75 nápadov na tetovanie detskej stopy, ktoré si zamilujete

Každý symbol alebo kresba v tomto vesmíre má nejaký skrytý význam. Rovnako tak tetovanie stopy rozpráva príbeh o emocionálnej a mentálnej ceste človeka na miesto, kde práve stojí. Obvykle sú tieto tetovania spôsobom, ako vyjadriť vďačnosť a vzdať hold ľuďom alebo domácim zvieratám, ktoré sú vám veľmi blízke.

Môže to byť narodenie vášho prvorodeného po dlhom čakaní, spomienka na zosnulého príbuzného alebo spomienka na vášho obľúbeného domáceho miláčika. Dizajn je prispôsobiteľný a môžete si prispôsobiť ľubovoľnú z nekonečných kompozícií, aby ste sa uistili, že odhalia význam a dôležitosť vašej gravírovanej časti tela..

V mnohých prehistorických tradíciách, keď sa narodilo dieťa, boli jeho stopy vyrazené na stenu, aby sa prvýkrát oslavoval jeho návrat domov. Tento trend vytvárania stôp na stene sa teraz zmenil na vzory tetovania stôp na telách.

Ak mám byť úprimný, je to jedna z najroztomilejších vecí vôbec. Značka stôp dieťaťa môže byť trvalou spomienkou na to, keď rodičia držali svoje dieťa prvýkrát v náručí. Možno to urobiť aj na zvečnenie spomienky na zosnulé dieťa. Tetovanie na stope je skvelé a môžu si ich užiť obaja rodičia.tetovanie detskej stopy

stopa-tetovanie

Vďaka čomu sú stopy dieťaťa na koži také osobné?

Získanie týchto malých stôp na rôznych častiach vášho tela dáva srdečné posolstvo a ukazuje, že odteraz sa vaša pozornosť bude točiť okolo tohto malého anjelika. Pripomína vám to váš sľub starať sa, starať sa a poskytovať všetko, čo máte na dosah, tomuto novému členovi vašej rodiny.

Tieto stopy na vašom tele sú spôsobom, ako sa radovať zo spojenia a puta medzi vami a vašim dieťaťom. V katalógu tetovačov je množstvo návrhov tetovania detskej stopy. Uistite sa však, že vyberiete taký, ktorý je vášmu srdcu blízky, alebo si môžete tiež vymyslieť vlastnú kompozíciu, ktorá vyhovuje vášmu štýlu.

Hneď ako sa narodí dieťa, nemocnice mu odoberú odtlačky prstov. Toto sa dáva aj rodičom na identifikáciu a ako spomienka na najväčší deň ich života. Tieto odtlačky prstov sú zvyčajne čiernym atramentom, čo z neho robí ideálnu predlohu pre tetovanie.

Skúsený tetovač môže použiť tento originálny výtlačok detskej stopy ako základ pre pozoruhodné atramentové umenie na nohách tým, že ho skopíruje na prenosový papier. Váš tetovač môže tiež použiť svoju predstavivosť a kreativitu a pridať ďalšie prvky, aby bolo vaše tetovanie osobnejšie a zaujímavejšie.

Napustiť sa v stopách svojho dieťaťa je symbolický spôsob, ako vyjadriť svoju lásku a náklonnosť k svojmu novorodencovi. Znamená to tiež, aký si šťastný a ako veľmi si ctíš príchod tohto anjela do svojho života. Nemôžete generalizovať návrhy stôp, pretože každý človek má svoje vlastné dôvody a význam, prečo ich získať.

Významy týchto tetovaní na stopách môžete interpretovať ako cestu, ktorou prešli vaši predkovia pred vami. Existuje mnoho častí tela, kde môžete vygravírovať stopy svojho dieťaťa. Tu vám povieme o význame stôp a ich umiestnení. Umiestnenie tetovania je pri dizajne rovnako dôležité. Nikdy teda neignorujte dokonalé umiestnenie svojho atramentového výrazu.

tetovanie detskej stopy

Získajte stopy nôh vášho dieťaťa na vlastných nohách a členkoch

Tetovanie na nohe si v posledných rokoch získalo veľkú obľubu, najmä drobné stopy na chodidlách alebo členkoch. Pre človeka, ktorý chce mať tetovanie a chce ho tiež udržať v tajnosti a skryť ho pred očami sveta, stojí za to nechať sa napustiť malými stopami dieťaťa na členku alebo nohách.

Najlepšie a najviac odporúčané návrhy by boli jednoduché čierno napustené tetovanie pôvodných stôp. Ak však chcete kombinovať viac farieb a chcete s nimi kombinovať iný dizajn, je to skutočne dobrá voľba..

Ďalším dizajnom, ktorý si vaše dieťa bude roky vážiť, sú stopy novorodenca na vašej nohe, aby ukázal rozdiel vo veľkosti. Ako sme už uviedli vyššie, každý človek má svoj vlastný vkus a symbolické príbehy, ktoré je potrebné povedať; preto tieto typy tetovania nemožno zovšeobecňovať.

stopa-tetovanie

Urobte si z ruky plátno a urobte si tetovanie s pozoruhodnou stopou

Ak ste typ človeka, ktorý čakal na nezabudnuteľnú udalosť, aby ste mohli túto spomienku zvečniť na tetovanie, potom tu je niekoľko nápadov pre vás. Táto myšlienka vám umožní vtlačiť lásku niekomu zvláštnemu alebo mať niečo veľmi duchovného.

Pomôže vám to identifikovať váš vlastný štýl. Narodenie vášho prvorodeného je pre oboch rodičov veľmi špeciálnou udalosťou. Môžete to využiť a dostať na svoje telo dizajn odtlačkov prstov svojho prvorodeného v životnej veľkosti. Tento obrázok v životnej veľkosti však bude potrebovať nejaký priestor.

Nemusíte váhať alebo sa uspokojiť s niečím menším. Môžete si urobiť obraz kráčajúcich nôh na nadlaktí. Je to dobrá voľba pre oba typy rodičov; ten, kto chce, aby ich tetovanie bolo diskrétne a pre tých, ktorí chcú zverejniť svoju náklonnosť a lásku k svojmu dieťaťu.

Oslávte narodenie dieťaťa tým, že ho budete mať pri srdci

Tvoja hruď je blízko tvojho srdca. Buďme úprimní, vaše dieťa je vaša srdcovka. Na hrudi môžete získať úžasné výtlačky. Najslávnejším je pár chodidiel dieťaťa v životnej veľkosti, vytlačených čiernym atramentom na akejkoľvek strane hrudníka.

Je to symbolický dôkaz toho, ako blízko ste a ako veľmi milujete a vážite si existenciu svojho dieťaťa. Ďalší dizajn, ktorý môže upútať vašu pozornosť, je nechať motýľa napustiť uprostred hrudníka. Krídla motýľa by mali byť stopami. Toto bude mať symbolický význam transformácie. Ak chcete, môžete pridať farby.

Náš osobný názor by však bol zachovať čierny, pretože dodáva mužnejší vzhľad. Namiesto riadkov sa môžete rozhodnúť aj pre geometrické alebo bodové práce.

stopa-tetovanie

Vzdajte hold novému životu na krku

Narodenie dieťaťa je pre rodičov radostným momentom. Túto udalosť pozorujú a oslavujú tým, že robia niečo špeciálne, niečo, čo by bolo známkou do večnosti. Tieto radostné chvíle sa však niekedy môžu stať aj najdepresívnejšími.

Niekedy môže nešťastná smrť pred narodením alebo mŕtve narodené dieťa rodičom spôsobiť hlboký smútok. Aby rodičia vzdali hold tomuto malému chlapcovi, ktorý prišiel na tento svet ako spomienka, môžu si nechať nechať vyrezať stopy dieťaťa na krku. Keďže krk je menšia oblasť, spravodlivosť urobia iba malé tetovania.

Malý kráčajúci krok smerom na sever by symbolizoval príchod a odchod dieťaťa vo chvíľach. Ďalším spôsobom, ako si uctiť malého anjela, je vytlačiť dátum jeho narodenia a smrti a čas spolu s jedinou stopou za krkom..

To má symbolizovať, že stratené dieťa stále žije s tebou vo vašom tele a bude tam žiť až do dňa, keď ťa pochujú. Existuje mnoho nekonečných skladieb, ktoré môžete mať ako spomienku na udalosť, ktorá sa dotkla vášho života a potom vo vás zanechala neznesiteľné žiaľy.

Tu je niekoľko príkladov a nápadov, o ktoré by ste sa mohli opierať, ak si plánujete nechať na svoje telo vyryť stopy dieťaťa. Avšak väčšie tetovanie, ktoré obsahuje ďalšie prvky s stopami chodidiel, môže byť ideálne na chrbte alebo hornom ramene.

Záver

Existujú stovky návrhov tetovania detskej stopy, ktoré ukážu vašu lásku k vášmu dieťaťu. Vaše možnosti sa môžu líšiť od niečoho komického až po niečo citlivé, ale uistite sa, že to odhalí váš osobný vkus a štýl. Obloha je limitom pri výbere vášho obľúbeného dizajnu. Majte niečo, čo budete navždy milovať, urobte múdre rozhodnutie.

Dúfame, že vám tento článok pomohol a mohol inšpirovať vaše rozhodnutia. Dať si tetovať na telo je niečo, čo potrebuje povzbudenie a vytrvalosť. Robiť to pre lásku svojho dieťaťa musí byť lichotivé a zábavné.

Po výbere dizajnu sa obráťte na skúseného a zručného tetovača. Keď to hovoríme, verte nám, že nechcete večne na svojom tele škaredú značku. Dobrý a zdatný tetovací umelec môže urobiť vaše spomienky pozoruhodnými na celý život a zlý umelec atramentom vám môže tento okamih pokaziť až do dňa, keď budete nažive..

Na záver to chceme povedať. Dúfame, že sa vám tento článok páčil, a tiež si želáte, aby akékoľvek tetovanie, ktoré si vyberiete, mohlo spôsobiť slzy radosti a široký úsmev, kedykoľvek ho uvidíte..

About the author