225+ nádherných tetovaní sestry: Cti svoju drahú sestru (s významom)

Sestra je viac ako normálna pokrvná príbuzná. Môže byť tvoja najlepšia priateľka, spriaznená duša a tvoja najdôveryhodnejšia osoba v rodine. Puto medzi vami a vašou sestrou je nerozbitné a je skutočne pozoruhodné. Ak hľadáte niečo, čím by ste svojej sestre ukázali, akú veľkú náklonnosť k nej máte, tetovanie určite nie je zlý nápad.

Môžete dostať svoje puto na ďalšiu úroveň tým, že si perfektne zladíte tetovanie. Mohlo by to byť o niečo zábavnejšie, keď sa môžete spojiť prostredníctvom svojich špeciálnych zodpovedajúcich tetovaní. Je lepšie, ak pred napustením atramentu zvážite názor svojej sestry. Dôvodom je, že tetovanie, ktoré sa vám obom páči, urobí túto príležitosť ešte jedinečnejšou a nezabudnuteľnejšou. Ak vám chýbajú nápady na tetovanie sestier, ktoré by mohli symbolizovať vaše puto s ňou, nemusíte si vôbec robiť starosti.

Tu je niekoľko najlepších tetovaní sestry, pre ktoré sa môžete rozhodnúť prejaviť lásku jednému z najvzácnejších ľudí vo svojom živote:-

Zodpovedajúce stromy tetovanie

Získanie zodpovedajúceho stromového tetovania na zápästí so svojou sestrou je úžasný spôsob, ako ukázať, ako dobre sa obaja zhodujete. Strom symbolizuje silu na ochranu a odpustenie spolu s rastom. To naznačuje, že vaše puto je s vekom silnejšie. Strom tiež znamená, že si obaja navzájom poskytnete ochranný tieň. Odpustenie je kľúčom k udržaniu vášho vzťahu a tetovanie na strome vám môže celý život uľahčiť.

Tetovanie Slnko a Mesiac

The slnko a mesiac sú úplne proti sebe na našej slnečnej planéte. Jeden prináša teplo, zatiaľ čo druhý ho ochladzuje. Spolu udržujú v systéme jemnú rovnováhu tým, že sa navzájom dopĺňajú. Presne také je puto medzi tebou a tvojou sestrou. Vaše osobnosti sa môžu ukázať ako úplne protikladné, pričom nemajú takmer nič spoločné, ale nakoniec sa navzájom dopĺňate. Dizajn tetovania je elegantný a malý a je použiteľný na ruke, zápästí a dokonca aj na vašom boku. Napriek relatívne menšej veľkosti je dizajn viditeľný a hovorí dostatočne nahlas o vašom vzťahu so sestrou.

Tetovanie srdca

Tetovanie srdca môže mať mnoho rôznych významov. Pokiaľ ide o vaše puto so sestrou, symbolizuje lásku, vášeň, vytrvalosť a trpezlivosť. Je to skôr reprezentácia vášho emocionálneho vzťahu so sestrou. Je dôležité, aby ste so svojou sestrou mali trpezlivosť a silu dohliadať na ťažké situácie.

Tetovanie srdca vám pripomenie vašu lásku a náklonnosť, ktoré vám môžu pomôcť prekonať tieto ťažké chvíle života. Vaše zápästie a predlaktie sú najvhodnejšie miesta na tetovanie srdca. Bude viditeľnejší a zvýrazní krásu farby vašej pokožky.

Tetovanie motýľa

Bolo by celkom nesprávne predpokladať, že tetovanie motýľa je vhodné iba pre dvojčatá alebo pre páry. Dizajn tetovania je jednou z najobľúbenejších možností pre mnoho ľudí na celom svete. Sú farebné a navrhnuté tak, aby boli jedinečné a aby vyzerali krásne. Motýlie tetovanie symbolizuje akési spojenie dvoch blízkych osôb.

Je to ukážka blízkeho priateľstva, transformácie a má silné spojenie so ženskosťou. To naznačuje, aké zmysluplné a hlboké môže byť posilnenie vášho už rozkvitajúceho puta so svojou sestrou. Jednou z najlepších vecí na tetovaní motýľov je to, že majú rôzne vzory a štýly. Okrem toho nájdete množstvo dostupných možností prispôsobenia, vďaka ktorým bude vaše tetovanie vyzerať ešte príťažlivejšie.

Zodpovedajúce tetovanie so skríženou šípkou

Tetovanie so skríženým šípom je jedným z najjednoduchších a najvýznamnejších tetovacích návrhov, aké môžete nájsť. Sú tiež prispôsobiteľné a môžu mať rôzny význam. Najvýraznejším významom je silné priateľstvo medzi tebou a tvojou sestrou. Dizajn zodpovedajúcej šípky je najlepšie znázornený vtedy, keď ukazuje na jeho opak, čo naznačuje väzbu. Vaše zápästie a predlaktie sú ideálnym miestom na prejavenie lásky k vašej neuveriteľnej sestre.

Tetovanie s mušľou

Ak hľadáte perfektné tetovanie na členku, ktoré by zodpovedalo vašej sestre, dizajn škrupiny tuleňa je vašou najlepšou voľbou. Je jednoduché a atraktívne ukázať špeciálny odkaz, ktorý zdieľate so svojim partnerom v zločine. Tetovanie okrem významu lásky k moru symbolizuje aj lásku medzi dvoma identickými dušami.

Dievčenské tetovanie Powerpuff

SZO nemiluje dievčatá Powerpuff? Napriek svojim rozdielom tieto zaujímavé kreslené postavičky vždy spoločne zachránia deň. Každý z Blossom, Buttercup a Bubbles má rôzne protichodné osobnosti, s ktorými si vy a vaša sestra určite môžete rozumieť. Ak ste múdri, môžete sa vyrovnať s Blossom. Ak je vaša sestra trochu náladová, môže z nej byť Buttercup. Tetovanie kreslenej postavičky, ktoré obaja milujete, môže vaše puto ešte viac ozvláštniť.

Citát tetovanie

Vždy existuje jeden citát, na ktorom sa môžete obaja zhodnúť. Ak je to tak, prečo to nemať na rukách? Môžete si vybrať z viacerých citátov, ktoré sú schopné dokonale vysvetliť a ilustrovať vaše vzájomné puto. Je dôležité, aby ste vybrali správne slová, pretože vám budú navždy natreté na rukách. Citát nemusí nevyhnutne zodpovedať rozsahu vášho zväzku. Môže to tiež znamenať nezabudnuteľný moment, ktorý si obaja veľmi ceníte. Množina slov, ktoré si vyberiete, by mala byť zmysluplná a mala by obsahovať niečo, na čo najmenej zabudnete vy a vaša sestra.

Nápadité kvetinové tetovanie

Ak ste zmätení z ideálneho výberu tetovania pre vás a vašu sestru, môžete zvážiť kvetinové tetovanie. Existuje mnoho prevedení, farebných odtieňov a možností stylingu, z ktorých si môžete vybrať pre svoj preferovaný dizajn tetovania. Je dôležité si uvedomiť, že každý typ kvetu má iný význam, ktorý môžete prepojiť so svojim zväzkom. Napríklad dizajn ruže môže naznačovať množstvo lásky medzi vami dvoma.

Na druhej strane lotosové tetovanie predstavuje utrpenie a boj, s ktorými sa ľudia stretávajú počas dospievania. To môže znamenať veľa medzi dvoma súrodencami, ktorí vyrástli a môžu mať emocionálny význam. Ak ste so svojou sestrou išli za takýchto okolností, lotosové tetovanie je dokonalým spôsobom, ako zobraziť vašu silu a vytrvalosť.

sesterské tetovanie

Pinky Swear Tattoo

Nie ste si tak blízki so svojou sestrou, najmä ak ste s ňou nikdy nedali ružový sľub. Vaša sestra je pravdepodobne vašim preferovaným dôverníkom, ktorému môžete kedykoľvek dôverovať. Potom, čo ste jej povedali všetky svoje tajomstvá, je celkom možné, že ste ju prinútili urobiť pinky nadávku.

Tetovanie pinky-nadávky naznačuje mieru dôvery, ktorú máte so svojou sestrou. Môžete sa zdôveriť ktorémukoľvek zo svojich trápnych tajomstiev a ona to nepovie duši. Dizajn tetovania môže tiež naznačovať nezabudnuteľný moment medzi vami dvoma, ktorý poznáte len vy obaja. Tetovanie s ružovým sľubom vyzerá dobre na ruke alebo na zápästiach pre maximálnu viditeľnosť.

Drobné symbolické tetovanie

Ak hľadáte niečo jednoduché a malé, môžete zvážiť zodpovedajúce tetovanie s malým symbolom. Jednou z najlepších a topoľových možností je tetovanie bodkočiarkou. Je ľahké si ho natrieť na zápästie a môžete mu tiež pridať rôzne farebné odtiene. Zodpovedajúce bodkočiarkové tetovanie môže navzájom popisovať lásku a bezpodmienečnú podporu v prípade emocionálnych ťažkostí. Vaša sestra môže vždy pochopiť, čo prežívate. Vhodný symbol tetovania môže zdôrazniť dôležitosť vašej podpory a vzájomnej spolupráce v ťažkých časoch.

Zodpovedajúce noty

Je celkom možné, že vy a vaša sestra máte rovnaký vkus na hudbu. Vždy existuje jedna pieseň, ktorá môže byť špeciálna z hľadiska vášho vzťahu. Aby ste to zvýraznili a vždy si to zapamätali, tetovanie s notami nie je vôbec zlý nápad. Hudobné poznámky tetovanie prichádzajú v rôznych prevedeniach a vzoroch, ktoré je možné tiež upraviť. Môžete tiež pridať rôzne odtiene akvarelu, aby ste vylepšili vzhľad svojich tetovaní s notami. Hudobné noty sa najlepšie hodia na vaše zápästia alebo paže. Môžete ich dostať aj na kľúčnu kosť, aby boli viditeľnejšie.

Zodpovedajúce tetovanie vtákov

Vtáčie tetovanie môže mať rôzne významy, ktoré môžu zvýrazniť vaše silné spojenie so sestrou. Dove vtáčie tetovanie je prejavom lásky a mieru medzi dvoma jednotlivcami, čo z neho robí skvelú voľbu pre vás. Vhodnou možnosťou je aj návrh tetovania papagája. Predstavuje spoločnosť a komunikáciu, ktoré sú nevyhnutné pre akýkoľvek blízky vzťah. Môžete sa tiež rozhodnúť pre kardinálne vtáčie tetovanie kvôli jeho hlbokému významu šťastia a radosti.

Vtáčie tetovanie je k dispozícii v rôznych farbách a vzoroch, ktoré si môžete vybrať. Môžete si ich nechať natrieť zápästím, bokmi, členkami, kľúčnymi kosťami a na rukách podľa želania.

Nekonečné tetovanie

Ďalším skvelým spôsobom, ako ukázať svoju nekonečnú lásku k sestre, je tetovanie do nekonečna. Nekonečné tetovanie definuje nekonečnú slučku, ktorá je ideálna na opis silného spojenia. Dať si tetovanie do nekonečna bude symbolizovať vzťah, ktorý máte so svojou sestrou. Bude to znamenať, že zväzok je nerozbitný a je navždy. Do dizajnu môžete pridať srdcia a kvety, aby ste vylepšili jeho vzhľad. Môžete tiež zvážiť pridanie mnohých farebných odtieňov. Vďaka tomu bude vaše tetovanie príťažlivejšie a viditeľnejšie.

Tetovanie perím

Ak hľadáte niečo, čo ilustruje priateľstvo vás a vašej sestry, tetovanie s perím je vaša najlepšia voľba. Základným významom tetovania s perom je silné a dlhotrvajúce priateľstvo medzi dvoma zodpovedajúcimi osobami. Rôzne prevedenia peria však nesú rôzne interpretácie. Napríklad tetovanie holubičieho peria naznačuje lásku a láskavosť.

Podobne tetovanie kolibrieho peria zobrazuje lásku a krásu zároveň. Vernosť predstavuje aj tetovanie vtáčieho peria ako celok. Perové tetovanie je tiež možné prispôsobiť a môže sa hodiť k akýmkoľvek rôznym štýlom. Je lepšie nechať sa tetovať perím na mieste, kde sa zdá byť viditeľnejšie. Príkladmi takýchto miest môžu byť naše zápästia, členky, kľúčne kosti, predlaktia a tiež vaše prsty.

sesterské tetovanie

Kruhové tetovanie mandaly

Kolekcia tetovania kruh Mandala má rôzne variácie významu. Kruh je niečo, čo je celé a úplne vyvážené. Pokiaľ ide o vaše spojenie so sestrou, môže to byť celkom symbolický dizajn tetovania. Obvykle predstavuje dokonalosť a celistvosť vášho puta. Je to atraktívne a veľmi populárne po celom svete.

Sestra kotva tetovanie

Kotvové tetovanie je fantastický spôsob, ako ukázať svojej nekonečnej podpore svojej sestre. Kotvové tetovanie tiež prináša rôzne interpretácie. Pokiaľ ide o vaše spojenie so sestrou, zdôrazňuje to podporu a spoľahlivosť, ktorú pre ňu máte. Jedna z najlepších vecí na tetovaní kotvy je, že sú použiteľné kdekoľvek na vašom tele. V poslednej dobe sa stali obľúbenou voľbou pre ľudí, ktorí chcú vykresliť svoje priateľstvo. Môžete nájsť množstvo umelcov, ktorí ponúkajú rôzne štýly kotviaceho tetovania, aby vaša pokožka vyzerala nápadne a krásne.

Zodpovedajúce hviezdne tetovania

Hviezdne tetovanie tvorí vrchol v zozname najbežnejších zodpovedajúcich tetovaní. Sú tiež k dispozícii v rôznych prevedeniach, ktoré majú rôzny význam. Najlepšou voľbou pre tetovanie hviezd by mohol byť dizajn padajúcej hviezdy. Svedčí to o šťastí a prosperite v živote, ktoré by si mohol svojej sestre priať. Hviezdne tetovanie ladí s vašim zápästím alebo členkom, aby ste dosiahli maximálny efekt.

Zodpovedajúce listy tetovania

Listové tetovanie môže mať rôzne interpretácie v závislosti od vášho účelu. V prípade vášho zväzku so sestrou to môže naznačovať šťastie a boje, ktorým ste obaja vo svojom živote spoločne čelili. Je to skvelý spôsob, ako ukázať svojej sestre svoju bezpodmienečnú podporu, ktorú bude mať navždy v šťastných aj smutných chvíľach. Listovým tetovaniam môžete dodať krásu tým, že využijete rôzne možnosti prispôsobenia, vďaka ktorým budú pôsobiť nápadne. Najlepším miestom na tetovanie listov môže byť kľúčna kosť, členok, ruky a zápästia.

Tetovanie bláznivých sestier

Mať bláznivú a zábavnú sestru je vždy dobrá vec. Koniec koncov, môžete mať stáleho spoločníka pre všetky vaše večierky. Aby sa zvýraznil váš zábavný vzťah so sestrou, tetovanie bláznivej sestry je geniálny nápad. Tetovanie pozostáva z karikatúry, ktorá drží drôtový mikrofón, ktorý sa spája s podobným mikrofónom napusteným atramentom na vašej sestre. Tetovanie je najlepšie viditeľné na vašich členkoch, aby sa prejavilo vaše hlboké spojenie so sestrou.

Jednoduché tetovanie srdca

Ak ste mimo sesterského tetovania, môžete sa kedykoľvek rozhodnúť pre jednoduché tetovanie na srdce. Sú najmenej bolestivé a pravdepodobne najľahšie sa nanášajú na telo. Môžete ich mať za uchom, rukou, prstom alebo na inom vhodnom mieste. Symbolizujú lásku a náklonnosť, ktoré sú základnými vlastnosťami puta vás a vašej sestry.

Zodpovedajúce mapy sveta

Je celkom možné, že ste si so sestrou naplánovali cestu na ultimátne miesto snov. Potom, čo ste si splnili tento sen, si môžete vždy nechať vytetovať mapu miesta. Bude to nezabudnuteľné a vždy bude mať vo vašom srdci špeciálne miesto. Ruka a členok tvoria najlepšie miesta, kde si môžete vždy pamätať tieto špeciálne chvíle.

Tetovanie na rande

Môže sa to zdať ako veľmi bežný nápad, ale vo vašom vzťahu so sestrou môže byť dosť významný. Je normálne nájsť vo vzťahu množstvo konkrétnych dátumov, ktoré sú celkom zvláštne. Ak si tieto spomienky radi uchovávate, môžete si nechať konkrétny dátum naparovať na akejkoľvek časti tela. Takýmto spôsobom si budete navždy pamätať na dôležitosť svojej sestry.

Zodpovedajúce tetovanie delfínov

Tetovanie delfína môže predstavovať priateľstvo, hravosť a harmóniu tým najlepším spôsobom. Je to perfektný spôsob, ako vykresliť prepojenie medzi vami a vašou sestrou. Jednou z výhod zodpovedajúceho tetovania delfína je, že naň môžete použiť rôzne štýly. Vaša pokožka bude vyzerať krásne a je použiteľná kdekoľvek na vašom tele.

Pred tetovaním je dôležité, aby ste si vybrali najlepšieho tatéra vo svojom okolí. Umelec by si mal byť vedomý všetkých najnovších návrhov a mal by dodať podľa vašich požiadaviek. Tetovanie je trvalá známka a vyžaduje si starostlivé premýšľanie, kým ho môžete vpísať na telo. Malo by to byť niečo špeciálne, čo si môžete vážiť do konca života.

About the author