Tento rok by ste si mali zaobstarať 155 mimoriadne rozkošných mačacích tetovaní

Pokiaľ ide o návrhy mačiek na tetovanie, nebudete nesúhlasiť s tým, že sú nielen rozkošné, ale sú uznávané aj kvôli ich symbolickým významom. Tetovanie mačiek je vo všeobecnosti spojené s ženskou silou a predstavuje silnú eleganciu, prosperitu, ochranu a veľa šťastia. Vďaka svojmu úžasnému významu sú tetovania mačiek vždy obľúbenou voľbou medzi mnohými nadšencami tetovania.mačacie tetovanie

Symbolika mačiek

Návrhy tetovania mačiek majú v každej kultúre rôzne významy. Avšak samotná mačka má významy, ktoré sa točia okolo rovnováhy medzi protikladmi ako dobrý a zlý, svetlý a tmavý, vnútorný a vonkajší. Keďže sú mačky nočným zvieraťom, spájajú sa so symbolickými význammi toho, čo žije na neznámych alebo skrytých miestach. Tieto šialené zvieratká sú známe svojou zvláštnou povahou; mačky radi prevracajú veci a stláčajú sa na uzavretých miestach. Mačka však zosobňuje trpezlivosť, uzdravenie, pokoj a odvahu.

Mačky v staroveku

Symbolika mačiek sa rozšírila do mnohých starovekých i moderných kultúr po celom svete. Egypťania, datovaní do roku 2000 pred n. L., Uctievali Kat. Pre nich boli mačky spájané s bohyňou Isis a bohyňou Baat a zavolal mačky „Mau“. Pevne verili, že mačky im prinášajú šťastie, plodnosť, silu a krásu. Neskôr vytvorili sochy mačky zdobené zlatom na uctievanie. Po niekoľkých rokoch sa egyptská kultúra začala transformovať a mačky sa začali ilustrovať v egyptskom umení..

Čo mačky predstavujú v modernej dobe?

V starovekom Grécku boli mačky spájané s žiadostivosťou, čistotou, prefíkanou povahou a nevychovanosťou. V súčasnosti sú spájaní s nezávislosťou a rebéliu. O jeho dôležitosti si môžete urobiť predstavu z protestu, ktorý sa odohral v Južnej Kórei. Keď kórejská vláda schválila zákon, v ktorom sa uvádza, že tetovanie môžu vykonávať iba odborníci v oblasti medicíny, medzitým začalo niekoľko nadšencov tetovania protestovať, pričom symbolom protestu bol špecifický dizajn tetovania mačiek. Veria, že symbol, ktorý by mohol priniesť silu a šťastie, by vyhral prípad.mačacie tetovanie

Tetovanie pre mačky

Niet divu, že mačky sú milé, ale nezbedné zvieratá. Pokiaľ ide o tetovanie pre mačky, môžete mať veľký počet vzorov, ktoré môžete nosiť. Nezabudnite, že spolu s rozkošnými návrhmi má každé tetovanie hlboký význam. V súčasnej dobe sú najobľúbenejšie vzory tetovania mačiek medzi ženami v minimalistickom štýle. Väčšinou uprednostňujú malé prevedenia, pretože tie vyzerajú celkom pekne. Okrem toho, pre ktorý dizajn sa rozhodnete pre svoje tetovanie, budete mať na výber dve možnosti, realistické a kmeňové.

Reflexia osobnosti

Všeobecne sa verí, že tetovanie odráža vašu osobnosť. Ak napríklad nosíte tetovanie usmievajúcej sa mačky v kombinácii s kvetinovou záhradou, ukazuje to vašu milú povahu. Podobne tetovanie, na ktorom je mačiatko zachytávajúce vlajúci motýľ, prezrádza, že jeho nositeľ je mierumilovný. Pri najbližšom výbere dizajnu zvážte významy a vyberte ten, ktorý najlepším možným spôsobom odráža vašu povahu..

Umiestnenie tetovania

Bez ohľadu na to, či sa chystáte na prvé alebo pätnáste tetovanie, nepopriete, že je vždy ťažké rozhodnúť sa pre to správne miesto. Aj keď sa rozhodnete pre jeden, stále si nie ste istí, či vyzerá dobre alebo nie? Navyše sa obávate, či vás pri procese bude bolieť koža. Pred tetovaním mačky na kožu teda musíte zvážiť niekoľko vecí. Aby ste to dosiahli, musíte porozumieť tomu, kde bude dizajn vašej mačky vyzerať najlepšie a kde ju bude menej bolieť.

Vysvetlíme si to na príklade. Veľké a detailné tetovanie mačiek, ako je čarodejnica sediaca s čiernou mačkou, pravdepodobne vyzerá decentne na veľkých častiach tela. Na rozdiel od toho bude jednoduché a malé tetovanie pôsobiť rozkošnejšie na zápästí, zadnej časti ucha a dokonca aj na prstoch.

Viditeľnosť vášho tetovania

Keďže tetovanie je trvalé, už ho nemôžete vytlačiť. Preto, ak chcete skryť svoj dizajn, môžete si to urobiť na spodnej časti chrbta alebo na stehnách. V prípade, že sa chcete pochváliť svojim očarujúcim tetovaním mačky, boli by dobrou voľbou paže, horná časť hrudníka, krk, tvár, ruky alebo zápästie. Ďalšia vec, ktorú musíte zvážiť, je, že v zamestnaní nesmiete nosiť dobre viditeľné tetovanie, pretože na mnohých pracoviskách je stále považovaný za nevhodný.

Prijatie

Niet pochýb o tom, že proces, ktorým musíte prejsť, aby ste si na tetovanie poznačili tetovanie, je skutočne bolestivý. To je dôvod, prečo musíte vybrať taký dizajn, ktorý by bolel menej ako dizajn s menšími detailmi, pretože komplikované tetovanie môže spôsobiť veľké nepohodlie. Nezabudnite tiež, že niektoré zložité návrhy je pre umelcov ťažké bezchybne vykresliť. Na to musíte vybrať niečo, čo môže váš umelec vyrobiť bez toho, aby bola ohrozená jeho kvalita. Okrem toho, v prípade, že máte citlivú pokožku, budete musieť tolerovať väčšiu bolesť.

mačacie tetovanie

Výber správnej veľkosti

Nehovoriac o tom, že veľkosť tetovania závisí od vášho dizajnu; tetovanie s detailmi by vyžadovalo veľkú veľkosť, aby vyzeralo jasne a jemne. V prípade, že pre svoje podrobné tetovanie vyberiete malú veľkosť, majte na pamäti, že by to vyzeralo viac ako zamotaný neporiadok než nežný dizajn..

To znamená, že prepracovaný dizajn by mal byť dostatočne veľký na to, aby zobrazoval detaily, a obrysy musia byť jasné a jednoznačné. Menej podrobné tetovanie dizajnu je však možné vykonať v malej veľkosti. O veľkosť sa nemusíte starať, pretože váš umelec vám navrhne zodpovedajúcu.

Ako sme už povedali, pred tetovaním na koži musíte zvážiť významy; Uviedli sme pre vás zoznam populárnych tetovaní mačiek s ich významom.

1. Minimalistické tetovanie mačiek

Niektorí z vás by chceli mať veľké a prepracované tetovanie, zatiaľ čo iní by viac milovali minimalistické štýly. Minimalistické návrhy sú len zriedka spojené s realizmom; sú prepojené s abstraktmi. Preto, ak chcete minimalistické tetovanie mačiek, dizajn nemusí byť plný detailov, bude to skôr jednoduché a umelecké.

Nápad na umiestnenie

Minimalistické tetovanie je jednoduché a menej podrobné, ale vyžaduje jemnosť, aby vyzeralo báječne. Pretože tieto prevedenia sú často malé, môžete si ho umiestniť na zadnú stranu krku. Navyše ho môžete nosiť na zápästí, za uchom alebo na členku. Pamätajte si, či už je to vaša ruka alebo horná časť hrudníka, minimalistické tetovanie vám dáva atraktívny vzhľad.

2. Tetovanie mačky Ying Yang

Tetovanie mačky Ying Yang môže byť navrhnuté rôznymi spôsobmi. Môže byť kombinovaný s inými vecami, ako sú listy, hviezdy a kvety. Ak vás zaujíma, ako vyzerá tetovanie mačky jing-jang, vysvetlíme vám to. Ying-yang je lopta s dvoma symetriami; čierny vír je Yin a biely sa nazýva Yang. Pri tetovaní jing-jang je však mačka umiestnená buď do víru loptičky Ying Yang. Okrem toho môže byť navrhnutý tak, aby sa dve mačky navzájom mazlili. Takýto dizajn bude vyzerať veľmi rozkošne.

Biele vírenie Ying Yang je spojené s jasom a rastom, zatiaľ čo čierna časť predstavuje tiene. Ako sme vám povedali, že o mačkách je známe, že udržiavajú rovnováhu medzi protikladmi, mačka v jing jangu predvádza vyrovnaný život.

Nápad na umiestnenie

Keďže tetovanie Ying Yang Cat má okrúhly tvar, bude najlepšie vyzerať v strede ramena alebo ruky a na oboch stranách pásu. Navyše tetovanie mačky Ying Yang na spodnej časti krku bude vyzerať nesmierne krásne a podmanivo.

3. Tetovanie spiacej mačky

Ak ste niekedy mali mačku, pravdepodobne viete, že miluje dve veci- hru a spánok! Veľa spia! Tiež ste sa mohli vidieť alebo ste počuli od svojich priateľov, ako toto bláznivé roztomilé zvieratko miluje spánok. Mačky sa radi krútia na super vtipných miestach; môže to byť váš šatník, umývadlo alebo dokonca spodná časť pohovky. Okrem toho, nebuďte prekvapení, ak nájdete mačku spať na počítači, mačky radi spia na vyvýšených miestach.

Ak hovoríme o symbolike tetovania spiacej mačky, človek, ktorý nosí takéto tetovanie, je často pokojný. Predstavuje pokoj. Okrem toho tetovanie spiacej mačky v kombinácii so srdcom znamená, že nositeľ je domáca osoba; rád zostáva doma, aby trávil väčšinu času so svojou rodinou.

Nápad na umiestnenie

Umiestnenie tetovania spiacej mačky úplne závisí od toho, aký dizajn si vyberiete. Na výber budete mať z mnohých možností dizajnu.

Tetovanie spiacej mačky má zvyčajne malú veľkosť. Preto naozaj nemusíte byť vyberaví. Majte na pamäti, že musíte vybrať viditeľnú časť tela, aby ste sa mohli s mačkou pochváliť. Okrem zápästia ho môžete položiť na zadnú stranu ramena, na hornú časť pupka alebo na vnútornú ruku. Ale na vašom vnútornom zápästí bude vyzerať atraktívnejšie.

4. Tetovanie čierneho mačiatka

Už v stredoveku boli čierne mačky spájané s negatívnymi význammi, ktoré im ľudia pripisovali. Čierne mačky boli považované za zlé znamenie; boli spájaní s čarodejnicami a démonmi. Dnes však mnoho spoločností verí, že čierne mačky skutočne prinášajú prosperitu a šťastie. Je preto rozumné domnievať sa, že tetovanie čiernej mačky zosobňuje inteligentnú, neortodoxnú, bystrú, tajnostkársku, múdru, nadprirodzenú, hravú a nezávislú osobnosť..

Okrem toho ľudia tiež veria, že tetovanie čiernych mačiek predstavuje ideológiu feminizmu. Okrem toho také tetovanie zobrazuje obdiv k wiccanským alebo pohanským duchovným presvedčeniam.

Nápad na umiestnenie

Podľa presvedčenia, ktoré ste sa práve naučili, si človek, ktorý hľadá šťastie alebo prosperitu, nosí na koži takéto tetovanie. Ale v skutočnosti ide o to, že tetovanie čiernej mačky vyzerá veľmi fascinujúco, keď je na prominentnej časti vášho tela.

Ak sa chcete so svojim tetovaním pochváliť, umiestnite ho na miesto, kde je to viditeľné. Malé tetovanie čierneho mačiatka je možné urobiť na zápästí, ramene, za členkovým kĺbom alebo dokonca na krku. Ale ak sa chystáte na podrobné tetovanie, možno by boli dobrým riešením stehná, brucho alebo biceps. V prípade, že chcete skryté tetovanie, môžete ho mať na chrbte, na stehne alebo na hrudi.

5. Semi-Colon Cat Tattoo

Tento druh tetovania je znázornený ako čierny bodkočiarka, ktorá namiesto bodky obsahuje tvár mačky. Verí sa, že bodkočiarkové tetovanie dáva silu žiť tým, ktorí bojujú s drogovou závislosťou, depresiou alebo sa pokúšajú o samovraždu. Ak aj vy riešite takúto situáciu, pamätajte na to, že tetovanie bodkočiarkou vám pripomenie, aby ste sa svojho života nikdy nevzdávali.

Samotná značka symbolizuje nové začiatky. Zaujímalo by vás, aký je dôvod mačacej tváre v tetovaní bodkočiarkou. Pretože je mačka známa tým, že udržiava rovnováhu medzi protikladmi, tetovanie bodkočiarkovou mačkou vyvažuje vaše negatívne myšlienky alebo vám bráni ublížiť si a zároveň vám prináša pozitivitu..

Nápad na umiestnenie

S týmto pozitívnym významom musí byť tetovanie bodkočiarkovej mačky umiestnené tak, aby bolo na každom pohľade viditeľné. Na to ich ľudia zvyčajne nosia na vnútornom zápästí. Nie je to tak, že by ho mohli nosiť iba ľudia, ktorí zápasia so svojim životom, zatiaľ čo iní nie. Každý si ho môže zvoliť a nosiť ho na svojom traguse, za uchom alebo na členkovom kĺbe.

Avšak tí, ktorí skutočne potrebujú k životu určitú motiváciu a súhlasia so symbolom bodkočiarky, môžete si na zápästie položiť bodkočiarkové tetovanie mačky. Zakaždým, keď premýšľate o tom, že sa vzdáte života, pripomenie vám to sľub. Sľub, ktorý ste si dali, že je dobré siahnuť po pomoci, skôr trucujúcej v pesimizme.

6. Tetovanie mačky s mesiacom

Mesiac aj mačka vždy podliehali poverám. V mnohých kultúrach sa verí, že mačky sú spojené s nocou. Je známe, že majú silné spojenie s energiami mesiaca. Ak vlastníte mačku, môžete s ňou mať vzťah; pravdepodobne ste si všimli výrazné zmeny v správaní vášho domáceho maznáčika vždy, keď nastane spln.

Navyše, tetovanie mačky spojené s mesiacom znamená, že ste nočný človek; väčšinou chceš zostať v noci hore do svitania. Ak ju teda dychtivo chcete vybrať pre svoje ďalšie tetovanie, pamätajte na to, že vyjadruje silné spojenie spolu s tak hlbokými význammi..

Nápad na umiestnenie

Malé tetovanie je jednoduchšie umiestniť v porovnaní s detailnými. Napriek tomu niektoré návrhy vyzerajú báječne, ak sú vykreslené s jemnými detailmi. Ak teda chcete mať mačku s tetovaním na mesiac, musíte sa rozhodnúť pre dizajn, ktorý má detaily, bude pôsobiť jemnejšie. Kvôli veľkému dizajnu ho môžete mať na ramene blízko krku alebo ho môžete nosiť na bicepsu. Ak chcete skryté tetovanie, potom to bude najlepšie vyzerať na chrbte alebo na páse.

Tipy, ako sa dostať cez tetovanie

Predtým, ako sa vyberiete k tetovaniu, uistite sa, že profesionál má licenciu na tetovanie. Potom, keď ste konečne tam, zaistite, aby zariadenie, ktoré používa, bolo dobre udržiavané a dodržiavalo zdravotné normy. Použité zariadenie môže spôsobiť krížovú kontamináciu vedúcu k závažnému ochoreniu. K vybaveniu môže patriť ihla, rukavice, obväzy, holiace strojčeky alebo tampóny.

Ako sa vysporiadať s bolesťou

Proces tetovania vám môže spôsobiť veľké starosti. Intenzívnu bolesť pocítite v najcitlivejších častiach tela, napríklad v zadnej časti kolienok alebo tam, kde je vaša koža tenká. Tieto časti sú krk, chrbtica, rebrá, čelo, členky a prsty alebo ruky.

Ak počas procesu začnete cítiť bolesť, požiadajte svojho umelca, aby proces ihneď zastavil. Medzitým sa zhlboka nadýchnite, pretože vám to pomôže zmierniť bolesť. Tetovanie je dlhý a namáhavý proces, najmä keď hovoríte o podrobných návrhoch a niekedy je potrebné dokončiť niekoľko schôdzok..

Starostlivosť o vaše tetovanie

Akonáhle je umelec s tetovaním hotový, vyčistí a dezinfikuje oblasť a ovinie ju obväzom. Budete pravdepodobne požiadaní, aby ste si dresing nechali jeden deň. Nezabudnite, že čerstvé tetovanie je ako otvorená rana, takže sa o ranu musíte dobre starať a zabrániť jej infekcii..

Po odstránení obväzu si umyte ruky a potom tetovanie vyčistite odporúčaným antibakteriálnym čistiacim prostriedkom alebo mydlom. Je dôležité počúvať, čo váš tetovač odporúča. Nepoužívajte vonné čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť podráždenie. Akonáhle skončíte s umývaním tetovania, jemne poklepte oblasť čistým uterákom.

Ak vás pokožka svrbí a vysušuje, naneste masť alebo pleťovú vodu podľa odporúčania svojho výtvarníka. Vaše tetovanie sa začne odlupovať a je to normálne, znamená to, že sa vám rana hoja. Vločky pokožky však nevyberajte sami, inak zničíte atrament. Nech sa všetko deje prirodzene.

Záver

Aj keď je proces tetovania bolestivý a vyžaduje si určitý čas na uzdravenie, ale keď už budete hotoví, radi si pozriete svoje obľúbené tetovanie. Spomedzi nespočetných množstvo krásnych tetovacích vzorov sú tetovanie mačiek najrozkošnejšie. Každý dizajn má svoj vlastný význam a teraz budete mať predstavu o tom, ktorý dizajn čo predstavuje a ktorý dizajn by bol pre vás vhodnejší.

About the author