95 nápadov na kreatívne trojuholníkové tetovanie, ako sa vyjadriť

Trojuholníkové tetovanie je veľmi neobmedzené a nemôžete zaň zovšeobecňovať význam. Na vrchole základného trojuholníka musíte urobiť svoje vlastné osobné doplnky, aby ste mohli ľahko vyjadriť význam svojho tetovania. Trojuholníkové tetovanie môže mať veľa rôznych významov. Kríž v strede trojuholníka by znamenal živú reprezentáciu trojice – dobrá voľba, ak sa cítite spojení s kresťanskou vierou.

Význam trojuholníkového tetovania

Ozdobiť trojuholník severskými obrázkami a zmeniť ho na prepojený trojuholník by to zvládlo rozpoznateľný ako Valknut. Vikingovia verili, že tento symbol pomohol padlým v bitke na ich ceste do Valhally. Tento dizajn bude pre vás veľmi presvedčivý, ak ste nadšencom Vikingov, a to ako svojim hlbokým významom, tak atraktívnym vzhľadom.

Ak chcete, môžete tiež využiť príležitosť vyskúšať a vyjadriť svoju mužskosť alebo ženskosť prostredníctvom tetovania. Ak by ste to urobili hrubým po okrajoch, pridaním dostatočného množstva tieňov a použitím tmavších odtieňov, splnilo by to účel pre jedno pohlavie, zatiaľ čo hladší dizajn a pestrejšie a veselšie odtiene by to urobili pre druhé..

Ani vaše tetovanie nemusí mať žiadny význam. Ak chcete mať na svojom tele niečo, čo vyzerá cool, je to skutočne na vás. Na takýto účel by najlepšie fungoval 3D dizajn alebo dizajn s vesmírnou tematikou.Trojuholníkové tetovanie

Kde získať trojuholníkové tetovanie

Na rozdiel od mnohých iných tetovaní, trojuholníkový dizajn zvyčajne nie je taký veľký, že by ako plátno vyžadovalo ruku alebo chrbát. Niekedy obsahujú taký nedostatok podrobností, že by sa ľahko zmestili na vašu dlaň, chrbát ruky alebo dokonca na palec.

To neznamená, že ich môžete získať iba ako miniatúry. Napríklad súvislý vzor malých trojuholníkov na chrbte, hrudníku, nohe alebo akejkoľvek veľkej časti tela bude mať za následok krásnu, zdanlivo nikdy nekončiacu geometrickú mozaiku.

Ďalší spôsob, ako môžete zobraziť trojuholníkové tetovanie na veľkej časti tela, je jednoducho veľkosť miniatúrneho trojuholníka. Tento dizajn je vhodnejší pre ľudí, ktorí sa viac prikláňajú k expresívnej stránke, než len chcú mať skvelé tetovanie, ktoré vyzerá dobre..

Návrhy na trojuholníkové tetovanie

Dizajn vesmírneho trojuholníka

Dizajn trojuholníka Space je detailný a farebný dizajn. Prirodzene, nadmerne sa používajú farby s priestorovou tematikou, ako je čierna, modrá, fialová a ružová. Ak však chcete, môžete získať menej detailný obrázok, ak napríklad máte málo peňazí. Niektorí ľudia tiež preferujú minimalistický dizajn. Ako súčasť trojuholníka môžete tiež požiadať iba o jednu hviezdu, galaxiu alebo slnečnú sústavu. Tak môžete stále vyjadrovať svoju lásku k priestoru.

Trojuholníkové tetovanie Eye of Providence

Jedná sa o mimoriadne obľúbený dizajn tetovania, ktorý je ľahko rozpoznateľný aj mimo kruhu nadšencov tetovania. Nie je to len skvelý dizajn, ktorý mnohých oslovuje, ale má za tým aj svoj náboženský význam. Zobrazuje Božie oko, ktoré bdie nad ľudstvom.

Mnohým ľuďom stačí obyčajný trojuholník s okom uprostred. Iní majú tendenciu ísť do extrémov, aby dosiahli požadovaný účinok. Môžete ísť na jednoduchý dizajn ako väčšina ľudí. V poriadku je aj zložitejší kus. Problém je v tom, že tieto podrobné návrhy nevyzerajú dobre u všetkých ľudí. Iba niektorí ľudia s určitými typmi postavy môžu vypadnúť zo vzhľadu.

Návrhy tetovania s geometrickým trojuholníkom

Geometrický dizajn pozostáva z lineárnych útvarov vo vnútri hlavného trojuholníka. To sa často môže kombinovať a vytvoriť tak niekoľko ďalších trojuholníkov alebo dokonca úplne odlišných tvarov. Štvorec a kruh vo vnútri hlavného trojuholníka by predstavovali presnú reprezentáciu symbolu kameňa mudrcov. Priaznivci série Harry Potter môžu tiež získať čiaru a kruh vo vnútri hlavného trojuholníka ako symbol relikvií smrti.

Väčšie vzory by vám umožnili pridať k tetovaniu ďalšie detaily. Krivky a dotyčnice okolo tetovania by mu poskytli geometrický dojem. V skutočnosti by to vyzeralo celkom dobre a bolo by to skvelým doplnkom vášho tela, najmä ak ste nadšenec matematiky.

Krajina a terénne tetovanie

Aj keď sa veľa tetovaní zameriava na určité vzory a vzory, tento typ tetovania nie. Zameriava sa na zobrazenie rôznych krajín a pripomína miniatúrne obrazy. Niektoré pozostávajú z hôr a kopcovitého terénu, zatiaľ čo iné sa zameriavajú na architektúru.

Niekedy trojuholník slúži ako rámček obklopujúci rôzne scény. Čiastočne pripomína okno a funguje aj ako jedno; okno, cez ktoré môžete ukradnúť pohľad do zakázaných pohľadov na iný svet.

Tieto tetovania však nie sú úplne bez symboliky. Často narazíte na osamelý strom alebo mesiac v strede poľa alebo na niečo podobné. Tieto tetovanie môžete použiť buď na zobrazenie veľmi dôležitého alebo drahého miesta, alebo jednoducho na vyjadrenie múdrych myšlienok pomocou umenia tetovania..

Nápady na tetovanie Penrose Triangle

Penroseov trojuholník, známy tiež ako „nemožný Tribar“, je trojrozmerná optická ilúzia, ktorá má trojuholník, ktorý zdanlivo nikdy nekončí. V posledných rokoch sa stala neoddeliteľnou súčasťou tetovacieho priemyslu a môžete na nej vidieť veľa ľudí. Toto tetovanie si môžete dať na zápästie alebo predlaktie. Je len na vás, aké podrobné to chcete mať. Niektorí ľudia budú viac než spokojní s jednoduchým Penroseovým trojuholníkom s minútovou ozdobou okolo okrajov. Iní môžu uprednostniť detailnejší dizajn s inými geometrickými vzormi v trojuholníku alebo okolo neho, aby ho zväčšili.

Samotný trojuholník je nemožným číslom. Na to, aby existoval, musíte porušiť určité pravidlá geometrie. Znamená to teda nemožnosť – zlomený Penroseov trojuholník potom môže symbolizovať porušenie nemožnosti. Niečo také bude pre vás perfektné, ak ste niekto, kto rád dosahuje nové výšky a prijíma v živote nové výzvy.

Vlny a oceán

„Vlnové trojuholníkové tetovanie“ nemá toľko variácií, ako by mohlo mať bežné trojuholníkové tetovanie. Obvykle pozostáva z jedného trojuholníka s jednou vlnou, ktorá sa mierne vylieva z jeho trojuholníkového rámca. Toto tetovanie, ako oko tetovania prozreteľnosti, je tiež veľmi bežné.

Ľudia s láskou k moru ho budú mať zvyčajne ozdobený na mieste, kde ostatní môžu vidieť ich vášeň a poznať ich záujmy. Niektorí si toto tetovanie samozrejme môžu dať len preto, že si myslia, že to vyzerá cool, a nie preto, že by v sebe prechovávali hlbokú vášeň k moru. Skutočnosť, že je toto tetovanie ľahko rozpoznateľné, by mohla byť prospešná aj pre vás, ak ste spoločenský človek, pretože vám môže pomôcť nadviazať konverzáciu.

3-D trojuholníkové tetovanie

3-D tetovanie nie je nový trend. Sú tu už nejaký čas. Umelci používajú tieňovanie a iné techniky, aby dali tetovaniu trojrozmerný efekt. 3-D trojuholníky sú neoddeliteľnou súčasťou optických klamov. Môžete požiadať tetovania, aby dal vášmu tetovaniu taký efekt. Tak budete mať na tele niečo úhľadne vyzerajúce a tiež niečo, čím oklamete a zapôsobíte na rodinu a priateľov.

Milovníci architektúry a geometrie môžu tiež využiť výhody trojrozmerného trojuholníkového tetovania a vytvoriť si vlastné návrhy. Môžu požiadať tatéra, aby mu zostrojil štruktúru na ruke, nohe, chrbte atď.

Kvetinové tetovanie

Triangle_Tattoos

Kvetinové tetovanie vôbec nezodpovedá popisu „jedinečné“. Nemá žiadne kreatívne prvky a pre mnoho ľudí môže pôsobiť nudne a vzrušujúco. Mnoho nadšencov má rád jedinečné návrhy, ktoré by nefungovali, pokiaľ by neboli vytvorené vo formáte tetovania.

Ak však nie ste tohto názoru, potom je toto tetovanie pre vás tou správnou voľbou. Nie je to také jedinečné, ako je to netradičné. Väčšina ľudí to vníma jednoducho ako obraz kvetov v trojuholníkovom ráme. Ak máte radi kvety, ale obvyklý spôsob je pre vás príliš nezaujímavý, môžete pridať svoje vlastné dotyky a dodať tak svojmu tetovaniu odvážnejší vzhľad. Mohli by ste napríklad nechať vytekať stonky kvetu z rámu. Alebo by ste mohli mať celé tetovanie v čiernej a šedej farbe, ak sa pokúšate svojim tetovaním sprostredkovať nejakú správu.

Viacnásobné tetovanie v trojuholníku

Toto tetovanie môžete použiť na sprostredkovanie mnohých významov. V závislosti od ich umiestnenia mohli vytvoriť rôzne vzory. Pretože je to celkom jednoduchý dizajn, môžete sa hrať s umiestnením, veľkosťou a počtom trojuholníkov na prenosnom počítači alebo počítači. Ak ste fanúšikom vzorov, potom môžete trojuholníky usporiadať tak, aby sa rohy navzájom dotýkali, aby tvorili jednotný vzor v celej oblasti tetovania. Tetovač vám upraví a aplikuje hotový výrobok.

Zvieracie trojuholníky

Milovníkom divej zveri príde tento nápad celkom príjemný. Zahŕňa obklopenie obrazu divokého zvieraťa v trojuholníkovom ráme. Väčšinou ide o leva alebo horskú kozu. Môžete si však zaobstarať akékoľvek zviera, ktoré sa vám páči. Obraz je zvyčajne prehnaný a fantastický. Získanie farebného obrázku je tiež možnosťou, aj keď by bolo lepšie, keby ste získali čiernu a sivú verziu. Týmto spôsobom môžete pobaviť svoju vášeň ako nadšenca pre voľne žijúce zvieratá a zároveň si zachovať ten pocit tetovania.

Tetovanie David’s Star

Davidova hviezda je známou medzinárodnou ikonou a je uznávaná ako symbol súčasného judaizmu. Umelci ju tvoria spojením dvoch koncov šiestich rovnostranných trojuholníkov, pričom medzi nimi zostáva šesťuholník. Židom a sympatizantom judaizmu príde toto tetovanie veľmi príťažlivé. Neexistuje však žiadne pravidlo. Môžete si ho zaobstarať aj kvôli dobrému vzhľadu. Nacisti počas druhej svetovej vojny prinútili židovských občanov v okupovanej Európe nosiť hviezdu. Prijali to teda ako svoj podpis, ako to urobili kresťania s krížom. Symbolizuje to pre nich hrdinstvo a mučeníctvo.

Ak vám obyčajná hviezda nevyhovuje, môžete požiadať výtvarníka, aby zahrnul niektoré tieňovacie a škrabancové značky. Vaše tetovanie bude pôsobiť robustnejšie a bude pôsobiť drsnejšie.

Časté otázky

Bolí ma tetovanie druhýkrát menej??

Nedôjde k zníženiu intenzity fyzickej bolesti. To závisí predovšetkým od toho, kde sa nechávate tetovať, a od toho, ako je tetovač zručný. Existuje veľká šanca, že budete menej šokovaní a utrpíte menšie duševné škody. Dôvodom je, že už od prvého momentu si vybudujete dostatočnú mentálnu toleranciu a budete očakávať množstvo bolesti, ktorú dostanete.

Je tetovanie bezpečné?

Tetovanie pre vás nepredstavuje žiadnu hrozbu, ak netrpíte žiadnym kožným ochorením. Ak je to tak, vaša pokožka môže prudko reagovať s atramentom, čo si vyžiada pozornosť špecialistu na zdravie. Ak ste si však istí, že to tak nie je, potom z hľadiska zdravia neexistuje žiadny dôvod, prečo by ste si nemali dať tetovať.

Nechá sa tetovanie dostať do šoku?

Ak máte nízku toleranciu k fyzickej bolesti, potom endorfíny uvoľnené mozgom do vášho krvného obehu môžu mať za následok zníženie hladiny cukru v krvi. To môže viesť k nevoľnosti a mdlobám. Šok z tetovania je však pomerne vzácny.

Záverečné myšlienky

Aj keď je perspektíva tetovania vzrušujúca (najmä ak je to prvýkrát), je nebezpečné stratiť sa v tejto chvíli. Dobre si premyslite, čo chcete získať, aby ste to neskôr neľutovali. Uvedomte si tiež hodnotu svojho tetovania, aby ste neboli podvedení. Môže to bolieť a môžete omdlieť, ale je v poriadku, ak ste s tým v poriadku a neprepadajte panike, ak dôjde k nejakej nehode. Vaše vzrušenie môže mať za následok zhoršenie situácie. Preto zachovajte chladnú hlavu a dajte sa tetovať.

About the author