95 nápadov na tetovanie Lucky Frog, ktoré vás inšpirujú

Tetovanie je jedným z najuniverzálnejších typov umeleckých diel. Stojí za zmienku, že žabie tetovanie je rozkošný dizajn tetovania. Prvá vec, ktorá vám často príde na myseľ, keď počujete slovo žaba, je zelená farba. Na tetovaniach so žabami je skvelé to, že môžu mať akýkoľvek symbol, dizajn a štýl. Existuje napríklad veľa žabích tetovaní, ktoré majú veľmi elegantnú povahu.

Sú veľmi populárne a väčšinu z nich ste možno videli bez toho, aby ste si to všimli. Majte tiež na pamäti, že žabie tetovanie nie je len veľmi symbolické, ale je aj veľmi roztomilé a zábavné.

Vo väčšine prípadov sa často zobrazujú ako náramky na členkoch, spodnej časti chrbta, ramien, hrudníka a hornej časti chrbta.

Napriek niekoľkým rôznym spôsobom, ako môžete kresliť žabie tetovanie, môžu pre rôznych ľudí znamenať aj veľa vecí. Napriek tomu, že ich najčastejším vyobrazením je žaba na ľalie alebo slávna rosnička červenooká, myslite na to, že kmeňové žaby si v dnešnej dobe taktiež získavajú na obľube..

Stojí za zmienku, že kmeňové žaby predstavujú hlboké spojenie s prvkami, rast, zmenu a transformáciu. Mierovú žabu môžete pomaľovať nádhernými anjelskými krídlami, aby sa veľmi podobala kresbe rôznych hipisákov zo 60. rokov. Stojí za zmienku, že tieto žaby sú tiež symbolom mieru, tolerancie a lásky.

Na druhej strane keltské tetovanie so žabami má tendenciu dostať svoje hlavné inšpirácia keltskou tradíciou. Tieto tetovania predstavujú obnovu a uzdravenie.

Žabie tetovanie

História

Heket, datovaný ďaleko od starovekých Egypťanov, bol uctievaným egyptským božstvom žab. Bola to dôležitá bohyňa plodnosti, známa tým, že vdýchla všetkým novorodencom život. Na druhej strane, v mnohých indiánskych kmeňoch je žaba považovaná za symbol zmeny a transformácie. Transformácia metaforicky umožňuje žabe kráčať v dvoch rôznych svetoch. A prostredníctvom neuveriteľnej vlastnej evolúcie sa žaba stane víťazom vody a stane sa veľmi zdatným v pozemskom živote aj v dospelosti.

Výsledkom je, že pri dodržaní tejto kľúčovej témy je ľahké pochopiť a pochopiť, prečo mnohých jednotlivcov, ktorí vo svojom živote zažili zásadnú zmenu, často priťahuje tetovanie so žabami. Žaba je tiež symbolom plodnosti v rôznych kultúrach.

Majte tiež na pamäti, že Tsimshian ľudia už dlho pevne veria, že žaba je spojovacím článkom medzi ľuďmi a matkou Zemou. Mayovia a Aztékovia spájali žabu najmä s dažďom – a to sa rovná rastu poľnohospodárstva v tejto časti sveta..

Pre týchto ľudí bola žaba považovaná za nositeľa dažďa. A všimnite si, že mnohé legendy dokonca tvrdia, že žaba bola tvorca dažďa. V dôsledku toho žaba v tomto ohľade symbolizovala život – obzvlášť symboliku zdravého pokračovania života.

Ak teda milujete žaby a uvažujete o tetovaní žaby, mali by ste sa starostlivo pozrieť na niektoré z nasledujúcich nápadov na tetovanie žaby.

Čierna a sivá

frog_tattoo

Nádherné a nápadné tetovanie rosničky je precízne prevedené známou čiernou a sivou technikou. Bude to vyzerať celkom výrazne a zdrvujúco, najmä na vnútornej spodnej časti ruky. Je ideálny pre mužov, ktorí majú svalnaté ruky. Korene šíriace sa stromom namiesto chodidiel ukazujú nádhernú a vynikajúcu schopnosť tohto úžasného tvora podstúpiť metamorfózu.

Majte na pamäti, že toto je jedna z kľúčových vlastností tohto dizajnu tetovania a poskytuje mu dostatok kreativity a originality, ktoré si zamilujete.

Modrá žaba

frog_tattoos

Ak sú žaby roztomilé a rozkošné, potom sa nedá poprieť, že modré sú zábavnejšie. Napríklad toto pekné tetovanie vyzerá trojrozmerne. Stojí za zmienku, že všetky tiene spojené s úchvatnou kombináciou modrej a čiernej robia tento dizajn tetovania ešte zaujímavejším. Toto tetovanie bude vyzerať skvele na rukách, hrudníku a chrbte. Ste teda pripravení jeden získať?

Žabie tetovanie pripomínajúce motýľ

frog_tattoo

Toto nádherné a pútavé žabie tetovanie je na spodnej časti chrbta napustené modrou farbou. Aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať ako motýľ, je to len ilúzia. Ak pozorne sledujete, môžete si všimnúť 4 drobné modrasté žaby so sofistikovanými čiernymi čiarami. To je to, čo dáva tomuto obrázku eleganciu a pôvab a dokonale sa hodí v tandeme s žabami.

Monochromatická rosnička

frog_tattoo

Toto obrovské monochromatické tetovanie rosničky sa krásne tiahne po boku ženského tela. Dizajn je odvážny a tento obrázok si často vyberajú nadšenci tetovania, ktorí majú radi minimalizmus a taktiež túžia po zmenách. Hľadajú niečo nekonvenčné a nekonvenčné, a to je ideálne, pretože mnohým žaba často hovorí o začiatku novej energie, života a prosperity..

Zelená žaba

frog_tattoo

Roztomilé a minimalistické žabie tetovanie je napustené uprostred chodidla. Dizajn vyniká svojou jednoduchosťou. Stojí za zmienku, že krásna zmes všetkých rôznych odtieňov zelenej, jemné zakrivené stonky a tlmené farby robia toto tetovanie veľmi atraktívnym. V prípade, že nemôžete zniesť pohľad na kyslé farby, môže sa tento dizajn stať vašou súčasťou.

Japonská žaba

frog_tattoo

Je to krásna japonská žaba a mnohí veria, že prinesie šťastie ľuďom, ktorí ju nosia. Milujeme kontrast, začiatky a širokú škálu farieb tohto dizajnu, vďaka čomu je tetovanie tak úžasné! Nechceli by ste jeden taký získať? Vyzerá to úžasne.

Stopy

frog_tattoo

Hľadáte kreativitu? Stopy? Môžete požiadať o väčšiu roztomilosť! Tu je skvelý tip – nechajte roztomilú žabu začať na boku pása a potom uvidíte odtlačky nôh vedúce k nádhernému kvetináču. Nie je to rozkošné? Mali by ste si to ísť hneď zobrať!

Žaba na vlnách

Toto úžasné tetovanie žaby napustené žiarivými farbami na ruke robí tento dizajn pútavým a príťažlivým. Všimnite si toho, že zelená žaba na nádhernej modrastej vlne vyzerá tak realisticky a zdá sa, že zviera je skutočne na surfe. Pozornosť venovaná detailom v tomto dizajne je úžasná.

Stojí za zmienku, že nádherné a podrobné zatienenie prílivovej vlny je skvelé: prechod od tmavomodrej k zelenej a jedinečný čierny obrys v tomto dizajne okrem iného skutočne vynikajú.

Žabie tetovanie

3D žabie tetovanie

Toto extravagantné a odvážne 3D tetovanie so žabami je napustené sýto zelenou farbou. Zahrnutie purpurových a žltkastých farieb navyše dokonale zdobí vnútornú časť ruky. Je fascinujúce sa na to pozerať. Tetovanie vyzerá úplne realisticky a zároveň výnimočne a môže vyhovovať jednotlivcom, ktorí hľadajú niečo netradičné a nekonvenčné.

Tento typ tetovania pre žaby skutočne charakterizuje svojho majiteľa ako jednotlivca s vymyšleným zmýšľaním a správaním.

3D žabie tetovanie

Kmeňová žaba

Toto tetovanie s kmeňovými žabami je najvhodnejšie na to, aby predviedol svoju lásku k elegantným a bizarným veciam. Milujeme a zbožňujeme, ako je celé umenie abstraktné, a zároveň udržujeme pri živote dôležitý faktor „žaby“. V tomto prevedení je veľa detailov, ktoré môžete obdivovať. Ak ste fanúšikom čiernej farby, potom je tento dizajn pre vás ideálny, pretože vyzerá úžasne.

frog_tattoo

Mini žaba

Úžasný a miniatúrny dizajn tetovania žaby je úžasný na pohľad. Je na zátylku a bude vyzerať skvele takmer každému. Je ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú niečo jednoduché. Toto kľukaté a drobné stvorenie, ktoré ľahko lezie hore, sa môže hodiť pre ľudí, ktorí hľadajú niečo kreatívne aj miniatúrne.

Bez ohľadu na svoju malú veľkosť má toto lezenie a agilná zelená žaba veľký symbolický význam, pretože má tendenciu znamenať cestu k vášmu osvieteniu a emocionálnemu prebudeniu..

žabacie tetovania

Záver

Toto boli niektoré z úžasných nápadov na tetovanie žiab, ktoré sa vám budú páčiť. V mnohých prípadoch by boli návrhy žiab aplikované s rôznymi výraznými farbami, najmä s tými, ktoré majú viac podrobností. Ak chcete farebnú žabu, odporúča sa obrátiť sa na profesionálneho tatéra.

Dizajn tetovania žaby by vyzeral elegantne a jedinečne, iba ak by ho umelec správne použil.

Aby ste sa uistili, že sa vám tetovanie skutočne páči a oceňuje ho a aby tetovanie vyzeralo elegantne a odvážne, mali by ste sa uistiť, že nájdete skúseného tetovania. Toto skvelé umelecké dielo na koži, ktoré je skvelé pre ľudí všetkých vekových skupín a úplne zaujme mnoho očných gúľ.

About the author