95 Atraktívna žiara v tme (UV INK) Nápady na tetovanie na ozdobu vášho tela

Ako sa tetovací priemysel neustále vyvíja, rôzni umelci v priebehu rokov prijali a začlenili nápady. Tieto nápady sa neobmedzujú iba na techniky, ale umelci využili výhody nových technológií a pomohli tak tetovaniu dostať na úplne novú úroveň. Jednou z najvýznamnejších inovácií je UV atrament, nový typ atramentu, ktorý žiari pod ultrafialovým svetlom.

Pomocou tohto atramentu tetovači vytvárajú rôzne jedinečné a farebné vzory. Spájajú nové a staré techniky a technológie a vytvárajú umelecké dielo príťažlivé pre oči. Akonáhle uvidíte toto žiarivé tetovanie, pravdepodobne nebudete váhať a zaobstarať si ho sami.

Význam tetovania

Tetovanie má veľa významov; tento je však viac technikou ako dizajnom. Aj keď nemá žiadny konkrétny význam, môže sprostredkovať rôzne nápady a správy.

Môžete to viac -menej interpretovať tak, aby to malo konkrétny význam sami. Od UV svetlo v tme svieti alebo pri určitom osvetlení to znamená, že UV tetovanie môže byť lúčom nádeje v zúfalstve. Pre niektorých to môže predstavovať akési tajomstvo, ktoré pozná obmedzený počet ľudí. Mnohí to zároveň považujú za hrniec jedinečného a ceneného šperku, ktorý žiari v tme.

Opäť platí, že keďže ide skôr o technológiu než o inú triedu tetovania, ľudia nemajú tendenciu mať akékoľvek predstavy o ich význame. Preto to môžete nechať na ich vlastných interpretáciách. Vaše tetovanie samozrejme nemusí mať žiadny význam.UV tetovanie

Kam umiestniť UV tetovanie

Tu je umiestnenie dôležité. Ak si necháte urobiť UV tetovanie s drzým významom alebo to predstavuje silný názor, bolo by lepšie ho dostať pod ruku. Ak vám rastú vlasy, krk by bol tiež dobrou voľbou. Obraz, napríklad sokola alebo osoby, je ideálny pre vašu ruku alebo hruď.

Vaša noha alebo chrbát by to neurobili, pretože na rozdiel od urážlivého tetovania sa tým chcete pochváliť svojim priateľom a ľuďom vo svojom okolí.

Položením na nohu alebo chrbát by došlo k zatemneniu. Tetovanie vyrobené pre konkrétnu časť tela nemôžete umiestniť inam. Nemôžete si napríklad dať vytetovať tvár na ruku alebo ruku, pretože je špeciálne navrhnutá pre tvár.

Glow in the Dark Tattoo Ideas

Ultrafialové kvety

Kvetinové vzory sú rýchlym a efektívnym spôsobom, ako sa vyjadriť. Aj keď tieto tetovania môže nosiť ktokoľvek, kvety sú zvyčajne pripisované ženám a priťahujú ich viac než mužov. Dôvodom je, že ľudia ich vnímajú ako stelesnenie ženských vlastností, ako je krása, elegancia a nádhera. Na to, aby ste si ako tetovanie nechali kvetinu, však nemusíte byť ženou.

Ultrafialovým atramentom môžete nechať farby tetovania žiariť pod UV. Buď si môžete nechať tetovať celé v UV atramente alebo len v kvete, takže žiari iba vtedy, keď je vystavený UV žiareniu.

UV tetovanie vám umožní získať ho, aj keď to vaša rodina, spoločnosť alebo pracovisko nesúhlasí, pretože tetovanie je viditeľné iba pri určitom osvetlení. Môžete sa dať tetovať bez toho, aby ste ostatných obťažovali alebo neradili.

UV výšivka

Mnohým ľuďom sa nepáči možnosť vytetovať si obrázky na telo. Môžete byť jedným z nich. Vynikajúcou náhradou za vás sú tetovacie výšivky. Ultrafialový atrament navyše skvele funguje s výšivkami a dodáva mu mystický až magický nádych.

Ak chcete, môžete dokonca kombinovať kvetinové vzory s výšivkami a vytvoriť tak dokonalú kombináciu. Tieto dva koncepty sa navzájom dopĺňajú, pretože káva by bola koláčom. Tiež nemusíte kresliť vzor sami. Môžete požiadať priateľa alebo člena rodiny, ktorí sú dobrí v navrhovaní, aby vám ho nakreslili. Alebo môžete jednoducho prenechať úlohu profesionálovi, t.j. svojmu tetovaciemu umelcovi. Ak chcete svojmu tetovaniu dodať osobný nádych, určite sa podeľte o svoje nápady.

X-Ray lúče v tme

Tento koncept je správnou voľbou pre ľudí, ktorí nemajú radi tetovanie jednoduchými výšivkami alebo kvetinovými vzormi. Tento „štýl röntgenového žiarenia“ využíva úplné výhody UV atramentu. Najprv umelec nakreslí kostrový vzor pozostávajúci z kostí a kĺbov. Môžete ich tiež požiadať, aby pridali aj niektoré svalové útvary. Tetovač ich potom usporiada priamo nad miesto, kde by mohli byť skutočné kosti a kĺby.

Pri ultrafialovom svetle by to skutočne vyzeralo, že vaše telo snímajú röntgenové lúče. Ľudia majú tiež tendenciu modifikovať tento koncept tým, že nahradia kĺby kostí elektrickými obvodmi a tvarmi obvodových dosiek, aby vyžarovali pocit kyberpunku. Môžete tiež ísť do toho, ak máte radi takéto veci.

Striedavé správy

Možno sa vám ani nebude chcieť dať si tetovať UV. Mnoho ľudí neuznáva príťažlivosť tetovania UV a je spokojných s bežným tetovaním. Akonáhle však vstúpite do sveta UV tetovania, tetovanie normálnym atramentom sa stane nudným a vzrušujúcim. Pochopíš, keď to pochopíš striedavé UV tetovanie ktoré pod čiernym svetlom menia ich dizajn a význam.

Pod čiernym svetlom môžete napríklad zmeniť správu ako „Všetko je v poriadku a všetko je v blaženosti“ na hodnotu „Nič nie je v poriadku a všetko je v zúfalstve“. Veta sa tak bude líšiť v závislosti od toho, či stojíte v tme alebo svetle.

Nápisy

Na to, aby ste odhalili krásu UV tetovania, nemusíte nutne mať komplexný dizajn =. Buďte kreatívni a získajte úžasné „písmenkové“ tetovanie z UV atramentu.

Na ruku si môžete nechať vždy vytetovať jednoduchý citát. Namiesto citátu by ste mohli mať na prstoch napísaných aj niekoľko motivačných slov UV atramentom. Môžete tiež začleniť koncept „striedajúcich sa správ“ a zmeniť tak citát alebo frázu pod UV svetlom.

Rozžiarte svoju tvár

Aj keď vyššie uvedené nápady nie sú o nič menej vzrušujúce, môžu byť stále príliš nudné, ak sa chcete len vyjadriť. Pretože je vaša tvár najvýraznejšou časťou tela, dáva zmysel, aby ste si tam dali urobiť výrazné tetovanie. Jednoduchý obrázok to však nezvládne a musíte použiť svoju kreativitu.

UV orol môže vyzerať vynikajúco, ale potom by to urobili na akejkoľvek časti vášho tela. Ak hľadáte jednoduchý obrázok, nemusíte používať svoju tvár. To, čo na tvári vyzerá najlepšie, sú vzory a vzory. Tie môžu byť v závislosti od svojej konštrukcie veľmi výrazné. Vzor s ostrými hranami a tmavými farbami môže znamenať neoblomný a násilný charakter. Hladké krivky a svetlejšie farby naopak vykresľujú jemnosť.

A nakoniec, akonáhle zapnete to UV svetlo, celé tetovanie ožije. Naozaj nemôžete byť výraznejší ako toto.

UV spínače

Toto tetovanie je o dodaní dodatočného vzplanutia už tak úžasnému tetovaniu. Niektorí ľudia to jednoducho radi zjednodušujú. Stačí im jednoduché tlačidlo napájania na krku alebo ruke. Iní idú úplne von, napríklad obrovská kobra s očami naplnenými červeným UV atramentom alebo Fénix, ktorého krídla pod čiernym svetlom vyžarujú žltú farbu..

Vaše tetovanie môže byť auto, ktoré zapne indikátory a svetlomety alebo mačka, ktorej oči sa zdajú byť reflexné, ako to robí skutočná mačka. Akonáhle budete s UV atramentom trochu kreatívni, môžete pod čiernym svetlom dosiahnuť mnoho rôznych efektov. Tieto efekty pomôžu sprostredkovať nejaký hlbší význam.

UV divočina

Tento typ tetovania dáva príležitosť experimentovať s celým radom možností. Môžete si dať tetovať rôzne zvieratá. Nemusí to byť ani jedno zviera. Mýtické bytosti sú tiež dobrou voľbou. Draci a fénixi a niektorí kentauri v spojení s UV efektom pomôžu urobiť tetovanie ešte úchvatnejším. Bežnými tvormi, ktoré si ľudia nechávajú urobiť ako tetovanie, sú lev, koza a orol. Dobrým kandidátom sú aj dinosaury. V skutočnosti si môžete len tetovať prehistorickú scénu s dinosaurami v UV atramente.

Kozmické UV tetovanie

Ak ste videli fotografie vesmíru, budete vedieť, že farby na týchto obrázkoch a farby UV majú veľa spoločného. Oba sú jasné a vyžarujú slabú žiaru. Bežné sú aj odtiene ako modrá, fialová a ružová. UV tetovanie vesmíru vyzerá perfektne, ak je tetované opatrne.

UV farby dokonale zvýrazňujú majestátnu auru vesmíru. Takéto tetovanie by najlepšie vyzeralo na chrbte alebo na bruchu. Scéna z vesmíru robí vyžadujú značnú plochu, takže umelec dostane páky a precízne nakreslí každý detail.

Klaunské UV tetovanie

Zatiaľ čo mnoho ľudí môže považovať klauna za súčasť hororového žánru, klaunské tetovanie je rozhodne vo vlastnej lige. V dnešnej dobe už klauni nemajú povesť šťastia a radosti, akú kedysi mali.

Napriek zmene estetiky si klauni stále zachovávajú svoju popularitu. Tetovanie hrozivých klaunov zaznamenalo nárast popularity. Ľudia využívali ultrafialové žiarenie, aby mali títo klauni ešte šialenejší pocit. Ak chcete vystrašiť ostatných svojou telovou známkou, tieto klaunské tetovania sú pre vás to pravé.

Snehová vločka UV tetovanie

Snehové vločky sú známe svojimi krásnymi, jedinečnými a geometricky presnými konštrukciami. Jednoduché tetovanie snehovej vločky by však vyzeralo celkom nudne, ak sa nad tým zamyslíte. Preto nadšenci spojili dizajn s UV a získali tak oveľa reprezentatívnejší vzhľad. Ak vám to jediná snehová vločka nerozsekne, môžete získať oveľa viac. Nezabúdajte však, že vytvorenie tak komplexného dizajnu si vyžaduje schopnosti skúseného a šikovného tetovača.

Dark_Tattoos

Časté otázky

Môžem si dať tetovanie UV, ak som čierny??

Neexistuje žiadny dôvod, prečo by ste si nemali dať tetovanie UV, ak ste farebná osoba. Na lepšiu viditeľnosť možno budete musieť použiť svetlejší UV atrament. To znamená, že si môžete dať tetovať UV žiarenie bez ohľadu na farbu a tón pleti.

Sú UV tetovania bezpečné?

Áno, UV tetovanie je bezpečné. Jedná sa o atramenty bez obsahu fosforu a neobsahujú karcinogénne látky, ktoré spôsobujú rakovinu. Uistite sa preto, že ste s tetovačom potvrdili, ktorý atrament používajú.

Sú UV tetovania drahé?

UV tetovanie je nová technológia a stojí prirodzene viac ako bežné tetovanie bez UV žiarenia. Je to však skvelá hodnota za peniaze, pretože môžete získať veľmi inovatívne a vzrušujúce tetovania, ktoré žiaria, a to tak, že miniete len pár dolárov navyše.

Záverečné myšlienky

Tetovanie ultrafialovým žiarením alebo žiarou v tme je poslednou módou tohto roku. Mnohí ich nútia zapôsobiť na svojich priateľov a určite vyzerajú jedinečne. Pri získavaní jedného by ste však mali mať na pamäti niekoľko faktorov, ako je dizajn, umiestnenie a štýl, aby sa zvýraznili jeho efekty..

Kým je tetovanie UV žiarením a oddávanie sa tomuto novému trendu vzrušujúce, musíte mať na pamäti svoj účel, aby ste si toto tetovanie urobili. Pred, počas a po procese tetovania nikdy nesmiete stratiť zo zreteľa svoj cieľ, aby ste nedostali niečo, čo môžete neskôr ľutovať. Vždy si buďte istí tým, čo si vyberiete.

About the author