95 myšlienok tetovania Pokémon na vzdanie pocty šou

Rozmýšľate nad ďalším tetovaním a neviete, aký dizajn si vybrať? Ak je to tak, ste na správnom mieste. Zvlášť, ak hľadáte jedinečné, ale roztomilé tetovanie, zvážte získanie značky Pokémon. Vytvoril v roku 1997 Satoshi Tajiri, Pokémon (alias vreckové príšery) si získal srdcia miliónov ľudí na celom svete.

Budete prekvapení, že existuje viac ako 700 pokémonov a každý má iné vlastnosti a vlastnosti. S nástupom aplikácie Pokémon AR sa tieto vreckové príšery stali neuveriteľne populárnymi po celom svete.

Neuveriteľné nápady pre tetovanie pokémonov

Aj keď existuje široká škála tetovaní, tagy Pokemon nie sú také bežné. Ak ste však veľkým fanúšikom série a stále premýšľate, či je vhodné ich nosiť, je to skvelý nápad!

Je to pravdepodobne preto, že Pokémon má jedinečnú zbierku vreckových príšer, z ktorých každá zobrazuje úžasné významy. Ak ste sa však rozhodli získať Pokémona ako ďalšie tetovanie, premýšľali by ste, ktorý z nich si vyberiete.

Samozrejme, existujú stovky postáv a pravdepodobne bude pre vás ťažké vybrať si tú správnu. V snahe pomôcť vám v tomto ohľade sme prišli s 10+ nápadmi na tetovanie Pokémon.

Predtým, ako sa ponoríte do konkrétnych podrobností, však musíte vedieť určité veci. Väčšina značiek Pokémon symbolizuje spriaznenosť s konkrétnym vreckovým monštrom. Preto si vyberte ten, ktorý sa perfektne hodí k vašej osobnosti.

Získajte všetky časy slávne tetovanie Pikachu

Kto by nemiloval Pikachu? Najmä pokiaľ ide o tetovanie, Pikachu je jedným z najobľúbenejších návrhov medzi fanúšikmi tetovania. Vďaka svojmu rozkošnému vzhľadu a roztomilému hlasu mnoho nadšencov tetovania túto postavu miluje. Ak vás zaujíma, čo znamená Pikachu vo svete tetovania, symbolizuje to neochvejnú vernosť a nekonečnú silu..

Či už ho nosíte tak, ako je, alebo ho kombinujete s Ash Ketchum, uistite sa, že je to načrtnuté výrazným čiernym atramentom, aby bol výraznejší. Navyše si zvoľte správne miesto na koži, aby ste si zahrali toto najroztomilejšie tetovanie.

Atramentové úžasné tetovanie Charizard Pokémon

Nehovoriac o tom, Charizard Pokémon je jedným z najhypeálnejších pokémonov v sérii. Vďaka svojej neuveriteľnej schopnosti dýchať oheň sa stal najsilnejším symbolom odhodlania. Jeho obrovské krídla navyše naznačujú jeho nekonečnú odvahu a schopnosť bojovať proti nepriateľom. Podobne ako ohnivý drak môže vylepšiť váš vzhľad a dodať vášmu štýlu ohromujúci nádych.

Pokiaľ ide o umiestnenie, môžete ho ozdobiť na ramene alebo na hrudi. Navyše ho môžete nosiť na ruke v siluetovom štýle. Bez ohľadu na to, aký štýl si vyberiete, oslovte pre toto tetovanie najlepšieho tatéra vo svojom meste.

Ozdobte svoju pleť pomocou Cubone Tattoo

Pokemon_Tattoos

Cubone je roztomilý, malý pokémon, ktorý má zlatohnedú kožu. Cubone je jedným z najkontroverznejších pokémonov vo franšíze. Tento konkrétny pokémon prišiel o matku vo veľmi mladom veku. Z tohto dôvodu nosí Cubone na pamiatku lebku svojej matky.

Pokiaľ ide o symboliku, Cubone zobrazuje temnú realitu v sérii Pokemon, ktorá predstavuje, že nie všetko v živote môže byť rozprávka a musíte s realitou žiť. Ak máte rovnakú vieru, dajte si hneď urobiť toto tetovanie.

Môžete ho atramentovať samostatne alebo ho kombinovať s jeho roztomilou bábikou, existuje toľko nápadov, ktoré môžete začleniť do tohto tetovania. Je to skutočne úžasné.

Dajte si zahmliť tetovanie

Ak ste už videli dostatok kvetinových vzorov a iné dievčenské ilustrácie, noste si ako ďalšie tetovanie visačku Misty. Po boku Ash Ketchum je Misty jednou z hlavných postáv série. Má trochu trpezlivosti a tvrdohlavú povahu; ona však časom začne byť rozumnejšia.

Ako Ashovu partnerku na cestách ju vždy uvidíte okrem Ash. Špecializujúca sa na Pokémony vodného typu nesie Staryu ako jeho Pokémona. Mistyinu ilustráciu môžete skombinovať s Ash alebo s jej Pokémonom Staryu.

Okrem toho, ak sa vám nepáči pridávanie farieb do značky, môžete vytvoriť siluetovú verziu hry Misty. Uistite sa však, že načrtnete takéto tetovanie ostrým čiernym atramentom.

Napaľte sa tetovaním Eevee

Ak ste srdcovým fanúšikom Pokémonov, pravdepodobne budete vedieť, že Eevee Pokémon je známy svojim viacnásobným vývojom a prenosom do iných Pokémonov. Eevee Pokémon má roztomilý chlpatý vzhľad a symbolizuje všestrannosť a nevinnosť.

Či už si svoje tetovanie Eevee namaľujete akvarelovými odtieňmi alebo odvážnym čiernym obrysom, táto super rozkošná visačka vás vynikne. Pokiaľ ide o umiestnenie, noste také krásne tetovanie na predlaktí alebo na hrudi. Navyše môžete kombinovať tetovanie Eevee s farebnými kvetinovými ozdobami.

Noste neuveriteľné tetovacie umenie Latios & Latias Pokémon

Obvykle je považovaný za legendárneho Pokémona v sérii, Latios & Latias majú úžasnú kvalitu toho, že sa menia na ľudí a rozumejú ich jazyku. Väčšina ľudí si myslí Latios & Latias sú pár; budete však prekvapení, keď zistíte, že sú súrodenci.

Nosím neuveriteľné tetovanie Latiosa & Latias bude symbolizovať vašu obetavú povahu a večnú lojalitu. Napustené kmeňovou tematikou, tetovanie Latiosa & Latias vyzerá úžasne. Preto, ak ste sa rozhodli natrieť svoju pokožku touto visačkou, uistite sa, že ju prijmete v kmeňovom štýle.

Ozdobte tetovanie Brock Pokémon a ukážte svoje vodcovské vlastnosti

Nehovoriac o tom, Brock je jednou z najzrelších postáv v skupinách hlavných postáv pokémona. Navyše je zbehlý a taktizuje v každej bitke o Pokémona. Dôvodom je, že Brock bol kedysi vedúcim telocvične.

Ak hovoríte o sérii, vždy ho vidia knihy a mapy, čo vedie k ďalším kamarátom. Ak sa môžete spojiť s Brockovou inteligenciou a zmyslom pre vedenie, ozdobiť Brocka ako ďalšie tetovanie bude skvelou voľbou..

Nezabudnite však do svojho tetovania pridať žiarivé farebné tieňovanie, ktoré mu dodá lepší vzhľad.

Atramentové krásne tetovanie pokémonov Arcanine

Prezentovaný ako pseudo-legendárny v sérii, Arcanine je veľký a objemný psí pokémon. Nesie v sebe znaky levov a tigrov, vďaka čomu je jedným z najpozoruhodnejších pokémonov. Ak chcete nosiť tetovanie, ktoré zobrazuje vašu statočnosť a nekonečnú odvahu, nakreslite krásne tetovanie Arcanine Pokémon.

Či už ho nakreslíte akvarelovým štýlom alebo ho vykreslíte v kmeňovom prevedení, Arcanine Pokémon bude v každom štýle vyzerať úchvatne. K svojmu tetovaniu však môžete pridať zložité detaily pridaním ďalšieho pokémona do svojho tetovania.

Objavte jedinečné jedinečné tetovanie

Známy je tenký a plochý pokémon v tvare oka s prílohami, ktorý pripomína interpunkčné znamienko. Zvláštna, ale jedinečná ilustrácia Unown Pokémon trochu zobrazuje staroveké hieroglyfy. Prvýkrát bol predstavený v 2. generácii franšízy.

Okrem toho má 26 foriem, z ktorých každá napodobňuje abecedu alebo interpunkčné znamienko. Na rozdiel od iných tetovaní pokémonov, tento konkrétny pokémon nemá žiadny konkrétny význam. Môžete ho však skombinovať s akýmkoľvek textom, napríklad s citátom alebo so slovami. Môžete tiež zahrnúť interpunkčné znamienko, ktoré vo svete tetovania znamená „nikdy sa nevzdávaj“.

Noste tetovanie Ash Ketchum

Ak poznáte televízny program týchto známych vreckových príšer, poznali by ste Ash Ketchum- hlavného hrdinu Pokémona. Ash ako odvážna, ale tvrdohlavá postava zobrazuje nekonečnú vášeň pre dosiahnutie životných cieľov, bez ohľadu na to, aká je cesta náročná..

Ak teda máte rovnaké vlastnosti a chcete ich predviesť svojim tetovaním, pravdepodobne budete chcieť neuveriteľnú značku Ash Ketchum. Okrem toho nezabudnite spojiť toto umelecké dielo s roztomilou ilustráciou Pikachu.

Získajte super roztomilé tetovanie veveričky

Ak hľadáte trochu rozkošný dizajn tetovania, táto roztomilá veverička sa môže najlepšie hodiť. Značka Squirtle, zobrazujúca veselú a veselú povahu, predstavuje úžasne atraktívnu estetiku. Bez ohľadu na to, či ho namaľujete farebnými odtieňmi, alebo necháte priestor na ilustráciu prázdny, tetovanie Squirtle bude vyzerať super roztomilé.

Pokiaľ ide o umiestnenie, noste svoje tetovanie Squirtle na mieste, kde ho môžete ľahko vidieť. Nehovoriac o tom, že takéto príťažlivé umelecké dielo vám pomôže zachovať pokoj tým, že vám pripomenie jeho nádhernú povahu.

Spodný riadok

Ak chcete ako ďalšie tetovanie jedinečnú a rozkošnú visačku, nemôže byť nič lepšie, ako si potrieť pokožku tetovaním Pokémon. Verte či neverte, spomínané nápady na tetovanie budú nielenže pôsobiť úchvatne, ale taktiež vás nechajú vyniknúť. V neposlednom rade, bez ohľadu na to, pre ktorý dizajn sa rozhodnete, sa obráťte na skúseného a skúseného tatéra vo svojom meste, ktorý vám poskytne dokonalé tetovanie..

About the author