Viac ako 125 kreatívnych tetovaní bokov (2021)

Tetovanie sa v priebehu času používa ako symbol. V istom období v histórii boli tieto tetovania identifikované ako vášeň pre bohatých a mocných. Obraz tejto formy telesného umenia zaznamenal vzostupy i pády. V inom bode histórie tetovanie znamenalo skorumpovaných a zločinne šialených.

Našťastie stigma nad tetovaním sa zdvihla dostatočne na to, aby sa ktokoľvek mohol ponoriť do tejto formy úpravy tela bez toho, aby sa cítil mimo..

Tetovanie boli súčasťou kultúry, tradície a presvedčenia na dlhú dobu. Moderné technológie do značnej miery uľahčili rast tohto odvetvia a vy nájdete väčšinu ľudí, ktorí sa rozhodnú pre tetovanie len kvôli estetickej príťažlivosti..

Ale akonáhle to prezradíte trochu hlbšie, zistíte, že všetky značky, čiary a vzory, ktoré vám tetovač na telo položí, môžu veľmi dobre mať význam. Ale to nie je pre nositeľov tetovania, pre niektorých je účelom tetovania výlučne nasledovanie ikony alebo preto, že to robia ľudia okolo nich.hip-tetovanie

Hip tetovanie

Začiatočníci alebo tí, ktorí si dali tetovanie, si túto oblasť napustia len málokedy. Je pravdepodobnejšie, že sa pre to rozhodne nadšenec tetovania, ktorý chce na túto časť tela umiestniť konkrétny dizajn. Ale tu nie sú žiadne tvrdé a rýchle pravidlá, toto umiestnenie môžete získať, aj keď ste vo svete tetovaní nováčikmi..

Cieľom je pochopiť, čo pre vás funguje, aké to bude, keď sa sem umiestnite tetovanie a aký dizajn najlepšie vyhovuje kontúram tohto umiestnenia..

Hip tetovanie je k dispozícii už po stáročia a dokonca sa špekuluje, že sem boli umiestnené symboly ako talizmany, ktoré mali zahnať smolu a zlých duchov. Umiestnenie novodobého tetovania však má skôr do činenia so súkromím a vyhláseniami, než aby odháňalo zlo.

Dizajn, ktorý si vyberiete, môže znamenať niektoré veci, a ak veríte, môžete si tak dať tetovanie ako formu modlitby, zaklínadla a podobne. Svet tetovania je obrovský a sebavyjadreniu sa tu medze nekladú.

Bočné tetovanie sa ľahko nosí, toto umiestnenie vám umožňuje rozhodnúť sa, či ho chcete zdieľať s ľuďmi okolo seba, alebo si ho nechať pre seba. Môže to znamenať niektoré veci, môže to byť buď vaša veľmi osobná pripomienka toho, čo ste dosiahli (v závislosti od dizajnu, ktorý si vyberiete), alebo to môže byť vyhlásenie pre svet. Tak či onak, tetovanie je jedinečnou formou sebavyjadrenia a každý kúsok natretý vašim telom zostane vašim vlastným..

Procedúra

hip-tetovanie-dizajn

Oblasť bokov ponúka pre niektoré návrhy relatívne malý priestor. Návrhy tu môžu byť len stredne komplikované a môžu byť spojovacími časťami vzorov natretých aj na iných častiach tela.

Proces tetovania je často podobný akémukoľvek inému umiestneniu. Najlepšie je urobiť si prieskum, než vojdete do tetovacieho salónu. Navyše sa neuspokojte s lacnejšími možnosťami, pretože to môže byť značnejšie riziko, ako si dokážete predstaviť.

Na tetovanie si vyhľadajte renomovaného salónu. Tetovanie na boku je zvyčajne komplikované, takže možno budete musieť stráviť nejaký čas v salóne, ale to závisí výlučne od podrobností o dizajne, ktorý si vyberiete..

Uistite sa, že odborník na tetovanie vie, ako atramentovať dizajn, ktorý ste si vybrali. Pozrite sa na jeho predchádzajúce práce s presným umiestnením, aby ste do istej miery dosiahli uspokojivé výsledky.

Je bežné cítiť sa nervózne, než sa pustíte do atramentu, ale vedomie, že ste v správnych rukách, môže byť veľmi upokojujúce. Pred tetovaním zaistite, aby tetovač dôkladne vyčistil oblasť bokov a jeho nástroje.

Expert na tetovanie by mal používať rukavice, kým procedúra trvá. Hip tetovanie môže trvať od 25 minút a viac v závislosti od dizajnu.

tetovanie na boku

Pozri tiež:

  • Najbežnejšie príčiny a liečba alergie na tetovanie
  • Zakryte tetovanie 101: Všetko, čo potrebujete vedieť (Pred & Po fotografiách)
  • 55+ úžasných návrhov tetovania s prezývkou srdca by ste mali zvážiť
  • 255+ roztomilých tetovaní pre dievčatá 2018: krásne vzory s významom & Tipy
  • 75 brilantných nápadov tetovania ruženca a ich významy

Bolesť

Oblasť bokov je zvyčajne bacuľatá a obsahuje veľa svalov, ktoré môžu tlmiť ihlu. Toto tetovanie sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude cítiť ako škrabanec alebo popálenina, keď sa ihla pohybuje tam a späť a vytvára dizajn. Opäť to, ako dlho bude pocit pálenia trvať, závisí od toho, ako je tetovanie prepracované.

Oblasti, ktoré obsahujú menej kože, tkaniva, svalov a kostí, sú zvyčajne najbolestivejšie oblasti. Našťastie sa s bokmi dá ľahšie manipulovať, ak je vaša tolerancia bolesti nízka. Úplné uzdravenie tetovania bedrového kĺbu môže trvať 4 až 6 týždňov v závislosti od následnej starostlivosti.

hip-tetovanie

Aké tetovanie by ste si mali dať urobiť??

Toto je oblasť s nízkou viditeľnosťou; preto bude pre toto umiestnenie fungovať akýkoľvek dizajn. V tomto umiestnení sa môžete rozhodnúť aj pre intímnejšie prevedenie. Najpopulárnejšími vzormi bokov sú motýle, krídla, ruže alebo mená.

Váš výber sa však neobmedzuje iba na to, ľudia sa tiež rozhodujú pre menšie vtáčie tetovanie, kvety, lebky a čokoľvek, čo sa im páči. Záleží na tom, aký dizajn ste si vybrali, či by mal byť prepracovaný do detailov vo forme menšieho tetovania alebo by mal byť súčasťou prepracovaného dizajnu, ktorý zakrýva ostatné časti tela.

Niekoľko nápadov pre tetovanie Hip Hip pre vás

Skutočnosť, že výber dizajnu je úplne na vás, zostáva, ale v prípade, že sa chcete inšpirovať, nie je na škodu prejsť niekoľkými obľúbenými možnosťami tetovania bokov. S týmito tetovaniami môžete ísť niekoľkými rôznymi cestami, pričom väčšina z nich spája tetovanie bokov s ženskou príťažlivosťou, neexistujú žiadne obmedzenia a vyskúšať si ich môže každý.

1. Zmysluplné slová

Písanie slov, ktoré vás motivujú, môže byť pre túto oblasť skvelou voľbou. Môžete si vybrať elegantné písmo a hotovo. Môžete to buď urobiť v angličtine, alebo si vybrať presné slovo v inom jazyku, aby ste zvýšili tajomnosť a príťažlivosť tetovania. Môžete napríklad dostať slovo Chekaty napustené na bok. Toto je ukrajinské slovo, ktoré znamená „buďte trpezliví“.

2. Kvety

Keďže ruže majú vo svete tetovania značný význam, je to vynikajúce miesto pre malú ružu. Môžete to, samozrejme, prepracovať predĺžením tetovania smerom k boku alebo hore. Lebky s ružou alebo inými kvetmi sú niektoré z najobľúbenejších prevedení, s ktorými sa stretnete.

3. Drak

Toto tetovanie je skutočne komplikovanou záležitosťou, ale nemôže byť pre to lepšie umiestnenie ako bok. K tomuto dizajnu môžete získať aj 3D obrázok s farbami. Tetovanie siaha nahor aj do spodnej časti bedra smerom k boku. Môže to byť tradičná alebo symbolická voľba, pretože draci znamenajú dominanciu a moc.

4. Perie

Jedná sa o jemný dizajn, ktorý perfektne sedí na bedrovej kosti. Bedrová kosť môže byť mierne bolestivou oblasťou na tetovanie, ale perie ako tetovanie bokov je veľmi populárne. Môžete sa rozhodnúť pre jedno pierko s prepracovanými detailmi alebo pre sériu pierok vyplnených farebným alebo čiernym atramentom.

5. Citáty

Ľudia sa rozhodujú pre citáty, ktoré sú pre nich osobné a majú v ich živote význam. Citáty alebo výroky, ktoré sú pripomienkou alebo motivátorom, sú často umiestnené na bok v úvodzovkách. Pretože to môže byť mimoriadne osobné umiestnenie, môžete sa rozhodnúť pre niečo, čo vám je blízke a motivuje vás to.

6. Mená

Hip tetovanie sú tiež väčšinou len mená. Konkrétne sú tu umiestnené mená milencov, aby znamenali oddanosť a lásku.

7. Motýľ

Motýle sú jedným z najobľúbenejších návrhov tetovania bokov. Jedná sa o malé tetovanie s detailmi, ktoré sú zvyčajne umiestnené na boku bokov obrátených dopredu. Môžete sa rozhodnúť pre jedného motýľa alebo stopu motýľov lietajúcich nahor.

8. Kmeňové vzory

K dispozícii je tiež množstvo kmeňových vzorov, z ktorých si môžete vybrať tu. Uistite sa, že tetovač je oboznámený s technikami potrebnými na vpichovanie týchto tetovaní. Kmeňové tetovanie bude navyše pravdepodobne rozšíreným dizajnom, ktorý pokrýva oblasť smerom hore a nižšie ako bedrá.

9. Vtáky

Na bedrovú kosť môže byť umiestnená malá stopa vtákov lietajúcich nahor. Môžu to byť sediace alebo lietajúce vtáky, čokoľvek vám vyhovuje. Tieto návrhy sú vo väčšine prípadov veľmi malé a sú vyplnené čiernym atramentom.

10. Srdce

Tu je možné nakresliť niekoľko variácií valentínskeho srdca. Môžete sa rozhodnúť len pre srdce bez akýchkoľvek podrobností, alebo dostať svoje a partnerove meno v tvare srdca. Môžete tu tiež nechať napáliť svoj obľúbený citát v tvare srdca.

11. Návrhy hada

Napriek tomu, že hady nemajú v spoločnosti takú veľkú povesť, ľudia si často dajú tetovať hada. Obvykle sa to robí kvôli vzťahu k tomuto zvieraťu ako k „inému a nepochopenému“. Ak to funguje pre vás, môžete to urobiť bokom.

About the author