Tento rok 125 návrhov tetovania na krk

Krk je možno jednou z najviditeľnejších častí celého ľudského tela – napriek oblečeniu je mnohým stále úplne odhalený. Muži i ženy si zdobia krk ozdobnými šperkami a drobnosťami vrátane náhrdelníkov, takže ich krky pôsobia elegantne a nádherne. Niekedy však môžu byť tieto druhy náhrdelníkov trochu drahé a dokonca môžu vyzerať nepríjemne na niekoľkých krkoch. Čo by ste teda mali robiť, keď chcete, aby váš krk vyčnieval nad ostatnými? Skvelou možnosťou je tetovanie na krku. Je vhodný pre mužov i ženy, pretože so vzhľadom na tetovanie môžete byť kreatívni. Existuje veľa nápadov, ktoré by ste mohli prísť s týmto druhom tetovania. Dievčatá si na svoje tetovanie radi dávajú roztomilé vzory, zatiaľ čo muži si radi dávajú tetovanie na krk v kmeňovom štýle.

Tetovanie na krku je veľmi nápadné. Dôvod, prečo sa ľuďom páči dobrý, je ten, že vyzerajú príťažlivo, nehovoriac o tom, že sú cool. Ak ste sa však rozhodli pre tetovanie na krku, musíte myslieť na bolesť, ktorou si prejdete. Tetovanie vo všeobecnosti je bolestivý proces a tetovanie na krku by mohlo bolieť dvakrát viac, pretože koža a nervy sú citlivé. Pretože nie je veľa miesta na tetovanie, v porovnaní s inými miestami, ako sú ruky a chrbát, sú návrhy tetovania na krk malé a jednoduché. Ale ak ten človek chce obrovský dizajn, stále môže ísť do toho. Ako už bolo spomenuté, existuje veľa vzorov a tvarov pre tetovanie na krk.

Typy návrhov tetovania na krk

Citát krk tetovanie

Citát na tetovanie na krk je bežne umiestnený na zadnej strane krku osoby. Tento citát môže byť menom niekoho, koho poznajú, alebo niekoho, koho majú radi. Tiež to môže byť fráza, ako populárne príslovie, alebo biblická pasáž. Citát na krk môže byť jednoduchý, ale je to určite klasika a tiež veľmi zapamätateľné, pretože fráza alebo slovo napísané na tetovaní v konečnom dôsledku určia, čo citát znamená pre osobu a pre toho, komu sa podarí prečítať, čo je na tetovaní. . Dať si niekomu vytetovať konkrétne slovo alebo frázu na krk je tiež vynikajúci spôsob, ako si niekoho zapamätať alebo si uctiť jeho pamiatku. Keďže si necháte vytetovať meno tejto osoby na krk, zdá sa, že ste na túto osobu veľmi hrdí.tetovanie na krk

Tetovanie na kmeňovom krku

Kmeňové vzory na tetovanie používajú klienti aj tetovači. Tieto druhy tetovania na krku majú veľa vzhľadov, pretože vyzerajú krásne na krku človeka a sú veľmi obľúbené na celom svete. Ale napriek tomu, kmeňové tetovanie môže znamenať rôzne veci v rôznych kultúrach. Kmeňové tetovanie v maorskej kultúre napríklad znamená, že patríte k vysokému postaveniu svojho kmeňa. Medzitým rovnaký druh tetovania v keltskej kultúre predstavuje vieru a odvahu. Kmeňové tetovanie bolo prvýkrát vytvorené pre armádne rebríčky a náboženské účely.

Tetovanie na vážkovom krku

Tetovanie na vážkovom krku je väčšinou vidieť na zadnej strane krku osoby. Tvar vážky s dlhým štíhlym telom a obrovskými krídlami vytvára pekne vyzerajúci tvar a ako tetovanie pekne pasuje na krk človeka. Tetovanie na krku vážky je u žien bežné. V populárnych mýtoch je vážka často označovaná ako znak transformácie, podobne ako motýľ alebo mol. Ak si teda človek nechá vytetovať krk na vážku, znamená to, že vo svojom živote prešiel zmenou, aby sa stal lepším človekom.

Tetovanie na krk s čiarovým kódom

Verte či neverte, tento druh tetovania na krku existuje – a pomaly si získava na popularite, pretože technológia začína byť pokročilejšia. Akýkoľvek druh čísla je reprezentovaný vo forme tetovania s čiarovým kódom. Tetovanie na krk s čiarovým kódom sa skladá z čiarového kódu určitého produktu, ktorý sa danej osobe páči, alebo čísla, ktoré by mohlo mať pre majiteľa tetovania osobitný význam. Tieto druhy tetovania sa väčšinou robia vzadu na krku, namiesto prednej veľkosti – Väčšinou preto, že koža je hrubšia, takže pekne drží atrament..dizajn tetovania na krk

Význam tetovania na krku

Tetovanie na krku zvyčajne znamená, že niekto je ochotný veľa riskovať alebo môže mať odvážnu osobnosť. Neboja sa urobiť rozhodnutia, ktoré by mohli zmeniť ich život. Krk je jednou z najexponovanejších častí tela človeka – nezáleží na tom, či má osoba na sebe tri vrstvy oblečenia, keď vystúpi von, ľudia ho budú vždy vidieť. Treba tiež pamätať na to, že krk je veľmi citlivý, takže táto oblasť môže byť pre tetovanie dosť bolestivá. Všetky návrhy, ktoré si osoba zvolí pre svoje tetovanie na krk, vždy závisia od vlastných preferencií danej osoby, ako aj od výtvarného návrhu. Medzi obľúbené symboly pre tetovanie na krku patria kvety, srdcia alebo meno osoby.

Tetovanie na krku vám ľahko povie veľa o osobe, ktorá ich vlastní. Buďte preto vždy opatrní, kým sa rozhodnete, či tam tetovanie chcete alebo nie. Najprv sa zamyslite nad svojou prácou – Sú na vašom pracovisku povolené tetovanie? Sú vaši šéfovia spokojní s myšlienkou, aby si ich zamestnanci nechali tetovať? Niektorí ľudia sú odmietnutí z práce, ktorá sa im páči, jednoducho preto, že majú tetovanie. Ale tí, ktorí si chcú nájsť prácu v umení, by sa nemali cítiť príliš stresovaní, pretože tetovanie je v tejto oblasti práce dovolené..

Pozri tiež:

  • 125 najlepších návrhov tetovania srdca v roku 2018
  • 155 Trendy členkové tetovanie pre ženy
  • 125 najlepších kotvových tetovaní za rok 2017 (s význammi)
  • 110 úžasných hudobných zbierok tetovania pre každého
  • 110 najlepších návrhov rodinného tetovania tento rok

Ideálne umiestnenie tetovania na krk

Pred tetovaním si najskôr zvážte druh umeleckého diela, ktoré sa chystáte umiestniť na kožu. Zamyslite sa nad veľkosťou a nad tým, ako by mohol vyzerať konečný výsledok. Je vaše tetovanie malé alebo veľké? Je to jednoduché alebo podrobné? Musí obsahovať určité farby, ktoré nie je možné vidieť, pokiaľ nie je tetovanie veľké?

Ak ste sa rozhodli dať si urobiť veľké tetovanie, vrátane obrázku niekoho alebo svojej obľúbenej postavy, vyberte si oblasť tela, ku ktorej bude mať tetovač ľahký prístup, bez toho, aby ste ho nútili krútiť telo v uhloch, aby ste ho videli. Chrbát je najlepším miestom pre veľké tetovanie, pretože je nielen široký, ale aj pekne krivý. K ďalším skvelým miestam na tetovanie patrí nadlaktie, žalúdok, lýtko a stehná.

Tipy na prípravu tetovania na krk

Porozprávajte sa s odborníkom na tetovanie, aby ste sa zbavili akejkoľvek úzkosti, ktorú s tetovaním máte. Ak ste si ešte nenechali urobiť tetovanie, pripravte sa duševne, aby ste mohli odstrániť všetky záhady a otázky, ktoré vás obklopujú. Čím viac budete počas relácie uvoľnení, tým lepšie budú vaše skúsenosti.

Priemerné náklady na službu & Štandardná cena za získanie návrhov tetovania na krk

Jednou z najčastejších starostí s tetovaním sú priemerné náklady. Ak navštívite najbližší tetovací salón vo vašom meste, za konečné náklady môžete zaplatiť iba minimálnu čiastku. Nezáleží ani na tom, či je toto hviezdne tetovanie umiestnené na vašom krku, nohe alebo vašom malíčku – Náklady budú stále rovnaké. Minimálne náklady budú závisieť od aktuálnej polohy tetovacieho salónu. Európa je známa tým, že má skutočne drahé tetovacie salóny, zatiaľ čo v Chicagu môže dobré tetovanie stáť viac ako 60 dolárov. Stručne povedané, cena, ktorú zaplatíte za toto tetovanie, bude všetko závisieť od miesta. Za drobné tetovanie ste mohli zaplatiť sto dolárov, za veľké dvadsať dolárov. Tetovač by mohol účtovať za hodinu, alebo by mohol každé tetovanie cena jednotlivo. Pokiaľ ide o hotovosť, vždy majte na pamäti, že dostanete čokoľvek, za čo ste zaplatili. Ak je toto tetovanie vaše prvé, môžete sa stať, že ho uvidíte niekoľko mesiacov.

Tipy na údržbu po tetovaní krku

Keď skončíte s tetovaním a opustíte tetovací salón, nechajte obväz zapnutý až štyri hodiny. Potom tetovanie umyte vlažnou vodou a nechajte prirodzene uschnúť. Tetovanie navlhčite a umyte najmenej päťkrát denne. Tetovanie nenamáčajte do vody, nepoškriabajte ho počas sušenia, nevystavujte ho slnečnému žiareniu a noste oblečenie padnúce na telo. Počas liečebného procesu tiež nie je vhodné chodiť do posilňovne. V prípade opuchu navštívte svojho tetovacieho lekára alebo lekára.

Váš umelec vám tiež poskytne pokyny, ako sa starať o svoje tetovanie, takže počúvajte pozorne. Každý umelec má svoj vlastný rad tipov na následnú starostlivosť, pokiaľ ide o nové tetovania, ale jediné, čo majú spoločné, je, že všetky dokázali, že fungujú. Hlavným cieľom po získaní nového tetovania je nechať ho správne sa uzdraviť a vyzerať skvele na koži, takže vám umelec rozhodne neposkytne zlé rady, ako sa oň starať..

Neotvárajte obväz, keď opustíte tetovací salón – Bandáž slúži na ochranu vášho nového atramentu pred baktériami, pretože môžu prechádzať zlomenou pokožkou. Pred odlepením nechajte obväz pôsobiť dve hodiny.

About the author