195 nápadov na tetovanie na stehne, ktorými sa môžete pochváliť svojim štýlom

Tetovanie je o dosiahnutí najlepšieho telesného umenia, vďaka ktorému sa budete cítiť inak. Umelecké dielo, ktoré vám umožňuje nosiť symbol/dizajn s hlbokým významom, ku ktorému sa môžete vzťahovať na inej úrovni. Dať sa tetovať je jedno z najväčších rozhodnutí, pretože visačka zostane na koži dlho. Niektorí ľudia si nechajú urobiť viac tetovaní, niektorí sa o to dokonca ani nepokúsia. Má to do činenia so stigmou spojenou s tetovaním, najmä na pracoviskách. Ale vždy existuje východisko!

Ak si chcete dať vytetovať tetovanie, ktoré nie je viditeľné, najlepšie by ste si ho nechali urobiť na stehne. Tieto tetovania sú celkom praktické, pretože ich môžete ľahko zakryť dlhými nohavicami alebo riflami a predviesť sa na pláži vo svojich najlepších plavkách, kedykoľvek sa vám páči.

Existuje obrovská zbierka tetovaní na stehne, ktoré vás prinútia ihneď si ich zaobstarať. Aby sme vám pomohli vybrať si najlepšie tetovanie na stehne, v tomto príspevku sme spomenuli niektoré z najúžasnejších nápadov na tetovanie na stehne. Tiež získate predstavu o tom, kde si na stehne môžete dať vytetovať.

Význam tetovania na stehne

Tetovanie na stehne

Tetovanie na stehne má veľmi zaujímavý význam, pretože symbolizuje vašu jedinečnosť ako osobu a tiež predvádza vašu tajomnú osobnosť. Pretože máte na stehne skryté/tajné tetovanie a môžete ho predviesť, kedykoľvek sa vám zachce. Tento typ tetovania vo vás tiež predstavuje módnu a kreatívnu stránku, pretože tetovanie na stehne vyzerá jednoducho a má množstvo úchvatných a nádherných vzorov..

Tetovanie na stehne je teraz celkom bežné, ale stále zvýrazňuje tieto hlavné črty u osoby, ktorá ich má, čo je tajomné a módne. K tetovaniu na stehne je priradených mnoho ďalších významov, ale to závisí od typu tetovania, ktoré si na stehno dávate, pretože každý návrh tetovania má iný symbolický význam.

Tetovanie na stehne

Umiestnenie tetovania na stehne

Oblasť stehien je pomerne široká a poskytuje vám dostatok priestoru na to, aby ste si mohli s tetovacím dizajnom vyraziť a nasadiť svoj kreatívny klobúk. Niektorí ľudia si radi nechajú tetovať celé stehno, zatiaľ čo iní uprednostňujú malé krytie. Aby ste vybrali správne umiestnenie tetovania na stehne, musíte najskôr vybrať ten správny dizajn. Môžete si jednoducho vybrať dizajn tetovania stehna zospodu a potom prísť na to, ako a kde ho umiestniť na stehno.

Na stehne sú rôzne oblasti, kde si môžete dať tetovať, napríklad horná predná časť stehna, zadné stehno, bočné stehno, vnútorné stehno alebo bedrové stehno. Budete si tiež musieť vybrať, či ho chcete dostať na pravé alebo ľavé stehno. Voľba umiestnenia je úplne na vás a závisí od toho, na ktoré stehno si dávate tetovanie. Niektorí ľudia majú zodpovedajúce tetovanie na oboch stehnách, čo je ďalší geniálny nápad.

Bez ohľadu na to, kde sa vaše tetovanie na stehne objaví, sme si istí, že bude vyzerať nádherne ako kedykoľvek predtým a vaše nohy budú pôsobiť sexi. Tetovanie zmení celý svoj vzhľad a pomôže vám vyžarovať hlavné vibrácie diva.

Tetovanie na stehne

Nápady na tetovanie na stehne

Ľudské srdce tetovanie na stehne

Ľudské srdce tetovanie na stehne

Toto ľudské srdce tetovanie na stehne s kvetmi je jedinečný a krásne vyzerajúci dizajn tetovania na stehne, ktorý je ťažké ignorovať. Toto tetovanie je pre teba perfektné, ak chceš nosiť iný, ale jednoduchý štýl ako ostatné. Obsahuje ľudské srdce s červenými farbami, ktoré má akýsi animovaný nádych, a nad srdcom sú niekoľko farebných napustených kvetov s rastúcimi listami..

Toto tetovanie je krásnou reprezentáciou vašej vnútornej duše a tiež symbolizuje čistotu, slobodu a láskavosť. S takým jemným, krásnym významom je ťažké pre všetky ženy tam vonku nechať si ujsť toto tetovanie na stehne.

Podväzkové tetovanie na stehne

Podväzkové tetovanie na stehne

Hľadáte jedinečný dizajn tetovania pre vaše stehno, aby ste urobili odvážne vyhlásenie o štýle? Už viac nehľadajte, pretože toto tetovanie podväzkovou pištoľou je perfektnou voľbou pre tetovanie vášho stehna. Toto tetovanie obsahuje vintage hnedú a sivú pištoľ s atramentom, zastrčenú do čipkového podväzkového luku napusteného čiernou a morskou zeleňou. Toto tetovanie je ideálne na stehná, pretože tu by ste vždy nosili podväzok.

Toto tetovanie je celkom zmysluplné, pretože zbraň symbolizuje ochranu, silu a česť. Takže ak máte pocit, že sa musíte chrániť pred akýmkoľvek poškodením alebo zlými vibráciami, toto tetovanie je perfektný spôsob, ako vám to pripomenúť. Ukážte toto fantastické tetovanie nabudúce, keď sa rozhodnete vyraziť na pláž v plavkách.

Farebné tetovanie páva na stehne

Ak hľadáte tetovanie s intenzívnou energiou a obrazmi, toto farebné pávie tetovanie by mohlo upútať vašu pozornosť. Toto tetovanie na stehne obsahuje farebný atramentový páv s exkluzívnym tieňovaním a farbením. Farby prítomné v tomto tetovaní sú fialová, červená, morská zelená, náznaky modrej a niektoré ďalšie farby na tieňovanie. Farby môžete vždy meniť a experimentovať podľa dizajnu, ktorý si vyberiete.

Pávové tetovanie má veľa významu a symbolizuje niekoľko silných vlastností, ktoré by každý človek mal mať, ako je vodcovstvo, sebavedomie, múdra vízia, rovnováha a sebaláska. Má tiež silnú príslušnosť k mnohým náboženstvám. S pomocou tohto tetovania môžete skutočne očakávať komplimenty, ako je vaše telo skutočným umeleckým dielom.

Tetovanie na stehne so slnečnicovým leskom

Tetovanie na stehne so slnečnicovým leskom

Slnečnicové tetovanie je perfektné pre vaše stehno, pretože vyzerá celkom príťažlivo a dodá vášmu stehnu pekný oblúk. Toto tetovanie zahŕňa čiernobiely atramentový vzor slnečnice s dvoma obrovskými slnečnicami obrátenými nadol. Vaše stehno je dokonalým umiestnením pre toto tetovanie, pretože ukazuje, ako keby vám slnečnica visela alebo tancovala na stehne. Detaily v tetovaní sú úžasné a vďaka nim vyzerá ako vždy. Slnečnice predstavujú nový začiatok, nový začiatok života a veľa šťastia. Takže ak chcete veľa šťastia, možno toto slnečnicové tetovanie prinesie do vášho života veľa šťastia a prosperity.

Kotvové tetovanie na ružovom stehne

Kotvové tetovanie na ružovom stehne

Môžete sa tiež rozhodnúť pre toto kotvové tetovanie ružového stehna, ak chcete na svojom stehne vykresliť niečo zmysluplné. Toto tetovanie zahŕňa šedú napustenú kotvu s čiernymi a hnedými detailmi a dve červeno napustené ruže v blízkosti kotvy. Pre štýlovejší alebo doplnkový dotyk tetovač nakreslil okolo kotvy stopu korálkov, čo dodáva ženskému nádychu toto tetovanie..

Toto tetovanie je perfektné, ak nechcete na stehne niečo príliš veľké, pretože sa to objaví v strede a nezaberie veľa miesta.

Kotvové tetovanie je celkom zmysluplné, pretože symbolizuje vašu cestu po mori a tiež predvádza vašu krásnu osobnosť. Aj keď prechádzate toľkými bojmi, inými slovami, ukotvenými v živote, nevzdávate sa. Napriek všetkým ťažkostiam sa stále rozhodnete vykresliť svetlú a radostnú stránku.

Tetovanie stehna mandaly

Tetovanie stehna mandaly

Mandala tetovanie je medzi nadšencami tetovania pomerne bežné a má značný význam a niektoré zaujímavé umelecké detaily. Toto kvetinové tetovanie mandaly obsahuje čiernobielu napustenú kvetinovú mandalu, ktorá vyzerá, že ti visí na stehne. Vďaka detailom v tomto tetovaní to vyzerá skutočne. Toto tetovanie znamená dokonalosť, rovnováhu a večnosť.

Ak hľadáte spôsob, ako dodať svojmu životu rovnováhu a dokonalosť, toto tetovanie mandaly vám môže dodať nádej, že nájdete cestu. Mohlo by to pomôcť priniesť do vášho života stabilitu a rovnováhu a dosiahnuť do určitej miery dokonalosť. To, čo robí toto tetovanie jedinečným, je dizajn s mandalou.

Farebné tetovanie motýľov na stehneTetovanie motýľov na stehne

Ak chcete dosiahnuť správne dievčenské tetovanie na stehne, musíte sa rozhodnúť pre toto farebné tetovanie na stehne motýľov. Toto krásne živé tetovanie pozostáva z piatich rôznofarebných napustených motýľov načrtnutých čiernym atramentom a všetky pôsobia jeden na druhého a lietajú jedným smerom. Rôzne farebné motýle pozostávajú zo zeleného, ​​fialového, ružového a modrého. Ak sa vám páči alebo zmeníte farby, môžete kedykoľvek pridať ďalšie motýle. Toto tetovanie dodáva vašej osobnosti farebnú a živú atmosféru. Aj keď to môže vyzerať jednoducho, prináša to jemný a štýlový vzhľad tetovania stehna.

Kvetinové tetovanie na hadom stehne

Kvetinové tetovanie na hadom stehne

Hady sú perfektné tetovanie na stehne, pretože tvar hada túto oblasť celkom dobre dopĺňa. Môžete vyskúšať toto kvetinové tetovanie hadieho stehna a dosiahnuť pozoruhodné umenie tela. Toto tetovanie obsahuje čiernobieleho napusteného hada zakriveného okolo stopy kvetov s množstvom tieňovania a kontúrovania. Vďaka týmto zložitým detailom vyzerá toto tetovanie ako vždy realistické. Vďaka zakrivenému dizajnu sa tetovanie pripája k vášmu boku.

Hady predstavujú energiu, tajomstvo a transformáciu, zatiaľ čo kvety predstavujú lásku. Toto tetovanie preto nielenže obsahuje veľa detailov, ale má aj veľa významov. Nechajte si vytetovať a vyzerajte odvážne ako vždy, keď si oblečiete krátke šaty alebo plavky.

Koi tetovanie na rybie stehno

Koi tetovanie na rybie stehno

Chcete prostredníctvom tetovania vykresliť svoju vnútornú silu? Mali by ste ísť na toto tetovanie koi rybieho stehna. Toto tetovanie obsahuje farebné napustené ryby koi v mori; modré pozadie vyzerá ako voda a niekoľko hviezd v tetovaní mu dodáva mystický efekt. Fialový lotos zlepšuje celkový vzhľad a reprezentáciu tohto tetovania. Jedná sa o symbolické tetovanie so silným významom, pretože ryba koi symbolizuje silu, nezávislosť, prosperitu a veľa šťastia, ktoré je niekedy veľmi dôležité nájsť.

Ak máte pocit, že vám tieto prvky vo vašom živote chýbajú, možno vám toto tetovanie pomôže nájsť vašu silu a prinesie šťastie. Nechajte si urobiť toto tetovanie a šírte prostredníctvom svojho body artu hlavné pozitívne vibrácie.

Dream Catcher Stehno

Dream Catcher Stehno

Tetovanie lapačov snov je medzi fanatikmi tetovania pomerne bežné a zanechá vo vás krásne snímky. Ak hľadáte pozitivitu a chcete dosiahnuť vnútorný mier, dokonalým spôsobom, ako to dosiahnuť, je tetovanie lapača snov na stehne. Toto tetovanie obsahuje čiernobiely lapač snov s niekoľkými fialovými kvetmi na vrchu.

Lapače snov symbolizujú ochranu, takže ak prechádzate nízkym bodom života, toto tetovanie vám pripomenie, aby ste sa koncentrovali a vyhýbali sa zlým skúsenostiam a myšlienkam. Nechajte si preto urobiť toto očarujúce tetovanie a ukážte svetu, ako si toto tetovanie na lapač snov ceníte a chránite.

Tetovanie na stehne so zbraňami a ružami

Tetovanie na stehne so zbraňami a ružami

Môžete dostať tieto zbrane & ruže stehno tetovanie na stehne a dosiahnuť jeden z unikátnych tetovanie vyzerá. Toto tetovanie obsahuje čierne a sivé napustené veľké ruže s vychádzajúcimi listami a kovovú pištoľ vyrobenú v strede tetovania. Na lepšie vylepšenie bude váš tetovač používať veľa tieňov a kontúr, aby mal realistický nádych.

Toto tetovanie symbolizuje, ako príliš veľa lásky ťa môže zabiť, pretože zbraň symbolizuje násilie a ruže symbolizujú lásku a krásu. Toto tetovanie si môžete dať tiež predviesť svoju lásku k známej skupine Guns ‘N Roses. Toto tetovanie vám nielen zanechá fantastické snímky, ale má aj významné významy.

Tetovanie s leopardom na stehne

Tetovanie s leopardom na stehne

Ak hľadáte jemné tetovanie, ktoré dáva silný význam, už viac nehľadajte, pretože toto stehenné tetovanie s leopardím vzorom je dokonalým dizajnom, ktorý si môžete nechať napustiť na stehne. Toto tetovanie obsahuje farebné napustené leopardové škvrny v jednom smere stehna, vrátane hnedého, žltého a oranžového atramentu.

Leopardie výtlačky sú dôležité, pretože predstavujú vašu silu a zabijácke inštinkty. Toto tetovanie vám pripomína a motivuje vás riešiť každú situáciu a obrátiť šance vo svoj prospech. Každý má divokú stránku, bez ohľadu na to, ako pokojne a nevinne sa môžete zdať. Odhaľte v sebe divokosť tým, že si necháte urobiť toto úžasné tetovanie.

Tetovanie na stehne Medúzy

Tetovanie na stehne Medúzy

Chcete tetovanie, ktoré predstavuje posilnenie postavenia žien? Toto tetovanie na stehne Medusa musíte vyskúšať. Toto tetovanie obsahuje čierno -sivú napustenú tvár Medúzy s hadmi, ktoré sa jej motajú po tvári. Podrobnosti v tomto tetovaní, ktoré tetovač dosiahol pomocou tieňovania, vracajú všetky mýty a tajomstvá späť k životu..

Príbeh Medúzy je dosť silný, pretože predstavuje hnev žien a ťažkosti, s ktorými sa stretávajú vo svojich domovoch a vo vonkajšom svete. Mnoho žien sa týmto tetovaním necháva inšpirovať a postaviť sa za iné ženy, ktoré sa v nejakej forme stretávajú so zneužívaním, násilím alebo útlakom. Je to účinný spôsob, ako im prejaviť podporu a pomôcť im s odvahou a odhodlaním prekonať ťažké chvíle. Ak teda chcete predvádzať silu žien prostredníctvom umenia, mali by ste si nechať urobiť toto ohromujúce tetovanie.

tetovanie na stehne

tetovanie na stehne

tetovanie na stehne

tetovanie na stehne

tetovanie na stehne

Časté otázky

Ako bolestivé sú tetovanie stehna?

Tetovanie na stehne je relatívne menej bolestivé ako iné umiestnenia. Vďaka hrubej koži na stehne pocítite menší dopad ihly, čo znamená menšiu bolesť. Ak si však necháte potrieť vnútorné stehno, spôsobí vám to oveľa väčšiu bolesť v porovnaní s tým, ako si ho natriete na tvár. Stehná majú viac tuku a menej kostí, preto vás ihla menej štípe a bolesť znesiete.

Koľko stojí tetovanie stehna?

Náklady na tetovanie na stehne sa líšia v závislosti od mnohých faktorov, ako je dizajn, dĺžka a tetovací salón, ktorý ste si vybrali. Ak sa chystáte na malé a jednoduché tetovanie na stehne, možno budete musieť zaplatiť okolo 100- 200 dolárov. Za väčšie tetovanie na stehne budete musieť zaplatiť maximálne 400-500 dolárov. Niekedy však tieto tetovania môžu zahŕňať príliš veľa podrobností a môžu dosiahnuť až 1 000 dolárov. Niektorí tatéri účtujú aj hodinové poplatky, čo zahŕňa 150 dolárov za hodinu.

Ako dlho trvá tetovanie stehna?

Tetovanie na stehne je veľké; v porovnaní s inými tetovaniami preto môže ich dokončenie trvať dlhšie. Načrtnutie tetovania na stehne trvá takmer 3 hodiny, a ak je do toho zahrnuté farbenie, dokončenie trvá oveľa dlhšie. Niektoré tetovania na stehne vyžadujú dve alebo tri schôdzky; preto možno budete musieť ísť na niekoľko sedení kvôli tetovaniu stehna, aby ste sa pripravili.

Záverečné slová

S pomocou týchto úžasných nápadov na tetovanie stehna môžete teraz dosiahnuť úžasné stehno na svojom stehne. Tieto nápady vás môžu trochu zahltiť, ale dajte si na výber správneho tetovania na stehne, aby ste neoľutovali, že ste sa k nemu dostali neskôr. Aj keď tieto tetovania samy o sebe vyzerajú úžasne dobre, väčšina z nich tiež zobrazuje významné významy, ktoré pridávajú na kráse týchto tetovaní..

Ak sa chcete dať tetovať, ale príliš sa bojíte to predviesť všetkým, tetovanie stehna je pre vás najlepšia voľba. Takže sa pripravte na rezerváciu svojho tetovania a dosiahnite najlepšie tetovanie na stehne!

About the author