75 myšlienok náčrtu tetovania, ktoré by ste si mali pozrieť!

Načrtnuté tetovanie sa vám môže zdať ako obyčajné čiernobiele tetovanie konkrétnej osoby alebo zvieraťa. Ale tieto nie sú len obyčajné; s tetovaním náčrtu je veľa práce. Tieto tetovania nezískali takú popularitu ako ostatné tetovania, väčšinou preto, že nie každý tetovací umelec môže vykonávať skice tetovanie. Vytvorenie náčrtu tetovania si vyžaduje iný súbor zručností, pretože zahŕňa skicovanie na koži pomocou konkrétneho stroja.

Čo robí tetovanie náčrtu jedinečným od ostatných, sú koncové línie v dizajne, ktoré sa jedinečne objavujú v konkrétnej oblasti vášho tela. Väčšina tetovania náčrtu je čiernobiely; mnohé však obsahujú farebný atrament. Čiernobiele náčrty tetovania vydávajú inú atmosféru; je to, akoby ste mali na tele načrtnuté celé plátno. Vďaka týmto tetovaniam sa budete líšiť od ostatných a dodá vám mierny pocit sily a jedinečnosti.

Náčrt tetovania obsahuje rôzne tvory a objekty, od divokých zvierat po predmety, ako sú kotvy, hodiny a čokoľvek, čo si dokážete predstaviť. Ak máte v pláne získať úžasné telesné umenie, musíte si prečítať tieto nápady na tetovanie náčrtu, ktoré vám pomôžu pri procese výberu tetovania.

skica-tetovanie

Význam tetovania

Za tetovaním náčrtu nie je žiadny zvláštny význam, pretože sa točí okolo dizajnu, ktorý si vyberiete. Niektorí ľudia si nechajú nakresliť tetovanie, ktoré obsahuje portréty seba alebo svojich blízkych. Takéto tetovanie má veľa čo povedať a predstavuje ich emocionálne spojenie. Niektorí to môžu brať aj ako poctu. To isté platí pre tetovanie domácich zvierat.

Môžete si tiež nechať nakresliť skicu konkrétneho zvieraťa, ako je medveď alebo lev, pretože tieto tvory symbolizujú kráľovskú hodnosť a odvahu. Objekty, ako sú kotvy, kompasy, hodiny a rôzne časti tela, sa môžu objaviť aj v náčrte tetovania. Najlepšia časť na tetovaniach náčrtu je, že robia vaše tetovanie realistickým ako kedykoľvek predtým, a ak vo svojich tetovaniach hľadáte realizmus, musíte si ich nakresliť..

Ideálne umiestnenie pre skice tetovanie

Umiestnenie je jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré urobíte počas procesu tetovania. Výber správneho umiestnenia pre tetovanie náčrtu môže byť trochu mätúci, najmä keď máte toľko možností. Prvá vec, ktorú musíte mať na pamäti, je, ak chcete, aby vaše tetovanie bolo viditeľné pre ostatných. Ak nie, môžete si ho nechať vytetovať na mieste, ktoré je obvykle zakryté oblečením, ako sú stehná, chrbát alebo žalúdok.

Najlepším spôsobom, ako zistiť správne umiestnenie tetovania, je požiadať svojho tetovacieho umelca, aby na konkrétnu oblasť tela nakreslil malú šablónu a zistil, či vyzerá dobre alebo teraz. Ak sa chystáte na extravagantné tetovanie náčrtu, ktoré obsahuje veľa podrobností, najlepšie možnosti umiestnenia pre to budú vaše ruky, chrbát, hrudník a nohy. Tieto veľké tetovania zvyčajne obsahujú portréty ľudí alebo zvierat. Ak chcete použiť diskrétne tetovanie s minimálnymi detailmi, môžete sa rozhodnúť pre krk, ruky, nohy, prsty alebo za ucho.

Pre tetovanie skíc neexistuje štandardné umiestnenie; máte možnosť vybrať si akékoľvek umiestnenie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne. Aby sme vám to trochu uľahčili, najskôr vyberte vzory tetovania, ktorými ste si istí. Potom si podľa toho môžete vybrať vhodné umiestnenie pre váš konkrétny návrh tetovania skice. Zaistite, aby bol váš proces tetovania zábavnejší a menej stresujúci, pretože si ho budete pamätať do konca života.

Načrtnite nápady na tetovanie

Tetovanie vlka

Tetovanie vlka

Ak sa snažíte dosiahnuť vzhľad tetovania divokých zvierat, ktorý má silný a presvedčivý význam, musíte ísť na toto tetovanie vlčej skice. Toto tetovanie obsahuje čierne napustené tetovanie vlčej tváre pozerajúce sa nadol. Zdá sa, že vlk chystá svoj ďalší útok alebo niečo podobné. V blízkosti vlčích očí a nosa si všimnete geometrický dotyk, ktorý obsahuje trojuholníkové tvary, ktoré dodávajú vlčej tvári určitú hĺbku..

Zvyšok tetovania obsahuje niekoľko úžasných koncových čiar, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vzhľad podobný skici. Tieňovanie a kontúrovanie v tomto tetovaní vyráža dych a je dôležité ich zahrnúť, ak chcete dosiahnuť realistický vzhľad tetovania. Okrem výhľadov má toto tetovanie aj veľký význam, pretože tetovanie vlka predstavuje duchovné vedenie a pripomína vám rodinné hodnoty. Je to vždy dobrá pripomienka, aby ste dali svoju rodinu na prvé miesto a chránili ju za každú cenu, pretože to robia vlci.

Sketch Lines Pattern Tattoo

Sketch Lines Pattern Tattoo

Vaše tetovanie náčrtu nemusí nevyhnutne zahŕňať predmet alebo skicu zvieraťa alebo osoby; môžete tiež ísť na vzorovaný náčrt. Ak vás baví skicovanie, budete vedieť, aké zábavné je kresliť rôzne čiary a vzory papiera.

Preto môžete na svojom tele dosiahnuť vzor náčrtu a vyskúšať toto tetovanie so vzorom načrtnutých čiar. Toto tetovanie obsahuje čierne atramentové čiary, ktoré vytvárajú vzor podobný diamantu a pôsobia ako tancujúce rozšírené čiary.

Toto je jedno z jedinečných a trendových tetovaní, ktoré musíte vyskúšať a bude vyzerať skvele na mužoch aj na ženách. Ak sa plánujete dať tetovať, najlepšie by ste to predviedli na ramenách alebo rukávoch.

Minimálne tetovanie tetovania

Minimálne tetovanie tetovania

Ak chcete ísť na niečo elegantné a diskrétne, neexistuje lepšia možnosť ako toto minimálne tetovanie s náčrtom kvetu. Toto tetovanie obsahuje minimálny kvetinový kus napustený čiernou farbou a okolo neho sa javí hladký načrtnutý kruh s prekrývajúcou sa čiarou. Načrtnutá podšívka dodáva tomuto tetovaniu dokonalý realistický nádych a tatér na tomto kvete vykonal minimálne čierne tieňovanie..

Tetovač úspešne vykreslil vyblednutý vzhľad technikou skicovania; je to niečo, čo vám môže pomôcť dosiahnuť iba profesionálny tetovací umelec. Toto tetovanie vyhovuje ženám aj mužom a nemali by ste si ho nechať ujsť, ak chcete niečo minimalistické a zároveň trendy.

Farebné jahodové tetovanie

Farebné jahodové tetovanie

Toto farebné tetovanie jahodovej skice si môžete vyskúšať, ak chcete ísť na niečo zábavné, kreatívne a farebné. Nie všetky tetovacie skice obsahujú čiernobiely atrament, niektoré obsahujú farebný atrament a vyzerá to úžasne. V tomto tetovaní je čierna načrtnutá jahoda technikou skicovania.

Tetovač použil na jahody rôzne odtiene zeleného a červeného atramentu, aby mu dodali trochu akvarelu, pričom farba sa prekrývala s čiarami. Načrtnuté čiary na tomto tetovaní vyzerajú perfektne; aj keď je to len jednoduchá jahoda, stále vyzerá jedinečne a esteticky.

Náčrt tetovania pre horských cestovateľov

Náčrt tetovania pre horských cestovateľov

Ak ste cestovateľ, ktorý miluje objavovanie rôznych prírodných lokalít, musíte vyskúšať toto tetovanie náčrtu horských cestovateľov. Toto tetovanie obsahuje nádhernú horskú scenériu napustenú čiernou farbou s rôznymi načrtnutými čiarami, ktoré prechádzajú, a niektoré jedinečné tieňovanie na hore. Okolo hôr je načrtnutý kruh, ktorý im dodáva hlbší vzhľad a pôsobí okolo neho ako rám. Tieňovanie a skicovanie v tomto tetovaní nie je na svete.

Ak máte v pláne si nechať urobiť toto tetovanie, určite zájdite za profesionálnym tetovacím umelcom, ktorý má skúsenosti s tetovaním náčrtu. Toto tetovanie má sentimentálny význam, pretože predstavuje váš duchovný rast. Symbolizuje váš život ako hora, na ktorú sa pokúšate vystúpiť. Toto tetovanie tiež ukazuje vašu lásku k cestovaniu a prírode.

Námorné hviezdne tetovanie

Námorné

Môžete si tiež vyskúšať toto námorné hviezdne tetovanie a dosiahnuť jedinečné načrtnuté telesné umenie. Po tetovaní toto tetovanie vyzerá úžasne dobre a pomôže vám dosiahnuť ten pohľad „všetky oči na vás“. Toto tetovanie pozostáva z čiernych a sivých napustených námorných hviezd pomocou štýlu skicovania. Okolo námorného začiatku sa nachádza načrtnutá čiara, ktorá vyzerá ako minimálna sieť a dopĺňa hviezdu. Okolo hviezdy sú tiež značky na identifikáciu smerov.

Tetovač načrtol označenia vyblednutým spôsobom, ktorý vydáva hlavné smrtiace vibrácie z Harryho Pottera. Toto tetovanie je tiež celkom zmysluplné, pretože predstavuje dosiahnutie zmyslu pre život. Mnoho ľudí si dáva toto tetovanie z rovnakého dôvodu, obzvlášť ak sa cítia práve teraz stratení. Toto jedinečné tetovanie bolo medzi námorníkmi veľmi známe, pretože by ho využilo na nájdenie cesty späť domov, keď je na mori.

Skica tetovania Angel Wings

Skica tetovania Angel Wings

Toto tetovanie náčrtu anjelských krídel je niečo, pre čo by si mal ísť, aby si dosiahol minimálny vzhľad tetovania. Toto tetovanie obsahuje čierny obrys tetovania anjelských krídel položených na inom. Načrtnuté čiary vyzerajú úžasne a krídla pôsobia ako vždy. Ak chcete, môžete do tohto tetovania pridať farebný atrament; obyčajný čierny atrament však pomáha dosiahnuť realistickejší načrtnutý vzhľad.

Toto tetovanie je celkom zmysluplné, pretože predstavuje znovuzrodenie, strach, stratu a smrť. Toto je niekoľko atribútov, ktoré mnohí ľudia nedokážu vyjadriť vo svojich emóciách. Toto tetovanie im pomáha cítiť a zobrazovať tieto emocionálne pocity.

Ružové tetovanie

Ružové tetovanie

To najlepšie sme si nechali na posledné; toto tetovanie ružovej skice je pre teba perfektnou voľbou, ak chceš dosiahnuť pozitívne ružové vibrácie. Toto tetovanie vyhovuje mužom aj ženám, napriek tomu, že dodáva viac ženskej atmosféry.

V tomto tetovaní je dlhá čierna napustená ruža so stonkou a odchádza. Na vytvorenie ruže tetovač použil načrtnuté čiary. Okrem toho vykonal niekoľko úžasných tieňov, aby odhalil realizmus v tomto tetovaní. Ružové tetovanie symbolizuje nové začiatky a dáva vám pocit nádeje na pozitívnu budúcnosť. Ak je teraz nádej všetko, čo potrebujete, mali by ste si dať urobiť toto tetovanie.

Časté otázky

Koľko stojí tetovanie náčrtu?

Načrtnuté tetovanie zahŕňa mnoho zručností a dlhé hodiny; tieto tetovania sú v porovnaní s inými tetovaniami trochu drahé. Ak pôjdete na minimálne malé tetovanie, môžete očakávať, že zaplatíte približne 150-300 dolárov. Veľké tetovanie, ktoré obsahuje komplikované prvky a dizajn, bude stáť oveľa viac, čo je približne 400-600 dolárov. Tieto ceny sa môžu líšiť v závislosti od toho, do ktorého tetovacieho salónu sa chystáte. Niektoré tetovacie salóny účtujú poplatky každú hodinu; preto to môže znamenať obrovský rozdiel.

Ako dlho bude trvať tetovanie náčrtu na mojom úplnom rukáve?

Načrtnuté tetovanie zaberie veľa času, pretože obsahuje veľa podrobností, a ešte dlhšie trvá, kým ho máte na rukáve. Dokončenie tetovania na rukáve náčrtu trvá takmer 15 hodín; budete však musieť prísť na rôzne sedenia, pretože je nemožné sedieť v jednej polohe tak dlho. Počet sedení závisí aj od procesu hojenia, pretože bez riadneho uzdravenia nemôže tetovací umelec pokračovať v tetovaní zvyšku vášho rukávu..

skica-tetovanie

Záver

Po zobrazení všetkých týchto úžasných nápadov na tetovanie skíc ste pravdepodobne ohromení, pretože tetovanie na náčrte má na rozdiel od iných tetovaní úplne nový a jedinečný vzhľad. Skica tetovania vám pomôže dosiahnuť dokonalé snímky tela, ktoré vyhovujú každému. Tieto tetovania vám pomôžu cítiť sa jedinečne od ostatných a dodajú vám pocit dobrého samého seba.

Cieľom tetovania, ako je toto, je cítiť sa dobre a sebaisto. Navyše je ešte lepšie, keď si dáte tetovať, s významom ktorého sa môžete zaoberať. S pomocou vyššie uvedených myšlienok tetovania si môžete ľahko vybrať ten najlepší pre seba!

About the author