45 rozkošných a pútavých nápadov na tetovanie na pupkoch

Tetovanie má dlhú a bohatú históriu. Slovo tetovanie pochádza z tahitského slova „tatu“, čo znamená „niečo označiť“. Polynézania mali značky na celom tele, dokonca aj na očných viečkach. Najstaršie tetovanie zahŕňalo žraločie zuby, malé kladivo vyrobené z kostí albatrosa a farbivo extrahované z kôry ibišteka.

Na rozdiel od počiatočných rokov tetovania, ktoré pozostávalo hlavne z označení, ku ktorým došlo kvôli kmeňovým rituálom a prestíži, je tetovanie v dnešnej dobe viac módnou záležitosťou. Jednotlivci majú tendenciu rozhodnúť sa, akú časť svojho tela si chcú dať vytetovať, na základe niekoľkých faktorov, vrátane osobných preferencií, najnovšej módy, štýlov a časti tela..

Medzi mnohými inými miestami ľudského tela sú tetovanie na pupkoch a oblasti okolo neho medzi jednotlivcami veľmi obľúbené. Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste si chceli dať urobiť tetovanie na pupku, pretože v porovnaní s tetovaním na iných častiach tela sú menej bolestivé..

Nie je žiadnym tajomstvom, že táto časť tela obsahuje najväčšie množstvo tuku a mäso je najmenej bolestivou oblasťou na tetovanie, na rozdiel od oblastí s kosťami a chrupavkami. Jedinci si navyše radšej nechajú vytetovať brucho, pretože podľa vlastného uváženia sa dajú ľahko skryť a vystaviť atrament.

Okrem osobných preferencií si ľudia radi dajú urobiť tetovanie na pupkoch, aby predviedli svoje dokonale ploché brucho, na ktorého údržbe skutočne tvrdo pracujú. Tetovanie na pupku je navyše ideálnym tetovaním, ktoré môžete ľahko skryť, ak sa ním nechcete predvádzať. Napríklad tetovanie nie je priaznivou možnosťou vo firemnom svete, takže tetovanie na bruchu je perfektný spôsob, ako splniť svoju vášeň bez toho, aby to niekto zistil..

Navyše, ľudia, ktorí majú radi piercing, majú radi tetovanie na pupkoch. Existuje mnoho jednotlivcov, ktorí dávajú prednosť tetovaniu brucha, pretože dopĺňa aj ich piercing. V dôsledku toho majú tendenciu na seba priťahovať väčšiu pozornosť v porovnaní s ich samotným piercingom.

Tetovanie na bruchu je skutočne skvelým spôsobom, ako na seba upútať väčšiu pozornosť. Ak uvažujete o tetovaní brucha, bez ohľadu na vaše dôvody, nasledujú niektoré z najzaujímavejších návrhov tetovania, ktoré by ste v tejto sezóne mali:

Tetovanie motýľa žalúdka

Motýle majú pre jednotlivcov výrazný význam. Pre niektorých sú inšpiráciou na premenu na niečo výnimočné, pre iných symbolizujú slobodu. Rôzne vzory tetovania motýľov sú obzvlášť bežné u žien, pretože zvýrazňujú ich krásu, zatiaľ čo muži sa tiež rozhodujú pre relatívne mužský štýl motýľového tetovania.

Ak chcete, aby vzor tetovania s motýľom na bruchu pôsobil ženskejšie, skombinujte jemné pastelové farby so zdobeným kvetinovým vzorom. Medzitým muži dávajú prednosť tomu, aby to mali na hornej časti brucha, navrhnuté v tmavých farbách, aby vyzerali intenzívnejšie.

Gotické tetovanie ružovej žalúdka

Gotické tetovanie ruží je celkom brilantné a lákavé. Sú zložité, s tmavými farbami. Okrem toho sú veľmi obľúbené medzi mužmi i ženami. Ženy ju považujú za obzvlášť zaujímavú kvôli svojej veľkosti a prevedeniu. Ak ste teda dievča, ktoré má skutočne rád kvety a obdivuje aj temné gotické umenie, bude najlepšou voľbou nechať si na brucho vytetovať brucho v štýle Gothic Rose..

Tetovanie s orlím bruchom

Tetovanie s orlím bruchom

Tetovanie orla je symbolom moci a sily nad ostatnými tvormi. Je to preto, že orly aj v skutočnosti majú nad ostatnými vtákmi nadradené postavenie. Jednotlivci často dávajú prednosť tetovaniu orlov na bruchu, pretože zvyčajne vyzerajú lepšie, keď sú leptané na väčších plochách..

Zakázať tetovanie žalúdka

Outlawove tetovania majú zmysel pre mužov i ženy, pretože im umožňujú vyjadriť svoju individualitu prostredníctvom týchto označení. Ak teda máte rebelantskú stránku a máte zvyk ísť proti srsti, dobre vám padne toto zakázané tetovanie žalúdka. Doplnenie dizajnu tetovania vrabcom a/alebo pištoľou dodáva správe vynikajúcu úroveň.

Kvetinové tetovanie žalúdka

Kvetinové tetovanie žalúdka

Kvety, ako ruža, lotos, narcisy, čerešňové kvety a tulipány, boli vždy spojené so ženskou krásou a ženskosťou. Z tohto dôvodu sú tradičné tetovanie s kvetinovým vzorom veľmi obľúbené najmä u žien. Mnoho žien hľadá vzory, ktoré majú jemnú povahu a sú zložito navrhnuté.

Farebné kvetinové a Phoenix tetovanie žalúdka

Farebné kvetinové a Phoenix tetovanie žalúdka

Na druhej strane, kvetinový dizajn sprevádzaný Phoenixom je do značnej miery prominentný u mužov i žien. Legenda o Fénixovi, v ktorom vták vstáva z popola, inšpiruje mnoho ľudí. Z tohto dôvodu si muži aj ženy radšej nechávajú tetovať vyryté na oblasť pupka, pretože veria, že keď sa značka dostane na veľkú plochu, urobí to skutočne veľkolepému stvoreniu..

Tetovanie hadieho žalúdka

Hadie tetovanie ilustruje múdrosť, rýchlosť, silu a regeneráciu. Z tohto dôvodu sú už roky súčasťou tetovacieho umenia a sú obľúbeným predmetom súčasného umenia. Tetovanie hada na bruchu je ideálnym príkladom súčasných tetovačov, ktorí vyrábajú umelecké diela zobrazujúce hady väčšie ako život..

Tetovanie srdca na krídlach

Flickr

Tetovanie na bruchu so srdcom a krídlami je klasickým vyjadrením lásky, vášne a nebeského pokoja. Tento štýl tetovania tiež vyjadruje potešenie a krásne pocity pre seba a ostatných okolo. Jednotlivci majú tendenciu prispôsobiť štýl tým, že k nemu pridajú citát, ktorý súvisí s ich intímnym životom.

Kmeňové tetovanie

Kmeňové tetovanie

Tetovanie, ktoré zobrazuje kultúrne dedičstvo, je veľmi žiadané. Či už sú to muži alebo ženy, nechať si kmeňové tetovanie položiť na brucho je skvelý nápad. Okrem tajomného vzhľadu, ktorý je súčasťou umiestnenia, tetovanie väčšinou vynikne, keď je vyleptané v oblasti brucha.

Žiarivé tetovanie na pupkoch

Tvar slnka je vďaka svojej kruhovej a symetrickej štruktúre jedným z najobľúbenejších štýlov v oblasti pupku. Ženy radšej majú toto tetovanie okolo pupka, aby spojili svoju schopnosť rodiť s výrazom, že život bez slnka nemôže existovať. Muži, naopak, majú tendenciu nechať sa tetovať na slnku kmeňovým spôsobom, pričom si vážia stred slnečnej sústavy.

tetovanie na pupkoch

U mnohých ľudí hrá tetovanie oveľa dôležitejšiu úlohu ako obyčajný koníček. Napríklad tetovanie je bežnou voľbou medzi jednotlivcami, ktorí chcú skryť svoje jazvy. Ľudia, ktorí po tehotenstve a chudnutí nesú známky, si teda dajú tetovanie, aby si zakryli znamienka a zdvihli sebavedomie.

Na druhej strane, niektorí jedinci si radšej vážia svoje jazvy tým, že ich namiesto skrytia dopĺňajú inými tetovaniami. Človek by si však mal byť dobre vedomý rôznych typov komplikácií, ktoré môžu pri tetovaní pupku vznikať.

Napríklad ženy, ktoré otehotnejú po tetovaní pupku, by mali mať na pamäti, že ich tetovanie sa bude meniť tak, ako sa mení ich telo. Okrem iného najvýznamnejšou časťou, ktorá sa počas tehotenstva mení, je oblasť žalúdka. Tetovanie na bruchu môže kvôli týmto významným zmenám vyzerať menej atraktívne.

Okrem žien dokonca muži strácajú ostrosť svojich tetovaní žalúdka, keď sa nechajú ísť. Z tohto dôvodu by muži aj ženy mali obzvlášť dbať o svoju postavu, obzvlášť po tetovaní brucha.

Väčšina žien má tendenciu nechať si tetovať brucho po tehotenstve, zatiaľ čo muži majú tendenciu udržiavať sa v kondícii, aby si svoje značky vážili čo najlepšie. V skutočnosti je tetovanie na bruchu najžiadanejším spôsobom, ako jednotlivci majú tendenciu upútať väčšiu pozornosť a rovnakú pozornosť odpudzujú zakrytím tetovania, keď sa im to páči..

Navyše, kvôli riziku pokazenia brušného tetovania, jednotlivci, najmä ženy, ktoré majú v budúcnosti väčšiu šancu otehotnieť, radšej dajú tetovanie hennou. Henna tetovanie je ideálnou voľbou pre jednotlivcov, ktorí sa chcú ozdobiť bez toho, aby si zničili znamienka v dôsledku priberania na váhe, straty alebo tehotenstva..

Tetovanie hennou navyše dáva jednotlivcom, ktorí sa pre ne rozhodnú, väčšiu univerzálnosť. Dôvodom je, že sú dočasné a majú tendenciu s časom miznúť. Jedinci si tak môžu užiť luxus zmeny dizajnu na bruchu so zmenami v ich telách.

Oblasť žalúdka vám poskytuje veľkú plochu, takže si môžete vychutnať akýkoľvek štýl, ktorý sa vám páči. Majte však na pamäti, že máte na mysli všetky zložité detaily, ktoré by ste chceli mať. Okrem toho sa uistite, že ste tieto detaily dôkladne prediskutovali so svojim tetovacím umelcom a získali vzorku skôr, ako si tetovanie necháte urobiť.

About the author