V roku 2021 môžete skákať so 125+ kapelami

Manžetové tetovanie alebo tetovanie na rukáve prevážilo popularitu iných atramentových umení. Generácia milénia 21. storočia urobila z tejto formy tetovania horúci trend opäť po 10 až 15 rokoch. Hlavným dôvodom, prečo sa stala tak trendovou a módnou, je to, že je skvelou voľbou pre všetky typy ľudí, či už sú diskrétni alebo trochu domýšľaví..

Inkoustový náramok pre milovníkov módy

Všetci tí ľudia, ktorí sa plánujú nechať si vytetovať pre chladný a trendový vzhľad, majú pásové tetovanie bez obáv k dispozícii. Vďaka atramentovému dizajnu na zápästí alebo na jednom z vašich bicepsov sa môže z niečoho, čo nemá zmysel, stať premyslená a diskrétna kompozícia..

Svoju všestrannosť môžete ukázať aj pri výbere vzorov a vzorov. Hlavný účel tetovania je rozprávať príbeh; majte preto na pamäti, že iba dizajn vášho tetovania nemôže sám o sebe rozprávať príbeh. V tomto príbehu však hrá hlavnú úlohu aj časť tela, do ktorej sa dostávate atrament.

náramok-tetovanie

Historické pozadie vašich obľúbených kapiel

Ako bolo uvedené vyššie, tieto pásové tetovania otriasli módnym priemyslom počas ich oživenia po mnohých rokoch. Najbežnejšie vzory, ktoré sú v dnešnej dobe, sú maorské, keltské, polynézske a mnoho ďalších (o ktorých budeme diskutovať neskôr).

Jediným účelom nafarbenia nie je len potešenie. Je to však aj symbolická spomienka na veľmi osobnú a významnú udalosť. Môže to byť svadba, narodenie prvého dieťaťa, smrť milovanej osoby alebo iná nezabudnuteľná príležitosť.

V minulosti ľudia hlásili, že vyskúšali čiernu pásku na rukáve košele alebo na koži, aby ju ukázali ako symbol smútku po smrti milovanej osoby. Z tohto dôvodu si mnoho ľudí necháva tieto pásové tetovania vyryť ako symbolickú spomienku na milovanú osobu, ktorá odpočíva v pokoji.

Význam týchto tetovaní sa tiež líši v závislosti od kultúry a krajiny. Napríklad Číňania držia kompozíciu atramentu z čerešňových kvetov ako symbol lásky, odvahy a ženskosti. Zatiaľ čo Japonsko považuje tento symbol za znak prechodného života. Havajčania vnímajú národnú a kultúrnu hrdosť v tetovaní na páse na vode a na tému.

Jedno tetovanie náramku môže mať rôzne zastúpenie a asociáciu. Orla môžete vidieť ako symbol bitky a vzostupu ducha; znak na praktizovanie morálnej a fyzickej slobody; čestný rytier; rovnosť a kultúra; srdce hovoriť o rezervovanej láske alebo o náznaku skrytej zdatnosti.

Existuje mnoho ďalších tetovacích motívov, ktoré sa môžu stať skvelou kombináciou zmysluplného a štýlového obrazu rozprávania na vašom tele. Váš tetovač vám môže ukázať krásne vzory, ale vybral si niečo zmysluplné pre seba. Získajte niečo, čo je osobné.

Významy symbolov tetovania nie sú verejnosti bežne známe a často môžu prísť s vlastnými interpretáciami, ktoré môžu byť nesprávne. Takže skúmajte sami, namiesto spoliehania sa na iných ľudí.

Ako sme vám už povedali o niektorých populárnych návrhoch, tu sú niektoré z nich diskutované s ich symbolickými význammi.

Polynézania

Toto tetovanie je symbolom, ktorý má veľký tradičný význam. Zjednocuje členov jednej kmeňovej skupiny a oddeľuje tých od ostatných. Niektoré ďalšie tetovania na páse môžu byť symbolickými dôkazmi alebo asociáciami o tom, že jednotlivec patrí do komunity alebo skupiny ľudí s podobnými záujmami..

Kmeňový náramok

Po stáročia ľudia z rôznych kultúrnych skupín a oblastí klasifikovali svojich vlastných ľudí podľa kmeňových značiek. Zjednotenie skupín pomocou jednoduchého symbolu vyrytého na ich telách vysvetľuje dôležitosť kmeňových tetovaní. Tento pocit spolupatričnosti k kultúrnej skupine prostredníctvom tetovania jej dodáva etnické čaro. Zmiešajte rôzne zmysluplné, ale skvelé skladby pre svoju kmeňovú skupinu.

Náramok z ostnatého drôtu

Náramky z ostnatého drôtu sa môžu ukázať ako symbol bolesti v srdci. Tento typ atramentového dizajnu môže mať niekoľko významov, ale jeho vzťah s bolestivým zobrazovaním je oveľa silnejší.

Tetovanie z ostnatého drôtu sa napríklad používalo na klasifikáciu vojnových zajatcov pred druhou svetovou vojnou. Kresťania to naopak pozorujú ako spojenie s Ježišom Kristom a bolesťou, ktorú znášal pre svoj ľud na kríži.

Kvetné púčiky

Kvetinové kompozície pre tetovanie v páse vyžarujú ženský vzhľad, pretože kvety sú vždy spojené so ženskosťou. Tie tiež v dnešnej dobe patria medzi najobľúbenejšie tetovacie vzory. Nielenže vyzerajú roztomilé a krásne, ale predstavujú aj niekoľko významných vysvetlení.

Kedykoľvek si však vyberiete akýkoľvek kvetinový vzor, ​​urobte múdru voľbu, pretože rôzne kvety majú rôzny význam.

Rodený Američan

Tento typ tetovania je obľúbený vo forme viazaného lana okolo ruky alebo zápästia. V tomto type atramentového dizajnu sú bežné perly a visiace perie. Niektorí ľudia radi zahrnú aj lapač snov a býčiu lebku. Podľa vášho výberu môže obsahovať aj ďalšie znaky.

Najväčšia vec na týchto tetovaniach je, že nemajú jeden konkrétny význam. Váš zvolený dizajn mu dáva zmysel. Bez ohľadu na význam môže byť jeho spojenie s indiánskou kultúrou významné.

Krížový náramok

Táto kapela evokuje náboženské pocity a emócie. Toto tetovanie sa nelíši od žiadneho iného tetovania zápästia alebo ruky. Celý jeho význam sa však zmení, keď uprostred tetovania nakreslíte kríž.

Oba konce kmeňového tetovania môžete spojiť krížom, aby ste vylepšili jeho vzhľad alebo doplnili kruh.

náramok-tetovanie

Aztécky náramok

Aztécke kmene, tiež známe ako zakladatelia umenia tetovania, boli preslávené značkovaním tela a tetovaním. O aztéckych kompozíciách sa hovorí, že sú veľkým a zmysluplným atramentovým umením. Vo všeobecnosti sú tieto tetovania spojené s originalitou, počasím a plodnosťou.

Víry a hviezdy

Do manžetových tetovaní môžeme zaradiť hviezdy. Ak chcete mať hviezdu ako náramok alebo náramok, musíte pridať ďalšie malé tetovania, aby vyzeral ako jeden obrázok. Na pochopenie skrytého významu tohto tetovania je potrebná sada zručností.

Ak to robíte od niekoho, kto je veľmi profesionálny a má cit pre detail, potom je to najlepšia voľba.

Line náramky

Jednoduchosť a elegancia líniových náramkov povzbudzuje mnohých milovníkov tetovania. Jedna skvelá vec na tom je, že v prípade potreby môžete tetovanie skryť. Jednoduchosť dizajnu mnohých napadne myšlienka, že nakresliť ho by bolo hračkou. To je však mýtus. Mnoho tetovačov odmieta nakresliť tento druh tetovania, pretože nakreslenie rotujúcej čiary dokonale na zápästí alebo členok vyžaduje veľa skúseností a šikovnosti.

Retiazkové náramky

Ľudia vidia reťaz ako symbol otroctva. Siaha do doby, keď ľudia reťazami uväzovali otrokov a väzňov. Retiazkový náramok môže byť reprezentáciou alebo asociáciou, aby sa zjednotili. Zjednotení s tým, čo totem predstavuje. Môžu to byť lebky srdca, symbolický znak ako spomienka na milovanú osobu alebo akýkoľvek iný prvok.

Abstraktný náramok

Abstraktné tetovanie je jedinečný druh tetovania. Jedná sa o super originálne kompozície, ktoré môžete mať na koži, ak chcete, aby bolo vaše tetovanie odlišné a výnimočné. Dôvodom tejto originality je, že tetovač musí prísť s návrhom zo svojej mysle. Zaisťuje, že vaše tetovanie bude jedinečné a nikto iný ho nebude mať.

Krajinné náramky

Profily krajiny sú vo svete tetovania stále obľúbenejšie. Môže to byť panoramatický dizajn štvrte, kde ste strávili detstvo, lesa alebo parku, kam často chodíte, alebo akéhokoľvek iného miesta, ktoré vám pripomína nezabudnuteľnú udalosť. Dobrou možnosťou je nechať si vytetovať miesto z minulosti.

náramok-tetovanie

Hudobné poznámky

Ak ste milovníkom hudby, vtlačte tieto melódie do svojich končatín natrvalo. Nechajte sa týmito poznámkami ovinúť okolo vašej ruky na večnosť.

Osobne sa domnievame, že by ste nemali používať jeden typ noty; namiesto toho ich zmiešajte tak, aby to vyzeralo hudobnejšie a atraktívnejšie.

Náramkové tetovanie je z dlhodobého hľadiska odrazom vašej individuality, vašej jedinečnosti a skrytých tajomstiev. Existuje mnoho ľudí, ktorí sa nechávajú tetovať len tak pre zábavu alebo preto, že milujú jeho estetické zobrazenie na tele.

U niektorých jednotlivcov je to však príbeh ich skrytých myšlienok a symbolicky ho vryjú na svoje časti tela. Náramkové tetovanie je najtrvanlivejšie, esteticky príjemné a plné významov.

Pásové tetovanie väčšinou vyzerá dobre na zápästí, ruke a predlaktí alebo na členku. Na ktorúkoľvek z týchto častí tela môžete vygravírovať všetky vyššie uvedené návrhy. Na veľkosti však bude záležať. Nezabudnite venovať veľkú pozornosť dizajnu a veľkosti tetovania, ktoré si vyberiete.

About the author