55 nápadov na tetovanie Lil Peep, aby ste ukázali, ako veľmi ho poznáte

Medzi mnohými umelcami, ktorí sú pokrytí tetovaním, bol Lil Peep neskorým americkým spevákom s mnohými zaujímavými tetovaniami, z ktorých niektoré boli veľmi milé a zmysluplné a iné boli úplne náhodné alebo len pre zábavu. Lil Peep bol slávny model, skladateľ, spevák a rapper. Jeho piesne boli skutočným oživením emo štýlu rockovej a hip-hopovej hudby. Novembra 2017 zomrel.

Lil Peep je inšpiráciou pre nápady na tetovanie z niekoľkých dôvodov. Zatiaľ čo mnohé celebrity si nechávajú tetovať, aby vyzerali cool a uistili sa, že majú tetovací dizajn, ktorý sa odlíši od ostatných, Lil Peep jednoducho miloval vytváranie čo najväčšieho počtu tetovaní bez ohľadu na to, či sú staré alebo nové..

Niektoré z jeho tetovaní boli veľmi milé, napríklad tetovanie s iniciálami jeho matky alebo tetovanie jeho psa. Lil Peep povedal, že tetovanie je jeho súčasťou. Väčšina jeho tetovaní priamo súvisela s ním a jeho osobnosťou. Niektoré z jeho tetovaní boli pre neho pripomienkou alebo poučením. Tu je 55 plus nápady na tetovanie Lil Peepovej, ktoré vám pomôžu nájsť ďalšie tetovanie.

Mama inšpirované tetovaním

Prvé dve tetovania Lil Peeps boli iniciály jeho matky v hornej časti predlaktia a dátum jej narodenia na zápästí. Tieto dve tetovania si dal urobiť, keď mal len štrnásť. Lil Peep mal vždy rád svoju matku. Chcel si dať urobiť prvé tetovanie, a tak dostal iniciály svojej matky a dátum narodenia, aby sa na neho nehnevala. Musíme povedať, že to bolo od Lil Peep veľmi milé a chytré.

Peep Tattoo

peep tetovanie

Peep bol jeho prezývka od detstva. Jeho matka mu dala meno lil peep. Týmto menom sa nielen preslávil, ale dal si vytetovať aj pravú pažu.

Stonožkové tetovanie

Mnohým ľuďom môže byť stonožka strašidelná, ale môžu si vytvoriť skvelý dizajn tetovania. Lil Peep považoval stonožky za desivé a nenávidel ich. Našiel však spôsob, ako prekonať strach zo stonožiek a nechal si ho vytetovať na vnútorné predlaktie.

Narodeninové tetovanie

Tetovanie na jeho tele nám napovedá, ako zábavnú a emo osobnosť Lil Peep mal. Je zaujímavé, že sa tiež narodil na Halloween, tj. Prvého novembra. Dátum narodenia 11-1 dostal na brucho vo forme tetovania.

Halloween tetovanie

Oslava Halloweenových narodenín tetovaním s dátumom narodenia Lil Peepovi nestačila. Na tele mal niekoľko halloweenskych tetovaní, koniec koncov, prečo by nemal. Za uchom mal napustené hviezdy, netopiere a ďalšie strašidelné veci. Lil Peep mal tiež strašidelnú tekvicu s plameňmi na ľavom predlaktí.

Meep Tattoo

Toto je ďalšie tetovanie Lil Peep venované jeho milovanej osobe. Meep bol pes Lil Peep, ktorého spolu so svojou priateľkou kúpili a starali sa oň spoločne. Volal Meepa svojho syna a miloval ho natoľko, že si to nechal vytetovať na nohu.

Lisa Sympson Tetovanie na krku

Tu je veľmi zaujímavé tetovanie, ktoré si Lil Peep dal na hrdlo. Tetovanie je zaujímavé nielen preto, že zahŕňa našu najobľúbenejšiu kreslenú postavičku „Lisa Sympson“, ale aj preto, že má pre Lil Peep osobitný význam. Lisino tetovanie na hrdle Lil Peepa kričalo: „Mami !!“ Toto tetovanie bolo pripomienkou toho, ako si zvykol chýbať a volať svojej mame, kedykoľvek sa v jeho živote stalo niečo zlé alebo stresujúce..

Hellboy Tattoo na krku

Tesne pod tetovaním Lisy Sympsonovej mal Lil Peep tetovanie, ktoré čítalo Hellboya zábavným alžírskym písmom. Toto tetovanie si dal v roku 2016 po vydaní jeho mixtapu Hellboy. Bol veľkým fanúšikom filmov a komiksov Hell boy.

Ružové panterské tetovanie

Medzi všetkými sladkými, zábavnými a zaujímavými tetovaniami, ktoré mala Lil Peep, sme našli toto tetovanie Pink panther a príbeh za ním zábavný. Lil Peep chladil so svojim priateľom na pláži v Benátkach, keď si nechal vytetovať toto ružové panterové tetovanie v ružovej farbe na ľavej strane tetovania Lisy. Rozmýšľal, že na pláži bude robiť niečo iné a zábavné, a nakoniec sa z nudy nechal tetovať.

Homesick Tattoo na kĺboch

Rovnako ako všetci ostatní umelci, aj Lil Peep musel veľa cestovať, ale veľmi mu chýbal domov a mama. Preto si na kĺby prstov vytetoval písmená „Homesick“.

Červené anarchické tetovanie na tvári

Pre Lila Peppa bola tetovanie taká normálna vec, že ​​nevyhnutne nepotreboval mať zmysluplné tetovanie zakaždým. Červená anarchia na jeho šeku bola len náhodný nápad, ktorý mal na tetovanie.

Tetovanie zlomeného srdca

Lil Peep mal toto drobné tetovanie zlomeného srdca pod ľavým okom priamo nad tetovaním červenej anarchie. Toto tetovanie si nechal urobiť v roku 2015, keď bol v depresii a cítil sa nemilovaný.

Tetovanie na koni na koni (Lucky Charm)

Lil Peep bol jednoduchý a priamy človek, a taká bola aj väčšina jeho tetovaní a ich významov. Medzi obočím mal na čele drobné tetovanie podkovy. Tetovanie bolo len na ňom, aby si užil šťastie.

Tetovanie na lebke hlavy

Lil Peep vždy chcela mať tetovanie od známeho tatéra Eda Hardyho. Lil Peep sa stretol s Edom Hardym v Anglicku a nechal si vytetovať lebku na pravú stranu hlavy. Myslel si, že tetovanie lebky poskytne na jeho hlave pekný zaujímavý vizuál.

Závodné vlajkové tetovanie na hlavu

Ako môže tomuto milovníkovi tetovania stačiť tetovanie na jednu hlavu? Lil Peep sa rozhodla dať si urobiť ďalšie tetovanie hlavy. Túto závodnú vlajku s červeným dymom si nechal vytetovať na ľavú stranu lebky. Nebolo to príjemné tetovanie, pretože ho to veľmi bolelo.

Get Cake Die Young

Tetovanie bolo dôležitou súčasťou osobnosti Lila Peepa. Ako rástol, rástol aj počet tetovaní na jeho tele. Jedného dňa sa zobudil s tetovaním, ktoré mu na čele znelo Get Cake Die Young. Netušil, ako sa k tomu tetovaniu dostal, a nedokázal si na to nič spomenúť. Lil Peep toto tetovanie s potešením prijala. Ešte zaujímavejšie je, že toto nezmyselné tetovanie sa preňho ukázalo ako pravdivé, pretože zomrel mladý.

Náladové tetovanie

Toto je veľmi jednoduché a nevyzerá nič iné ako detská kresba. Náladové tetovanie má na myši tvár myši so slzou. Pod myšou tetovanie znie MOOD. Lil Peep sám povedal, že toto tetovanie je veľmi nízka kvalita, ktorá predstavuje, ako nízko sa jeho nálada môže dostať. Ale toto je jedno z jeho obľúbených tetovaní.

Cry Baby Tattoo na tvári

Toto je ďalšie zo zaujímavých a zmysluplných tetovaní Lil Peep. Toto tetovanie si nechal prečítať Cry Baby na pravej strane čela. Toto tetovanie si pripomenul, aby sa nesprával ako uplakaný a bol nevďačný, pretože je tam veľa nešťastných ľudí..

Kmeňové tetovanie

Kmeňové vzory sú klasické a robia úžasné tetovanie. Lil Peep mal toto úžasné kmeňové čierne tetovanie na pravej ruke tesne nad tetovaním nálady.

Krížové tetovanie

Lil Peep veril v Boha, a tak mal na pravom ramene trblietavé krížové tetovanie.

Ďalšie tetovanie Lil Peep

  • Tatino tetovanie na hrudi
  • Láska tetovanie na bruchu
  • Rose a Star na pravom líci
  • RIP Tattoo na zátylku.
  • Exit Life na chrbte
  • Zvlnené dieťa na prstoch

Lil_Peep_Tattoos

Časté otázky o Lil Peep Tattoo

Koľko tetovaní mala Lil Peep na tele?

Lil Peep mal na tele celkom 55 tetovaní.

Aký bol obľúbený štýl tetovania Lil Peep?

Tetovanie Cholo bolo obľúbeným štýlom tetovania Lil Peep.

Kedy a aké boli prvé tetovania, ktoré mal Lil Peep?

Prvými tetovaniami Lil Peep boli dátum narodenia a iniciály jeho matky. Tieto tetovania mal ako štrnásťročný.

Medzi tetovanie Lil Peep, ktoré boli jeho najobľúbenejšie?

Detské tetovanie Mood Tattoo, Meep a Cry bolo jeho obľúbeným.

Je bezpečné mať tetovanie na hlave ako Lil Peep?

Nebudeme klamať, ale tetovanie na hlave môže byť bolestivé. Záleží na tom, ako veľmi dokážete bolesť zvládať a tolerovať. Ak ste skutočne zanietení pre tetovanie hlavy a dokážete tolerovať bolesť, mali by ste to urobiť. Dať si tetovať hlavu od skúseného a profesionálneho tatéra je úplne bezpečné.

Záverečné slovo

Tu je 20+ najlepších nápadov na tetovanie Lil Peep. S toľkými nápadmi získajte toľko návrhov tetovania, aby ste sa vyjadrili a zabili. Veselé tetovanie.

About the author