55+ úžasných návrhov tetovania s prezývkou srdca by ste mali zvážiť

Každý tetovací nadšenec dáva prednosť myšlienke mimo rámca tetovania; či už je to prvý alebo ďalší. A tetovanie na koži ukazuje veľa o tvojej osobnosti. Od zmysluplných symbolov po štýlové a elegantné prevedenia môžete odtlačiť čokoľvek, čo presne vyvedie vaše vnútro. Ak teda hľadáte niečo vkusné s pevným významom, stačí vám tetovanie srdca. Nehovoriac o tom, že trend tetovania srdca je populárny medzi mladými aj dospelými kvôli variáciám dizajnu..

Môžete ísť na jednoduchý tlkot srdca a drastické údery, aby bol dizajn jedinečný a príťažlivý. Začlenenie dátumov do tetovania vášho srdcového tepu neznamená len hĺbku vášho vzťahu s niekým, ale určuje aj váš kreatívny prístup..

Všeobecný koncept vtlačenia symbolu srdcového tepu do vášho tela sa často označuje ako udržanie a ocenenie vzácnosti života. Na pamiatku emocionálneho momentu si mileniál vo väčšine prípadov vytetoval ruky alebo členky úderom srdca.

Myšlienku môžete spojiť s oslavou príležitosti, spomienkou na niekoho alebo ako pripomienkou toho, že smrť vás delí od srdca. Nabudúce, keď vám dôjdu nápady na tetovanie, nehľadajte nič iné, ako dizajn prezývaného srdca.

tlkot srdca-tetovanie

Význam čiary srdcového tepu

Tieto línie srdcového tepu nesú množstvo významov, napríklad od obnoveného života po prežitie existujúceho. Rôzni ľudia sa rozhodnú pre poznanie významu času, zatiaľ čo pre väčšinu mladých dospelých táto myšlienka naznačuje, že každý deň využívajú príležitosti, ktoré im ponúkajú cestu..

Tetovanie srdca je jedným zo symbolických tetovaní. Každý z nich môžete vtlačiť ako symbol sily, vášne, sily, lásky, života, vytrvalosti a vytrvalosti. Predstavuje pokračovanie bez ohľadu na prekážky, ktoré na vás život stále vrhá. Napriek tomu, že sa dizajn zdá jednoduchý a roztomilý, významy s ním spojené sú často komplikované a osobné.

Variácie v návrhoch tetovania Heartbeat

Tetovanie prezenčného signálu je pomerne jednoduché a umožňuje vám byť kreatívne s dizajnom. Rôzni fanúšikovia atramentu obsahujú citát alebo symbol obsahujúci inšpiráciu alebo sentimentálny význam, s ktorými sa môžu spojiť. Každý úder srdca je požehnaním prostredníctvom vášho tetovania. Pridávanie písmen, tvarov, číslic, vlajok, farieb alebo ťahov tiež dobre ladí s dizajnom srdcového tepu.

Prispôsobte si svoje tetovanie Heartbeat

Ak dávate prednosť personalizovanému tetovaniu, myšlienka tlkotu srdca sa zdá byť najlepšou možnosťou. Pretože tento dizajn zahŕňa iba jednu čiernu čiaru atramentu, môžete pridať ďalšie ťahy bez toho, aby ste o tom premýšľali. Tetovanie s tlkotom srdca s malým srdiečkom na rukách alebo nápismi je zábavný spôsob, ako upútať veľa pozornosti. Ak chcete vylepšiť vzhľad svojho dizajnu, pridajte ako symbol svojho znamenia zverokruhu niektoré výrazné funkcie spolu s výraznou líniou srdcového tepu a môžete ísť..

V tomto svetle nájdete fantastických 20+ nápadov na tetovanie s prezývkou srdca, ktoré vás povzbudia ihneď si ich odtlačiť:

Názov s Heartbeat Tattoo

Aby bol váš návrh tetovania jasný a presný, snažte sa zadať meno osoby. Táto myšlienka sa zdá byť ideálna pre páry. Ale prejaviť náklonnosť súrodencom, priateľom alebo niekomu, kto zomrel tým, že ste do tetovania uviedli svoje meno, je zaujímavý nápad. Môžete dokonca vytlačiť mená svojej obľúbenej celebrity, aby ste vzdali hold alebo solidaritu.

Tep s krížom

Väčšina ľudí zvažuje jednoduché návrhy na posilnenie svojej celkovej osobnosti. Táto myšlienka nemusí znieť vzrušujúco. Ale rozhodnúť sa pre tlkot srdca napustený krížom môže v tomto kontexte urobiť svoju prácu. Tep srdca zvyčajne naznačuje kontinuitu vášho života a znak kríža predstavuje vieru v mnohých kontextoch. Preto získanie dvoch symbolov v jednom tetovaní šíri silné posolstvo – žiť život s vierou.

Tep srdca s rozmazanými efektmi

Oslovujú vás ostrejšie tetovania? Ak nie, potom tetovanie s tlmeným srdcom s rozmazanými efektmi vyhovie vašim potrebám. Vyzerá úžasne a je obľúbený kvôli estetickej atmosfére, ktorá je s ním spojená. Okrem estetickej časti rozmazaná verzia úderov srdca zobrazuje, že ste prekonali to, čo ste prežívali. Vzdajte sa zlej pamäte a víťazstvo nad určitou výzvou sa môže tiež stať dôvodom na jej získanie.

Farebné údery srdca

Tetovanie je o odhalení a prijatí vášho skutočného ja. Ak oceňujete farby, neváhajte si odtlačiť farebný tep srdca na zápästie, hruď alebo ruku. Táto myšlienka vám umožňuje zvoliť si akúkoľvek farbu, aby sa vaše tetovanie vzťahovalo na vás ako na osobu. Žiarivé, napríklad červené, budú napríklad znázorňovať vašu vášnivú osobnosť.

Srdce s dátumom

Začlenenie dátumu do tetovania vášho srdca vyzerá super. Navyše je to jeden z mnohostranných nápadov na tetovanie, ktorými môžu identické dvojčatá dodať dizajnu zábavu a vzrušenie. Nehovoriac o tom, že páry môžu pridať dátum svadby alebo návrh spolu s údermi srdca, aby bol tento nápad na tetovanie výnimočný. Každý deň, ktorý zmenil váš život naruby, sa navyše môže stať súčasťou dizajnu, ktorý ho krásne dokončí.tlkot srdca-tetovanie

Srdce s mocným slovom

Nebolo by zlé prepojiť údery srdca so silou. Toto spojenie môžete oživiť tým, že sa rozhodnete pre kombináciu tlkotu srdca s mocnými slovami. Odtlačky slov ako nádej, láska a viera spolu s úhľadným tlkotom srdca sa zdajú byť správnym spôsobom, ako vytvoriť tento nápad na tetovanie.

Tetovanie s bielym atramentom

Biely atrament na tetovanie sa v krátkom čase stal populárnym vďaka jemnému efektu, ktorý vytvára na vašej pokožke. Ak chcete neutralizovať drasticky tradičný tmavý vzhľad tetovania, vyskúšajte biely atrament. Biely tep zahŕňa estetický efekt a zvyšuje vizuálnu príťažlivosť vášho tetovania. Navyše bude vyzerať elegantne bez veľkého úsilia.

Iniciály a tlkot srdca

Ak hľadáte spôsoby, ako oceniť svojho partnera, vtlačenie iniciál na začiatku a na konci dizajnu znie perfektne. Môžete dokonca premýšľať o ďalších funkciách, ako je malé srdiečko, aby ste tetovaniu dodali detaily.

Nápad pre cestovateľov

Cestovanie po svete a spoznávanie úžasných miest nie je ničím iným ako pochúťkou pre boľavé oči. Rôzni ľudia majú za cieľ navštíviť určité nedotknuté oblasti po celom svete. Ak ste cestovateľ alebo máte vášeň stať sa ním, tetovanie slova cestovanie uprostred srdcového tepu sa zdá byť dizajnom ako stvoreným pre vás. Je to jednoduché, vyzerá vkusne a umožňuje vám predviesť svoju túžbu. Okamžite si teda jeden zaobstarajte a buďte pripravení prijímať komplimenty.tlkot srdca-tetovanie

Jasné ružové srdce

Tetovanie nemusí byť odvážne a gotické. Niekedy naň môže malý dizajn s príjemnou farbou upútať dostatočnú pozornosť. Drobné tetovanie srdca, ktoré sa hodí kdekoľvek, nielenže vyzerá úžasne, ale dodáva vašej osobnosti štýl. Pri hľadaní inšpirácie na tetovanie preto neprehliadajte údery srdca po žiarivo ružovej farbe. Jasná ružová znie presne pre mladé dievčatá a zároveň robí veci popovými.

Láska k domácim zvieratám a dizajn srdcového tepu

Nehovoriac o tom, že domáce zvieratá sú vždy uzavreté srdcu. Ak je to aj váš prípad, prejavte lásku k svojmu chlpatému priateľovi tetovaním s tlkotom srdca s labkami na konci riadku. Každý, kto sa pozerá na tetovanie, si okamžite uvedomí, že vašim domácim miláčikom je vaša rodina.

Tep a krásne holubice

Úžasné holubice symbolizujú lásku a mier. Začlenenie holubice vytvorenej s odtieňmi modrej podľa jemnej línie srdcového tepu je najlepší spôsob, ako urobiť svoj návrh tetovania zmysluplným. Odtiene modrej zjemnia celkový dizajn, čo z neho robí jedinečný nápad na tetovanie.

Láska k rodine a tetovanie prezývkou srdca

Riadok tepu so slovom rodina predstavuje náklonnosť k vašej rodine. Nie je pochýb o tom, že tento nápad na tetovanie osloví každého, kto je skutočne vďačný za to, že má okolo seba rodinu. Ak chcete byť súčasťou rozbehnutého vlaku, nečakajte a nakreslite podobný dizajn, aby ste ocenili ľudí, ktorí patria k vášmu životu..

Život a dizajn tlkotu srdca

Je pravda, že život a tlkot srdca sú neoddeliteľné. Túto priamočiaru skutočnosť si môžete vytlačiť na kožu z dvoch dôvodov. Po prvé, k životu potrebujete neustály tlkot srdca. Za druhé, uznanie za život, nechajte si napísať slovo život kurzívou. Bez námahy dodá vášmu tetovaniu milosť.

Veci, ktoré milujete a tetovanie prezývky

Môže to znieť bizarne, ale tetovanie obsahujúce vaše obľúbené veci je zábavný spôsob, ako trendovať tetovanie na rock. Navyše bude zobrazovať vašu túžbu žiť život naplno. Tento dizajn tetovania bude vyhovovať každému, kto má dobrodružnú osobnosť. Všetko, čo potrebujete, je vytlačiť si tep svojich obľúbených miest, ako sú Eiffelova veža, palma alebo ruské koleso. Je bezpečné tvrdiť, že výrazný dizajn, ako je tento, na vás nespúšťa všetky oči.

Tetovanie srdca pre páry

Páry sa nikdy nemôžu pokaziť s tetovaním srdca. Dokončite dizajn iba tak, že na jednom konci vytesáte meno svojho partnera a na druhom konci srdcového tepu. Veľkosť písma môžete ponechať malú alebo veľkú v závislosti od vašich preferencií.

Dizajn dvoch prezývok

Vážite si prítomnosť svojho najlepšieho priateľa? Ak áno, potom je toto tetovanie s dvoma údermi srdca skvelým spôsobom, ako odhaliť, ako ste vďační za to, že ich vo svojom živote máte. Myšlienka je to celkom zaujímavá, pretože každý človek má svoj tep na zápästiach, ktoré sa spoja, keď spojíte zápästia. Tento dizajn je kreatívny nápad na tetovanie, ktorý má ukázať silné puto, ktoré zdieľate s vašim najlepším priateľom.návrh tetovania srdcového tepu

Tetovanie za uchom

Vo väčšine prípadov vás dizajn tetovania osloví. Je to však veľkosť, ktorá vám bráni v tom, aby ste si ju natreli na kožu. Práve tu vstupuje do hry tetovanie s tlkotom srdca s červeným srdcom. Dizajn je úhľadný a veľkosť je dostatočne malá na to, aby ste ho mohli zastrčiť kamkoľvek. Urobte krok dopredu a vtlačte si ho za ucho. Toto umiestnenie vyzerá uber-chic a ideálne, ak nechcete, aby sa vaše tetovanie stalo stredobodom pozornosti.

Realistické tetovanie srdca a tepu

Dizajn, v ktorom srdcový tep vychádza z realistického srdca obsahujúceho žily, ktoré majú v slúchadlách zapnuté zvuky, ktoré sú mimo rámca myšlienky krabice. Tento dizajn ponúka obrovské detaily, vďaka ktorým je pútavé tetovanie. Na plnú ruku to bude pôsobiť drasticky a za chvíľu si získate veľa pozornosti.Pozri tiež:

  • 255+ roztomilých tetovaní pre dievčatá 2018: krásne vzory s významom & Tipy
  • 75 brilantných nápadov tetovania ruženca a ich významy
  • 125 fantastických myšlienok tetovania na rebrá (s význammi)
  • 125+ návrhov tetovania motýľov na zobrazenie transformácie
  • Infikované tetovanie: Príznaky, príčiny, ako vyliečiť & Všetko

Heartbeat ide k myšlienke srdca

Štandardný tlkot srdca by ste nikdy nemali prehliadať. Ak je vytvorený a správne umiestnený, jednoduchý tlkot srdca, ktorý smeruje do srdca, sa môže stať ozdobou vašej pokožky. Okrem toho zaujímavou skutočnosťou spojenou s jednoduchým tetovaním je, že dobre kombinuje akýkoľvek štýl, pre ktorý sa chystáte. Nie každý oceňuje odvážny dizajn a nadbytočné detaily, takže jednoduchý dizajn, ako je tento, je vám vždy k dispozícii.

Hrubá línia srdcového tepu

Udržiavanie hrubých línií umožnilo zvrátiť váš jednoduchý tlkot srdca. Táto myšlienka je dosť umiernená a spája sa s akoukoľvek osobnosťou. Milovníci tetovania, ktorí hľadajú niečo iné, môžu určite siahnuť po tomto štýlovom, ale elegantnom prevedení.

Mestská krajina a tlkot srdca

Tetovanie krajiny vášho obľúbeného mesta znie ako čelistný nápad. Mesto môže byť vašim rodiskom alebo srdcom blízkym. Krajina sledujúca srdcový tep nielenže vyzerá úžasne, ale zdá sa, že je to vzácny dizajn, pre ktorý sa môže každý rozhodnúť.

Citácia s A Heartbeat

Žiadny nápad na tetovanie sa nezdá taký hodný ako vyfarbenie motivačného citátu. Ukážka frázy, ktorá má solídny vplyv na vašu osobnosť, vás udrží v poriadku. Takže, pokiaľ ide o tetovanie, pohyblivý citát vytesaný srdcom môže prácu zvládnuť za vás. Bude vás to motivovať a stanete sa súčasťou trendu tetovania.

Tetovanie srdca pre sestry

Žiadne puto nie je silnejšie ako zväzok sestier. A aby ste to predviedli, vtlačte svojmu telu slovo sestry nasledujúce tlkot srdca a srdce. O túto myšlienku sa môžete podeliť aj s priateľmi, či už máte biologické sestry alebo nie. Je to jednoduchý spôsob, ako prejaviť náklonnosť ženám vo vašom okolí.

Vášeň s tlkotom srdca

Mať vášeň je nevyhnutné na dosiahnutie požadovaného výsledku. Mali by ste si nechať urobiť tetovanie inšpirované skutočnosťou, aby bola vášeň posilnená 24/7. Vášeň zapísaná medzi líniou srdcového tepu má jednoduchý dizajn, ale je významná. Aj keď to vďaka malým rozmerom vyzerá kdekoľvek na tele, ale tetovanie na zápästiach alebo na bokoch prstov z neho vyťaží maximum..

Kvety a tlkot srdca

Mladí dospelí, ktorí v tetovaní vždy hľadajú detaily, si určite zamilujú kvety s tlkotom srdca. Môžete začleniť kvety s odtieňmi červenej a gaštanovej, aby ste zvýšili vizuálnu príťažlivosť vášho dizajnu. Odporúčame ponechať si dlhé tetovanie šíriace sa od ramena po plnú ruku. Tetovanie farbami a ťahmi je zábavné a priťahuje veľa pozornosti.

Ornament na zápästie

Tetovanie na zápästí vyzerá elegantne a štýlovo. Tep srdca, ktorý vedie k malému červenému srdiečku, nielenže vyzerá zaujímavo, ale zvyšuje aj vašu celkovú osobnosť. Navyše je dizajn jednoduchý a subtílny – ideálny pre ľudí všetkých vekových skupín.

Ostrý tlkot srdca na chrbte

Ak sa vám nedarí nájsť slušný dizajn tetovania pre váš chrbát, ihneď im vytlačte tlkot srdca. Tetovanie na chrbte je obrovskou súčasťou trendu. Môžete sa stať jeho súčasťou tým, že nakreslíte ostrý čierny tlkot srdca.

Heartbeat Design pre prsty

Nehovoriac o tom, že ak je tetovanie vytvorené úhľadne a krásne, bude vyzerať dobre kdekoľvek na vašom tele. Neváhajte a dajte si teda medzi prsty dlhý štýl prezývky. Tento ohromujúci štýl dodá pôvab bez toho, aby zahŕňal nadbytočné ťahy alebo detaily.tlkot srdca-tetovanie

Kombinácia vlastenectva a srdcového tepu

Táto výrazná myšlienka obsahuje tlkot srdca uprostred vlajky. Ak ste v srdci skutočným vlastencom, potlačte vlajku svojej krajiny spolu so srdcom, aby krásne vyzeralo. Takéto nápady sú zriedkavé a okamžite upútajú pozornosť.

Srdcový tep s kvapkou farby

Váš umelec dosiahne efekt farby postriekanej pokožkou akvarelovou farbou. Môžete sa rozhodnúť pre svoje obľúbené odtiene a vytvoriť tak jedinečný dizajn. Srdcový tep zostane jednoduchý na udržanie témy myšlienky.

Jedinečný nápad na srdce a tlkot srdca

Krútenie tradičného tetovania z neho môže urobiť vkusný dizajn. Na začiatku srdcového tepu by ste mali skúsiť začleniť škaredý dizajn srdca, aby ste svojmu tetovaniu dodali jedinečnú atmosféru.

Spodná čiara

Tetovanie s tlkotom srdca vyzerá úchvatne a odlišuje vás v dave. Od symbolu po citát máte veľa možností, ako sa inšpirovať tetovaním. Vtlačte si ho a staňte sa tvorcom trendov vo svojom sociálnom kruhu.

About the author