Nápady na tetovanie so 125 listami, ktoré by ste si mali ihneď vyskúšať!

Písmeno tetovanie je jedným z najjednoduchších, ale trendových tetovaní, s ktorými sa stretnete. Tieto tetovania predstavujú meno osoby, organizáciu alebo niečo veľmi blízke iba jedným písmenom. Do svojho tetovania môžete vložiť viac ako jedno písmeno, aby bolo zaujímavejšie. Najzaujímavejšou časťou tetovania písmen je písmo. Tieto tetovania sú celkom jednoduché, ale jedinečné písmo môže zmeniť celý vzhľad a spôsobiť, že bude pútavý a ikonický.

Ak plánujete získať tieto tetovania, výber správneho štýlu písma je dôležitou súčasťou. Existujú rôzne spôsoby, ako predvádzať vaše tetovanie písmen; stačí správna kreativita a inšpirácia. Najprv musíte zistiť, prečo si vytetujete konkrétne písmeno, a potom vyberte dobrý dizajn. Písmeno tetovanie vám pomôže dosiahnuť jednoduchosť tetovania, ktoré tetovanie zvyčajne neobsahuje. Môžete napríklad vytetovať iniciály svojho mena, aby boli čo najjednoduchšie a najzmysluplnejšie.

Aby ste dosiahli správnu inšpiráciu pre svoje tetovanie písmen, musíte si nájsť pár minút a prečítať si tento článok. Tu nájdete niektoré z najtrendovejších myšlienok na tetovanie písmena spolu s ich významom a možnosťami umiestnenia.

Význam písmena tetovania

Písmeno tetovanie vám dáva slobodu vytvárať svoj význam. To znamená, že významy, ktoré bude váš tat reprezentovať, úplne závisia od písmena alebo písmen, ktoré ste si vybrali. Vaše tetovanie s písmenom navyše nemusí nevyhnutne pozostávať z jedného písmena. Niektoré písmenkové tetovania obsahujú celé meno, takže je jasnejšie, čo vaše tetovanie znamená. Jeden zaujímavý význam, ktorý tetovanie na písmene zvyčajne zobrazuje, je tajomstvo a zvedavosť. Písmeno tetovanie je pomerne jednoduché a veľa nevysvetľuje. A to je dôvod, prečo sú tieto tetovania také úžasné!

Ak ste typ človeka, ktorý rád uchováva všetko v súkromí, potom je pre vás ideálnou voľbou tetovanie na písmeno. Nehovoriac o tom, že druhá osoba by nevedela, čo znamená vaše tetovanie na písmeno, pokiaľ im to nepoviete. Je to niekoho meno? Slovo alebo fráza? Všetky tieto otázky ich nechajú zvedavých, čo je jedna z najväčších síl takýchto tetovaní.

Ak si nechávate vytetovať písmeno niekoho mena, ktoré ukazuje spojenie s touto konkrétnou osobou, ukazuje to vašu lásku k nemu. Tieto tetovania pomáhajú posilniť váš vzťah s touto osobou, pretože je to znak lásky a uznania. Vaše tetovanie s písmenom môže pozostávať aj z iniciály významnej osoby alebo celebrity to ťa inšpirovalo počas roku. Písmeno tetovanie vám dáva slobodu nechať si vytetovať celé slovo alebo dokonca citát. S tetovaním písmen môžete urobiť veľa a vytvoriť si vlastný význam; všetko, čo potrebujete, je správne písmo a dizajn, ktoré nižšie nájdete jednoducho.

písmenkové tetovanie

Ideálne možnosti umiestnenia pre písmenkové tetovanie

Väčšina písmenkových tetovaní má malú veľkosť; preto je vhodné ich dostať na miesta, ako sú zápästie, prsty, ruka, členok, krk, za uchom a v blízkosti kľúčnej kosti. Nie všetky písmenkové tetovania sú malé; niektoré obsahujú veľké vzory v závislosti od typu písma, ktoré používate. Môžete si vybrať, či ich dostanete na hrudník, žalúdok, rebrá, chrbát, stehno alebo nohu. Umiestnenie vášho písmenkového tetovania závisí úplne od vašej úrovne pohodlia, ako aj od veľkosti a dizajnu tetovania.

Výber správneho umiestnenia pre tento typ tetovania je dôležitý, pretože vďaka tomu vyzerá vaše tetovanie zaujímavejšie a zmysluplnejšie. Uistite sa, že sa rozhodnete, či chcete svoje tetovanie predviesť iným alebo ho skryť. Podľa vášho výberu sa potom môžete rozhodnúť pre ideálne umiestnenie. Najlepším spôsobom, ako si byť istý umiestnením, je najskôr si vybrať tetovanie zospodu. Keď si vyberiete presný požadovaný dizajn, môžete mu podľa toho zvoliť vhodné umiestnenie.

15+ myšlienok tetovania na písmeno

Tetovanie s kráľovským listom

Tetovanie s kráľovským listom

Dodajte svojmu písmenkovému tetovaniu šmrnc a vyskúšajte toto kráľovské písmenkové tetovanie. Toto tetovanie obsahuje akékoľvek písmeno vytetované v čiernej farbe zakriveným písmom. Nad písmenom sa objavuje čierna atramentová drahokamová koruna s vintage nádychom. Do koruny môžete pridať nejaký farebný atrament, aby ste zvýraznili jej funkciu zdobenú šperkami. Toto tetovanie môže pozostávať z vašich vlastných iniciálok písmena, takže sa budete cítiť ako kráľ alebo kráľovná. Mohlo by to zahŕňať aj prvé písmeno vášho mena alebo priezviska, ktoré predstavuje kráľovskú odmenu v koreňoch vašej rodiny.

Dvojité písmeno tetovania

Dvojité písmeno tetovanie

Namiesto toho, aby ste do svojho tetovania začlenili jedno písmeno, môžete pridať dve tak, že vyskúšate toto dvojpísmenové tetovanie. Toto tetovanie pozostáva z ľubovoľných dvoch písmen spojených dohromady v čiernej farbe, napustených jedinečným písmom. Urobte veci zaujímavejšími tým, že do tohto tetovania pridáte farbu alebo viac prvkov. Tieto dve písmena môžu predstavovať vaše meno a priezvisko alebo môžu tiež predstavovať meno niekoho iného, ​​kto je vám veľmi blízky. Dvojité písmeno tetovania je celkom bežné párové tetovanie a vyzerá ešte romantickejšie, keď sa v tetovaní objavia prvky ako srdce, znaky nekonečna a bozky..

Tetovanie s nekonečným písmom

Tetovanie s nekonečným písmom

Ďalším dobrým nápadom je toto tetovanie s nekonečným písmom, ktoré pomôže dodať vášmu tetovaniu väčší význam. Toto tetovanie obsahuje čierne napustené písmeno potrhané spolu so znakom nekonečna. Môžete pridať viac ako jedno písmeno znamenajúce vašu nikdy nekončiacu lásku k niekomu, vrátane písmena jeho krstného mena. Znaky nekonečna sú jedným z najbežnejších symbolových tetovaní a hodia sa k akémukoľvek dizajnu tetovania. Tento symbol je dokonalým doplnkom k vášmu tetovaniu písmena a predstavuje niečo večné.

Názov Letter Tattoo

Názov Letter Tattoo

Písmeno tetovanie pozostáva z rôznych prevedení a nie iba z jedného písmena. Môžete získať niekoľko zaujímavých návrhov, ako je toto tetovanie s písmenom. Toto tetovanie obsahuje meno vytetované čiernym atramentom v písme. Písmo skriptu dodáva tomuto tetovaniu eleganciu a robí ho zmysluplnejším v závislosti od toho, na koho meno sa nechávate tetovať. K tomuto tetovaniu môžete pridať svoje vlastné meno alebo nechať niekoho iného oceniť a uznať jeho existenciu vo vašom živote alebo ako poctu. Toto tetovanie vám pomôže dosiahnuť jemný vzhľad tetovania a najlepšie miesto, kde ho môžete predviesť, je na zápästí alebo v blízkosti kľúčnej kosti.

Kvetinové tetovanie akvarelovým písmom

Kvetinové tetovanie akvarelovým písmom

Toto kvetinové tetovanie s akvarelovými písmenami je ďalším krásnym spôsobom, ako použiť techniku ​​písmen. Toto tetovanie obsahuje akvarelovú ľalia napustenú ružovou a zelenou farbou a stonku tvorí meno vytetované čiernym atramentom v jedinečnom písme. Môžete získať celý citát alebo dokonca len list potrhaný pozdĺž stonky. Akvarelová ľalia dodáva tomuto tetovaniu príjemný nádych a vydáva hlavné ženské vibrácie. Môžete pridať ľubovoľnú farbu, ktorá sa vám páči, a dokonca pridať do písmen viac akvarelového efektu.

3D písmenkové tetovanie

3D písmenkové tetovanie

Môžete sa tiež rozhodnúť pre toto 3D tetovanie s písmenom, pretože 3D efekt dodá vášmu tetovaniu celkom cool nádych. Toto tetovanie obsahuje písmená, ktoré si vyberiete na potetovanie, v zaujímavom 3D písme s hrubými písmenami. Najlepšie na tom je, že si môžete vybrať ľubovoľný štýl a 3D efekt, ktorý do vášho tetovania pridá ďalšie funkcie. Toto tetovanie môže obsahovať jedno písmeno alebo dokonca celú frázu, napríklad Hakuna Matata, čo je celkom zmysluplná fráza. Môžete pridať nejaký farebný atrament, aby ste viac zvýraznili 3D efekt.

Tetovanie v tvare srdca v tvare srdca

Tetovanie v tvare srdca v tvare srdca

Pre romantickejší vzhľad môžete ísť na toto tetovanie písmena v tvare srdca. Toto tetovanie obsahuje niekoľko slov vytetovaných v tvare naznačeného srdca čiernym atramentom. Navyše sa môžete rozhodnúť získať menšie srdce pridaním niekoľkých mien alebo fráz, ktoré hovoria o láske. Ďalším dobrým nápadom by bolo pridať písmená mien všetkých, ktorých milujete a zbožňujete. Je to skôr ako kruh srdca a je to pre vás veľmi dobrý nápad, ak chcete vyskúšať niečo jedinečné.

Sanskritské tetovanie písmena

Sanskritské tetovanie písmena

Sanskrtské tetovanie je dobrý spôsob, ako pridať svojmu tetovaniu kultúrny a jedinečný nádych. Používanie rôznych jazykov vo vašom tetovaní je zábavné, pretože tiež robí váš návrh zmysluplnejším a reprezentuje vaše korene. Na tomto tetovaní je v sanskrte vytesaných niekoľko slov s veľmi kultúrnymi symbolmi. Samotná krása spočíva vo vzhľade týchto písmen v inom jazyku.

Môžete si vybrať ľubovoľný jazyk, ktorý sa vám páči alebo s ktorým súvisí. Ukážka vašej kultúry prostredníctvom tetovania je sama o sebe umením. Pomocou tohto dizajnu môžete nechať potetovať niekoho meno alebo dokonca jedno písmeno vášho vlastného mena, čím dodáte svojmu dizajnu estetický nádych..

Tetovanie písmena rímskej číslice

Tetovanie písmena rímskej číslice

Vyskúšajte tieto rímske číslice tetovanie a dosiahnite zaujímavé telesné umenie. Toto tetovanie obsahuje váš dátum narodenia vytetovaný čiernym atramentom v rímskych číslach a písmenách. Pomôže vám to získať zaujímavé a elegantné tetovanie, najmä ak je vytetované tučným čiernym písmom. Môžete jednoducho nechať vytetovať čísla jedným písmenom alebo nechať potetovať celé meno niekoho. Toto tetovanie by vyhovovalo mužom i ženám a pomohlo im urobiť odvážne vyhlásenie o štýle.

Once Upon a Time Letter Tattoo

Once Upon a Time Letter Tattoo

Vyrazte si so svojim tetovaním naplno tým, že to vyskúšate na tetovaní s malým písmom. Toto tetovanie obsahuje celú rozprávkovú scénu pozostávajúcu z čierneho a sivého napusteného hradu. Pod to môžete zadať niekoho meno s prvým písmenom potrhaným hrubým vintage písmom. Tetovací umelec pridal do prvého písmena ďalšie efekty, aby mu poskytol perfektný dotyk s písmenkovým tetovaním.

Môžete pridať čokoľvek, čo chcete, či už je to meno alebo iba jedno písmeno. Rozprávkové pozadie dodáva vášmu tetovaniu a názvu veľa fantázie a predstavuje to, ako veríte fantáziám. Na takéto tetovanie by ste potrebovali väčší priestor a na rukách alebo nohách by to vyzeralo úžasne.

Tetovanie z peria

Tetovanie z peria

Môžete si vyskúšať toto tetovanie s písmenkom peria a dosiahnuť tak ďalší zábavný vzhľad tetovania s písmenom. Toto tetovanie obsahuje vzorované perie s malými detailmi napustené čiernou farbou a v jeho blízkosti sa nachádza niekoľko písmen, ktoré tvoria názov zakriveným písmom. Môžete sa tiež rozhodnúť pridať jedno písmeno namiesto celého názvu. Práve detaily v pierku robia toto tetovanie tak jedinečným. Môžete pridať nádych farebného atramentu, aby ste získali väčšiu hĺbku. Toto tetovanie je tiež celkom zmysluplné, pretože perie symbolizuje slobodu, statočnosť a odvahu. Tieto významy pridajú k názvu alebo písmenu, ktoré sa v tomto dizajne rozhodnete vytetovať.

Tetovanie písmena Graffiti

Tetovanie písmena Graffiti

Nechajte svoju tetovaciu hru na inú úroveň a získajte toto tetovanie s písmenom graffiti. Toto tetovanie zahŕňa písmeno napustené jedinečným písmom graffiti s výrazným vzhľadom. Obsahuje tiež farebný atrament, ako je žltá a zelená, čo dáva efekt dvojitého tieňovania. Pouličné umenie Graffiti je jednou z najinšpiratívnejších foriem umenia, s ktorou sa stretnete, a je to dobrý spôsob, ako dosiahnuť neobvyklý a odvážny vzhľad tetovania. Ak chcete s týmto tetovaním pokračovať, uistite sa, že ho urobíte skúseným a profesionálnym tetovacím umelcom, ktorý vám dokáže poskytnúť presný dotyk graffiti..

Tetovanie v tvare písmena nekonečna

Tetovanie v tvare písmena nekonečna

Podobne ako tetovanie v tvare srdca, toto tetovanie v tvare nekonečna je ďalším dobrým nápadom pre vaše ďalšie tetovanie písmena. Toto tetovanie zahŕňa niekoľko slov, ktoré sa objavujú v obryse znaku nekonečna. Môžete pridať menej písmen alebo mien, aby ste dosiahli menšie tetovanie písmena v nekonečne. Môžete pridať mená alebo písmená alebo čokoľvek, čo chcete, a vytvoriť tak skvelé tetovanie písmena v nekonečne. Do písmena môžete tiež pridať niektoré farby, aby ste ich v dizajne zvýraznili. Toto tetovanie by vyzeralo úžasne kdekoľvek na vašom tele, čo vám pomôže predviesť štýlový vzhľad.

Tetovanie na čínske písmeno

Tetovanie na čínske písmeno

Vždy je zábavné používať vo svojom tetovaní rôzne jazyky a ak chcete niečo také dosiahnuť, musíte vyskúšať toto tetovanie čínskeho písmena. Toto tetovanie obsahuje niekoľko slov v čínštine s krásnym farebným napusteným kvetom potrhaným blízko písmen. Môžete zahrnúť jedno písmeno od svojho mena alebo od niekoho blízkeho.

Toto tetovanie pomáha dodať štýl a pôsobiť živo. Mnoho ľudí nepochopí, čo vaše tetovanie znamená. Toto tetovanie by vyzeralo úžasne na mužoch aj na ženách a je to tetovanie, ktoré musíte zvážiť, ak chcete jedinečnosť.

Tetovanie akvarelovým písmom

Tetovanie akvarelovým písmom

Dodajte svojmu písmenkovému tetovaniu šmrnc a vyskúšajte toto akvarelové písmenkové tetovanie. Toto tetovanie obsahuje niekoľko písmen potrhaných čiernym atramentom a nad tým tetovanie vytvoril akvarelový efekt pridaním farieb ako žltá, modrá a ružová, fialová, zelená a mnohých ďalších. Použitie farieb dodáva celému vzhľadu živosť a robí ho príťažlivejším. Môžete zahrnúť niekoľko formulácií alebo dokonca jedno písmeno, ktoré predstavuje vaše meno alebo priezvisko. Toto tetovanie určite upúta pozornosť a bude vám venovať správnu pozornosť.

Tetovanie písmena srdca

Tetovanie s prezývkou srdca

Toto tetovanie s písmenom srdca je ďalším obľúbeným písmenkovým tetovaním, ktoré môžete vyskúšať. Toto tetovanie pozostáva z čierneho napusteného písmena „W“ s čiarami tlkotu srdca, ktoré sú zakončené čiernym obrysovým srdcom. Môžete zahrnúť viac ako jedno písmeno alebo dokonca meno, čo znamená lásku, ktorú máte k osobe, ktorej meno ste vytetovali. Do tetovania môžete pridať trochu červeného alebo ružového atramentu, aby ste zvýraznili jeho vlastnosti a získali tak vzrušujúcejší vzhľad.

Tetovanie písmena Angel Wings

Tetovanie písmena Angel Wings

Pridanie zábavných prvkov do vášho tetovania s písmenami vám môže pomôcť dosiahnuť úžasné telesné umenie. Ak hľadáte dokonalé prvky, ktoré by ste mohli pridať k svojmu písmenkovému tetovaniu, potom je to toto tetovanie s anjelským krídlom. Toto tetovanie pozostáva z čierneho napusteného písmena v strede dvoch anjelských krídel napustených sivou a bielou farbou. Anjelské krídla dodávajú písmenu dobrý nádych a dodávajú mu väčšiu hĺbku.

Toto tetovanie má tiež veľký význam, pretože symbolizuje vieru, ochranu a slobodu. Toto tetovanie by mohlo predstavovať slobodu, ktorú si užívate, a spôsob, akým vám pomohol vytvoriť identitu. Namiesto jedného písmena môžete pridať celé meno, ale myšlienka na jedno písmeno vyzerá lepšie.

Kreatívne tetovanie s písmenom

Kreatívne tetovanie s písmenom

Existuje toľko spôsobov, ako môžete predvádzať svoje tetovanie písmen, napríklad vyskúšaním jedinečných písem. Ak chcete ohromujúci vzhľad tetovania s písmenom, musíte sa rozhodnúť pre toto kreatívne tetovanie s písmenom. Toto tetovanie obsahuje niekoľko písmen vytetovaných tučným čiernym a sivým atramentom s kreatívnym písmom. Písmo spôsobuje, že písmeno vyzerá veľké a niektoré písmena majú jedinečný dizajnový nádych.

Tetovací umelec pridal pod názov dve krivé čiary, aby tetovanie s písmenom získalo väčšiu hĺbku. Ak chcete jasnejší vzhľad, môžete namiesto toho použiť farebný atrament. Toto tetovanie by vyhovovalo mužom aj ženám a môžete ho perfektne zabiť na biceps alebo na rukách.

Námorné tetovanie hviezdnymi písmenami

Námorné tetovanie hviezdnymi písmenami

Toto námorné hviezdne tetovanie je ďalším úžasným nápadom na tetovanie písmena, ktorý musíte vziať do úvahy, ak chcete vo svojom tetovaní jedinečné prvky. Toto tetovanie obsahuje čiernu a bronzovú námornú hviezdu s bannerom vyššie a je na ňom niekoľko slov. Môžete pridať niekoľko mien alebo písmen alebo čokoľvek, čo si myslíte, že bude vaše tetovanie zmysluplné. Samotné toto tetovanie má zmysel, pretože námorné hviezdne tetovanie predstavuje návod a je perfektné pre námorníkov, ktorí ho používajú na ceste k moru, aby našli cestu späť domov. K tomuto tetovaniu môžete pridať inú farbu, ak nechcete ísť s niečím príliš jemným.

Časté otázky

Písmeno tetovanie stojí za písmeno?

Nie, tetovači neúčtujú poplatok za písmeno, ak si nechávate tetovať písmená. Cena sa líši v závislosti od dizajnu a veľkosti vášho tetovania. Bez ohľadu na to, koľko listov dostanete, cena s tým nemá nič spoločné. Ak dostávate minimálnu veľkosť písmena tetovania, možno budete musieť zaplatiť približne 50-100 dolárov. Za väčšie tetovanie s písmenom budete musieť zaplatiť v priemere 200-300 dolárov. Náklady závisia aj od typu tetovacieho salónu, do ktorého idete, pretože niektoré z nich účtujú hodinové poplatky.

Ako dlho bude trvať tetovanie malým písmenom?

Ak sa chystáte na tetovanie malým písmom, bude to trvať asi 45 minút alebo hodinu. Čas opäť závisí od mnohých ďalších faktorov, napríklad od skúseností vášho tetovacieho umelca a od toho, akú veľkú bolesť dokážete zniesť. Niektoré umiestnenia spôsobujú veľa bolesti, v dôsledku ktorých má ich nositeľ tendenciu robiť medzi nimi veľa prestávok.

Ako dlho trvá bolesť tetovania?

Pri prvom tetovaní, obzvlášť v citlivej oblasti, budete po tetovaní s najväčšou pravdepodobnosťou cítiť malú bolesť. Je to dôsledok telesného šoku, ktorý sa zvyčajne dostane do poriadku v priebehu niekoľkých hodín. Maximálna doba, po ktorú môže bolesť vášho tetovania trvať, je približne týždeň. Predpokladajme, že sa bolesť nezlepšuje a pretrváva aj po vykonaní krokov následnej starostlivosti. V takom prípade musíte ihneď dostať lekársku pomoc, pretože by ste mohli mať alergiu alebo infekciu.

Je potrebné sa pred tetovaním oholiť?

V oblasti, na ktorú sa chystáte ďalšie tetovanie, si musíte oholiť alebo depilovať chĺpky na tele. Väčšina tatérov si fázu holenia vykonáva sama. Ale ak vám nie je jasné, že to robí niekto iný, môžete to urobiť deň pred tetovaním. Pri holení buďte opatrní, pretože na stretnutie s tetovaním nechcete používať žiletky. V takom prípade budete musieť počkať, kým sa značky nezahoja.

písmenkové tetovanie

Záverečné myšlienky

Ako vidíte, písmenkové tetovanie je jedným z najlepších spôsobov, ako dosiahnuť minimálne a zmysluplné body art. Najlepšie na týchto tetovaniach je, že sú rozmanité, takže si môžete vybrať z veľkého množstva prevedení. Našťastie tieto vyššie uvedené nápady vám poskytli správnu inšpiráciu a prinútili vás získať jeden ASAP!

About the author