Konečná zbierka tetovaní vážok [155 návrhov]

The história ľudí a tetovania sa datujú o niekoľko storočí späť. Tetovanie sa vyvinulo od jeho starodávnych koreňov do modernej doby, kde ich ľudia používajú ako formu telesného umenia. Staroveké tetovanie zahŕňalo symboly, ktoré je príliš ťažké rozlúštiť, najmä egyptské symboly. V priebehu rokov mali vzory tetovania jasnejšie významy. Návrhy prešli z tajomných na elegantné a elegantné.

Tetovanie na zvieratách a vyhlásené tetovanie sú najobľúbenejšie vzory, ktoré dnes môžete dostať. Tieto prevedenia môžu v očiach ostatných ľudí niekedy pôsobiť detsky, ale rozhodne to veľa hovorí o prirodzenom vzťahu medzi zvieratami a ľuďmi. Obhajcovia životného prostredia, milovníci domácich zvierat a milovníci prírody často nosia aj tieto druhy tetovania.

V posledných rokoch si tetovanie vážok získava na popularite. Vážka je jedným z najkrajších živých organizmov na tejto planéte. Tetovanie s vážkou môže mať toľko rôznych významov, v závislosti od perspektívy osoby, ktorá tetovanie nosí. Niektorí ľudia môžu dostať tento dizajn len na čisto módne účely, ale iní ľudia môžu mať na vážky špeciálne spomienky. Nech už je váš dôvod akýkoľvek, vďaka týmto tetovaniam budete vyzerať oveľa chladnejšie, ako už ste.

Tetovanie vážok

Druhy tetovania vážok

Tetovanie vážok je rozkošné. Okrem toho, vážky pôsobia magicky pretože v porovnaní s iným hmyzom vyžarujú inú auru. Vážky majú v skutočnosti na celom svete rôzne symbolické významy. Mnoho kultúr myslí na vážky pozitívne z mnohých dôvodov. Dôvodom je to, že vážky patria k niekoľkým druhom hmyzu, ktoré ľudí nehryzú a neštípu.

Tu je niekoľko krásnych tetovaní Dragonfly, ktoré môžete dnes získať:

  1. Akvarelové tetovanie vážok

Jedná sa o jeden z najpútavejších návrhov tetovania na vážkach. Tento dizajn zahŕňa použitie svetlých atramentov, ktoré odrážajú skutočné farby vážky. Na prvý pohľad vyzerá toto tetovanie kvôli svojmu malebnému vzhľadu, ako keby bolo priamo zo steny múzea. Viacfarebný atrament použitý v tomto prevedení dodáva tetovaniu veselý a optimistický pocit. Tento dizajn tetovania by perfektne sadol ženám s temperamentnou a veselou povahou.

  1. Kmeňové tetovanie vážok

Tento typ tetovania vážok je dnes jedným z najobľúbenejších návrhov medzi mladými ľuďmi. Kmeňové tetovanie sú skvelé vzory, ktoré sa dobre hodia k vážkam a vytvárajú atraktívny koncept. Výsledný obraz tejto kombinácie je vynikajúci. Tetovači zvyčajne ukážu kmeňový nádych pomocou hrubých čiernych čiar, ktorými nakreslia krídla vážky. Existujú tiež umelci, ktorí kreslia vážku takú, aká je, a pridávajú iba kmeňové vzory vedľa alebo pod vážku. Tento typ dizajnu tetovania vydáva etnické aj moderné vibrácie.

  1. 3D tetovanie vážky

Toto je ďalší typ tetovania, ktoré dodáva tetovaniu realistickejší vzhľad. 3D tetovanie je v porovnaní s bežným tetovaním také odlišné, pretože viac zdôrazňuje hĺbky a tiene dizajnu. Umelec používa techniky kreslenia, aby dizajn vyzeral, že je to trojrozmerná postava. Keď sa pozriete na tetovanie z určitého uhla, napadne vám, že vám vážka na časti tela skutočne pristála. Toto tetovanie určite upúta pozornosť všetkých ľudí, ktorí ho vidia.

Dragonfly-tetovanie

Pozri tiež:

  • 95 populárnych tetovaní Dove (s významom)
  • 45 ohromujúcich tetovaní Ruby Rose !
  • 250 egyptských tetovaní z roku 2017 (s význammi)
  • 125 Nádherne vytvorených tetovaní na chrbte
  • 150+ roztomilých vzorov bodkočiarok v roku 2017
  • 150 najlepších tetovaní žalúdka pre mužov & ženy

Význam tetovania vážok

Rôzne kultúry majú rôzne významy a vysvetlenia týkajúce sa tetovania vážok. Japonská kultúra vysoko spája vážky so silou a šťastím. To znamená, že Japonci myslia na vážky pozitívne. Zakaždým, keď Japonci vidia vážky, cítia sa bez námahy šťastní a ich dispozícia sa rýchlo zmení na radostný režim.

V modernej kultúre sú tetovanie vážok symbolmi agility a rýchlosti. Všimli ste si niekedy, ako rýchlo lietajú vážky? Toto je jedna z najvýraznejších vlastností vážky. Športoví ľudia sú tí, ktorí neustále potrebujú používať obratnosť a rýchlosť. Väčšina súčasných športov, ak nie všetky, vyžaduje od športovcov rýchlu a pohotovú reakciu na súperov a predmety. To je pravdepodobne jeden z dôvodov, prečo si mnoho športovcov dáva tento druh tetovania.

Tetovanie vážok symbolizuje aj sebarealizáciu, transformáciu a zrelosť. Mnoho kultúr verí, že vidieť vážku znamená transformáciu alebo prebiehajúcu veľkú transformáciu. Ďalšou vierou je vážka, ktorá je znakom toho, že niektoré aspekty vášho života vyžadujú zmenu. Dôvod, prečo sú vážky spájané so zmenou a dospelosťou, je ten, že sa vážky vyvíjajú počas celého života.

Vážky sa rodia vo vode a zostanú tam, kým sa nenaučia lietať. Od chvíle, keď sa tieto vážky naučia lietať, už nebudú považovať vody za svoj domov. Obloha sa teraz stane ich útočiskom, pretože budú pokračovať v dospelosti – procese transformácie, ktorý je porovnateľný so životom človeka. Ako rastiete, objavujete o sebe nové veci. Získate viac znalostí a budete sa prirodzene rozvíjať ako človek. Všetky tieto zmeny vás zavedú do takzvanej „fázy zrelosti“. Počas tejto fázy sa budete pozerať na život z inej perspektívy. Budete brať život vážne a objavíte jeho hlbší zmysel.

Ideálne umiestnenie tetovania vážok

Tetovanie na vážke môže byť veľké aj malé. To naozaj závisí od vašich preferencií. Musíte si však uvedomiť, že veľkosť dizajnu vášho tetovania ovplyvní umiestnenie tetovania. Ak si vyberiete malý dizajn, potom môže byť toto tetovanie umiestnené kdekoľvek na tele. Na druhej strane, ak si vyberiete veľký dizajn, môžete ho umiestniť iba na časti tela, ktoré sú pre jeho veľkosť ideálne.

Pri malých tetovaniach vážok bude dobre vyzerať na zápästí alebo na boku krku. Tieto umiestnenia sú skvelé, ak chcete dodať sexi atmosféru. Tieto dve časti tela sú ľahko viditeľné, pretože sú viditeľné pre verejnosť, vďaka čomu sú ideálne na umiestnenie tetovania.

V prípade väčšieho tetovania si ho môžete položiť vzadu alebo na hruď. Tieto dve časti tela sú ideálne pre ľudí, ktorí majú náladu na predvádzanie sa svojho tetovania. Je ideálny pre ľudí, ktorí chcú tetovanie niekedy skryť a inokedy sa ním chváliť.

Tipy na prípravu tetovania na vážke

Pred tetovaním je potrebné urobiť niekoľko vecí. Prvá vec, na ktorú by ste nikdy nemali zabudnúť, je, samozrejme, pripraviť sa fyzicky. Minimálne 24 hodín pred plánovaným zákrokom by ste mali vypiť veľa vody. Vaše tetovanie bude najlepšie vyzerať na koži, ktorá je dobre vyživovaná, a voda vám určite pomôže k lepšiemu stavu pokožky.

Okrem toho, že sa fyzicky pripravíte, musíte byť na postup aj psychicky spôsobilí. Nenechajte stresujúce myšlienky naplniť vašu myseľ. Ak budete stále myslieť na svoje starosti a úzkosti, nebudete mať silu procedúru podstúpiť a dokonca by ste mohli stratiť vedomie kvôli psychickému stresu počas procedúry. Aj keď sa to deje od prípadu k prípadu, je stále lepšie byť v bezpečí, ako ľutovať.

vážka-tetovanie

Priemerné náklady na služby a štandardné ceny tetovania Dragonfly

Ceny tetovania ovplyvňuje niekoľko faktorov. Jedným z hlavných faktorov, ktoré ovplyvňujú ceny tetovania, sú odborné znalosti najatého tetovača. Očividne si miestni tetovači v porovnaní s obľúbenými účtujú lacnejšie poplatky. Ak pôjdete do miestnych obchodov s tetovaním, možno budete musieť minúť najmenej 50 dolárov na jednoduché tetovanie vážok. Návšteva obľúbených obchodov s tetovaním vás však za jednoduchý dizajn môže stáť niečo viac ako 150 dolárov.

Ďalšou vecou, ​​ktorá ovplyvňuje ceny tetovania, je veľkosť vášho tetovania. Prirodzene, ak by vaše tetovanie bolo malé, cena by bola lacnejšia ako získanie veľkého. Predtým, ako pôjdete k tetovačovi, sa uistite, že váš dizajn zodpovedá rozpočtu, ktorý ste pripravili.

Tipy na údržbu po tetovaní vážok

Je prirodzené, že sa cítite vzrušený a závratný po tom, ako ste si urobili vlastné tetovanie vážok. Po zákroku si však musíte dobre vypočuť rady, ktoré vám dal váš tetovač. Pretože procedúry tetovania vedú k plytkým ranám na koži, musíte byť obzvlášť opatrní, aby krvácala. Aby ste urýchlili proces hojenia, musíte si tetovanie čistiť najmenej dvakrát denne. Na čistenie tetovania by ste mali používať iba vodu a mydlo bez parfumácie. Tiež by ste mali pamätať na to, aby ste oblasť tetovania drsne nemazali, aby ste predišli krvácaniu a zmene farby.

Akonáhle tetovanie skončíte, osušte ho čistým uterákom. Musíte to tiež urobiť jemne, aby ste sa vyhli predčasnému odlupovaniu chrasty. Po zaschnutí by ste si na tetovanie mali naniesť hydratačný krém alebo opaľovací krém. Mali by ste použiť iba dostatočné množstvo, pretože príliš veľa príliš spomalí proces hojenia. Opaľovací krém je veľmi dôležitý, pretože čerstvo získané tetovanie môže byť citlivé na príliš veľa slnka.

About the author