Viac ako 125 vlasteneckých nápadov na tetovanie, ktoré vyvolávajú pocit hrdosti

Aj keď je tetovanie jedným z najlepších spôsobov, ako vyjadriť svoju osobnosť, veľký počet Američanov zdobí toto neuveriteľné umenie tela. Tetovanie sa stalo populárnym už niekoľko desaťročí. Dnes nájdete obrovskú škálu vzorov prevedených v rôznych štýloch.

Vybrať si visačku, ktorá vám dokonale vyhovuje, však nikdy nie je jednoduché. Široká škála tetovaní zobrazujúcich zmysluplné symboliky samozrejme pre nadšencov tetovania dosť sťažila rozhodnúť sa pre to najlepšie..

Všetko, čo potrebujete vedieť o vlasteneckom tetovaní

Všeobecne platí, že väčšina amerických tetovaní je v štýle starej školy. Spomínaný štýl tetovania sa datuje od pôvodných typov tetovania, ktoré obsahujú základnú paletu farieb a výrazné čiary. Všetky americké tetovania obsahujú návrhy, ktoré zobrazujú symboliky spojené s vlastenectvom. Zahŕňajú aj étos USA, napríklad americkú vlajku a orla.

Pokiaľ ide o vlastenecké tetovanie, značky na americkej vlajke sú dokonalým spôsobom, ako ukázať, aké ste modré, červené a biele. Zdobenie takéhoto tetovania je samozrejme najlepším spôsobom, ako sa identifikovať ako svoju vlasť. Budete ohromení, keď zistíte, že americká vlajka si postupom času vyslúžila rôzne názvy. Medzi ktorymi, ‘stará sláva‘Je Američanmi veľmi obdivovaný.

Navyše nie je pochýb o tom, že vlajka Ameriky sa stala jednou z najznámejších na celom svete. Estetika americkej vlajky pozostáva z bielych a červených pruhov, ktoré sa horizontálne striedajú, a z časti s modrým obdĺžnikom, ktorá obsahuje päťdesiatpäť hviezdičiek, a je neuveriteľne krásna a podmanivá. Americká vlajka, označujúca slobodu, slobodu a jednotu, je najlepšou voľbou pre vlasteneckých ľudí.

vlastenecké-tetovanie

Prečo by ste si mali vybrať vlastenecké tetovanie?

Vlastenecké tetovanie je jednou z tých značiek, s ktorými môžete byť kreatívni. Teraz by vás zaujímalo, pre aký dizajn by ste sa mali rozhodnúť. Vo väčšine prípadov, ak ste si už raz vybrali dizajn, najbližšia obtiažnosť nastane, keď si musíte vybrať miesto na ozdobu.

Ak je to tak, nemusíte si už robiť starosti. Tu získate úplné informácie o konkrétnom druhu tetovania. Zdieľame zoznam úžasných nápadov na umenie tela, vďaka ktorým bude vaša tetovacia hra rocková! Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, všetky návrhy dokonale vypovedajú o vašej náklonnosti k krajine.

Získajte jednoduché, ale odvážne tetovanie vlajky

Americké patriotické tetovanie môžete úplne objať jednoduchým znázornením vlajky USA na koži. Môžete však pridať text podľa vlastného výberu, aby ste posilnili jeho symboliku. Vnesie do vášho dizajnu podmanivejší nádych. Na toto tetovanie používajte správne farby, aby vaše tetovanie vyniklo v dave.

vlastenecké-tetovanie

Symbolika tetovania americkej vlajky

Jednoduché vlajkové tetovanie, ktoré pozostáva zo žiarivých farieb, zobrazuje lásku nositeľa k svojej krajine. Okrem toho ukazuje, že človek si zachová vernosť svojej krajine bez ohľadu na to, akú situáciu bude musieť riešiť. Dáva to odkaz hrdosti na Ameriku.

Možnosti umiestnenia

 • Zbrane
 • Pod krkom
 • Biceps

Noste neuveriteľné tetovanie lebky a vlajky

Ak sa chcete pochváliť vlastenectvom pre svoju milovanú krajinu a uvažujete o tom, že ju ozdobíte tetovaním, potom sú lebka a vlajka jedným z najkrajších vzorov, ktoré si môžete vybrať. Nakreslite ho žiarivými farbami vlajky USA a zvýraznite ho výrazným čiernym atramentom, aby bol viditeľnejší.

Významy tetovania lebky a vlajky

Lebka zvyčajne predstavuje jednoduchý význam smrti a smrteľnosti. Takéto značky však neznamenajú morbídne významy, ale optimistické nápady. Patrí sem ochrana cenností a prekonávanie prekážok. Tetovanie lebky a vlajky sprevádzané americkou vlajkou zobrazuje nadšenie vlasteneckej osoby chrániť svoju krajinu..

Nápady na umiestnenie

 • Rameno
 • Predlaktie
 • Hrudník
 • späť

Vyber si the Americká vlajka s Tetovanie orla

Mnoho návrhov vlasteneckého tetovania zobrazuje silný symbol kultúrnych hodnôt a vlastenectva, ktorý je do značnej miery chránený v USA. Americká vlajka s lietajúcim tetovaním však nesie hlboké významy spojené s historickými udalosťami, ktoré rezonujú s Američanmi.

Významy americkej vlajky lietajúceho orla

Lietajúci orol s americkou vlajkou jednoducho ukazuje tú česť a statočnosť, akú v sebe nesú americkí duchovia.

Nápady na umiestnenie

 • Hrudník
 • Kliešte
 • Biceps
 • späť

Nechajte si urobiť nápadné tetovanie s vojenskou vlajkou

Za posledné desaťročie mnoho nadšencov tetovania prišlo s brilantnými vlasteneckými návrhmi na tetovanie. Tento štítok s vojenskou vlajkou však znázorňuje delo zakončené vojenskou čiapkou na pozadí americkej vlajky. Nehovoriac o tom, že je to jeden z najviac sa objavujúcich návrhov vlasteneckého tetovania. Tento dizajn sa perfektne hodí k vojenským mužom a môžete ho nosiť aj vtedy, ak ste veľmi inšpirovaní vojenskými mužmi vo svojej krajine a chcete im vzdať hold.

Významy tetovania s vojenskou vlajkou

Toto tetovanie s vojenskou vlajkou, obklopené vojenskými znakmi, predstavuje vašu lásku a rešpekt k vašim ozbrojeným silám. Či už chcete obdivovať ich úsilie alebo oceniť ich obete, táto značka môže byť skutočným odrazom vašich pocitov. Táto značka vám preto hovorí o srdci.

Nápady na umiestnenie

 • Biceps

Americká vlajka s tetovaním prekríženými puškami

Aj keď samotná americká vlajka vyzerá úžasne, bude rozprávková, ak ju skombinujete so skríženými puškami. Toto tetovanie je však vhodnejšie pre mužov a zobrazuje silné významy. Pokiaľ ide o kreativitu, uistite sa, že pušky nebudú naplnené farbami.

Významy americkej vlajky s tetovaním prekríženými puškami

Americká vlajka symbolizuje čistotu, udatnosť a vytrvalosť. Na druhej strane pušky prejavujú statočnosť a silnú náladu Američanov.

Nápady na umiestnenie

 • Hrudník
 • Rukáv

vlastenecké-tetovanie

Ozdobte pútavé tetovanie slobody

Ak hľadáte niečo jedinečné a chcete vyniknúť svojim tetovaním, potom toto tetovanie slobody bude perfektne zodpovedať vašej túžbe. Ilustrácia zobrazuje vlajku, na ktorej je napísané slovo „Sloboda“. Nehovoriac o tom, že tento text predstavuje hlavné vyhlásenie v celej značke.

Okrem toho oslavuje jednu z najväčších vyznamenaní byť Američanom. Aj keď by každý štýl vyzeral vynikajúco, táto značka bude na akvarelovom pozadí vyzerať báječne. Použite rôzne odtiene modrej, bielej a červenej, aby ste dodali umeleckú atmosféru.

Významy tetovania slobody

Či už sa chcete pochváliť vlastenectvom vo svojej vlasti alebo oslavovať život plný slobody, toto tetovanie bude odzrkadľovať vašu vďačnosť za krajinu. Navyše zobrazuje, že ste nezabudli na obete, ktoré vaši krajania v posledných rokoch urobili, aby boli chránení pred nepriateľmi..

Nápady na umiestnenie

 • Kliešte
 • Hrudník
 • Krk
 • späť

Nechajte si vytetovať Sochu slobody

Ako suvenír môžete nosiť sochu slobody tetovania. Môžete si myslieť, že by to nevyzeralo veľmi dobre. Nie je to tak; pri tomto tetovaní budete musieť byť trochu kreatívni. Aj keď dizajn už bude niesť zložité detaily, bude najlepšie načrtnúť tetovanie tenkou, jemnou čiarou. Tiež ponechajte priestory bez farby.

Významy sochy slobody

Rovnako ako názov, aj tetovanie sochy slobody bude vyjadrovať vašu liberálnu povahu spojenú s láskou k vašej krajine.

Nápady na umiestnenie

 • Ruka
 • Arm
 • Hrudník
 • späť

Spojte americkú vlajku s javorovým listom

V obrovskej zbierke vlasteneckých tetovaní môže byť výber toho najlepšieho pre vás skľučujúci. Ak však chcete niečo, čo ukazuje vašu lásku k dvom krajinám, Amerike a Kanade, potom je to pre vás tá najlepšia značka. Namalujte si na kožu americkú vlajku s javorovým listom. Ide o to, že to ukáže vašu náklonnosť k obom národom.

Či už ho naplníte skutočnými farbami, alebo ho necháte tak, ako je, toto tetovanie na vlajku a javorový list bude vyzerať úžasne krásne. Uistite sa, že ho nenosíte na skrytých miestach pokožky; dajte ľuďom najavo vašu lásku k obom krajinám.

Významy americkej vlajky v spojení s javorovým listom

Jednoducho bude zobrazovať vaše vlastenectvo voči Amerike a vaše srdečné spojenie s Kanadou.

Nápady na umiestnenie

 • Hrudník
 • Kliešte
 • Zbrane

Vyberte si americkú vlajku v kmeňovom štýle

Aj keď existujú rôzne štýly tetovania, získanie americkej vlajky v tribal štýle bude vyzerať najlepšie. Nielenže upúta pozornosť ľudí vo vašom okolí, ale tiež dodá značke hlboký význam. Vaše tetovanie bude pôsobiť nápadne, keď ho natriete základnými odtieňmi palety a zvýrazníte tučnou čiernou farbou.

Významy americkej vlajky v kmeňovom štýle

Bude to trvať stovky rokov, kým sa tetovanie objavilo prvýkrát. Táto značka však bude odrážať historické udalosti, ku ktorým došlo v histórii Ameriky. Navyše, keď budete nosiť tetovanie americkej vlajky v kmeňovom štýle, bude to prejavom vašej hrdosti na to, že ste Američan.

Nápady na umiestnenie

 • Hrudník
 • späť
 • Zbrane

Nosiť the Americká vlajka a Orol v 3D štýl

Čo si myslíte o tetovaní americkej vlajky vykreslenom v 3D štýle? Neznie to úžasne? Budete radi, že táto značka bude vyzerať úžasne. Preto ak hľadáte niečo iné, táto môže byť dobrou voľbou. Aj keď niektoré tetovanie vyzerajú dobre s jednoduchými detailmi, bude to vyžadovať zložité, konkrétne pokiaľ ide o farby a odtiene.

Vyplňte niekoľko dobrých farieb. Vyberte svetlosivú a čiernu farbu, ak chcete tieňovať značku a vytvárať 3D efekty. Tu je však dôležité spomenúť, že kvôli tomuto dizajnu budete musieť osloviť profesionálneho tetovača. Je to pravdepodobne preto, že 3D štýl vyžaduje vysoké schopnosti a profesionalitu na vytvorenie úhľadného a dokonalého konečného umeleckého diela.

Významy americkej vlajky v 3D štýle

Toto tetovanie bude predstavovať dôstojnosť, rešpekt a česť, ktorú máte pre Spojené štáty. Okrem toho nosenie tetovania americkej vlajky v 3D štýle bude znamenať pocit slobody a slobody. Navyše bude zobrazovať znak čistoty.

Nápady na umiestnenie

 • Zadná časť krku
 • Kliešte
 • Biceps
 • Hrudník

Pamätník milovaného tetovania

Vytetovanie mena je jedným z najdojemnejších spôsobov, ako vzdať hold tomu, kto obetoval svoj život kvôli krajine. Ide o to, aby bola na pozadí americká vlajka s napísaným menom akéhokoľvek slávneho mena vojaka. Ak však máte niekoho zo svojej rodiny, kto slúži krajine a obetuje život, môžete jeho meno pridať do svojho vlasteneckého tetovania.

Významy pamätníka tetovania milovanej osoby

Ukáže vašu lásku k osobe, ktorá obetovala svoj život pri službe krajine.

Nápady na umiestnenie

 • Hrudník
 • späť
 • Zbrane

vlastenecké-tetovanie

Časté otázky

Tu je niekoľko bežných častých otázok o vlasteneckom tetovaní, ktoré by ste mali vedieť:

Koľko stoja americké tetovania

Stredná značka zvyčajne stojí 80 až 200 dolárov, veľké tetovanie 300 až 1 200 dolárov a tetovanie s úplným rukávom stojí viac ako 1 500 dolárov. Toto sú však všeobecné odhady. Každý návrh tetovania bude mať rôzne náklady, ktoré bude váš umelec účtovať.

Aký je najlepší čas na vlastenecké tetovanie?

Neexistuje žiadny konkrétny čas na americké tetovanie. Napriek tomu, že v dnešnej dobe si mnoho Američanov označuje kožu takými visačkami, vy môžete ozdobiť jeden z vyššie uvedených vzorov a osláviť tak s nimi svoju náklonnosť k krajine..

Hlavný odber

Vzhľadom na veľký dopyt po vlasteneckých tetovaniach sa zdá, že tieto značky narastajú do popularity. Aj keď na internete nájdete množstvo nápadov, my sme vám poskytli tie najlepšie. Vyššie uvedené tetovania sú navyše podrobne popísané ich významom a možnosťami umiestnenia, takže neodchádzate so žiadnymi zmätkami..

Či už máte nehynúcu náklonnosť k Amerike alebo chcete osláviť výsadu svojej vlasti, spoločný zoznam myšlienok vám určite pomôže vybrať si pre vás najlepšiu značku! Uistite sa však, že si vyberiete najlepšie tetovanie vo svojom meste pre úhľadné a krásne tetovanie. V neposlednom rade, keď už máte tetovanie, uistite sa, že sa o štítok budete dobre starať, kým sa rana úplne nezahojí.

About the author