Viac ako 125 nápadov na tetovanie Gemini, aby ste sa vyjadrili

Ľudia narodení od 21. do 21. júna majú tretie znamenie zverokruhu – Blíženci. V astrológii je považovaný za letecké znamenie. Planéta Merkúr je tiež vládcom Blížencov, a preto sú muži a ženy Blíženci často energickí.

Rôzne astrologické pozadia spájajú rímskeho boha posla s týmto slnečným znamením. A podľa všeobecného presvedčenia tento aspekt robí ľudí narodených v tomto znamení ortuťových a vtipných.

Sú prirodzene zvedaví a geniálni. Ak narazíte na niekoho, kto bez váhania komunikuje a zdieľa informácie, existuje veľká šanca, že tou osobou je Blíženec.

Napriek tomu ich za určitých okolností môžu byť vrtkavé a nepokojné. Dá sa bezpečne povedať, že tieto zaujímavé vlastnosti sú hlavným dôvodom, prečo sa tetovanie Blížencov preslávilo.

Gemini-tetovanie

Gemini Tattoo Design a význam

Tetovacie nápady inšpirované Blížencami sú elegantné a nesú rozmanitú atmosféru. Tieto návrhy naznačujú veľa vecí.

Napríklad symbol zverokruhu Blíženci znamená pre ženy plodnosť. Samice môžu chcieť dosiahnuť, aby niektorá z nich dostala požehnanie a veľa šťastia alebo aby chcela počať dieťa. Môžete nájsť množstvo vzorov a farieb, ktoré im dodávajú ženský nádych.

Rôzne znamenia zverokruhu Blíženci tiež znamenajú silu pre ženy a mužov. Stále však môžete získať množstvo symbolických myšlienok určených aj pre mužov.

Tradičné znamenie zverokruhu Blíženci, ktoré sa objavuje aj ako Rímska číslica 2 zobrazuje dualitu. Je známe, že označuje dvojčatá. Táto myšlienka sa teda javí ako ideálna pre pár Blížencov na privítanie dvojčiat. Dvojčatá sa môžu rozhodnúť aj pre tradičný dizajn, aby predviedli svoje silné puto.

Ak dávate prednosť tetovaniu s minimálnymi podrobnosťami, najviac by sa vám osvedčila konštelácia Blížencov. Spadá do kategórie jednoduchého a výrazného dizajnu.

Mnoho z vás by sa chcelo predviesť svojim tetovaním. V tomto prípade môže tetovanie ďalších dvoch uzlov v dizajne urobiť prácu za vás. Aby ste odhalili svoju vkusnú umeleckú stránku, mali by ste sa rozhodnúť pre Blížencov vytetovaných kaligrafickým písmom.

Umiestnenie tetovania Gemini

Umiestnenie znamenia zverokruhu Blíženci sa líši. Tetovanie si môžete dať urobiť kdekoľvek na tele, aby ste vylepšili svoj vzhľad. Rôzni ľudia však uprednostňujú spodnú časť chrbta, chrbát, rebrovú klietku alebo dokonca členok.

Stojí za zmienku, že tetovanie ramena dizajnom inšpirovaným Gemini vás opisuje ako odchádzajúcu a spoločenskú osobu.

V tejto súvislosti zohráva zásadnú úlohu aj miesto tetovania. Skúste stráviť nejaký čas premýšľaním, kde by ste ho mali získať, a faktor úplne neprehliadnite.

Ak teda hľadáte nápady na tetovanie, ktoré vám môžu vyraziť dych, vyberte si jeden z nižšie uvedeného zoznamu a ukážte svoju divokú osobnosť Blížencov..

Gemini-tetovanie

Jednoduchý symbol Blížencov s nádychom iskry

Tradičné prevedenie môže tiež vyzerať vzrušujúco. Väčšina tetovacích umelcov investuje úsilie do implementácie tradičného dizajnu, aby vynikli výsledky. Vždy môžete svojmu jednoduchému tetovaniu dodať iskru, aby ste ho vylepšili. Je to tiež rýchly spôsob, ako urobiť svoje tetovanie Gemini ženské bez toho, aby ste sa rozhodli pre drastické zmeny.

Dolphin Tattoo Design

Ľudia, ktorí uprednostňujú malé a jemné nápady, môžu ísť na tetovanie delfínov. Táto myšlienka obsahuje aj náznak harmónie. Je to kombinácia symbolu Blížencov a každého obľúbeného delfína morského tvora, ktorý zobrazuje spojenie medzi súcitom človeka a prírodou. Navyše, delfíny sú obľúbené medzi priateľmi, oslobodzujúca a geniálna povaha. Nebolo by teda zlé tvrdiť, že toto tetovanie dodá vášmu telu milosť a význam.

Choďte na uzly

Uzly v tejto myšlienke odkazujú na sľub. Mali by ste do toho ísť, ak sa vyhnete veľkým a odvážnym návrhom. Navyše, nápad inšpirovaný Blížencami môže vyhovovať mužom aj ženám. Vtlačte si ho na členok, aby ste získali výraznú atmosféru.

Myšlienka Slnka a Mesiaca

Mesiac a slnko znamenajú množstvo vecí. Tetovanie mesiaca a slnka najčastejšie zobrazuje lásku a mier. Ukazuje to, že si vážite súcit nad násilím. Niet pochýb, že táto myšlienka je na zamyslenie. A funguje to dobre, ak hľadáte niečo stredné až veľké.

Idea astrologického symbolu Blížencov

Gemini tetovanie často obsahuje skrytý význam. Rovnako ako táto astrologická myšlienka vytvára rovnováhu medzi správnym a nesprávnym. Toto tetovanie na meradle je dosť veľké a ide si dobre na chrbte. Ľudia, ktorí milujú podrobné tetovanie, sa im tento nápad určite budú páčiť.

Umenie tanečného tetovania

Tento druh tetovania zverokruhu Gemini sa bude páčiť každému, kto ocení tanečné umenie. Zobrazuje dievča hore nohami na póle a zobrazuje odvážnu stránku vašej osobnosti. Toto všestranné tetovanie má stredný tvar. A nepochybne bude na boku krku vyzerať úchvatne. Navyše ho nechajte celý čierny, aby ste z dizajnu vyťažili maximum.

Inšpirujte sa ohňom, zemou a vodou

Kreativite sa medze nekladú. Môžete sa inšpirovať bežnými, ale pevnými prvkami okolo vás. Napríklad tetovanie Blížencov obsahujúce tri trojuholníky je často popisované ako oheň, zem a voda. Táto myšlienka zahŕňa rovnú čiaru s malými trojuholníkmi, ktoré znejú perfektne pre ľudí, ktorí nechcú prepracované návrhy tetovania.

Gemini Half Moon Tattoo

Mesiac plný alebo polovičný vyzerá na tmavej oblohe nádherne. Tetovanie Gemini inšpirované keltským mesiacom vyzerá jemne a krásne. Ženy by sa mali rozhodnúť pre to, aby vyživovali svoju ženskú stránku. Stane sa pútavou ukážkou pre vaše telo.

Tetovanie Gemini Constellation

Žiadny nápad na tetovanie nemôže vyzerať tak dokonale ako súhvezdie Blížencov. Mali by ste zvážiť vtlačenie hviezd do rúk, aby ste získali niečo neobvyklé. Takéto nápady sa vždy hodia, keď sa vám tradičné symboly zdajú neatraktívne.

Nápad na tetovanie plodnosti

Myšlienke môžete porozumieť len podľa názvu, ktorý je určený pre ženy. Dať si tetovanie plodnosti na akúkoľvek časť tela nielenže ukazuje šancu na narodenie dieťaťa v budúcnosti, ale tiež odkazuje na svetlú budúcnosť a veľa šťastia..

Myšlienka symbolu Blížencov

Tetovanie na ruke, krku alebo ramene s tradičným symbolom Blížencov môže priťahovať veľkú pozornosť, ak doň zakomponujete kvety. Vyberte si odtiene podľa vlastného výberu a buďte pripravení prijímať komplimenty za svoju kreativitu.

Tetovanie Blížencov jablkový kvet

Jabloňový kvet predstavuje nové začiatky. Môže to byť čokoľvek od novej kariéry po dom. Navyše spojenie medzi symbolom Blížencov a jablkovým kvetom vyzerá fantasticky. Tento dizajn vyžaduje detaily, aby ho krásne dotvorili. Myšlienka jablkového kvetu vyzerá najlepšie na zadnej strane ramena.

Nápad na tetovanie Life Lines

Tieto čiary zakrývajúce váš prst môžu pôsobiť nezvyčajne, ale majú pevný význam. Nepretržitá línia predvádza optimizmus, ktorý Blíženci majú. Životné čiary tiež znamenajú život, ktorý vo vás prúdi. Mali by ste zvážiť tetovanie záchranných čiar na prstoch, aby ste ocenili život a každý faktor s ním spojený.

Symbol Blížencov a Mesiac

Symbolom Blížencov a nápadom na tetovanie mesiaca nikdy neurobíte chybu, aby ste priniesli detskú stránku svojej osobnosti. Pretože dizajn potrebuje priestor na kreslenie, odporúčame ho umiestniť na hrudník.

Súhvezdie Blížencov s hviezdami

Mierne prepracovaná konštelácia Blížencov s hviezdami okolo sa zdá byť zábavným nápadom. S týmto dizajnom tetovania si môžete zachovať eleganciu súhvezdia a zároveň uspokojiť svoju osobnosť. Dizajn sa môže líšiť. Malo by to teda vyzerať dobre na ruke, chrbte a stehne.

Daisy Flower Tattoo Idea

Kvet sedmokrásky sa môže k znameniam zverokruhu Blížencov vzťahovať mnohými spôsobmi. Táto kvetina je obľúbená pre svoju sviežosť, ktorá vám okamžite rozjasní deň – vlastnosti, ktoré u Blížencov ľahko nájdete. Udržujte farebnú schému jemnú a jemnú a dizajn stredný. Môžete ho umiestniť kdekoľvek na tele, aby ste každý deň šírili pozitivitu a radosť.

Tetovanie Blížencov inšpirované vodou

Inšpirovať sa spoločným prvkom, akým je voda, sa zdá byť mimo rámčeka. Je to jeden zo symbolov Blížencov, ktorý zobrazuje sladkú a hravú stránku vašej osobnosti. Môžete požiadať svojho tatéra, aby nakreslil vlny strednej veľkosti na chrbát alebo krk. Tento jednoduchý nápad vo vás privedie skutočných Blížencov.

Gemini-tetovanie

Pridajte masky k svojmu tetovaniu Gemini

Je pravda, že masky nemajú nič spoločné so znamením zverokruhu Blíženci. Príslušenstvo k vášmu tetovaniu však v krátkom čase vylepší váš vzhľad. Nechajte Gemini napísané na chrbte kaligrafickým písmom spolu s maskami na pozadí a voila – ste pripravení chváliť sa svojim jedinečným tetovaním.

Nápad na tetovanie s hlavami

Blížencom ide predovšetkým o súcit a harmóniu. Táto myšlienka určite osloví feministky, ktoré milujú posilnenie postavenia ostatných žien. Dve spoločné hlavy žien v tetovaní predvádzajú svoju jednotu za rovnakým cieľom. Rozhodnutím sa preň môžete šíriť silné posolstvo. Malý dizajn tetovania bude navyše krásne vyzerať na rukách, ramenách alebo chrbte.

Gemini tetovanie s dvoma kvetmi

Táto myšlienka vám umožňuje vybrať si svoje obľúbené kvety. Kombinácia Blížencov a kvetov dáva veľký zmysel kvôli pozitívnym vlastnostiam spojeným s ľuďmi narodenými pod týmto slnečným znamením. Ruže s nádychom červených odtieňov môžete začleniť, aby osvetlili vášnivú povahu, ktorú vlastníte. Navyše je len na vás, či si ho umiestnite na krk alebo členok, aby sa zlepšil váš celkový vzhľad.

Gemini-tetovanie

Víriaci sa symbol Blížencov

Nebolo by nesprávne tvrdiť, že Blížencom zo starej školy by nikdy nevadilo, keby sa pre inšpiráciu tetovaním rozhodli pre tradičné symboly Blížencov. V skutočnosti je celkom prekvapujúce, že typický dizajn tetovania Gemini môže vyzerať mimo myšlienok v škatuľke s jemným vírením. Navyše je to zábavný spôsob, ako sa vysporiadať s vašou posadnutosťou tradičnými znakmi. Zahrňte do dizajnu trochu farby a nechajte ho priťahovať veľkú pozornosť.

Malý symbol Gemini na prste

Ste to vy, kto sa vyhýba odvážnym tetovaniam a snažíte sa nájsť slušné? Tento malý nápad na symbol Gemini bol vytvorený pre vás. Stačí si to vziať na prst a dať svetu vedieť, že ste skutočný Blíženec. Navyše by ste mali pri tejto myšlienke skúsiť trochu zatieniť, aby bola trochu ozdobná. Takéto tetovanie je jedinečný spôsob, ako pridať vašej osobnosti milosť.

Choďte na motýľ Gemini

Nič sa nezdá také roztomilé ako vtlačenie motýľa inšpirovaného symbolom zverokruhu Blíženci. Ukáže vám, ako môžete byť kreatívni s dizajnom a farebnou paletou. Veľkosť dizajnu sa líši od malého po stredný. Odporúčame vám zaobstarať si stredne veľkého motýľa, aby ste predviedli svoju vkusnú povahu.

Blíženci a kľúčová myšlienka

Ak hľadáte niečo inšpirované vintage, siahnite po tetovaní Blížencov s kľúčom. Vyzerá to tak krásne, že k tomu nemusíte používať žiadnu farbu. Dĺžku kľúča môžete ponechať dlhú alebo strednú, podľa vašich preferencií. Vezmite však na vedomie, že dlhé klávesy inšpirovali tetovanie, aby vyžadovalo miesto na kreslenie dizajnu bez problémov. Bolo by múdre, keby ste si na chrbát odtlačili tetovanie kľúčov Blížencov.

Malý a sladký nápad

Väčšina ľudí považuje malé veci za atraktívne. Je teda bezpečné tvrdiť, že tento malý symbol Blížencov osloví mužov aj ženy. Veľkosť je dosť malá. Mali by ste ho položiť na ruku, hrudník alebo kdekoľvek, kde je viditeľný. Navyše veľkosť tohto tetovania by bola skvelá, ak hľadáte ďalšie malé tetovanie na svojom tele. Je to sladký a priamy spôsob, ako povedať, že ste Blíženci.

List a symbol Blížencov

Môžete to úplne nazvať nápadom tetovania dva v jednom. Dizajn obsahuje listy, ktoré ukazujú vašu lásku k prírode. Jeho získanie vám teda umožní prejaviť lásku k prírode a znameniu zverokruhu. Musíte zachovať strednú veľkosť dizajnu s trochou detailov, aby ste si zachovali krásu. Prehnané listy môžu zmeniť význam tetovania.

Gemini-tetovanie

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Spodná čiara

Symbol zverokruhu Blíženci znamená množstvo aspektov spojených so životom. Ak zdieľate rovnaké slnečné znamenie, vyberte si nápad na tetovanie a buďte pripravení prijímať veľa komplimentov.

About the author