme vám pomohli, nižšie uvedených pár nápadov na tetovanie s chladným rukávom, ktoré vám vyrazia dych.

Kmeňové tetovanie

tetovanie s kmeňovým rukávom

Kmeňové tetovanie je perfektné tetovanie na rukáve, ktoré vám pomôže pokryť celú pokožku úžasným umením. Aký lepší spôsob, ako prejaviť hrdosť na svoje dedičstvo, ako nechať si ho potrieť na telo? Kmeňové tetovanie má rôzne prevedenie a detaily a mnoho tetovacích umelcov používa na vytváranie kmeňových vzorov väčšinou čierny atrament na koži. Tieto návrhy sú veľmi pútavé a dobre sa hodia k mužom i ženám. Vyberte si teda pôsobivý kmeňový dizajn, ktorý by mohol upútať vašu pozornosť a potrhať ho jednou rukou naraz!

Význam

Počiatočný trend tetovania začal kmeňovým tetovaním a mnohé kmeňové skupiny by považovali kmeňové tetovanie za znak zrelosti chlapca. Dodnes tieto tetovania bežne nosia najmä tí ľudia, ktorí stále veria v reprezentáciu dospelosti.

Citované tetovanie s polovičným rukávom

rukáv tetovanie tetovanie

Ak radi čítate knihy alebo vás obľúbený výrok alebo citát nejakým spôsobom inšpiroval, mali by ste si dať toto tetovanie s citátom s polovičným rukávom. Toto tetovanie obsahuje citát vytetovaný na vašom rukáve čiernym atramentom. Môžete si vybrať štýl písma pre citát, ktorý sa má tetovať. Aby bolo tetovanie o niečo reprezentatívnejšie, môžete si nechať nechať vytetovať niekoľko ruží alebo kvetov, aby ste poriadne zakryli polovičný rukáv.

Význam

Dať si potrhať citát alebo príslovie vám pomôže v časoch, keď ste na dne alebo keď potrebujete motiváciu. Nikdy neviete, vaše úplne tetovanie môže inšpirovať aj niekoho iného, ​​ak na vaše tetovanie narazí. Takže sa trochu inšpiratívne a kreatívne s týmto báječným citátom tetovanie.

Ozbrojený drak

dračie tetovanie na rukáve

Preskúmajte draka vo svojom vnútri a dajte si urobiť tetovanie s drakom. Toto tetovanie obsahuje čierneho napusteného čínskeho draka, ktorý ti preteká v polovici cesty. Detaily v tomto tetovaní sú pozoruhodné a menšie umelecké diela urobené na drakovi robia toto tetovanie jedinečným ako kedykoľvek predtým. Existuje mnoho typov dračích tetovaní, z ktorých si môžete vyberať, a väčšina z nich obsahuje čierny atrament. Vezmite so sebou Daenerys Targaryen a dajte si urobiť toto tetovanie s ohnivým dračím rukávom.

Význam

Dračie tetovanie predstavuje silu, šťastie, moc a múdrosť. Ak vám chce niečo pripomenúť tieto dôležité vlastnosti, najlepší spôsob, ako to urobiť, je získať toto fantastické tetovanie.

rukávové tetovanie

Tetovanie s rukávom s lebkou

Tetovanie na rukáve s lebkou je celkom bežným dizajnom na rukáve, ktorý bežne nosia muži. Toto tetovanie obsahuje čiernu napustenú tvár lebky, ktorá ti padne na ruku a čierne obrysové ruže s červeným atramentom vo vnútri. Ruže sa objavujú pod lebkou alebo vypĺňajú medzery celej vašej paže. Existuje mnoho rôznych typov tetovania na rukávoch lebky, ktoré môžete vyskúšať. Požiadajte svojho tatéra, aby vás sprevádzal pri hľadaní dokonalého dizajnu lebky.

tetovanie rukávov lebky

Význam

Tetovanie lebky a ruže má veľký význam, pretože symbolizuje, že každý človek má dve strany. Jedna je dobrá stránka a jedna zlá strana. Toto tetovanie v zásade zobrazuje dvojakú povahu osoby. Ak máte radi lebky, nenechajte si ujsť toto exotické tetovanie.

Tetovanie s akvarelovými rukávmi

Ak hľadáte jedinečné a farebné tetovanie, už viac nehľadajte, pretože toto tetovanie s akvarelovým rukávom je pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje akvarelové napustené perie s farbami ako modrá, fialová a morská modrá, ktoré pomaly miznú v malé vrany vychádzajúce z peria. Toto tetovanie má perfektné snímky, a preto je také jedinečné a zaujímavé. Takže sa pripravte na to, aby ste dostali nejakú farbu na rukáv a roztočte toto tetovanie akvarelovým pierkom.

Význam

Toto tetovanie je symbolické, pretože predstavuje slobodu, pravdu, odvahu a cestovanie. Ak hľadáte tieto dôležité prvky života, určite tu nájdete toto očarujúce tetovanie.

Sova & Tetovanie s kvetinovým rukávom

Buďte kreatívni s touto farebnou tetovaním rukávov sovy a kvetov a dosiahnite jeden z najlepších návrhov tetovania. Toto tetovanie obsahuje farebnú atramentovú sovu hore nohami a obklopujú ju rôzne druhy farebných kvetov. V tomto tetovaní sa objavuje niekoľko farieb, ako je morská zelená, ružová, žltá, červená, zelená a ďalšie. Tieto farby pomáhajú vyskočiť tetovanie.

Význam

Toto tetovanie má tiež veľký význam, pretože sova znamená prechod, múdrosť a znalosti. Mnoho kultúr považuje Sovu za ochrancu smrti a pomáha vám komunikovať s tým, kto už nie je. Kvet znamená šťastie a krásu. Oba významy kombinované vám ponechajú veľmi zmysluplné a symbolické tetovanie.

Hodiny tikajú!

tetovanie s hodinovým rukávom

Toto tetovanie na rukáve môže byť pre vás prekvapením, ale hodinové tetovanie je dosť silné a zanechá vo vás fantastické potrhané rameno. Toto tetovanie obsahuje čierne atramentové staré školské hodiny s rímskymi číslami obklopené ružami a malou tvárou lebky. Na jednom oku lebky sú hodiny. Toto tetovanie je kráľom detailov a tetovací umelec použil rôzne tieniace a kontúrovacie techniky na zvýraznenie realizmu v tomto tetovaní. Tetovanie pokrýva celú ruku zhora nadol.

Význam

Toto tetovanie vám pripomenie, ako múdro využiť čas. Tvár lebky ukazuje, že vám na tomto svete nezostáva veľa času. Kedykoľvek máte pocit, že svoj čas nevyužívate dostatočne, toto tetovanie vás prebudí z fantázie, v ktorej žijete, a vráti vás späť do reality..

Tetovanie s kmeňovou šípkou

tetovanie kmeňových šípov

Toto tetovanie s kmeňovými šípmi je tetovanie s polovičným rukávom, ktoré sa zobrazuje v dolnej polovičnej časti vašej ruky. Toto tetovanie obsahuje čiernu napustenú kmeňovú šípku s množstvom sivých odtieňov, atramentovými detailmi a perím na vrchu. Tetovač nechal medzi šípkou medzery, aby vytvoril lomítka s trochou červeno napustených detailov, aby pôsobil divoko. Existuje mnoho typov šípov, ktoré si môžete nechať vytetovať na rukách, napríklad 3D šípky a geometrické šípky. Ak chcete na ruke vytetovať niečo posvätné a zmysluplné, mali by ste si dať urobiť toto brilantné tetovanie.

Význam

Toto tetovanie je nielen príťažlivé, ale má aj veľký význam. Táto jednostranná šípka vám dáva pocit bezpečia a ukazuje, že vám nemôže ublížiť. Tiež vás môže motivovať, aby ste sa vydali správnym smerom.

tetovanie na rukáve

Matka príroda

tetovanie s prírodným rukávom

Ak hľadáte spôsob, ako zobraziť svoju lásku k Božiemu stvoreniu a matke prírode, už viac nehľadajte, pretože toto tetovanie matky prírody je na to najvhodnejšou formou prejavu. Toto tetovanie obsahuje čierny atramentový obrázok krásnych prírodných predmetov, ako sú rastliny, motýle a vtáky. Môžete pridať ľubovoľný počet botanických ilustrácií, aby toto umelecké dielo ožilo.

Význam

Toto tetovanie vám pomôže oceniť matku prírodu. Symbolizuje mnoho vecí, ako je spiritualita, sloboda a smerovanie seba. Ak chceš cítiť sa bližšie k Zemi a nechajte ostatných, aby si uvedomili, aké dôležité je starať sa o životné prostredie, potom by ste si toto vynikajúce tetovanie na rukáv mali ihneď dať urobiť!

Úplné zatemnenie

tetovanie na čiernom rukáve

Ak hľadáte jedinečné tetovanie cez vrchný rukáv, toto extravagantné tetovanie s úplným zatemnením rukávu je pre vás to pravé. Ak vás nezaujímajú rôzne prevedenia, môžete jednoducho vyraziť do čierneho a nechať si celú ruku potrieť čiernou. Tetovací umelec použil na realistický obraz tmavé odtiene čierneho atramentu. Takže sa pripravte na to, že sa vám zatočí hlava s týmto dramatickým tetovaním na rukáve.

Význam

Toto tetovanie je väčšinou pre ľudí, ktorí chcú predviesť niečo úplne zo svojho života alebo vyniknúť v dave. Mnoho ľudí to dostane aj preto, aby skryli niečo na rukách, najmä ak si tým nie sú istí.

Havran &Vlk

tetovanie na krk havrana a vlka

Hľadáte niečo dramatické a názorné? Už viac nehľadajte, pretože toto tetovanie s krkavčím a vlčím rukávom vám pomôže dosiahnuť správne množstvo drámy. Toto tetovanie obsahuje čiernobielu napustenú vlčiu tvár s čiernym napusteným havranom, ktorý prechádza okolo. Na pozadí tetovania je scéna lesa, nad ktorým lietajú borovice a vrany. Toto tetovanie už nemôže byť dramatickejšie a skutočnejšie. Úžasné detaily a tieňovanie oživujú toto úchvatné tetovanie.

Význam

Toto tetovanie má nielen vynikajúce snímky, ale má aj hlboký význam. Vlk predstavuje ochranu a múdrosť, zatiaľ čo havran symbolizuje pozitívne a negatívne vibrácie. Havrany väčšinou predstavujú strážcu tajomstiev. Ak vo svojej duši držíte nejaké hlboké tajomstvá, môžete sa považovať za havrana a vidieť vlka ako ochrancu, ktorý chráni vaše najhlbšie temné tajomstvá..

pánske tetovanie na rukáve

Sila kvetov

tetovanie s kvetinovým rukávom

Kvetinové tetovanie je jedným z najlepších ženských tetovaní na rukáve, ktoré zdobia vaše ruky. Majú pre nich chladnú a fascinujúcu príťažlivosť. Toto tetovanie ponúka rôzne vzory kvetov s čiernymi farbami, ktoré sú potetované po celej tvojej ruke. Vždy môžete pridať farebný atrament, aby kvety vyskočili. Jeden z najlepších kvetinových vzorov sú kmeňové kvety, pretože vám pomôžu dosiahnuť viac navrhnutého vzhľadu. Napriek tomu, že tieto vzory sú ženské, mnoho mužov si dáva urobiť aj tetovanie s kvetinovým rukávom, aby predviedli svoju lásku a náklonnosť k svojej polovičke..

Významy

Kvetinové tetovanie má veľký význam a pridružuje sa k mnohému náboženskému pôvodu. V dnešnej dobe pre mnohých ľudí kvetinové tetovanie predstavuje lásku a šťastie. Ak teda dúfate v nejaké šťastie vo svojom živote, toto tetovanie vám to môže pomôcť nájsť.

Lev & Tetovanie s ružovým rukávom

tetovanie s levom a ružovým rukávom

Toto tetovanie leva a ruže je ďalším neuveriteľným tetovaním na rukáve, ktoré má veľa významu a obrazov. Toto tetovanie obsahuje tvár čierneho a bieleho leva s dvoma ružami pod levom. Na dramatický dotyk používa tetovací technik techniku ​​čierneho tieňovania, ktorá dodáva tetovaniu určitú hĺbku. Tetovanie pokrýva celú ruku.

Významy

Lev a ruža majú silný význam. Toto tetovanie predstavuje túžbu a vášeň každého človeka a pripravenosť na prekonanie akéhokoľvek strachu, ktorá ukazuje jeho rast ako nového, zmeneného a zdravšieho človeka. Ak máte pocit, že sa vaša osobnosť môže vzťahovať na symboliku tohto tetovania, mali by ste si ho dať a zabiť ho na ruke..

Vikingovia

tetovanie vikingského rukávu

Ak si chcete nechať vytetovať na rukáv niečo historické a divoké, určite by ste mali siahnuť po tomto vikingskom rukávovom tetovaní. Toto tetovanie obsahuje čiernu napustenú scénu Vikingov počas vojny s germánskymi vzormi a rôznymi mytologickými postavami. Toto tetovanie pokrýva takmer celú ruku a vyzerá úplne exoticky. Takže sa pripravte rozdať niekoľko veľkých historických vibrácií vyskúšaním tohto fantastického tetovania na rukáve.

Významy

Toto tetovanie symbolizuje silu a ochranu. Ak sa chcete vykresliť ako jednotlivec, ktorý je pripravený čeliť všetkým ťažkostiam, ktoré ich stretnú, potom je to pre vás dokonalé tetovanie. Mnoho ľudí si týmto tetovaním dáva najavo svoju lásku k známej televíznej šou Vikingovia.

Tetovanie na rukáve

Portrétové tetovanie na rukáve

Ako rastieme, stretávame sa s rôznymi ľuďmi. Veľmi málo ľudí sa vás však skutočne dotýka, aj keď sa s nimi často nestretávate. A najlepší spôsob, ako predviesť svoj obdiv k nim umeleckým spôsobom, je nechať si vytetovať ich portrét na rukáv. Tento portrét môže byť milovanej osoby, člena rodiny alebo celebrity. Mnoho celebrít ako Jeffree Star, Justin Bieber a Miley Cyrus má na tele vytetované inšpiratívne idoly. Portrétne tetovanie väčšinou obsahuje čierny atrament s kvetmi a srdiečkami na vylepšenie obrazu. Váš rukáv je ideálnym miestom pre portrétne tetovanie; týmto spôsobom získate dostatok priestoru na vytetovanie dokonalého portrétu.

Význam

No nie je dôležité tetovanie, ale osoba, ktorej obraz si vytetujete na rukáv. Portrét ukáže vašu lásku, obdiv a spojenie s touto osobou.

rukávové tetovanie pre ženy

Mechanik Človek

mechanické rukávové tetovanie

Ak máte chuť zažiť skutočné tetovanie s rukávom a dosiahnuť 3D efekt, mali by ste vyskúšať toto mechanické rukávové tetovanie. Toto tetovanie obsahuje čierny a sivý napustený mechanizmus hodín. Malé mechanické detaily v tomto tetovaní ho robia tak jedinečným a zaujímavým; ukazuje vnútorné súčasti hodín. Takže ste pripravení chváliť sa týmto jedinečným tetovaním na ruke? Ak áno, poponáhľajte sa a získajte tohto impozantného mechanika ako svoju ďalšiu menovku na tele.

Význam

Toto tetovanie predstavuje vnútornú štruktúru stroja. V skutočnosti však predstavuje pracovitú povahu ľudí. Ukazuje, ako fungujete ako stroj, pokiaľ ide o to, aby ste urobili niečo dôležité. Ak milujete stroje a pracujete v oblasti mechaniky, mali by ste vyskúšať toto tetovanie.

Milovníci hudby

hudobné tetovanie na rukáve

Na rukáv si môžete nechať vytetovať niečo súvisiace s hudbou, najmä ak máte s hudbou hlboký vzťah. Vaše tetovanie môže pozostávať z obľúbeného nástroja s čiernymi atramentovými notami alebo si môžete nechať vytáčať DJ gramofón so slúchadlami. Tieto tetovania by najlepšie vyzerali čiernym atramentom, pričom by vám zakrývali celú ruku.

Význam

Toto tetovanie je pre teba perfektné, ak máš vášeň pre hudbu alebo ti hudba pomohla prežiť ťažké a smutné chvíle života, ako to bežne býva. Zaobstarajte si teda toto tetovanie na rukáv a rozjasnite rytmický tón na svojom rukáve.

Silueta Rodinné tetovanie na rukáve

silueta tetovanie na rodinný rukáv

Ak chcete svojmu členovi rodiny ukázať svoju lásku a uznanie umelecky, mali by ste vyskúšať toto siluetové rodinné tetovanie na rukáve. Toto tetovanie obsahuje čiernu napustenú siluetu dvoch ľudí, ktorí sa držia za ruky a idú po ceste. Ak ste prišli o člena rodiny, môžete si dať dátum narodenia alebo úmrtia vytetovať na siluetu s čiernym napusteným srdcom v jeho blízkosti..

Význam

Toto tetovanie zobrazuje, že rodina vždy drží spolu, bez ohľadu na to. Môžete si tiež vybrať tetovanie ich mena a predĺženie tetovania. Zaobstarajte si toto krásne tetovanie a ukážte svoju lásku k tejto špeciálnej osobe vo vašej rodine.

Tetovanie na rukáve keltského bojovníka

Tetovanie na rukáve keltského bojovníka

Ak ste zamilovaní do ideológie Keltov, mali by ste vyskúšať toto tetovanie rukávov keltského bojovníka. Toto tetovanie obsahuje čierny a sivý napustený tradičný prepletený vzor s mužom, ktorý drží luk a šíp pripravený mieriť strelou. Toto tetovanie je skutočne krásne, najmä s keltským dizajnom, ktorý pokrýva celý rukáv.

Význam

Toto keltské tetovanie predstavuje silu, mužnosť, hrdinstvo, postavenie a trvanlivosť. Muži tieto tetovania bežne nosia, pretože im to pomáha identifikovať sa ako bojovníci v ich rodine, ktorí im môžu pomôcť v akýchkoľvek ťažkých časoch a tme. Získajte toto zmysluplné a silné tetovanie na rukáve a vyhoďte niekoľko dobrých mužských dobrých vibrácií.

rukávové tetovanie

Časté otázky

Ako dlho trvá, kým získate rukáv?

Čas potrebný na tetovanie rukávu závisí od niekoľkých vecí. Po prvé, závisí to od skúseností tetovacích umelcov s rukávovým tetovaním a po druhé, závisí to od typov a dizajnu tetovania s rukávom, ktoré získate. Ak si robíte tetovanie s polovičným rukávom, jeho dokončenie bude v porovnaní s tetovaním s úplným rukávom trvať kratšie. Niektoré návrhy tiež obsahujú veľa detailov a presnosti. Maximálna doba trvania každého sedenia je tri až šesť hodín. Bez ohľadu na to, ako dlho môže relácia trvať, konečné výsledky skutočne stoja za to.

Ako prebieha proces tetovania rukávových tetovaní?

Proces tetovania na rukáve je viac -menej rovnaký ako ostatné tetovania. Keď si vyberiete požadovaný dizajn, tetovač vám načrtne dizajn na rukáve pri prvom sedení. A v druhom sedení začne kresliť detaily a môže vykonať tieňovanie. Posledná relácia zahŕňa pridanie farieb a dokončovacie práce. Celkovo budete musieť ísť na dve alebo tri sedenia, ktoré môžu v závislosti od vášho tetovacieho umelca trvať asi mesiac.

Čoho sa mám vyvarovať potom, čo si dám vytetovať rukáv??

Akonáhle si necháte vytetovať rukáv, musíte sa oň náležite starať, pretože je vo veľmi zraniteľnej oblasti, kde je neustály pohyb. Po prvé, budete sa musieť snažiť obmedziť pohyb ruky počas prvého týždňa. Vyhnite sa aktivitám, ako je plávanie a dlhé kúpanie, pretože časté vystavenie vode a vlhkosti vodného tepla poškodí vaše tetovanie. Nenoste košele s dlhým rukávom alebo rifľové bundy, pretože by to mohlo viesť k množeniu baktérií vo vašej ruke. Noste voľné a bavlnené oblečenie. Nakoniec obmedzte pobyt na slnku, pretože slnečné lúče vedú k nerovnomernému hojeniu a vystrašeniu.

Záverečné slová

S pomocou týchto zaujímavých rukávových tetovaní uvedených vyššie si teraz môžete umelecky zakryť ruku vyskúšaním niektorých z týchto úžasných, pútavých vzorov. Nestrácajte preto viac času premýšľaním a pripravte sa zabiť štýlový vzhľad s týmto jemným dizajnom tetovania na rukáve.

About the author