95 populárnych tetovaní Dove (s významom)

Tetovanie sa pomaly stáva skôr módnou záležitosťou, než iba formou telesného umenia. Ľudia, ktorí majú tetovanie, majú vždy príbeh za každým zvoleným dizajnom tetovania. Tetovanie je forma uhla pohľadu na osobu alebo vyjadrenie jej vlastností. Bez ohľadu na to, aký jednoduchý alebo zložitý môže byť návrh tetovania, jeho význam bude vždy závisieť od jeho nositeľa.

Dove tetovanie sú niektoré z najkrajších druhov tetovacích vzorov, ktoré sú dnes k dispozícii. Je to druh tetovania, ktoré vyhovuje mužom aj ženám. Je to unisexový dizajn, ktorý podporuje ženskosť a mužskosť. Je na osobe, ktorá sa na tetovanie pozerá, aby ho interpretoval tak, ako ho vidí.

Dove tetovanie tiež prichádzajú v rôznych veľkostiach. Existujú ľudia, ktorí chcete si dať urobiť veľké tetovanie s cieľom sprostredkovať ostatným jasnejšie a zmysluplnejšie posolstvo. Na druhej strane sú tiež ľudia, ktorí dávajú prednosť tetovaniu malých rozmerov, ktoré dokonale sadnú zápästiam alebo zátylku. V skutočnosti si môžete vybrať ľubovoľný typ a veľkosť tetovania, ktoré chcete, ale vždy by ste mali pamätať na to, že je nevyhnutné poznať význam tohto tetovania..

holubičie tetovanie

Druhy tetovania Dove

Dove tetovanie je v dnešnej dobe veľmi obľúbené. Niektoré návrhy môžu ilustrovať iba jednu holubicu, zatiaľ čo iné návrhy spájajú holubice s vyhláseniami alebo inými symbolickými zvieratami a vecami. Čím viac symbolov je v dizajne tetovania, tým hlbší je jeho význam. Dôvodom je, že každý predmet má rôzne individuálne významy.

Tu sú niektoré z najobľúbenejších návrhov tetovania Dove dnes:

 1. Lietajúce tetovanie s holubicou s vyhlásením na stužkách

Ľudia, ktorí chcú sprostredkovať jasnejšie posolstvo, v prípade, že ostatní ľudia nemôžu nájsť skrytý význam každého symbolu, bežne používajú tento dizajn tetovania. V tomto dizajne tetovania holubica zobákom drží kúsok stuhy. Stužka obvykle obsahuje mená, špeciálne dátumy, obľúbené citáty alebo životné motto. Keďže je táto časť v obyčajnom texte, veľa ľudí automaticky pochopí, čo vaše tetovanie skutočne znamená.

 1. Korytnačie tetovanie s kľúčom a zámkom

Toto je ďalší obľúbený dizajn pre tetovanie holubice. Páry používajú tento dizajn na to, aby si navzájom prejavovali bezpodmienečnú lásku. Toto tetovanie najlepšie predstavuje ľudí, ktorí sú zamilovaní alebo v nejakom romantickom vzťahu. Konštrukcia obsahuje jednu holubicu, ktorá drží zámok, zatiaľ čo druhá holubica drží kľúč. Obe hrdličky letia k sebe, ako symbol stretnutia. Existujú tiež variácie tohto dizajnu tetovania, v ktorom holubica so zámkom čaká na druhú holubicu s kľúčom (lietajúca holubica).

 1. Mraky a vzostupne tetovanie holubice

Tento dizajn tetovania má pre mnohých ľudí náboženský význam. Vzostupná holubica je ako duch idúci do neba. U katolíkov je vzostupná holubica často spojená s Duchom Svätým. Mali by ste však vedieť, že nielen nábožní ľudia, ktorí môžu mať tento dizajn tetovania. S pridaním oblakov môže toto tetovanie symbolizovať začiatok cesty človeka za nasledovaním jeho snov. Keď máte sen, prirodzene sa chcete pohnúť vpred a stále si po ňom siahať, kým tento sen nepremeníte na skutočnosť. To hovorí tento dizajn tetovania.

 1. Dove s tetovaním Angel Wings

Holubice sú už dlho symbolom čistoty a mieru. Na druhej strane, anjeli sú ako Boží poslovia. Keď spojíte tieto dva symboly, vyšlete všetkým správu, že ste zástancom mieru alebo nositeľom mieru. V skutočnosti je tento dizajn veľmi aktuálny. Dnes je mnoho národov v konflikte. Ak si želáte svetový mier, môže vám to pomôcť pri šírení povedomia o ňom.

holubičie tetovanie

DIGITÁLNA KAMERA OLYMPUS

Význam tetovania Dove

Dove tetovanie môže mať niekoľko významov. Význam vašich tetovaní závisí výlučne od vašej vlastnej interpretácie dizajnu. Môžete si vybrať jednoduchý dizajn tetovania alebo si vybrať komplikovaný – voľba je nakoniec na vás. Dôležité je, že váš návrh by mal ľuďom povedať správu, ktorú nemôžete povedať slovami ani činmi.

Dove tetovanie znamenať mier a harmóniu. Na rozdiel od iných zvierat, ktoré medzi sebou bojujú, sú hrdličky často pokojné a zdanlivo vždy v pokoji. Neuvidíte holubice, ktoré medzi sebou bojujú. Uvidíte iba holubice, ktoré nevinne sledujú akúkoľvek scénu, ktorá sa im odohráva pred očami.

Dove tetovanie tiež symbolizuje nekonečnú lásku. Symboly holubice sú už dávno romantizované. Dôvodom sú predovšetkým jedinečné vlastnosti holubice. Akonáhle holubica nájde svojho partnera, budú spolu žiť dlho. Obvykle, keď druhá holubica umrie, zostávajúca holubica už nikdy nenájde iného partnera a normálne zomrie v nasledujúcich dňoch. V porovnaní s ľuďmi to ukazuje na silnú lásku existujúcu medzi pármi.

Dove tetovanie by mohlo znamenať aj rodinu. Holubice sú verné a milujúce tvory. Rovnako ako ľudia, aj hrdličky zostávajú dlho so svojimi rodinami a vychovávajú svoje mladé.

Ideálne umiestnenie tetovania Dove

Umiestnenie vašich tetovaní je veľmi dôležité. Bez toho, aby ste premýšľali o správnom umiestnení svojich tetovaní holubice, by ste mohli stratiť precízne vyrobené majstrovské dielo. Ak chcete pomocou tetovania zvýšiť povedomie o určitom probléme, musíte sa uistiť, že je vaše tetovanie v oblasti, na ktorú môžu ľudia vidieť. Tiež musíte mať na pamäti, že veľkosť vášho tetovania ovplyvní vaše možnosti umiestnenia.

Ak chcete získať veľké holubičie tetovanie, nemáte inú možnosť, ako ho dať na dostatočne širokú a priestornú časť tela. Váš chrbát alebo hrudník sú jediné časti tela, ktoré by sa zmestili na veľké tetovanie.

Existujú ľudia, ktorí sú trochu konzervatívnejší, pokiaľ ide o veľkosti tetovania. Pre tých z vás, ktorí si chcú dať urobiť tetovanie s menšou holubicou, bude vyzerať dobre na zápästí alebo na jednej ruke. Tieto časti tela sú pri zdobení ľahko viditeľné.

Pozri tiež:

 • 45 ohromujúcich tetovaní Ruby Rose !
 • 250 egyptských tetovaní z roku 2017 (s význammi)
 • 125 Nádherne vytvorených tetovaní na chrbte
 • 150+ roztomilých vzorov bodkočiarok v roku 2017
 • 150 najlepších tetovaní žalúdka pre mužov & ženy
 • 110 najlepších kolekcií tetovania levov za rok 2017
 • 150 najhľadanejších -po tetovaní kráľa a kráľovnej
 • 125 najlepších kresťanských tetovaní za rok 2017

Tipy na prípravu tetovania Dove

Jediná vec, ktorú si musíte pripraviť na tetovanie holubice, ste vy. Pred návštevou svojho tetovacieho umelca by ste sa mali najesť. Pretože tetovacie procedúry môžu byť niekedy psychicky stresujúce, obzvlášť pre ľudí, ktorí majú nízku toleranciu bolesti, budete potrebovať energiu, aby ste celú procedúru zvládli. Budete tiež potrebovať energiu, aby ste vydržali pomerne bolestivý postup tetovania, najmä ak ste prvýkrát.

Ďalšou vecou, ​​ktorú by ste mali mať na pamäti, je dobre sa hydratovať pred začiatkom procedúry. To vám pomôže relaxovať a upokojiť sa, napriek strašidelným zvukom tetovacej pištole. Akonáhle začne procedúra, nebudete mať čas sa hydratovať, pretože na čo budete myslieť, je bolestivý dotyk ihiel na koži..

holubica-tetovanie-dizajn

roztomilé tetovanie holubice

Priemerné náklady na služby a štandardné ceny tetovania Dove

Ceny tetovania holubice závisia od niekoľkých faktorov. Cena vášho tetovania napríklad určuje veľkosť tetovania. Ak si vyberiete veľký dizajn tetovania, mali by ste byť pripravení zaplatiť približne 200 – 350 dolárov. Tieto ceny platia iba pre miestne tetovacie obchody a umelcov. V prípade, že si chcete nechať urobiť tetovanie od svetovo presláveného tetovacieho umelca, pripravte sa na to, že miniete najmenej dvojnásobok sumy uvedenej vyššie..

Ďalším faktorom, ktorý ovplyvňuje cenu vášho tetovania, je náročnosť jeho prevedenia. Niektorí tetovači účtujú servisný poplatok hodinovo. Ak je návrh vášho tetovania veľmi zložitý a zložitý, dokončenie bude v porovnaní s bežným tetovaním pravdepodobne trvať dlhšie. To znamená, že musíte minúť viac, aby ste to urobili.

Tipy na údržbu po tetovaní holubice

Najdôležitejší tip na následnú starostlivosť, ktorý si musíte zapamätať, je, že prvé 3 týždne alebo až do úplného uzdravenia pokožky nikdy nenoste príliš tesné oblečenie. Jeden veľmi dobrý dôvod, prečo by ste nemali nosiť tesné oblečenie, je ten, že sa určite bude držať vášho tetovania. Tiež zničíte farbu svojho tetovania, ak nosíte tesné oblečenie, pretože atrament sa môže stále prenášať do vášho oblečenia.

Tetovanie časom časom vybledne, ale môžete urobiť niečo, čo proces oddiali. Ak chcete, aby vám tetovanie vydržalo dlho, nemali by ste si ho trieť o oblečenie alebo rukami. Pri čistení tetovania počas prvých týždňov by ste ho mali iba jemne umyť a nikdy ním oblasť neotierať.

About the author