45 ohromujúcich tetovaní Ruby Rose!

V minulosti tetovanie bolo častejšie u mužov ako u žien. Tetovanie bolo symbolom mužskosti už nejaký čas. Keď však začali problémy s feminizmom a rodovou rovnosťou, niektoré ženy začali robiť veci, ktoré predtým mohli robiť len muži, a to zahŕňa tetovanie.

Ruby Rose patrí k mnohým ženám, ktoré sa odvážili ako tetovanie a vykričali do sveta, že tetovať nie sú schopní len muži. V skutočnosti je to talentovaná osoba, ktorá si v priebehu rokov získala obľubu. Ruby Rose je modelka, DJ, herečka a bola tiež bývalou MTV VJ. Keď o nej ľudia počujú, ľahko si vybavia podpisové tetovanie Ruby Rose. Patrí medzi ženy, ktoré si skutočne myslia, že tetovanie je formou body art.

Od dnešného dňa, Ruby Rose ich má približne 60. Je dosť ťažké dosiahnuť presný počet tetovaní, pretože každý symbol sa zhoduje s inými symbolmi a tvorí jedno obrovské tetovanie. Tieto tetovania sa hodia k rôznym častiam tela. Zdá sa, že Ruby Rose si myslí, že celé jej telo je nádherná plachta pripravená na akýkoľvek umelecký prejav, ktorý vás napadne. Je pravda, že jej tetovanie je príliš nádherné, a preto sa lesklo vo zvyšku sveta.

rubínovo-ružové-tetovanie

Druhy tetovania Ruby Rose

Okrem ako slávny model a DJ, Ruby Rose je známa svojimi krásnymi tetovaniami. Jej tetovanie sa stalo súčasťou módneho vyhlásenia a milióny ľudí na celom svete ho často obdivujú. Mnoho ľudí zbožňuje túto milú ženu pre jej smelosť. Z tohto dôvodu existuje veľa žien, ktoré si chcú dať urobiť rovnaké tetovanie ako Ruby Rose.

Tu je niekoľko najzaujímavejších a najrozkošnejších tetovaní Ruby Rose, ktoré by sa vám mohli páčiť:

  1. Ruby Tattoo

Toto je jedno z tetovaní Ruby Rose, ktoré nepotrebuje veľa vysvetľovania. Hviezda si vybrala drahokam Ruby ako návrh tetovania, aby vzdala hold jej menu. Drahokam má vlastnosti, ktoré predstavujú Ruby Rose ako osobu. Rubín (drahokam) je tvrdý a vzácny. Rovnako ako drahokam, Ruby Rose vyniká medzi mnohými ženami, pretože sa nebojí ukázať svetu, že je iná.

  1. Boxerské rukavice

Aj keď Ruby Rose sama nie je bojovníčka, na lopatkách má tetovanie Boxerské rukavice. Je to na počesť jej krstného otca Lionela Rosea. Lionel bol boxer a Ruby Rose sa nehanbí dať celému svetu najavo, že podporuje jeho kariéru. Lionel síce už zomrel, ale pre Ruby Rose je jej krstný otec stále s ňou v podobe tetovania v boxerských rukaviciach.

  1. Tetovanie esa zo srdca

Ruby Rose nie je nič ako hazardný hráč. Namiesto toho, aby to pozerala v tomto kontexte, jej tetovanie Srdcového esa na hrudi hovorí viac o láske. Aj keď to tak nemusí vyzerať, Ruby Rose je celkom veselá. Toto tetovanie je priamym odhalením jej úmyslu milovať a pripravenosti na lásku.

  1. Just Love Tattoo

Toto je ďalšie tetovanie, ktoré ukazuje romantickú stránku Ruby Rose. Tetovanie je vo formáte obyčajného textu, takže na rozlúštenie jeho významu skutočne nepotrebujete pomoc odborníka. Ruby Rose chce, aby svet len ​​miloval a bol v mieri s ostatnými ľuďmi. Je to pravdepodobne obhajoba, ktorú sa pokúša vysloviť, alebo iba posolstvo sebe samej, aby milovala.

  1. Danke Schon

Toto je Nemecké slovo, ktoré v preklade znamená Ďakujem v anglickom jazyku. Aj keď to Ruby Rose sama nevysvetlila, zdá sa, že toto tetovanie je jej správou pre všetkých, ktorí jej pomohli dostať sa tam, kde je teraz. Mnoho známych osobností ďakuje svojim fanúšikom, rodinám, blízkym a všetkým, ktorí im pomohli tým, že to vyslovili nahlas. Ruby Rose to však chce vyjadriť formou tetovania. Toto má fanúšikom ukázať, že nikdy nezabudne poďakovať za všetku pomoc a podporu a že za to bude navždy vďačná.

rubínovo-ružové-tetovanie

Význam tetovania Ruby Rose

Tetovanie Ruby Rose má zmysel. Aj keď v jej zbierke bolo niekoľko náhodných znakov, ostatné tetovania majú iný význam. Môžete vidieť, ako hlboká je osoba Ruby Rose, len tým, že prelomíte význam jej tetovaní. Keď poznáte tetovania, už ju nikdy neuvidíte tak, ako predtým.

Navonok sa môže Ruby Rose javiť ako rebelská žena so silnou osobnosťou. Nie je to však pravda. Ruby Rose je vo vnútri milá a milá osoba. Dôkazom toho je aj jej portrétne tetovanie Jean-Michel. Jean-Michel bol americký tetovač, ktorý mal s Ruby Rose skvelý vzťah. Jean a Ruby Rose mali hlbší priateľský vzťah, ako mal obvyklý vzťah umelec – klient. Aby Ruby Rose ukázala, ako veľmi si umelca váži, mal jej portrét natretý na pleciach. Toto je pripomienka dobrého priateľstva, ktoré mali pred smrťou Jean-Michela.

Ďalší príklad toho, ako sladká je táto mladá dáma jej Crown Tattoo. Je to pocta jej priateľovi a tetovačovi Jeanovi-Michelovi. Toto tetovanie si umiestnila do stredu hrudníka, len kúsok pod prsia. Neexistuje lepší spôsob, ako vyjadriť svoju lásku osobe, ako mu vzdať hold doslova na hrudi.

Ideálne umiestnenie tetovania Ruby Rose

Je v poriadku používať tetovanie Ruby Rose ako inšpiráciu a skopírovať si pre seba niektoré návrhy. Bolo by však skvelé, keby ste vedeli, kam tieto tetovania umiestniť, a nielen kopírovať, kde ich Ruby Rose umiestnila. Aj keď sú vaše návrhy tetovania inšpirované Ruby Rose, neznamená to, že nemôžete experimentovať s jeho umiestnením.

K jej tetovaniu Just love by sa perfektne hodilo k vašim zápästiam. Ak sa vám nechce natierať si kĺby, bude to na zápästiach vyzerať skvele. Vaše zápästie je jednou z najexponovanejších častí tela, takže nebudete mať žiadne problémy s predvádzaním vlastného tetovania Just Love.

Môžete si tiež nechať urobiť tetovanie na výšku, ale to neznamená, že musíte skopírovať aj portrét Jean-Michela. Musíte myslieť na niekoho, komu chcete vzdať poctu – na niekoho, kto tak či onak ovplyvnil váš život. Ak ste skalným fanúšikom Ruby Rose, prečo nepoužiť jej portrét ako návrh? To bude vyzerať dobre na ramenách aj nohách.

tetovanie rubínovej ruže

Tipy na prípravu tetovania Ruby Rose

Niektoré tetovanie Ruby Rose sú zložité, iné sú jednoduché. Predtým, ako si vyberiete návrh, musíte najskôr porozumieť jej tetovaniu. Bolo by dobré skutočne použiť niektoré návrhy, ktoré vás budú reprezentovať ako osobu. Vyberte si iba dizajn, ktorý má pre vás význam.

Pri plánovaní tetovania je vždy vhodné byť pred procedúrou fyzicky a psychicky uvoľnení. V noci pred plánovaným postupom tetovania musíte dobre odpočívať. Pred zákrokom musíte mať silu, pretože to môže trochu bolieť. Tiež by pomohlo, keby ste so sebou zobrali priateľa, ktorý vás podporí a povzbudí. Rozhovor s priateľom vám zabráni v bolestivom tetovaní. Mimochodom, je pravda, že tetovanie môže byť bolestivé, ale je to určite znesiteľné.

Priemerné náklady na služby a štandardné ceny tetovania Ruby Rose

Ruby Rose tetovanie nie je tak drahé, ak vezmete do úvahy každé tetovanie jednotlivo. Jej tetovanie sú malé symboly a vzory, ktoré vytvárajú celkový obraz. Obvykle vás jej malé tetovanie čiernym atramentom môže stáť iba 50 – 100 dolárov. Ak chcete viacfarebné tetovanie, možno budete musieť minúť trochu peňazí navyše. Ceny viacfarebných tetovaní sa pohybujú od 100 do 150 dolárov.

Existujú aj tetovači, ktorí účtujú hodinovú sadzbu, a nie účtujú kus za kus. Hodinová sadzba zvyčajne začína od 250 dolárov za hodinu. Čím je teda váš návrh tetovania komplikovanejší, tým je drahší.

Tipy na údržbu po tetovaní Ruby Rose

Tetovanie je úžasné, keď je stále plnofarebné alebo svetlé (pre tetovanie čiernym atramentom). Tetovanie však časom prirodzene bledne a v skutočnosti nemôžete urobiť nič, aby ste ho zastavili. Existujú však spôsoby, ako oddialiť proces blednutia. Musíte len vykonať správne postupy následnej starostlivosti, aby bolo vaše tetovanie také dobré, ako keď ste ho prvýkrát videli mimo tetovacieho obchodu.

Prvá vec, ktorú musíte mať na pamäti, je nikdy ju nevystavovať slnečnému žiareniu. Slnečné svetlo môže poškodiť pokožku a vaše tetovanie. Farba vášho tetovania vydrží dlhšie, ak ho nevystavíte slnku.

Ďalšou vecou, ​​ktorú musíte mať na pamäti, je udržiavať tetovanie hydratované. Môžete požiadať svojho tatéra o radu týkajúcu sa produktov, ktoré môžete použiť. Uistite sa, že použijete iba malé množstvo, ktoré stačí na zvlhčenie tetovania. Tiež nie je dobré topiť svoje tetovanie zvlhčovačmi, pretože to bude ťahať proces hojenia dlhšie.

About the author