75 tetovaní, ktoré inšpirujú každého!

Citáty o tetovaní sú jednou z najväčších edícií návrhov tetovania pre ľudí, ktorí radi vyjadrujú svoje myšlienky a osobnosť slovami. Tieto tetovania sú v mixe posledných pár rokov a stávajú sa len populárnymi. Citácia tetovania vám dáva slobodu povedať niečo umeleckými prostriedkami. Keď čítame rôzne knihy, stretávame sa s rôznymi ľuďmi a pozeráme nové filmy, existuje veľa vecí, ktoré nás inšpirujú. Najinšpiratívnejšou vecou z týchto troch sú slová alebo citáty.

Každý má obľúbený citát alebo príslovie, ktoré sa ho dotýka a pomáha mu prekonať rôzne situácie a problémy v živote. Niektorí ľudia sa tieto citáty učia a pamätajú si ich naspamäť, iní si ich vyryjú na telo ako tetovanie. Existuje viac ako milión nápadov na tetovanie citátov, ktoré vám vyrazia dych.

Ak plánujete tetovanie citátov a už máte citát na mysli alebo hľadáte zaujímavý citát, prečítajte si nižšie niektoré z najlepších tetovania citátov. Tento článok vás tiež prevedie tým, aký typ citátu by ste si mali pre svoje tetovanie zvoliť.

Citát tetovanie

Prečo ísť o Citát tetovanie?

Citáty o tetovaní sú v porovnaní s inými tetovaniami trochu jedinečné, pretože v nich sú namiesto predmetov alebo tvorov slová. Správny výber tetovania citátu je veľmi dôležitý, ak ho získavate pre inšpiráciu. Pokiaľ ide o výber citátu alebo príslovia pre vaše tetovanie, musíte zo všetkých svojich obľúbených citátov vybrať ten najlepší. Vyberte si ten, ktorý pre vás znamená najviac, a niečo, čo vás bude inšpirovať každý deň, keď sa na to pozriete ráno.

Na telo si môžete vždy dať vytetovať viac než jedno citát. Ale ak si tetujete prvýkrát, musíte si vybrať niečo, čím ste si istí a čo neskôr nebudete ľutovať. Nehovoriac o tom, odstránenie tetovania nie je jednoduchá úloha a vyžaduje si veľa peňazí.

Ľudia si často nechávajú tetovať citáty, aby si spomenuli na niekoho, koho stratili alebo aby inšpirovali svet, pretože by to mohlo pomôcť aj im. Niektoré citácie tetovania pozostávajú iba z jedného slova. Toto slovo môže byť tajným kódom medzi vami a vašim priateľom alebo poslednými slovami niekoho, koho ste stratili. Niektoré tetovania obsahujú rôzne prvky, ktoré ich robia príťažlivejšími, ako sú kvety, motýle alebo akýkoľvek iný predmet.

Mnoho celebrít nosí citáty z citátov, ktoré sú tak inšpiratívne. Katy Perry má napríklad citát vytetovaný v sanskrte; okrem toho majú Hillary Duff, Megan Fox, Rihanna a mnoho ďalších fantastické tetovanie s citátmi, ktoré ich a ich fanúšikov inšpiruje. Ak máte na mysli citát z citátu, je to perfektné. Možno vám nižšie uvedené nápady na tetovanie citátov pomôžu pri umiestnení a úprave tetovania citátov.

Ideálne umiestnenie pre cenové ponuky tetovanie

Citované tetovanie neobsahuje žiadne konkrétne umiestnenie, pretože si ho môžete dať vytetovať kdekoľvek na tele. Výber správneho miesta pre tetovanie citátu závisí od veľkosti a štýlu citátu. Ak sa chystáte na malý citát, môžete si ho nechať vytetovať na zápästí, členku a krku alebo dokonca za ucho. Ak si vyberiete dlhé frázy alebo veľké písmo, ideálnym miestom na to bude hrudník, stehno alebo ruka. Krk a predlaktie sú jedným z najobľúbenejších miest na citovanie tetovania.

Ľudia, ktorí sa pustia do tetovania s citátom s jedným slovom, si ho dajú vytetovať na brucho alebo ruku tučným písmom. Ak na pamiatku niekoho dostanete tetovanie citátu, najlepšie miesto na to bude na vašej hrudi. Symbolizuje to, ako veľa pre vás táto osoba znamená a že bude vždy vo vašom srdci.

Bez ohľadu na to, kde si necháte tetovanie citátu naparovať, bude to vyzerať krásne a inšpiratívne ako vždy. Ak chcete, aby bolo vaše tetovanie citátov viditeľné, dajte si ho niekde na ruku, predlaktie alebo krk. Keď si vyberiete cenovú ponuku na svoje tetovanie, s výberom miesta pre neho už nebude problém. Takže čítajte ďalej a nechajte sa inšpirovať niektorým z najlepších citátov na tetovanie na internete.

Druhy citátov tetovania

Nižšie sú uvedené niektoré z hlavných typov citácií citátov. Tieto typy vám poskytnú predstavu o tom, ako môžete predviesť svoje tetovanie citátov a aký typ cenového návrhu získať.

  • Odvážny citát tetovanie
  • Jedným slovom citát tetovanie
  • Tetovanie s kvetinovými citátmi
  • Citovať Tattoo s inými prvkami
  • Akvarel citát tetovanie
  • Náboženské citáty
  • Tetovanie citátu písma Creative Script

Citát tetovanie

Citovať nápady na tetovanie

Tetovanie s pozitívnymi vibráciami

Tetovanie s pozitívnymi vibráciami

Ľudia často radi používajú tetovanie, ktoré vydáva pozitívnu atmosféru, pretože chcú šíriť pozitivitu voči ľuďom okolo seba a zostať vždy pozitívni. Toto tetovanie môže zahŕňať akékoľvek z vašich obľúbených citátov, ktoré hovoria o pozitivite, alebo si jednoducho môžete nechať vytetovať na telo „Positive Vibes Only“, ak chcete ísť na niečo jednoduchšie. Toto tetovanie sa zvyčajne skladá z čierneho atramentu a objavuje sa na chrbte, hrudníku a predlaktí.

Tetovanie v tvare srdca

Tetovanie v tvare srdca

Ak chcete zobraziť svoje tetovanie citátov jedinečne, mali by ste siahnuť po tomto tetovaní citátu v tvare srdca. Toto tetovanie pozostáva z citátu napísaného spolu s tvarom srdca čiernym atramentom. Ak nejde o citát, môžete si vybrať rôzne slová, ktoré doplnia vaše srdce, napríklad nádej, rodinu, priateľov alebo meno osoby. Toto tetovanie je pre vás tou správnou voľbou, ak chcete vyskúšať niečo fantastické a bude najlepšie vyzerať na chrbte alebo na hrudi.

Tetovanie s citátom z kvetov

Tetovanie s citátom z kvetov

Toto tetovanie s kvetinovým citátom je jedným z najkreatívnejších tetovaní, s ktorými sa stretnete, a vďaka nemu bude vaše citačné tetovanie pôsobiť oveľa reprezentatívnejšie. Toto tetovanie obsahuje čierny napustený kvet so stonkou, ale citát sa nachádza na mieste stonky v kurzívnom štýle písania. Môžete si vybrať akýkoľvek malý citát alebo formuláciu pre stonku, napríklad môžete ísť na citát „život je krátky.“ Tetovanie vám pripomína, aký krátky je náš život rovnako ako kvetina. Chvíľu kvitne a potom odumrie. Najlepšie miesto pre toto tetovanie bude na ruke alebo v blízkosti kľúčnej kosti.

Náboženský citát

Náboženský citát

Ak si chcete na svojom tele nechať vytetovať niečo náboženské, môžete ísť na toto tetovanie s náboženskými citátmi. Toto tetovanie môže zahŕňať akýkoľvek verš z tvojej svätej knihy; napríklad si môžete vybrať ľubovoľný verš z Biblie a nechať si ho potrhať v pôvodnom jazyku, ktorým je hebrejčina. Vyberte si verš, ktorý vám pomôže prejsť životom a bude predstavovať vaše náboženstvo.

Toto tetovanie obsahuje verš z Jánovej knihy napísaný atramentovým písmom. Toto tetovanie má veľmi autentický a historický nádych. Toto tetovanie vám pripomína vašu vieru a tiež inšpiruje ostatných, aby sa priblížili k Bohu. Ideálne miesto pre toto tetovanie by bolo na hrudi alebo ruke.

Viacjazyčné citáty o tetovaní

Pre niektorých ľudí je to dizajn atraktívnejší, ako hovorí citát. Ak ste jedným z týchto ľudí, mali by ste ísť na toto viacjazyčné tetovanie. Toto tetovanie obsahuje citát napísaný v rôznych jazykoch, ako je francúzština, španielčina, sanskrt alebo arabčina. Tieto štýly písania sú jedinečné a robia tetovanie citátov prominentným.

Môžete si dať vytetovať čokoľvek v ktoromkoľvek z týchto jazykov alebo známe príslovie z ktoréhokoľvek z týchto jazykov. Väčšina týchto tetovaní obsahuje čierny atrament. Na dotyk môžete pridať niekoľko prvkov, ako sú kvety, vtáky alebo motýle. Toto tetovanie si môžete kolísať na ramene alebo na zápästí.

Milovník hudby Citát tetovanie

Citát z hudby tetovanie

Môžete tiež získať tetovanie citátu, ktoré má niečo spoločné s hudbou. Hudba je pre mnohých ľudí terapiou; inšpiruje a pomáha ľuďom prekonať náročné situácie. Ak máte pocit, že vám hudba pomohla v testovacích časoch, alebo ak je hudba vašou vášňou, mali by ste sa pustiť do tetovania tohto milovníka hudby..

Môžete zahrnúť akékoľvek výroky súvisiace s hudbou s niektorými čiernymi atramentovými notami potrhanými blízko citátu. Toto tetovanie vzdáva hold všetkým ľuďom, ktorí vyrábajú hudbu rôznych žánrov, a pomáha ľuďom pochopiť, ako hudba môže zmeniť vašu náladu. Tento druh tetovania si môžete dať tučným čiernym atramentom na hruď alebo ruku.

Texty piesní Citácia tetovania

texty tetovaniaacccc

Ak sa vás text piesne dotkne zakaždým, keď ho počujete, môžete vyskúšať tetovanie s týmto textom piesne. Existuje mnoho piesní, ktoré majú hlboké texty, s ktorými sa mnohí ľudia môžu stretnúť a cítiť sa inšpirovaní. Toto tetovanie obsahuje čierny atramentový text piesne Rity Ory v kreatívnom štýle písania. Nezáleží na tom, či sú texty dlhé; môžete si celý odsek vytetovať na chrbát alebo blízko kľúčnej kosti. Nezabudnite si vybrať texty, ktoré pre vás niečo znamenajú. Môžete tiež vzdať hold umelcovi, ktorého hudba vás inšpirovala tým, že si vytetujete text ich piesne.

Tetovanie s vlastným motivovaním

Motivačný citát Tetovanie

Môžete sa inšpirovať a motivovať tým, že si dáte vytetovať toto citát z vlastnej motivácie. Toto tetovanie obsahuje známy motivačný citát alebo príslovie, ktoré ti pomôže uvedomiť si svoju spôsobilosť. Pomôže ti to, aby si sa nikdy nestal obeťou komplexu menejcennosti. Toto tetovanie sa zvyčajne zobrazuje čiernym atramentom. Môžete si vybrať ľubovoľný štýl písania, ktorý chcete, ale pre motivačné citáty je najlepšie použiť kreatívny štýl.

Nechajte si toto tetovanie napaľovať na miesto viditeľné pre vás a ostatných, aby ste mohli inšpirovať ostatných. Každé ráno sa budete pozerať na svoje tetovanie a budete sa cítiť motivovaní a pozitívni. Buďte preto pripravení zostať pozitívni a motivovaní prostredníctvom umenia.

Rodinné citáty

Rodinné citáty

Aby ste ukázali svojej rodine lásku a uznanie, môžete si nechať urobiť toto jedinečné tetovanie s rodinnou ponukou. Toto tetovanie obsahuje láskyplný citát týkajúci sa rodiny alebo niekoho konkrétneho vo vašej rodine. Toto tetovanie obsahuje čierny atrament a je zvyčajne vytetované hrubým písmom. Toto tetovanie ukazuje lásku, ktorú máte k svojej rodine a ako sú pre vás dôležití. Najlepším miestom na tetovanie by bolo tetovanie na hrudi alebo ruke. Hrudník je najlepšie miesto, pretože to symbolizuje, ako blízko vám je rodina.

Akvarel citát tetovanie

Akvarel citát tetovanie

Ak chcete farebný a vzrušujúci citát, mali by ste skúsiť toto tetovanie s akvarelovými citátmi. Toto tetovanie obsahuje váš obľúbený citát napustený tučným čiernym atramentom s rôznymi akvarelami striekanými na cenovú ponuku aj na pozadí. Akvarely pomôžu citát vysunúť a zviditeľniť. Farby, ktoré sa zobrazujú, sú väčšinou oranžová, červená, ružová, modrá, zelená atď. Ideálnym miestom pre toto tetovanie by bola vaša ruka alebo rameno..

Časté otázky

Koľko bude stáť moje citačné tetovanie?

Náklady závisia od rôznych faktorov, ako je veľkosť, umiestnenie a tetovací salón, ktoré ste si vybrali na tetovanie. Ak sa chystáte na tetovanie s malým citátom alebo tetovanie s jedným slovom, bude vás to stáť okolo 50-100 dolárov. Stredne veľké tetovanie vás bude stáť 100-450 dolárov a veľké cenové tetovanie bude stáť od 500 do 4 000 dolárov. Niektoré tetovacie salóny sú drahé ako ostatné, najmä tie s vyškolenými tatérmi. Niektoré salóny účtujú hodinové poplatky.

citáty z tetovania

Záver

Teraz môžete na svojom tele dosiahnuť jedno z najlepších citátov, ktoré sú nielen inšpiratívne, ale aj kreatívne a jedinečné. Citáty z tetovania vo vás zanechajú svieži a štýlový vzhľad. Sú jedným z najvýznamnejších tetovaní, s akými sa kedy stretnete. Ak teda chcete niečo zmysluplné a exotické, nenechajte si ujsť tetovanie citátu!

About the author