Najlepších 155+ tetovaní kľúčnej kosti, pre ktoré sa môžete rozhodnúť

Vzhľadom na množstvo miesta na tetovanie na vašom tele môže byť tetovanie kľúčnej kosti dobrým nápadom. Okrem kľúčnej kosti existuje množstvo miest, kde sa môžete rozhodnúť pre svoje obľúbené tetovanie. Patria sem vaše rebrá, členok, predlaktie, chrbtica, zápästia, krk, bedro atď. Je dôležité si uvedomiť, že proces tetovania kdekoľvek na tele je dosť bolestivý proces. Môže to bolieť viac, ako by ste čakali, ale nakoniec môže byť tetovanie hodné.

Kľúčna kosť je teraz jedným z najtrendovejších miest na tetovanie. Je to úžasné miesto na kreatívnu prácu s citátmi, znakmi a rôznymi ikonami. Okrem toho si môžete vybrať z rôznych prevedení, ktoré vytvoria vašu jedinečnú umeleckú výpoveď. Tetovanie kľúčnej kosti je oveľa viac než len vyjadrenie vašej osobnosti. V dnešnej dobe je to skôr módna prehliadka. Väčšina jednotlivcov používa také tetovanie na to, aby sa podelilo o svoje presvedčenie. Iní ľudia používajú tetovanie aj na inšpiráciu. To naznačuje, že tetovanie kľúčnej kosti je prítomné na trvalý účel, a nie na účel módneho trendu.

V poslednom čase sa pre tetovanie kľúčnej kosti rozhodlo aj mnoho známych osobností. Významným príkladom je deväťnásobný víťaz ceny Grammy, Rihanna ktorý je pre mnohých inšpiráciou. Okrem svojich piesní je veľmi obľúbená aj vďaka jedinečnému tetovaniu kľúčnej kosti.

Tu je niekoľko najlepších návrhov vyrobených pre mužov i ženy, pre ktoré sa môžete rozhodnúť:-

tetovanie kľúčnej kosti  

Tetovanie perím

Jednou z najatraktívnejších možností tetovania, najmä pre dievčatá, je návrh peria vynikajúci dizajn tetovania kľúčnej kosti. Okrem toho, že je príťažlivý, je dokonalým vyjadrením vašej lásky k prírode a vašej odvážnej a odvážnej osobnosti. Všetky prominentné vlastnosti vtáka sú znázornené na tetovaní s perom, ktoré zahŕňa slobodu a vášeň pre cestovanie.

Pohorie, tetovanie kľúčnej kosti

Ak radi cestujete a máte výzvu, toto tetovanie je šité na mieru vašej kľúčnej kosti. Ukazuje vašu vášeň pre hory a horolezectvo a ďalšie súvisiace činnosti.

Hakuna Matata

Ak ste sledovali Levieho kráľa, určite poznáte známu svahilskú frázu. Táto fráza spočiatku znamená žiadne starosti, čo je celkom inšpiratívne. Fráza ako tetovanie ukáže vašu sebavedomú a odvážnu osobnosť a lásku k ikonickému filmu Leví kráľ. Tým, že ho máte na kľúčnej kosti, môžete tiež prejaviť lásku k ľuďom, ktorí sú vám najdrahší.

Tetovanie Mandela

Tetovanie Mandela môže znamenať veľa vecí. Je to vynikajúca reprezentácia rovnováhy, večnosti a rovnosti. Termín Mandela znamená kruh, ktorý je úplný a nemá žiadne chyby. Je to vynikajúci spôsob, ako vykresliť vašu bezchybnú osobnosť. Mandela sa dodáva v rôznych prevedeniach, ktoré pozostávajú z rôznych významov. Je na vás, aby ste si vybrali správnu reprezentáciu svojej postavy.

Šípka s Bow Tattoo

Ak máte pevnú vieru v znamenia zverokruhu, toto tetovanie je nepochybne pre vás. Ukazuje osobu, ktorá je v živote oddaná a zameraná rovnako ako Strelec. Je ideálny pre niekoho, kto plánuje napredovať, kým nedosiahne svoje životné ciele.

Hudobné poznámky

Tetovanie s notou môže mať mnoho rôznych významov. Najbežnejší spôsob, ako ukázať svoju vášeň pre hudbu a vplyv, ktorý na vás má. Obdivuhodnou vlastnosťou vašej obľúbenej hudby je, že dokáže veľa hovoriť v časoch, keď slová zlyhávajú. Vaše obľúbené poznámky na kľúčnej kosti môžu ukazovať a hovoriť o vašej zaujímavej postave.

kľúčna kosť-tetovanie-dizajn

Stark Tattoo

Mohutná vlna Game of Thrones svojim výnimočným a jedinečným príbehom ovládla viac ako polovicu vesmíru. Ak sa považujete za veľkého fanúšika obľúbenej série, tak prečo to neukázať svetu. House Stark má vlčie znamenie, ktoré hovorí o jeho jedinečných vlastnostiach. Patrí sem odvaha, lojalita a oddanosť. Mali by ste vedieť, že zima sa blíži a ako Stark budete potrebovať na kľúčnej kosti vlka.

Kvetinové tetovanie

Pravdepodobne najväčšia zbierka tetovaní, ktoré môžete nájsť, sú kvetinové tetovania jednou z preferovaných možností pre mnoho jednotlivcov. Môžete tu nájsť slnečnice, ruže, tulipány a ďalšie druhy kvetov, ktoré sa môžu hodiť k vašej postave. Napríklad pre ružové tetovanie sa viac hodí človek, ktorý veľa miluje a dúfa. Podobne človek, ktorý je plný energie a šťastia, dá prednosť tetovaniu zo slnečnice. Kvetinové tetovanie je najlepšie pre tých, ktorí sú zmätení z ich výberu. Ponúkajú viacero štýlov a prevedení, ktoré môžu vašej tetovanej pokožke dodať ďalšiu krásu.

Lusterové tetovanie

Ak chcete byť zmysluplnejší prostredníctvom kľúčnej kosti, tetovanie na luster je úžasný nápad. Luster predstavuje luxus a triedu. Skladá sa z mnohých atraktívnych prvkov, ako sú kryštály, sviečky a perly. Takéto prvky zaisťujú, že váš luster svieti a je vždy stredobodom pozornosti. Vaša kľúčna kosť tvorí perfektný háčik na zavesenie lustra, ktorý ukazuje vašu jasnú a elegantnú osobnosť.

Tetovanie Ying Yang

Ďalšia klasická zbierka tetovania kľúčnej kosti, Ying Yang, je niečo, pre čo sa môžete rozhodnúť. Základným zmyslom dizajnu tetovania Ying Yang je udržiavanie rovnováhy všetkých vecí v živote. Znamená to tiež, že všetko na tomto svete má svoj opak. Väčšinou je to inšpiračná voľba, kde sa ľudia snažia prostredníctvom nej presadzovať rovnosť. Môžete nájsť obľúbené tetovanie Ying Yang s mnohými možnosťami prispôsobenia, ktoré sa môžu zhodovať s vašou pokožkou.

Tetovanie slnečnej sústavy

Zaujímavým faktom o našej slnečnej sústave je, že každá z jej zložiek má iný význam. Ľudia delia planéty na dve odlišné skupiny, ktorými sú vnútorné a vonkajšie planéty. Vnútorné planéty pozostávajú z Marsu, Merkúra, Slnka a Venuše. Tieto dôsledne menia svoju polohu, čo znamená, že ovplyvňujú vaše zmeny nálady a obvyklé zmeny.

Zoznam vonkajších planét tvorí Jupiter, Neptún, Urán a Saturn. Každá z nich má pomalšiu zmenu polohy v porovnaní s pohybom vnútorných planét. To naznačuje, že majú výraznejší vplyv na váš život. Najčastejším účelom tetovania slnečnej sústavy je ukázať znamenie zverokruhu. Je to preto, že každá planéta sa nejakým spôsobom spája s konkrétnym typom osobnosti človeka.

Dedication Citáty Tetovanie

Neexistuje lepší spôsob, ako ukázať svoju lásku rodine alebo najlepším priateľom, ako tetovanie kľúčnej kosti. Môžete si vybrať z akéhokoľvek citátu, ktorý dokonale ilustruje vašu lásku a oddanosť konkrétnej osobe. Napríklad si vyberiete citát, ktorý ukazuje vašu náklonnosť k matke. Môžete si tiež vybrať známe príslovie, ktoré popisuje váš vzťah s najlepšími priateľmi.

Nerdy tetovanie

Ďalšou vynikajúcou možnosťou pre vašu kľúčnu kosť je rozsiahla zbierka nerd tetovaní. Jeden z najlepších spôsobov, ako byť hrdí na svoj hlúpy profil, je nechať si urobiť tetovanie. Populárnym typom je binárne tetovanie, ktoré pozostáva z kombinácie rôznych binárnych čísel. Tieto čísla môžu mať rôzny význam. Iba ľudia, ktorí sú odborníkmi na binárne jazyky, môžu vedieť, čo zastupujete. V dnešnej dobe sa aj geekovia prekvapivo zaujímajú o nerd tetovania, ktoré svedčia o ich obľúbenosti a význame.

tetovanie kľúčnej kosti  

Vyhlásenie Tetovanie

Nemusí to byť nevyhnutne citát alebo slávne vyhlásenie. Môže to byť aj dizajn pozostávajúci iba z dvoch slov, ktoré vás môžu charakterizovať ako osobu. Vyhlásením môže byť aj akýkoľvek obrázok alebo sochárske tetovanie, ktoré je k dispozícii výlučne tam, aby ste vyzerali príťažlivo. Môžete si napríklad dať tetovanie s nápisom „strieborná podšívka“. To znamená, že niekedy, aby ste našli krásu, musíte sa pozorne pozrieť. Takéto správy vždy vynikajúco pôsobia na vašu kľúčnu kosť.

Pocta tetovania

Poctové tetovanie tvorí niektoré z najkreatívnejších myšlienok, ktorými vzdáte hold svojim obľúbeným postavám. Ak ste fanúšikom Harryho Pottera, môžete si dať tetovanie na zlatú paličku alebo metlu na počesť chlapca, ktorý žil. Najpopulárnejším tetovaním v tejto kategórii je tetovanie Relikvie smrti. Tetovanie má trojuholníkový tvar, ktorý predstavuje ikonickú bezovú hůlku, neviditeľný plášť a kameň vzkriesenia. Tým, že si tetovanie necháte napeniť na kľúčnu kosť, nepochybne z vás urobíte majstra smrti.

Ďalším príkladom takéhoto tetovania je zbierka Hunger Games. Hunger Games sú podobne ako Harry Potter jednou z najobľúbenejších fikčných sérií. Môžete vzdať hold slávnym Katniss Everdeen tým, že si dáte zosmiešňujúce tetovanie sojky. Poctové tetovanie je vždy zábavné a niekedy celkom zmysluplné. Ak máte zodpovedajúcu osobnosť s niektorou zo svojich obľúbených postáv, neváhajte si dať tetovanie kľúčnej kosti, aby ste ukázali podobnosti..

Lodné tetovanie

Ak milujete oceán, vždy si môžete nechať tetovať loď na kľúčnu kosť. Loď predstavuje okrem ostrova alebo ryby aj ostrý obraz mora. Lodné tetovanie môže byť tiež spôsob, ako ukázať dobrodružnú osobnosť.

Tetovanie s bleskom a hromom

Ďalšia voľba, ktorá pozostáva z rôznych štýlov a vzorov, tetovanie s bleskom je dosť nápadné. Akonáhle si urobíte tetovanie s bleskom a hromom, budete sa cítiť elektrizovaní a silní. Dizajn je inšpiráciou z mnohých zdrojov, ktoré zahŕňajú vesmír gréckych bohov a vesmír Harryho Pottera. Môžete tiež nájsť početné celebrity s takýmto bleskovým tetovaním, medzi ktoré patrí Avril Lavigne a Hayley Williams.

Brutálne tetovanie na nechty

Niektorí ľudia sú vyrobení z ocele, čo znamená, že bodnutie nechtov nestačí na to, aby sa dostali pod kožu. Ak sa považujete za jedného z nich, brutálne tetovanie nechtov môže byť dobrým nápadom na tetovanie kľúčnej kosti. Nechtové tetovanie môže dávať aj iné silné a zmysluplné správy. Jeden z najobľúbenejších významov je, že niektoré ťažkosti môžu trvať celý život a musíte sa s tým vyrovnať tým, že budete vo svojom prístupe pevní a pevní. Ďalším významom by mohla byť reprezentácia temnej osobnosti. Je len na vás, ktorý dizajn nechtov sa zhoduje s vašim účelom.

tetovanie kľúčnej kosti

Tetovanie na hodinách

Môžete si vybrať z mnohých návrhov tetovania na hodiny. Napríklad na zaznamenanie konkrétnej nezabudnuteľnej udalosti vo vašom živote môžete získať tetovanie vreckových hodiniek. Ak chcete niekomu prejaviť lásku, hodiny s ružou sú pre vás krásnou kombináciou. Ďalším príkladom tetovania môžu byť hodiny starého otca. Hodiny pre dedka symbolizujú veľa z vašej minulosti. Každý má nejaké konkrétne spomienky, ktoré trvajú navždy, a takéto tetovanie by mohlo byť pripomienkou ich dôležitosti.

Dračie tetovanie

Dračie tetovanie sa dodáva v rôznych veľkostiach, odtieňoch a štýloch. Každé prispôsobenie predstavuje iný význam. Najdôležitejším z nich je sila a múdrosť. Ďalšie významy predstavujú bežné a najobdivovanejšie vlastnosti draka. Patrí sem odvaha, sila, nezávislosť a dôvera. Tetovanie draka môže tiež predstavovať vašu vášeň pre slobodu. Ak máte vlastnosti podobné drakovi, mali by ste zvážiť tetovanie na kľúčnej kosti.

Tetovanie srdca

Tetovanie srdca je jednou z najrozkošnejších a najatraktívnejších možností tetovania kľúčnej kosti, aké môžete nájsť. Tetovanie srdca je skôr na romantické účely. Môžete však pridať ďalšie symboly, ktoré vysvetlia váš charakter alebo spôsob života. Väčšinou sa používa ako reprezentácia konkrétnej veci, bez ktorej nemôžete žiť. Môžete napríklad nechať napísať meno svojej matky čiarami tlkotu srdca, aby ste ukázali dôležitosť svojej matky. Tetovanie srdca je tiež bežné medzi spriaznenými dušami, aby vyjadrili lásku svojim partnerom.

Ďalšie citáty o tetovaní

Citát s tetovaním môže mať za sebou mnoho rôznych účelov. Môže to byť pre inšpiráciu alebo pre predstavenie správy a osobné vyhlásenie. Tu je niekoľko príkladov, na ktoré sa môžete pozrieť pri citácii tetovania na kľúčnej kosti:-

  • ‘Ver’
  • ‘Mysli pozitívne.’
  • “Všetko ma nesie k tebe.”
  • ‘Nasleduj svoje srdce.’
  • ‘Nebojácny’

Každý z týchto citátov má iný význam. Je len na vás, na aký účel ich použijete.

Tetovanie motýľa

Motýlie tetovanie tvorí niektoré z najobľúbenejších tetovaní kľúčnej kosti, najmä medzi ženskou populáciou. Môžete nájsť motýľové tetovanie v rôznych farebných odtieňoch, prevedeniach a štýloch, ktoré tiež predstavujú rôzne významy. Motýle predstavujú šťastie, kreativitu a čistotu vo vnútri človeka. Môže tiež zobrazovať pokojnú dušu a kráľovskú hodnosť. Niektoré zo známych návrhov tetovania motýľov zahŕňajú keltský dizajn, motýľ Monarch a dizajn White Butterfly.

Takéto tetovanie môže odhaliť skrytú krásu človeka. Ak vzťahujete svoju osobnosť k motýľovi, môžete sa rozhodnúť pre tetovanie motýľa.

Tetovanie zvierat

Každý člen živočíšnej ríše má inú obdivuhodnú vlastnosť, ktorú môžete vzťahovať na seba. Vzácnym príkladom je tetovanie jeleňa. Predstavuje silnú a mocnú osobnosť, ktorú určite môžete priradiť k svojej osobnosti. Podobne tetovanie leva bude predstavovať vodcovstvo a statočnosť vo vašom vnútri.

Jedna z najlepších vecí na tetovaní zvierat je, že vám nikdy nedôjdu možnosti. Ďalšou bežnou voľbou tetovania zvierat je tetovanie havrana. Havran môže mať negatívne aj pozitívne vlastnosti. Väčšinou predstavuje tajomnú, inteligentnú a temnú osobnosť.

Crescent Moon Tattoo

Toto je zvyčajne menej preferovaná možnosť tetovania kľúčnej kosti. Je ľahké ho natrieť atramentom a tento proces nie je v porovnaní s inými návrhmi veľmi bolestivý. Tetovanie na polmesiaci je obľúbenejšou voľbou medzi ženskou populáciou. Je to spôsobené tým, že predstavuje predovšetkým ženskosť. Ľudia, ktorí uctievajú Mesiac, patria tiež k tým, ktorí si nechávajú tetovať polmesiac. Polmesiac údajne hovorí aj o raste a kreativite. Preto, ak ste fanúšikom astrológie alebo chcete študovať hviezdy, tetovanie na polmesiaci môže byť pre vás to pravé.

Existuje aj mnoho ďalších možností, ktoré si môžete vybrať pre svoju kľúčnu kosť. Ak ste veľkým fanúšikom tetovania, budete prekvapení, koľko umeleckých návrhov môžete objaviť. Na tetovanie kľúčnej kosti je však nevyhnutné, aby ste vyhľadali profesionálneho výtvarníka. Je to spôsobené tým, že profesionál vždy použije najlepšie vybavenie a techniku. Týmto krokom teda zaistíte, aby ste neboli obeťou mnohých nebezpečných vedľajších účinkov nesprávne napusteného tetovania.

About the author