Nápady na tetovanie s potlačou 125 labiek, ktoré sú aww tak roztomilé!

Tetovanie je vzrušujúci spôsob, ako pridať pozitivitu alebo jedinečnosť do vášho života. S miliónom rôznych tetovaní na celom svete sú tetovanie labiek celkom bežným tetovaním a ľudia ho zvyčajne nechávajú vyjadriť lásky k svojim miláčikom. Domáci miláčik je jedným z najväčších priateľov v živote a na prejavenie lásky k svojim chlpatým priateľom si rodičia domácich zvierat zvyčajne nechávajú tetovať labky. Každé tetovanie labky má svoj individuálny význam, hlavné významy sa v živote pohybujú dopredu, najmä keď dizajn labky predstavuje pohybujúce sa zviera. Druhým je náklonnosť k zvieraťu. Nižšie sú uvedené niektoré z najroztomilejších a jedinečných návrhov tetovania labiek, ktoré by ste pri tetovaní mali zvážiť.

Napustená labka

Atramentové tetovanie

Tetovanie napustenou labkou je nevyhnutné tetovanie, ak máte hravého a rozcuchaného psa. Toto tetovanie obsahuje čierny atrament, ktorý pomáha vykresliť chaotický efekt. Labka vyzerá, akoby práve vyšla z bahna. Toto tetovanie ukazuje, ako veľmi sa váš pes miluje hrať vonku v špine a ako je šťastný, keď sa vráti dovnútra k vám, aby sa vyčistil. Najlepším miestom pre toto tetovanie je vaša ruka; týmto spôsobom môže každý vidieť, ako sa vaša láska a náklonnosť týči vášho domáceho maznáčika, a bude vám to pripomínať puto, ktoré máte so svojim roztomilým miláčikom.

Labky so srdcom

Labky so srdcom

Tieto srdiečkové tetovania labiek sú jedným z najroztomilejších a jedinečných tetovaní labiek, ktoré by ste si určite mali zaobstarať. Toto tetovanie obsahuje dve labky v tvare srdca. Toto tetovanie má zvyčajne malú veľkosť; vždy ho však môžete trochu zväčšiť podľa svojich preferencií. Ak sa chystáte na niečo jednoduché, toto je to pravé tetovanie pre vás. Najlepším miestom pre toto tetovanie je členok alebo zápästie.

Biela napustená labka

Biela napustená labka

Ak je váš maznáčik biely a chlpatý, určite by ste si mali dať urobiť toto tetovanie bielou napustenou labkou. Toto tetovanie je rozkošné a vo vnútri labky obsahuje malý srdcový obrys. Toto tetovanie si môžete nechať umiestniť kdekoľvek na tele, ale ideálnym miestom, kde si ho môžete nechať vytetovať, je zápästie. Môžete si vybrať, či si necháte potetovať jednu alebo dve labky. Uistite sa, že použitý biely atrament nie je príliš svetlý a ladí s odtieňom vašej pokožky.

Akvarelová striekanka

Akvarelová striekanka

Akvarelové labky sú jedným z jedinečných tetovaní labiek a znamenajú farebný vzťah, ktorý máte so svojim domácim miláčikom. Akvarely obsahujú veľmi jasnú a šťastnú atmosféru a pomôžu vám predviesť zábavný a hravý vzťah, ktorý máte so svojim domácim miláčikom. Tento dizajn obsahuje štyri malé čierne napustené labky potrhané za sebou, ktoré ukazujú, že domáce zviera kráča, a okolo labiek je postrek akvarelu. To tiež ukazuje, že každý krok, ktorý váš maznáčik urobí k vám, je magický a farebný. Dajte si toto tetovanie na ruku alebo chrbát a ukážte krásny vzťah, ktorý máte so svojim domácim miláčikom.

Tlač labky s menom

Tlač labky s menom

Toto tetovanie s potlačou labky si môžete vyskúšať s potetovaným menom vášho domáceho maznáčika. Toto tetovanie obsahuje vyblednutú tlač strednej labky. Môžete sa rozhodnúť, že meno svojho domáceho maznáčika vytetujete do labky alebo vedľa nej. Meno domáceho maznáčika je pre každého majiteľa domáceho maznáčika dosť významné a zmysluplné. Ak ste teda oddaným milovníkom domácich zvierat, určite by ste si toto tetovanie mali vyskúšať na ruke alebo chrbte.

Pripojenie domácich zvierat

Pripojenie domácich zvierat

Toto roztomilé tetovanie obsahuje srdce s bodkovanou čiarou, ktoré sa spája s dvoma čiernymi napustenými labkami. Ideálnym miestom pre toto tetovanie je kľúčna kosť alebo paže. Je to viditeľnejšie na kľúčnej kosti a je to ideálny zápas. Toto tetovanie znamená, ako veľmi milujete svojho domáceho maznáčika, a toto tetovanie vám to každý deň pripomenie.

Tvárová labka

Tvárová labka

Ak hľadáte tetovanie labky, ktoré je viac než jedinečné a obsahuje veľa podrobností, mali by ste ísť na toto tetovanie začlenené do tváre. Toto tetovanie obsahuje tvár vášho domáceho maznáčika v labkách. Ak chcete, aby mala tvár vášho psa na labke, dva horné výtlačky budú zahŕňať oči vášho psa a potlač nadol bude pozostávať z nosa. V tomto tetovaní je veľa detailov a zručností. Najlepšie na tom je, že to vyzerá tak realisticky. Toto tetovanie ukazuje, aký silný a hlboký je váš vzťah so psom. Najlepšie miesto pre toto tetovanie by bolo blízko ramena alebo na ruke.

Geometrická labka

Geometrická labka

Ak hľadáte veľmi ilustratívne tetovanie labky, už viac nehľadajte, pretože neexistuje nič názornejšie ako toto geometrické tetovanie labky. Toto tetovanie obsahuje tlač jednej labky vyrobenú z geometrických vzorov. Ak sa pozriete na labku, keď je pripravená, vyzerá to, že labka pozostáva z klenotov. Ženy i muži si vážia klenoty a pre rodičov domácich miláčikov sa ich miláčik rovná drahokamom. Toto tetovanie ukazuje, aký vzácny je váš maznáčik. Toto tetovanie si môžete dať vytetovať kdekoľvek na tele. Bez ohľadu na to, kde ho necháte vytetovať, bude vyzerať krásne ako vždy.

Palmová labka

Palmová labka

Toto tetovanie na dlani je najlepším spôsobom, ako vyjadriť a reprezentovať nezmerateľnú lásku, ktorú máte k svojmu domácemu miláčikovi. Toto tetovanie obsahuje vašu dlaň a vo vnútri je odtlačok labky. Toto tetovanie ukazuje, že aj keď vás všetci ostatní nechajú za sebou, váš maznáčik bude stále pri vás a bude vás držať za ruku. Toto tetovanie má silný emocionálny význam pre tých ľudí, ktorí stratili svoje domáce zvieratá, a je to krásny spôsob, ako si vážiť čas, ktorý ste strávili so svojim kožušinovým dieťaťom. Pripomenie vám, že vaše domáce zvieratá sú stále s vami, aj keď utiekli alebo sa dostali do raja. Toto tetovanie je dosť veľké, takže najlepšie miesto na jeho získanie bude na chrbte.

Labka na tlačenie topánok

Toto tetovanie labky s potlačou obuvi je dokonalým vyjadrením vašej lásky k domácemu miláčikovi. Toto tetovanie obsahuje potlač topánok a vo vnútri je odtlačok labky vášho domáceho maznáčika. Toto roztomilé tetovanie obsahuje čierny atrament a po dokončení vyzerá úžasne dobre. Toto tetovanie si môžete dať vytetovať na zadnú časť nohy alebo stehna alebo dokonca na ruku. Toto rozkošné tetovanie ukazuje silné puto, ktoré máte so svojim domácim miláčikom, a tiež naznačuje, že váš miláčik bude sledovať každý váš krok, takže bude vždy po vašom boku, aj keď nikto nie je..

Tlkot srdca

Tlkot srdca

Tetovanie srdca je vo svete tetovania celkom bežné a slávne. Ak nechcete jednoduché tetovanie srdca, môžete si nechať urobiť toto tetovanie labky. Toto tetovanie obsahuje tetovanie malého srdca a línie srdcového tepu sa spájajú s tetovaním labky. Toto tetovanie ukazuje vašu silnú lásku k domácemu miláčikovi a to, ako sa každý srdcový tep spája s vašim domácim miláčikom. Najlepšie miesto pre toto tetovanie bude na ruke alebo ruke. Pre väčšiu definíciu môžete do srdca pridať trochu červeného atramentu a do labky čierny.

Nekonečná labka

Nekonečná labka

Toto tetovanie labiek do nekonečna musí byť tým najroztomilejším tetovaním labiek, aké ste kedy videli. Toto tetovanie predstavuje hlbokú lásku, ktorú máte k svojmu domácemu miláčikovi. Toto tetovanie obsahuje čierny napustený znak nekonečna, ktorý prechádza dvoma čiernymi napustenými labkami a obrysom srdca. Toto tetovanie znamená, že srdce majiteľa zvieraťa bije s jeho domácim miláčikom a naopak. Toto tetovanie si môžete dať vytetovať na ruku alebo blízko kľúčnej kosti.

Paw Masterpiece

Paw Masterpiece

Toto tetovanie labky je celkom majstrovské dielo a zahŕňa veľké využitie akvarelov. Toto je celkom farebné tetovanie labky a predstavuje farbu, ktorú váš maznáčik dodáva vášmu životu a robí ho krajším a úplnejším. V tomto tetovaní nájdete veľa akvarelov, ako sú odtiene fialovej, morskej modrej, ružovej, žltej a ďalšie. Aj v strede labky je malý obrys srdca. Ak máte radi farebné tetovanie, mali by ste si zaobstarať toto. Ideálne miesto pre toto tetovanie bude na ruke alebo na chrbte.

Klastrované tetovanie labiek

Klastrované labky tetovanie

Ak je váš maznáčik známy tým, že po vás skáče a neustále vás sleduje, mali by ste zvážiť získanie tohto tetovania zoskupených labiek. Toto tetovanie obsahuje asi osem odtlačkov malých labiek vyrobených z čierneho atramentu. Labky sa roztiahli dookola, aby predviedli, ako váš maznáčik stále behá po celom dome a vy. Ideálnym miestom pre toto tetovanie je chrbát, pretože pomôže dokonale napodobniť, ako sa váš miláčik pohybuje a skáče vám cez chrbát..

Paw Heart

Paw Heart

Ak hľadáte tetovanie labky cez vrch, ktoré je veľké, potom by ste určite mali zvážiť toto tetovanie srdca labky. Toto tetovanie obsahuje veľké srdce vyrobené z odtlačkov malých labiek a v srdci je veľký odtlačok labky vášho domáceho maznáčika. Pre jedinečný dotyk, namiesto zahrnutia iba odtlačkov labiek, ktoré vytvoria srdce pre jednu časť, môžete nechať meno svojho domáceho maznáčika potiahnuť spolu so srdcom. Toto tetovanie ukazuje, že vaše šťastie a láska sa točí iba okolo vášho domáceho maznáčika a jeho šťastia. Ideálne miesto pre toto tetovanie bude na ruke, ruke alebo chrbte.

Časté otázky

To je najlepšie miesto na vytlačenie tetovania labky?

Môžete si nechať vytlačiť tetovanie labky kdekoľvek na tele, ktoré sa vám páči a preferujete; najčastejšími miestami, kde tetovanie labiek vyzerá najlepšie, sú paže, chodidlá, krk, hrudník, chrbát, stehná a prsty. Umiestnenie do značnej miery závisí od typu tetovania, ktoré dostanete, a od jeho veľkosti. Ak je tetovanie veľké, mali by ste si ho dať vytetovať na chrbát alebo hruď, a ak sú malé alebo dlhé, potom by vaša ruka a stehná boli ideálnym miestom. Veľkosť tetovania si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Ako získam presný odtlačok labky svojho domáceho maznáčika potetovaný?

Obvykle je pekné nechať si na telo vytetovať presnú labku svojho miláčika. Odtlačok labky vášho domáceho maznáčika môžete ľahko získať opatrným vykonaním týchto jednoduchých krokov. Najprv jemne vezmite labku vášho domáceho maznáčika a stlačte ju na atramentovú podložku a potom na čistý list papiera. Uistite sa, že budete mať labku stále na papieri, pretože ak s ňou pohnete, nedosiahnete presnú tlač a tiež by došlo k rozmazaniu tlače. Opatrne zdvihnite labku z papiera a uistite sa, že to urobíte dobre pri prvom pokuse, pretože tí, ktorí majú domáce zvieratá, by vedeli, aké ťažké je získať labku svojho domáceho maznáčika bez akéhokoľvek pohybu..

Môžem na tetovanie labky bezpečne použiť akrylovú farbu?

Použitie akrylovej farby ako netoxickej nie je na škodu, ale uistite sa, že používate umývateľné akrylové farby. Deti bežne používajú akrylové farby, takže ak máte dieťa, môžete ich požiadať, aby dali tetovaniu labky farebný nádych.

Paw_Pew_Print_Tattoos

Záver

Domáce zvieratá hrajú vo vašom živote zásadnú úlohu, a ak ste silní milovníci domácich zvierat, vedeli by ste, že puto s vašim domácim miláčikom je úplne iné a nikdy ho nemôžete porovnať s zväzkom vytvoreným s iným človekom. Pomocou týchto tetovaní labiek môžete vyhlásiť a predviesť vzťah, ktorý máte so svojim domácim miláčikom. Aj keď váš maznáčik nie je neustále s vami, vždy môžete mať ich kúsok pri sebe s tetovaním labky. Tak sa poponáhľajte a dajte si jedno z týchto roztomilých tetovaní labiek.

About the author