Tetovanie od ruky: Nová technika tetovania, ktorú musíte vyskúšať

Ak ste nadšencom tetovania a ste otvorení rôznym technikám tetovania, možno ste na správnom mieste. Tetovanie z voľnej ruky je v mixe už nejaký čas, ale nie každý je k tomu otvorený, pretože na vykonanie takéhoto tetovania je potrebná veľká dôvera a techniky..

Rozdiel medzi tetovaním z voľnej ruky a iným tetovaním spočíva v tom, že tetovanie na voľnej nohe nepozostáva zo štandardného postupu tetovania a väčšinou zahŕňa skok používateľa viera v tatéra a umožniť im vykonávať akýkoľvek dizajn, ktorý majú na mysli.

Vyžaduje si to veľa odvahy, aby ste sa do niečoho takého pustili, ale často skončíte s brilantnými majstrovskými dielami na tele, ktoré vás nechávajú bezstarostne. Ak si myslíte, že by ste sa mohli pustiť do tetovania rukou, prečítajte si ďalej nižšie a získajte ďalšie informácie o tetovaní z voľnej ruky. Od toho, čo to je, a od postupu k rôznym návrhom, tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o tetovaní voľnou rukou.

Čo sú to tetovania z voľnej ruky?

Od ruky tetovanie obsahuje techniku, ktorá sa veľmi líši od štandardného tetovania. Tieto tetovania nevyžadujú, aby ste prešli procesom výberu dizajnu, jeho vytlačením a odovzdaním tetovačovi. Jediné, čo musíte urobiť, je obrátiť sa na svojho dôveryhodného umelca a ten vám prevedie návrh voľnou rukou pomocou fixiek. V tejto technike tetovania sa nevykonáva žiadna šablóna alebo sa diskutuje o rôznych farbách a koncepciách.

Tetovači niekedy ani nepoužijú značky; môžu priamo začať tabuizovať s tetovacím strojom. Predtým, ako niečo také urobia, budete očividne diskutovať so svojim tetovacím umelcom, ale táto technika zahŕňa veľa odvahy a viery. Dizajn tetovania predstavuje kreativitu vášho tetovacieho umelca. Je to ako keby tetovali čokoľvek, čo majú na srdci.

Zatiaľ čo niektorí tetovači majú pri takýchto veciach v hlave špecifické tetovanie. Úspech tejto techniky tetovania závisí predovšetkým od schopností a talentu tatéra.

Proces tetovania od ruky

Tetovanie od ruky má veľmi jednoduchý, ale odvážny postup. Keď sa rozhodnete pre tetovanie voľnou rukou, je potrebné veľa zvážiť. Nasledujúci text vysvetľuje postup tetovania voľnou rukou, ktorý vám poskytne predstavu o tom, čo môžete očakávať, ak sa na to niekedy chystáte.

Odstránenie chĺpkov na tele

Potom, čo ste so svojimi tetovačmi potvrdili, že chcete tetovanie od ruky, dajú vám termín a vy sa musíte ukázať. Prvá vec, ktorú tetovač urobí, je, ak ste ešte neodstránili žiadne telesné chĺpky v oblasti, kde sa bude tetovať. Vlasy musia byť odstránené, pretože by to mohlo prekážať v procese tetovania, a ak nie sú vlasy správne odstránené, môže dôjsť k mnohým chybám..

Kreslenie dizajnu

Ďalší krok zahŕňa nakreslenie dizajnu, takže namiesto použitia šablóny na načrtnutie návrhov umelci pomocou farebných značiek načrtnú dizajn na vašom tele. Umelec bude používať najskôr vytvárané tieňované farby, všeobecnú formu tetovania, a potom použije tmavšie na dokončenie návrhu a dodanie celkovému dizajnu výraznejší vzhľad..

Niektorí umelci tento krok preskočia a začnú si tetovať na koži priamo atramentom, čo vás očividne udrží v nevedomosti, aký dizajn môžete očakávať v porovnaní so značkami, ktoré vám poskytnú malú predstavu o tom, čo má tatér na mysli a čo. konečný výsledok bude vyzerať.

Tetovanie dizajnu atramentom

Akonáhle tetovač dokončí verziu značkovača a budete spokojní, umelec začne trvalo tetovať vašu pokožku. Obrys značky je len náčrt, takže môžete očakávať, že tetovač sa pri trvalom tetovaní pokožky trochu odkloní od osnovy..

Toto je posledný krok v procese tetovania. Akonáhle máte tetovanie, musíte venovať pozornosť pokynom následnej starostlivosti, ktorými vás tetovací umelec prevedie. Nasledovanie týchto pokynov určí úspech a dlhotrvajúci vzhľad vášho tetovania.

Prečo by ste mali zvážiť tetovanie od ruky?

Tetovanie od ruky sa zdá byť veľmi riskantné a pre niekoho sa to môže zdať ako hrozný nápad, ale s tetovaním je spojených mnoho výhod. Nižšie je uvedených niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť tetovanie od ruky:

§ Tetovanie, ktoré zodpovedá tvaru vášho tela

Od ruky tetovanie nevyžaduje použitie šablón, pretože tetovací umelec používa vlastnú kreativitu a tetovanie. Pri tom umelec pamätá na umiestnenie a tvar konkrétnej časti tela. Vďaka tomu sa častejšie sústredia na tvar a v mysli si tetujú dizajn. Niekedy môže pri šablónach dizajn vyzerať skvele, ale nie je presne v súlade s tvarom vášho tela.

Prispôsobenie dizajnu presne štruktúre vášho tela zabráni akýmkoľvek chybám a umožní, aby dizajn vyzeral čo najprirodzenejšie. Je to dobrá vec pre ľudí, ktorí majú svalnaté telá, pretože vaše tetovanie touto rukou zvýrazní všetky vaše svaly, ktoré vyzerajú celkom cool..

§ Pridajte dodatočné dotyky k svojmu existujúcemu tetovaniu

Ak už máte tetovanie a všimnete si, že je okolo neho veľa prázdneho miesta, môžete to zmeniť pomocou tetovania od ruky. Tetovač môže vykonať návrh okolo vášho existujúceho tetovania, ktorý mu dodá dodatočný dotyk, alebo kompletnú úpravu tetovania. To príde vhod, keď sa vám nepáči prázdne negatívne miesta zahrnuté vo vašom dizajne tetovania.

§ Dosiahnite vo svojom tetovaní originalitu

Ak chcete dosiahnuť úplne jedinečné a svieže tetovanie, potom sú tetovanie od ruky jediným spôsobom, ako to dosiahnuť. Tetovanie od ruky pochádza priamo z tvorivej mysle umelca a je to zvyčajne niečo, čo ich v súčasnosti inšpiruje. Pomocou tejto techniky tetovania môže tetovač vyjadriť čokoľvek, čo cíti, a mohol si byť inšpiráciou pre nápady, ktoré majú v hlave. Predtým, ako sa pustíte do tetovania z voľnej ruky, je vždy dobré zoznámiť sa so svojim tetovacím umelcom.

Váš tetovač tak bude vedieť, čo od svojho tetovania očakávate, a mohol by použiť vaše osobnostné a povahové vlastnosti na doručenie vášho tetovania, aby ho mal aj niekto z vás. Od ruky tetovanie nemusí mať význam, pretože ide skôr o kreativitu. Tieto tetovania tiež dodávajú tetovacím umelcom sebavedomie, ktoré si zaslúžia, najmä ak sú mimoriadne talentovaní. Je dobré vybudovať si dôveryhodné puto so svojim tetovacím umelcom, najmä ak sa ním plánujete častejšie tetovať.

§ Umožňuje vykonávať úpravy na mieste

Keď si necháte tetovanie od ruky, môžete mať slobodu vykonávať zmeny a úpravy, akonáhle budete mať na tele značkovaciu verziu tetovania. Skutočnosť, že môžete vykonávať zmeny na mieste a diskutovať o dizajne, kým sa to deje, je skvelý spôsob, ako si dať tetovať. Vďaka tomu je proces tetovania ešte zaujímavejší a nakoniec môžete povedať, že niektoré z vašich myšlienok boli vložené do dizajnu tetovania, aby sa dosiahla personalizovaná verzia..

Od ruky_Tattoos

Nápady na tetovanie od ruky

Tetovanie od ruky Eagle Wing

Toto tetovanie od ruky orlím krídlom je krásnym príkladom tetovania rukou. Toto tetovanie sa vykonáva na bicepse a hrudi nositeľa, krásne napustené sivou a čiernou farbou.

Ženské portrétové tetovanie od ruky

Môžete tiež dosiahnuť portrét, akým je portrét tejto ženy z voľnej ruky. Dokonalosť tohto tetovania závisí od šikovnosti umelca a je ľahko dosiahnuteľné, ak môžete svojmu umelcovi s týmto dizajnom dôverovať..

Očné a ružové tetovanie od ruky

Toto tetovanie od ruky a ruže len ukazuje, ako táto technika stojí za to. Presne niečo také môžete dosiahnuť, ak si vyberiete správneho tatéra.

Časté otázky

Ako dlho trvá tetovanie od ruky?

Čas potrebný na tetovanie voľnou rukou závisí od niekoľkých faktorov, ako je dizajn, umiestnenie a schopnosti tatéra. V priemere by to malo trvať asi 30 minút – 1 hodinu a môže to trvať aj dlhšie, v závislosti od toho, aký veľký je návrh tetovania. Existuje tiež mnoho interpretácií a myšlienok distribúcie, kým tetovanie môže natrvalo začať tetovanie pomocou tetovacieho stroja. Môže to tiež nejaký čas trvať, takže v skutočnosti neexistuje jeden konkrétny čas.

How to Know My Tattoo Artist is the Right Fit for a Freehand Tattoo?

Pokiaľ ide o tetovanie od ruky, musíte sa uistiť, že si vyberiete správneho tetovania. Aby ste vedeli, že si vyberáte správneho tatéra, musíte si prejsť ich portfólio a skontrolovať, či to urobili už predtým. Svojmu tatérovi musíte dôverovať a dôverovať, pretože to pomáha dosiahnuť dokonalé tetovanie od ruky.

Záver

S pomocou tohto článku ste dúfajme, že ste presvedčení, že sa necháte tetovať od ruky. Ak si ich plánujete zaobstarať, vyberte si najlepšieho tetovača v meste, ktorý má skúsenosti s tetovaním od ruky.

About the author