95 tetovaní Gladiátora na posilnenie vášho telesného umenia a dojmov na ostatných

Prečo sa niektorí ľudia venujú body art? Prečo si vyberajú toľko rôznych druhov tetovania? Ako umelec, ktorý má skúsenosti s vizualizáciou vlastných myšlienok prostredníctvom body artu, presne viete, prečo to robia. Použitím nového typu tetovania na tele sa môžete cítiť súcitne a pokorne. Prečo sa však ľudia rozhodujú pre body art v podobe tetovania?

Prečo tetovanie?

Aj keď sú tetovanie len napustené hlboko vo vašej koži, význam ich významu môže byť oveľa hlbší. Odborníci sa odlišujú a hádajte sa, čo body art znamená pre rôznych ľudí. Môže to byť prostriedok sebavyjadrenia, myšlienok, myšlienok, úspechov alebo dokonca forma sebapoškodzovania.

Nech už odborníci vyvodia akýkoľvek záver, jedno je isté. A to je čo? Tetovanie môže obzvlášť poukazovať na vaše osobné vlastnosti a vlastnosti v očarujúcich aj tmavých motívoch. Môžete dokonca hádať životné incidenty a povahu človeka jednoduchým pohľadom na jeho tat.

Napríklad viacnásobné tetovanie z ostnatého drôtu môže znamenať, že jeho nositeľ bol vo väzení. Tetovanie ruže je navyše symbolom lásky alebo romantiky. Naopak, vždy existujú rôzne strany rôznych tetovaní, ktoré sa menia od človeka k človeku. Ale poďme sa rozprávať o jednom z najobľúbenejších vzorov, tj. Tetovaní gladiátorov.Gladiátorské tetovanie

Stručné pozadie „Gladiátora“

„Gladiátor“ pochádza z latinského slova „gladius“, čo znamená „meč“. Dostávate nápad, nie? O gladiátoroch by ste mohli obzvlášť vedieť, ak ste videli akékoľvek starodávne akčné filmy. Gladiátor bol v dávnych dobách názov pre otrokov, zločincov a zajatých nepriateľských bojovníkov. Potom, čo sa naučili základné bojové schopnosti, vrátane toho, ako ovládať čepel, bojovali až do smrti na verejných priestranstvách.

Starovekí Rimania primárne kvôli zábave nútili gladiátorov bojovať v arénach. Táto tradícia pretrváva viac ako 700 rokov. Tieto obetavé boje gladiátorov boli však spočiatku formou obete pre „entity“ miestnych obyvateľov počas veľkých náboženských sviatkov..

Význam tetovania Gladiátora

Pre mužov

U mužov má tetovanie gladiátora rozsiahly význam a líši sa v závislosti od ich emócií. Napríklad pocit slobody prostredníctvom tetovania rímskych otrokov. A tetovanie s mečom predstavuje odvahu a statočnosť v ťažkých situáciách.

Pretože tetovanie gladiátora je čisto mužské, existujú črty bez ohľadu na vašu fyzickú podobnosť ako u rímskych gladiátorov. Niektoré z významov, ktoré ukazuje tetovanie gladiátora:

  • Statočnosť
  • Túžby po slobode
  • Agresie
  • Odvaha
  • Nebojácnosť
  • Vernosť
  • Rozhodnosť

Pre ženy

Ako žena znamená tetovanie rímskeho otroka na ruke váš výraz slobody a lásky k nej. Napriek tomu môžete prejavovať známky pocitu samoty a beznádeje. A čo viac, je to, že gladiátorské tetovanie na ženách tiež dáva obraz lojality a dôvery.

Ideálne umiestnenie tetovania Gladiator

Gladiátorské tetovanie ilustruje formu športu, atletiky a fyzických síl. Preto je len prominentné, aby ste ho umiestnili na silné a posilnené svaly. K neuveriteľne obľúbeným miestam pre tetovanie gladiátorov patria nadlaktia, spodné ramená, žalúdok, hrudník, celý chrbát a lýtka.

V závislosti od toho, ako tetovanie gladiátora vyzerá, vám váš umelec určí ideálne umiestnenie. Umelci napríklad bežne tetujú gladiátorské prilby tetovaním na rukách nositeľa.

Najlepších 95 tetovaní Gladiátora

Tetovanie meča a štítu

Čo vám napadne, keď si predstavíte gladiátora? Sú to rozhodne oni, ktorí bojujú s dvoma najbežnejšími druhmi zbraní, aké kedy ľudstvo videlo; meč a štít. Toto tetovanie gladiátora ukazuje základné zbrane, ktoré by gladiátori používali počas svojich bojov. Tieto boje sa odohrávali v rozsiahlych arénach s ich životom v rade, niekedy proti ich priateľom.

Tento tat však symbolizuje význam výstroja pre bitku. Preto je opodstatnené predpokladať, že medzi bežnú osobnostnú vlastnosť nositeľov patrí proaktívna bojová odvaha. V dôsledku toho to môže byť tetovanie, ktoré zobrazuje vašu obranu pred životnými ťažkosťami. Môžu dokonca symbolizovať rozhodnutia a obete, ktoré ste urobili zo spravodlivého dôvodu.

Tetovanie ponúka množstvo farieb alebo pevnú paletu s relatívne nízkymi odchýlkami v odtieňoch. Tat môže obsahovať jednoduché zbrane, ale častejšie ich drží gladiátor. Celkovo je odvaha, statočnosť a zlosť bežným opisom, ktorý vyplýva z tetovania meča a štítu gladiátora.

Gladiátori bojujúci s mačkami

V dávnych dobách, keď gladiátori prichádzali do bojových arén, ich protivníci menili kategórie. Levy alebo tigre niekedy uvoľnili svoju silu a krutosť voči miestnym/ zahraničným otrokom, nepriateľským bojovníkom alebo zločincom. Kontakt gladiátorov s týmito veľkými mačkami je niečo, čo si naša myseľ dokáže predstaviť, ale naše oči to nikdy nedokážu vnímať.

Na druhej strane toto tetovanie gladiátora zobrazuje gladiátora tvárou v tvár veľkému a silnému levovi. To naznačuje, že nositeľ ilustruje svoju silu udržať sa v utopených situáciách nadšený. Schopnosť odraziť sa, prehodnotiť, znova uznať a pracovať s tým, čo má, sú črty osobnosti nositeľa..

Táto myšlienka tetovania gladiátora obsahuje aj farby vrátane živej červenej, pochmúrnej zelenej, modrej, šedej a čiernej. Toto tetovanie zvyčajne ukazuje kontakt medzi gladiátorom a veľkou mačkou. To v podstate zobrazuje obrovskú silu muža proti hladnému zvieraťu bez boxov.

Tetovanie na prilbu Gladiator

Symbol odvahy a sily, tetovanie gladiátorskej prilby, má na nositeľa rôzne významy. Prilba, akú nosia Sparťania v bitkách a počas tréningu, je skutočným obrazom tohto gladiátorského tat. Tento dizajn tetovania gladiátora navyše obsahuje zložité detaily, ktorými bolo keltské umenie obľúbené vďaka svojej prilbe – napríklad prilbe Murmilla..

Ilustrácia moci a násilia z boja veľkej mačky proti mužovi bola očividná. Keď však došlo k víťazstvu šelmy proti gladiátorovi, bola to prilba, ktorá zostala v strede bojovej arény. Je to teda jasná ukážka prehry a snahy urobiť maximum.

Preto, či ste muž alebo žena, môžete týmto tetovaním gladiátora predstavovať silu, odhodlanie, vášeň a myšlienku tvrdohlavosti. Okrem toho existuje niekoľko variantov tohto gladiátora tat. Jednou je napríklad 2000-ročná prilba (v súčasnosti v múzeu v Melbourne).

Tak na čo čakáš? Nechcete stále bojovať, nevzdávať sa a stať sa lepšou verziou seba samého?

Rímske koloseum Gladiátorské tetovanie

Oživte ukážkové a klasické staroveké rímske koloseum pomocou vynikajúceho tetovania. Ak je váš umelec veľkým fanúšikom gladiátorov, určite sa pri vytváraní tohto majstrovského diela dobre zabavia.

Pre takýchto ľudí je táto predstava o tetovaní gladiátora mimoriadne realistická. Existujú rôzne farby na zobrazenie rôznych výrazov, ako je domov, prístrešok a schopnosť brániť sa. Ešte dôležitejšie je, že farby môžu predstavovať silu postaviť sa strachu.

Slávne rímske koloseum malo za celý čas viac ako niekoľko použití. Patria sem falošné bitky, rozsiahle námorné cvičenia a lov zvierat okrem boja s gladiátormi. Tento nápad na tetovanie gladiátora preto predstavuje aj vaše úspechy, úspechy, útrapy a každý významný moment zmeny vo vašom živote..

Môžete ísť na farebné alebo striktne monochromatické a extrémne zložité farbenie tohto tetovania gladiátora. Môžete ho dostať na ruku, hrudník alebo celý chrbát.

Čo si myslíte o vyššie uvedených veľmi obľúbených gladiátorských tetovaniach? Ak si myslíte, že sú úžasné, určite sa vám budú páčiť tie, ktoré budú nasledovať nižšie.

Tetovanie Armor Gladiator

Kto by nechcel naniesť na svoje telo atrament, aby ukázal starovekú nepriestrelnú vestu gladiátorov? Títo bojovníci tak statočne bojovali proti mnohým nepriateľom, ktorým na každom kroku hrozila smrť. Koniec koncov, brnenie je to, čo ich v očiach publika urobilo tak nezabudnuteľnými. Na druhej strane ich bojové techniky zanechali stopu v histórii!

V dôsledku toho sa môžete pokúsiť nechať jednu alebo obe truhly napustiť starodávnym dizajnom brnenia. Majte na pamäti, že potrebujete mimoriadne šikovného a šikovného tetovača. Potom sa môžete pozrieť na niektoré z typov známych artefaktov nepriedušnej vesty nachádzajúcich sa v múzeách. Tieto múzeá ponúkajú veľa informácií o starovekej histórii (najmä v Melbourne).

Nápady na tetovanie brnenia gladiátora siahajú od ramenných popruhov až po hrudné dosky. Zahŕňajú dokonca aj celkové pancierovanie zozadu dopredu, ktoré sa pohybuje cez lopatky. Navyše je úplne na vás, či sa rozhodnete pre žiarivé a živé farby alebo nie. Napriek tomu sa budete viac podobať gladiátorom, ak sa vyberiete na obrázok brnenia pokrytého kvapkami krvi..

Arena Gladiator Tattoo

Aréna tetovania gladiátora je kresba, ktorá predstavuje umenie boja. A čo viac, ak ste hľadali niečo, čo na prvý pohľad načerpá adrenalín, je to tu! Toto gladiátorské tetovanie je to, čo potrebujete, aby sa podobalo na situácie v skutočnom živote, ktoré vyžadujú, aby ste nespadli. Radšej bojujte ďalej!

Tetovanie gladiátora v aréne zvyčajne ukazuje prázdne koloseum. Napriek tomu existujú vyobrazenia hromadných bojov, ktoré ukazujú desiatky gladiátorov (miniatúrne kresby) zapojených do smrteľných bitiek. Vydajte sa na tetovanie gladiátora v aréne na dĺžku ruky, na brucho alebo dokonca na zadné telo. To vytvára dojmy sily a hnevu, ktoré chcete, aby ostatní videli vo vašej osobnosti.

Sleeve Armor Gladiator Tattoo

Tetovanie s gladiátorským rukávom a brnením je medzi fanúšikmi takýchto tematických tetovaní neuveriteľne obľúbené. Preco by neboli Nie je to tak, ako by sa všetky symboly, obrázky a vizuálne popisy týkali staroveku. Okrem vyššie uvedeného zoznamu nápadov na tetovanie gladiátorov môže byť tetovanie na rukáve gladiátora viac ako brnenie. Môže to byť aréna, postavy gladiátorov oproti sebe alebo veľká mačka požierajúca otroka gladiátora. Môže to byť aj prilba alebo dokonca reťaze a ruiny verejnej arény (tj. Kolosea).

Myšlienkou tohto gladiátorského tetovania je predviesť svoje myšlienky a mieru sebavyjadrenia prostredníctvom body artu. Napríklad nosenie atramentu s gladiátorským motívom na celú ruku odkazuje na robustnú osobnosť a hrôzostrašné zmýšľanie.

S celým radom tetovaní na gladiátoroch sa môžete rozhodnúť pre tetovanie s plným rukávom. Tiež by sa vám mohlo páčiť tetovanie, ktoré ide od krku k ramenu k hrudníku a až k bruchu. Alebo sa môžete jednoducho rozhodnúť pre minimálnu, ale výkonnú vizualizáciu, ktorá siaha od lakťa po zápästie. Pokiaľ je vám známe, tieto gigantické tetovania pokrývajúce hlavné časti tela až tak nebolí. Tetovanie s gladiátorským rukávom a brnením je hlavným pútačom spomedzi ostatných tetovaní.

Gladiator_Tattoos

Časté otázky

Čo znamená jedno slovo za tetovaním gladiátora?

Jednoduchá odpoveď na význam tetovania gladiátora je odvaha. Okrem toho symbolizujú silu postaviť sa a čeliť nešťastiam, neočakávaným aj tým, na ktoré sa pripravujeme.

Boli všetci gladiátori otrokmi?

V jednom aspekte je to pravda, v inom zase relatívne nepravdivé. Jednak boli gladiátori bez akejkoľvek voľby podrobení bojom na život a na smrť. Preto boli otrokmi rímskych autorít. Naproti tomu nie všetci gladiátori boli skutočnými otrokmi. Niektorí boli vojnovými zajatcami a iní boli nehanebnými zločincami.

Záver

Bez ohľadu na to, na aké tetovanie gladiátora sa chystáte, si určite získate pozornosť. V týchto časoch globálnej pandémie a politických neistôt sa nehovorí o tom, čo sa môže stať. V skutočnosti inšpiruješ ostatných svojim body artom.

About the author