Musíte zvážiť 155+ návrhov tetovania Eagle

Každé tetovanie má svoj vlastný význam, v priebehu rokov si ľudia farbili telo rôznymi vtákmi a najvyšší z nich bol orol. Orolské tetovanie má množstvo vzorov a každé má iný význam.

Pozrime sa na niektoré populárne vzory tetovania orla a prečo by sme to mali zvážiť.

tetovanie orla

Usadené vzory tetovania Eagle

Dizajn tetovania sediaceho orla znamená, že osoba, ktorá ho nosí, je zdravá, provizórna a vysoko energická.

Tento druh tetovania zobrazuje orla sediaceho na vrchole skalnatej hory alebo na strunovej vetve. Toto tetovanie tiež ukazuje, že si v živote chránite svoje veci, či už je to vaša rodina, priatelia, blízki alebo vzdialení príbuzní, zobrazuje vás ako jednotlivca, ktorý sa stará a pozerá sa na ľudí s ním spojených..

Stručne povedané, ak ste emocionálni, ale máte silnú hlavu, potom je návrh tetovania sediaceho orla tou najlepšou možnosťou, ktorou sa môžete venovať.

Návrhy tetovania kmeňa Eagle

Dizajn tetovania kmeňa orla je medzi Američanmi známy, pretože ukazuje posilňujúce puto s mnohými kmeňmi a ich kolísavú povahu..

Tento druh tetovania zobrazuje orla s otvorenými krídlami, ktorý nepriamo zobrazuje, že ste najvyšší a máte autoritu nad všetkým, čo si prajete, či už je to váš život, ľudia, s ktorými sa spájate, alebo vaše dlhodobé ciele a ambície..

Najpopulárnejším dizajnom kmeňa tetovania je „orol s dymiacimi plameňmi“ a často napustený atramentom na chrbte alebo ramenách.

Ďalší dizajn tetovania obsahuje orla napusteného tak, ako to vyzerá s cieľom vyletieť vyššie s očami namierenými vyššie a čiastočne zatvorenými kvôli vetru odolávajúcemu. To znamená, že jeho tempo sa zvyšuje, ale nezastaví sa, kým sa tam nedostane. To nepriamo ukazuje, že jednotlivec, ktorý ho nosí, je silný, vytrvalý vo svojich rozhodnutiach a nevzdá sa, kým nedosiahne to, na čo sa osoba v prvom rade zamerala..

Boj proti návrhom tetovania Eagle

Tetovanie bojového orla je reprezentáciou mnohých emócií, z ktorých niektoré sú uvedené nižšie:

  • Statočnosť
  • Odvaha
  • Rozhodnosť
  • Moc
  • Vyriešené
  • Sila

orol-tetovanie

Silný dizajn tetovania na zadnej strane

Zdá sa, že toto tetovanie je napustené atramentom na celom chrbte, a tak je viditeľné pre vonkajší svet, pretože zväčšené tetovanie ukazuje, že človek, ktorý ho nosil, sa nebojí odovzdať svetu svoje zámery a ambície a má odvážne príroda. Tiež zostáva pevný vo svojich rozhodnutiach a má vyššiu úroveň vytrvalosti ako ostatné, dôkazy, ktoré dokazujú, že to môže byť spôsob, akým podstúpia získanie takého veľkého tetovania, ktoré bolí veľa času.

Orol so svojou korisťou

Jeden z návrhov bojujúcich orlov je ten, kde je ukázané, že orol pevne drží svoju korisť a tieto návrhy znázorňujú dva významy. Po prvé, ste silní, mentálne a duchovne a po druhé, zostanete pevní vo svojich činoch a životných rozhodnutiach.

orol-tetovanie

Dizajn tetovania Vlastenecký orol

Orol je ako jablko amerických očí, dôvod; je to ich národný vták a je označovaný ako symbol „slobody“.

Vlastenecký dizajn orla je v ozbrojených silách veľmi populárny, pretože sú hrdí na to, že si na svoje telo natlačia vlajku svojho národa a pridajú k nej orla, aby vyzerali ešte mocnejšie než kedykoľvek predtým..

Ako plynie čas, mladšia generácia Ameriky preberá zodpovednosť za úspech svojej krajiny a často prejavuje svoju vášeň pre národ tým, že si na ruky a krk natrie vlastenecký dizajn tetovania orla, kde môže byť pre ostatných úplne transparentný. Takáto predstava ich emócií voči krajine im pomáha snažiť sa a dosiahnuť, aby veci vychádzali v prospech zlepšenia krajiny.

Dizajn tetovania Eagle Feathers

Dizajn tetovania orlieho peria môžete atramentovať mnohými spôsobmi, ale všetky majú jeden význam, tj. Uzdravenie a súzvuk s prírodou okolo vás. Stručne povedané, je to spôsob, ako vyjadriť, že ste v procese očisťovania svojej duše od minulých chýb a ľútosti, ktoré vás hlboko zranili, ale ste pripravení odpustiť a zabudnúť.

Existuje niekoľko spôsobov, ako si dať orlie perie na telo. Niektorí jedinci sa rozhodnú pre jedno pierko zviazané šnúrkou často napustenou na pleciach a kolenách. Jediné pierko je hlavným symbolom, ktorý hovorí, že ste pripravení prijať seba samého a pracovať na sebaláske skôr, ako túto časť zdieľate s niekým iným.

Iní majú tendenciu náhodne prúdiť dva orlice. Toto je zobrazenie situácie, v ktorej jednotlivec verí, že je konečne oslobodený od všetkých starostí, a sú pripravení ísť s prúdom a príliš sa neobávať. Tento dizajn je zvyčajne na členkoch, na boku krku, žalúdka, chrbta a ramien.

Farebný dizajn orlieho peria ukazuje, že veríte v seba, pripravení ísť si za svojimi snami. Tiež sa cítite ľahko a osvietení prítomnosťou a pripravení improvizovať pre svoju budúcnosť.

orol-tetovanie

Dizajn tetovania Eagle Head

Tetovanie na orlej hlave je napustené atramentom v rôznych prevedeniach a tiež vo všetkých veľkostiach. Navyše, niektorí dostanú farbu orlej hlavy, iní siahnu po čiernom v bielom prevedení. Význam dizajnu hlavy zostáva rovnaký, čo je vízia a zameranie.

Tetovanie na hlavu orla pochádza z Iraku a potom sa postupne rozšíril k ľuďom v Európe a Rusku.

Tento druh dizajnu sa zvyčajne vyskytuje na ramenách a chrbte. Pre zväčšený vzhľad by túto úlohu urobilo natretie chrbta a hrudníka. Ak však chcete, aby svet videl tetovanie, choďte na ramená, členky, zadnú časť krku alebo oblasť dolných končatín..

Tetovanie hlavy orla má výraznú vlastnosť vyjadriť vaše zmýšľanie ako silné a vysoko vyrovnané. Rovnako ako orol, ostražitý a veľmi pozorný.

Dizajn tetovania Eagle

Ak ste jedným z tých, ktorí sa nevedia rozhodnúť, čo chcete, alebo máte v pláne veľa návrhov, potom je najlepšie nechať si tetovanie tetovania orla citovať na rôzne časti tela. Tento citát vám pomôže vyjadriť rôzne emócie naraz. Úprimne povedané, všetko závisí od výberu citátu.

Tu je niekoľko krátkych citátov, ktoré môžete spolu s orlom zapísať atramentom.

  • Zadarmo a nebojácne: Tento citát je samovysvetľujúci, ale s týmto trojslovným porekadlom je spojených niekoľko ďalších výrazov, z ktorých niektoré sú odvážne, odvážne, dynamické a neviazané..
  • Leťte a budete slobodní: Často počúvame ľudí, ktorí nám hovoria, že obloha je limit, a kto sa na oblohu nepozrel a prial si, aby jedného dňa lietali ako orol, slobodne a zbesilo. Tento citát je dokonalou reprezentáciou tohto pocitu.
  • Úprimnosť, sloboda a láskavosť: Najjednoduchší citát zo všetkých, dokonale definuje zmysel života a správny spôsob, ako žiť v najkratšej forme. Úprimnosť a láskavosť sú hlavnými tajomstvami úspešného života a sloboda je to, čo chce dosiahnuť každý človek na celom svete.

Tento dizajn citátu je zvyčajne napustený farbami na rukách a krku a považuje sa za lepší.

Dizajn tetovania plešatý orol

Dizajn tetovania orla skalného nemá žiadne rodové hranice a obe pohlavia sa ním môžu dokonale pochváliť, či už je farebný alebo čiernobiely, väčší alebo menší. Nemá absolútne žiadny priestor na obmedzenia a nezhody.

Návrhy orla skalného sú vysoko flexibilné a dajú sa vykresliť podľa vlastných potrieb a prianí. Niektorým ľuďom sa to páči ako zlúčené do americkej vlajky; iní to uprednostňujú iba s atramentom iba s čiernymi čiarami. Nedávnym trendom je tiež atrament ako pôvodnú orliu farbu a prudko vyzerajúce oči.

Návrh pochádza z regiónu, kde domorodí Američania brali tetovanie ako hrdosť a znak slobody.

Od tej doby si získava veľa pozornosti, pretože sloboda je jedna vec, po ktorej každý človek túži.

orol-tetovanie

Lietajúci orol tetovanie

Dizajn tetovania lietajúceho orla zobrazuje orla s roztiahnutými krídlami, ktoré symbolizujú pocit slobody a duchovnej sily; nositeľom tetovania preteká aj silná túžba po múdrosti.

Toto tetovanie si môžete dať urobiť v rôznych uhloch, niektorí preferujú bočný pohľad, kde je viditeľné jedno krídlo, a druhé čiastočne vidí. Navyše najslávnejšie vzory sú na hrudi s čelným pohľadom, ktorý znamená silu a odvahu rozhodnúť sa pre neustále riziko a byť nebojácny na misii.

Lietajúce tetovanie je rozmanité a vyzerá rovnako atraktívne vo farebných alebo bezfarebných, hrubých alebo tenkých čiarach a je tieňované alebo nie je tieňované..

Pri vytváraní dizajnu lietajúceho tetovania je lepšie zvážiť použitie obrovského média, ako je chrbát alebo hruď, pretože krídla, ak nie sú veľmi rozšírené, to nakoniec zabíja atmosféru..

Dizajn tetovania Eagle Eye

Dizajn tetovania Eagle Eye je považovaný za jeden z najobľúbenejších medzi mládežou a dospelými nad 35 rokov. Tetovanie symbolizuje jasný a sústredený zrak. Tiež to ukazuje, že nositeľ tetovania je odhodlaný a vždy hľadá niekoho, kto mu môže akýmkoľvek spôsobom spôsobiť problémy.

Jeden z návrhov tetovania orlích očí zobrazený na väčšine webových stránok ukázal, že orol letí, ale keď sa pozerá nad oblohu, znamená to, že aj keď sa pohybuje vpred, stále sa pozerá späť na akúkoľvek hrozbu a súčasne sa zameriava aj na svoju korisť..

Podobne osoba s tetovaním orlích očí má tendenciu prejavovať svoje zámery ako silné a vysoko zamerané na svoje ambície a do akej miery je vášnivá a odhodlaná splniť každú z nich..

Tetovanie orlích očí má mnoho rôznych foriem. Niektorí to preferujú so zatvorenými krídlami a iní majú tendenciu vyrábať oči oddelene, zvyčajne na rukách, ramenách a hornej časti chrbta.

Toto je jediný dizajn, ktorý vyzerá lepšie čiernobielo ako farebne. Na tienení alebo na tienení nezáleží, pretože je veľmi flexibilný a vyzerá skvele v oboch smeroch.

Eagle spolu s dizajnom tetovania hada

Občas sme vo fáze života, kedy zvyčajne odplatíme všetkému, dokonca aj tým najmenším, čo si zaslúžia nulový odpor. Na vyjadrenie tohto pocitu väčšina ľudí uprednostňuje boj s orlom s hadím tetovaním napusteným atramentom na odhalenú časť tela..

Takže predtým, ako komukoľvek napadne prerušiť ich myšlienky a osobný priestor, okamžite ich napadne myšlienka, že by to príliš urážlivo odplatili a v žiadnom prípade nenechajú previnilcov vykĺznuť z rúk..

Podľa mnohých popredných webových stránok založených na tetovaniach a ich histórii je tetovanie orla a hada považované za dokonalú reprezentáciu konfliktu. Konflikt môže byť medzi akýmikoľvek dvoma médiami, napríklad to môže byť vaša myseľ a srdce, vy a vaše životné situácie, konflikt medzi výberom správneho a zlého, vydržať alebo nechať ísť a oveľa viac..

Odporúča sa dať si urobiť tetovanie orla a hada s farebnou a silnou linkou. Čím silnejšia je správa, tým by mal byť dizajn zväčšenejší, takže ho zachytí každé oko a nikdy si vás nemýlite s tým, že ste slabí a porazení, ale zostaňte pripravení a vopred nakreslite čiary..

orol-tetovanie-

Spodná čiara

História ukazuje, že trend tetovania orla je stále zelený. Popularita skôr stúpa. Pokrok v technológii navyše umožnil všetkým technikom navrhnúť prispôsobený dizajn tetovania orla, ktorý presne zodpovedá ich životnej situácii a pocitom. Našťastie to uľahčilo a zefektívnilo prácu všetkým tvorcom tetovania ako predtým.

Tak na čo čakáš? Nájdite si chvíľu na sebareflexiu a zamyslite sa nad svojimi aktuálnymi pocitmi a poznamenajte si, čo chcete svetu povedať. Po dokončení vyhľadajte tetovanie orla, ktoré popisuje všetko, čo ste celý čas hľadali.

About the author