5 vecí, ktoré je potrebné zvážiť pred tetovaním

Keďže pracujem viac ako desať rokov v odvetví výroby karosérií, toto je moja rada.

Pamätný kus, ktorý som urobil v roku 2008

Pamätný kus, ktorý som urobil v roku 2008

Takže chcete tetovanie…

Skvelé! Keď to urobíte dobre, tetovanie môže byť nádherným umeleckým dielom a vy máte tú česť byť plátnom! Môžu predstavovať vás, vašu rodinu, priateľov alebo vaše spomienky. Môžu byť chladní, zábavní, smutní, vážni, politickí, symbolickí a kreatívni. Môžu to byť čierne a sivé alebo živé farby. Môžu byť skryté – vaše malé tajomstvo, alebo sa môžu zobraziť tak, aby ich mohol vidieť celý svet. Pretože môže ísť o toľko vecí (byť medzi nimi navždy!), Je dôležité, aby ste pred vstupom do nádherného sveta úpravy tela zvážili niekoľko vecí..

Sú trvalé

Áno, uvedomujem si, že to všetci poznáte. Keď som však pracoval v obchodoch s tetovaním, zistil som, že veľa ľudí to nerobí't * naozaj * zvážte ich trvácnosť, keď začnú prichádzať s nápadmi na svoje tetovanie. Môžete si myslieť, že ste'Vždy sa mi bude páčiť tvoj kmeňový náramok alebo Tinkerbell na prsiach, ale ver mi, pravdepodobne si vyhral't. Pri výbere návrhov dlho premýšľajte o tom, že tam bude * vždy *. Áno, teraz prebieha odstraňovanie tetovania, ale spoliehať sa na túto skutočnosť je mizerný nápad. Laserové odstránenie je drahšie a bolestivejšie ako samotné tetovanie, a nie je'nenechajte svoju pokožku vždy novú a sviežu. Ak ty'idem na tetovanie s touto myšlienkou "neskôr to môžem vždy odstrániť", asi by si nemal'nedaj si to tetovať.

Znamená to niečo??

Ja'Odhadujem, že v jednom z obchodov, v ktorých som pracoval, 50% našej firmy zakrývalo staré tetovanie. Dôvod číslo 1? "Toto hlúpe tetovanie som si dal urobiť, keď som mal 18…". Problém, samozrejme, nie je't s tetovaním v 18, ale s tetovaním, ktoré pre teba nič neznamená. Dať sa tetovať s nejakými priateľmi na okamih môže znieť ako zábavný zážitok z spájania, ale ak pre vás samotný kúsok nemá žiadny význam, začnete ho nenávidieť..

Teraz, toto nie'to znamená, že by si nemal'nie je niečo zábavné alebo poburujúce (milujem, keď ľudia žiadajú čudné veci!), to znamená, že by ste si mali položiť otázku, prečo'dostávam to Ak môžeš'nemyslím na žiadny iný dôvod "uh … to'je v pohode?", don'nechápem! Ľudia, ktorí si najviac cenia tetovanie, sú zmysluplné – spomienka na rodičov, umelecké dielo'vždy som miloval, symbol tvojej obľúbenej spomienky, športu, kapely alebo detského hrdinu, vtip medzi tebou a tvojim najlepším priateľom, kúsok s duchovným alebo intelektuálnym významom alebo iný symbol, ktorý by ti dával zmysel.

Angry Bee sa neskrýva, je na mojom zápästí!

Neexistuje žiadna skrývajúca sa Angry Bee, ona'je na mojom zápästí!

Čím chcem byť, keď budem veľký?

Ja'mám 30 a ja'Stále si kladiem túto otázku, takže nie'nemyslím si, že je to vyhradené pre mladších ľudí!

Kým'Som rád, že môžem oznámiť, že svet sa pomaly blíži k myšlienke tetovania, veľa ľudí sa na nich stále mračí. Áno, my'Všetci by sme chceli povedať, že nie'Nezáleží na tom, čo si o nás myslia ostatní, ale ak existuje kariéra alebo životný štýl, do ktorého sa vášnivo snažíš, možno sa budeš musieť trochu starať. Niektoré profesie stále zakazujú viditeľné tetovanie na pracovisku, takže musíte zvážiť, či v niektorej z týchto profesií môžete skončiť. Aj keď tetovanie na predlaktí úplne milujem, ja'viac ako raz som spochybňoval jeho múdrosť, pretože viem, že pravdepodobne skončím v oblasti vzdelávania.

Dobrou správou je, že toto nie'to znamená, že môžeš'Nechajte sa tetovať vôbec – možno budete chcieť zvážiť umiestnenie někam, čo sa dá ľahko skryť. Členok, zadná časť ramena, nadlaktie alebo hrudný kôš – to všetko sú dobré možnosti skrytého tetovania.

Načasovanie je všetko

Obchod s tetovaním'Najrušnejšie obdobie je v lete. Nemalo by'byť.

Tetovanie potrebuje na uzdravenie slušný čas (očakávajte 3-4 týždne) a nemalo by byť v tom čase vystavené priamemu slnečnému žiareniu ani veľa vody. To znamená žiadne opaľovanie a žiadne plávanie. V závislosti od toho, kde to získate, to môžete tiež chcieť urobiť, keď máte pár dní voľna v práci (nohy sa mi tak strašne nafúkli, že som musel jeden deň len tak sedieť!). To'je umelec'Úlohou je dať vám dobré tetovanie, ale je to tak'je vašou úlohou starať sa o to; uistite sa, že ho získate v čase, keď sa oň dokážete správne starať.

Si pripravený?

Tam'Je oveľa viac získať dobré tetovanie, ako ušetriť peniaze a vybrať si dizajn. Jedna z výčitiek, ktoré najčastejšie počúvam od klientov, je to, že si dali prvé tetovanie v prvom obchode, ktorý videli. Podľa mojich skúseností je človek skutočne pripravený na tetovanie, akonáhle to urobí've:

  • Dlho a ťažko premýšľali o kúsku, ktoré chcú
  • Prehľadal obchody vo svojej oblasti a vybral najčistejší a najskúsenejší obchod s najlepšou povesťou
  • Pozrel sa cez umelca's portfólia a vybrali si to, ktoré im najviac vyhovuje
  • Mal som konzultáciu s umelcom
  • Ušetrili ste dostatok peňazí aspoň na prvé sedenie (ak trvá viac ako jedno)

Tetovanie je krásna vec. Nájdite si čas a urobte to poriadne. Bude to trvalé umelecké dielo, ktoré môžete so sebou nosiť navždy.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

© 2011 Robyn J Williams

Komentáre

mecheshier 3. decembra 2012:

Skvelé centrum !!!! Moja dcéra chce tetovanie a chce to už od svojho dospievania (teraz má 23). Hovorím jej, výstrelky prichádzajú a odchádzajú, ale tetovanie je trvalé. Páčia sa mi aj vaše ďalšie návrhy/tipy. Ďakujem ti. Hlasovali za užitočné.

James Halpin z Yorku, Pennsylvania, 23. septembra 2011:

Veľmi dobrý rozbočovač. Vyniesli ste veľa skvelých bodov, ktoré by mal každý dodržiavať. Osoba, ktorá mi robila tetovanie, som našiel pri pohľade na online portfóliá. Som veľmi spokojná s oboma mojimi tetovaniami.

Tess45 z Južnej Karolíny 6. septembra 2011:

Prvé tetovanie som si dal v zrelom veku 45 rokov. Zaberá celé moje pravé predlaktie, čo predstavuje moju lásku k šitiu, a milujem ho. Moje druhé tetovanie, ktoré som si dal začiatkom augusta s bratrancom na pravej hrudi na počesť môjho strýka a môjho otca. To'je morský koník. Môj strýko mal po jednej strane. Onedlho dostanem pre svojho syna monštrum pamätnej tetovacej ľavej ruky, ktorý 6. júna zamiešal túto smrteľnú cievku. Bude to tiež pocta mojej dcére, jeho sestre. Jej priateľ, veľmi talentovaný umelec, to už nakreslil. Sotva môžem čakať. Vynikajúci príspevok. Veľmi bystré.

Erin LeFey z Marylandu 6. septembra 2011:

Skvelé centrum s niekoľkými skvelými radami! Našťastie som presne tieto veci urobil s prvým tetovaním (a 2., 3., 4.) s nimi'sme tak návykové – ale pre prvý časovač je to zdravý rozum! Máte úplnú pravdu v tom, že získate niečo, s čím budete žiť natrvalo (moje prvé to bolo vo veku 34 rokov, takže som o tom dlho premýšľal) a že to má zmysel. Existuje toľko krásnych tetovaní…

a potom tie hororové príbehy … ja'neznášam byť hororovým príbehom. Ďakujem veľmi pekne za skvelé rady.

Liz Elias z Oakley, CA 5. septembra 2011:

Skvelý článok! MOE ľudia by mali najskôr prejsť týmito krokmi starostlivej analýzy. Mám priateľa, ktorý má úplne nádherný tat z rodiny vlkov po celom chrbte a ramenách. Je to obrovské a viem, že to stálo veľa peňazí a času.

K 40. narodeninám si moja dcéra dopriala plnofarebný tatranský leopard na lýtku. Je asi 6" a všetko bolo hotové na jedno sedenie. Je to úžasné "prichádza k vám" 3-D efekt.

Pre mňa osobne áno's a "nie, nikdy" vec. Po prvé, som obrovský blázon a neznášam ihly … Skoro som omdlel, keď som dostal jednoduchý krvný test … takže sa vystavujem opakovaným bodnutiam, bez ohľadu na to, ako povrchné sa to nestane. Za druhé, rovnako ako ja'ocenil som umenie u niekoľkých ďalších ľudí, zatiaľ som stále nevidel žiadny dizajn, ktorý by som na sebe chcel trvalo.

Ale súhlasím s ďalším komentátorom-ľudia, ktorí majú toľko tetovaní, že by mohli ísť nahí bez toho, aby si niekto uvedomoval, že sú vyzlečení, sú jednoducho neatraktívni..

Skvelá práca na článku a blahoželáme k Hub of the Day! Hlasovalo, užitočné a zaujímavé.

Barbara Turpinová z N. Kalifornie 2. septembra 2011:

Skvelé centrum, dobré informácie, najlepšie rady !! Viem, že je veľa ľudí, ktorí nie'nemá rád tetovanie's ~ "nikdy nehovor nikdy" Prvý som dostal vo veku 40 rokov, don'Neľutujem, že jeden alebo iní I'dostal som. Oni'je to skvelý spôsob, ako symbolizovať, pamätať si alebo "predvádzať sa"

Načasovanie je dôležité …. v tomto a VŠETKÝCH veľkých rozhodnutiach.

Skvelé centrum a blahoželáme vám k víťazstvu!

Heather McMillan z Hamptonu, VA 2. septembra 2011:

Tiež by som ju chcel, možno budem musieť spomenúť. Súhlasím so snorkami, aj keď v tom veľa mladých ľudí nevie'nemyslieť na to, čo navždy znamená. Videl som pred 10 rokmi hotové veci, ktoré by som teraz nechcel, a som rád, že nie sú na mne. Aspoň som strávil viac ako rok premýšľaním o tom, čo chcem, a o zmysle, ktorý je za tým, nielen nejaký výstrelok, ale spôsob, ako si zapamätať. Myslieť na to, že budem mať tento a jeho dôvod, v sebe vyvoláva všetku lásku, ktorú som mal k svojmu priateľovi, ale aj ku všetkému, čo sme s mamou prežili. Nie je to len pre wow faktor alebo odvážnu vec. môžem'nečakajte, až to urobíte naozaj!

f 2. septembra 2011:

(znova odoslané; chyba v názve, vyššie; ospravedlňujeme sa)

Ty; v. zaujímavé. Áno, zdá sa, že tvoja mama úplne zmenila názor a dokonca sa zdá, že by chcela teraz šíriť svoje plány ostatným! Chcete, aby sa k vám jedného dňa dostala aj pod ihlu? a ak áno, jemne si jej to navrhol?

Heather McMillan 2. septembra 2011:

Ty; v. zaujímavé. Áno, zdá sa, že tvoja mama úplne zmenila názor a dokonca sa zdá, že by chcela teraz šíriť svoje plány ostatným! Chcete, aby sa k vám jedného dňa dostala aj pod ihlu? a ak áno, jemne si jej to navrhol?

snorky 2. septembra 2011:

Máš úplnú pravdu v tom, čo hovoríš. Ja'teraz mám 70 rokov starý, dal som si tetovať '70, keď si žena len zriedka tetovala. Dostal som veľa odpovedí. Jediné, čo som dostal, bola kotva s veľkosťou ružového nechtu priamo tam, kde po očkovaní mohla zostať malá jazva. Myslel som (prekvapivo) dopredu, ale mal som tiež 31 rokov. Povedal som: možno keď'Som starý a tučný'nechám to odstrániť. To'stále som tam, ja'Som starý, ale nie tučný.

Myslím, že vo veku 31 rokov som urobil rozdiel od dnešných detí, ktoré "myslieť si" oni vedia, čo navždy znamená. V tom sú si takí istí, až takí, že je tetovanie ešte odvážnejšie, o to viac "dospelý", atď'Nie je to ako strih/farbenie, ktoré vyrastie alebo kus oblečenia, ktorý možno zlikvidovať, keď je módny výstrel hotový. Skutočnosť:"zastaraný je veľmi chladný. A ten deň príde. Obávam sa, že tí, ktorí si mysleli, že vedia, vedia "navždy" potom si s poľutovaním uvedomí, čo znamená prehnane bezpečná mladosť. Neskoro. Prial by som si, aby som mohol nájsť vzorec, ktorý by bolo možné ľahko odstrániť. Asi o 10-20 rokov. odteraz možno skôr.

Heather McMillan z Hamptonu, VA 2. septembra 2011:

Nie som si istý, či by ho dostala moja mama, ale poviem, že určite prišla na myšlienku, že by som ho mohla dostať. Pred rokmi by povedala, že to nie je ako dáma. Ale pretože chcem, aby si niekto zapamätal moju priateľku, ktorá zmenila môj život a reprezentovala ju a mňa, poskytla jej plnú podporu. Mohla by aspoň prísť, kým ja dostanem svoje! Snaží sa, aby to videli aj ostatní, a tak prichádza okolo.

f 1. septembra 2011:

Heather McMillan:

Ty; zaujímavé. Takže tvoja mama; keďže prešla rovnakou skúsenosťou ako vy, uvažovala by možno aj nad tým, že by ste si nejakú zaobstarali aj vy? Niečo ako vzťah medzi dcérou a matkou.

Áno, stále viac žien je pripravených zvážiť umiestnenie paže (vyhýbať sa niektorým možnostiam výlučne členku/ramena/spodnej časti chrbta), mnoho žien je pripravených na napustenie polovičným alebo plným rukávom.

Heather McMillan z Hamptonu, VA 1. septembra 2011:

Som nadšený a nervózny zároveň! Trochu sa obávate bolesti, ale bude to stáť za to! Chcem, aby kolibrík predstavoval moju blízku priateľku, ktorá zomrela na rakovinu prsníka pred dvoma rokmi, a chcem, aby zo zobáka vychádzala ružová stužka, ktorá bude predstavovať moju mamu a mňa, ktorí prežili. Rozhodol som sa mať to na pravej ruke, aby to mohol každý vidieť. Len sa snažím nájsť správne miesto a uistiť sa, že mám peniaze. Vlastne môžem'nečakať 🙂

f 1. septembra 2011:

Heather McMillan:

Tak to'budeš tvoj prvý? ste trochu vzrušený/nervózny? a predpokladám, že ty'Tiež som premýšľal o umiestnení.

(Ospravedlňujeme sa, že čítame o vašej chorobe. Je tu množstvo hubárov, ktorí v ťažkých chvíľach nachádzajú dôveru v Boha.)

Heather McMillan z Hamptonu, VA 1. septembra 2011:

Úžasné rady! Už 11 rokov chcem tetovanie a rozhodol som sa, že si ho v najbližších mesiacoch dám. Bude to mať osobitný význam, a preto som ochotný sa odhodlať. Ale cením si vašich informácií, takže nejdem do toho, aby som nevedel veci, ako napríklad vyhýbať sa slnku atď…

Skvelé 1. septembra 2011:

Skvelé centrum, skvelé rady! Veľmi užitočný. Ja'Stále uvažujem, že si zaobstarám malú,

http://www.weddinglenox.com/wedding_vendors/califo…

Dustin Thompson 1. septembra 2011:

Zaujimavy clanok Rád by som si prečítal príspevok o histórii tetovania.

Paul Sarver 1. septembra 2011:

Veľmi pekný článok a tak pravdivý. Mám jedno tetovanie, ktoré som dostal z Burbon Street pred 40 rokmi a jednoducho ho nenávidím. Uviedol si niekoľko zaujímavých bodov, o ktorých som neuvažoval. Ja'Budem ich mať na pamäti, pretože myslím na ďalšie tetovanie potom, čo toto niečo zakryjem.

Scarlett Blacková z New Yorku 1. septembra 2011:

Veľký rozbočovač. Napísal som aj tetovanie. Mám 5 tetovaní a všetky boli urobené v neskoršom veku. Tiež mám pamätný kus. Všetky moje tetovania pre mňa znamenajú niečo veľmi špecifické a neľutujem. Ak však môžem trochu ľutovať, že som nenašiel výtvarníka, ktorý by robil malé práce a niektoré sú väčšie, tak by som to chcel, aj keď dobre odvedené. Myslím na niekoľko ďalších, ktoré sledujú rovnakú tému ako tie, ktoré mám. Môj posledný urobil umelec, ktorý je vynikajúci v malých prácach. Neodchádzajú, takže človek musí byť naozaj opatrný na všetkých frontoch.

f 31. augusta 2011:

robikan:

Vidím! Ty. Takže prepichuješ uši? a možno jedno alebo dve ďalšie umiestnenia, možno?

leahmia09 31. augusta 2011:

Úžasné centrum! Mám 3 tetovania, z ktorých 2 sú ľahko skryté, ale jedno som si dal na predlaktie. Čas od času to veľa spochybňujem, ale je to tiež moje obľúbené tetovanie. Všetky tri majú pre mňa význam a odmietam sa obrátiť na ďalší, kým nenájdem textovú úpravu alebo text piesne alebo niečo, čo pre mňa bude navždy niečo znamenať. Ja'Myslím na tetu stužku na rakovinu prsníka! Myslím, že oveľa viac ľudí musí počúvať toto centrum a ľudí ako ty, ktorí im hovoria … ZÍSKAJTE NIEČO ZMYSELNÉ. Čo'je super, keď vyhral 18'nemať 45

Robyn J Williams (autor) z Kanady 31. augusta 2011:

Wow! Ja'Som ohromený všetkými komentármi – ďakujem všetkým!

f – Dabloval som len do piercingu, takže viem len základy. O každom piercingu som sa veľa dozvedel, ale nechcel'Necítim sa pohodlne robiť väčšinu z nich sám.

Hosť-určite existuje nejaké nie príliš zmysluplné tetovanie, ktoré sa ľuďom páči, ale býva to výnimka, nie pravidlo. A skutočnosť, že ste o tom tak dlho premýšľali, je tým rozdielom. Väčšina nezmyselných tetovaní sa robí okamžite, čo ich mrzí o to viac.

Hosť 31. augusta 2011:

Chcel by som sa vyjadriť k myšlienke, že tetovanie by malo mať zmysel. Mám tetovanie, ktoré sa mi obtáča okolo zápästia a nemá pre mňa žiadny zvláštny význam. Preto nikdy nebude poškvrnená zlou skúsenosťou. Samozrejme, čakal som päť rokov medzi prvým nápadom na tetovanie a tým, kedy som ho vlastne dostal. Myslím si, že ak sa aj po piatich rokoch budem dať tetovať, potom ja'Neskôr to už budem menej ľutovať, pretože to nebol podnet pre tento moment.

rikabothra 30. augusta 2011:

Gratulujem !! Chcel som si dať tetovanie tak dlho, ako si pamätám, ale nejako som sa k tomu nikdy nedostal. Body, ktoré spomínate, majú veľký zmysel a ja ich budem mať na pamäti, keď ich dostanem!

willythuan z thajského Phuketu 30. augusta 2011:

Bývam v thajskom Phukete, kde je obchod s tetovaním na každom rohu ulice … a niekedy aj na ulici! Väčšina obchodov vyzerá čisto, ale videl som niekoľko strašne odvedených prác! Ďakujem za dobré rady.

Catherine Simmons z misie BC Canada 30. augusta 2011:

Skvelé centrum, skvelé rady! Veľmi užitočný. Ja'Stále uvažujem o tom, že si zaobstarám malý, ale kým sa nerozhodnem pre perfektný dizajn, tak áno'počkám!

Victoria Lynn z Arkansasu, USA 30. augusta 2011:

Úžasné. Skvelé body. Ľudia by si mali pred tetovaním myslieť dlho a tvrdo. Hlasovalo, užitočné, úžasné!

Danette Wattová z Illinois 30. augusta 2011:

Uvádzate dobré body o tom, na čo by mali ľudia myslieť, keď uvažujú o tetovaní (ak nie je't na podnet okamihu). Ak ho niekedy dostanem, bude to malé a na diskrétnom mieste. Hlasoval

Sammy z Austrálie 30. augusta 2011:

Fantastické a informatívne. Môj priateľ je v nich zahalený .. a nakoniec zakryl svoju kmeňovú pásku na paži masívnou farebnou kvetinovou rybičkou. Niektoré veci by ste mali jednoducho zvážiť!

Steph0596 z Ontária 30. augusta 2011:

Skvelé info!

jean2011 z Kanady 30. augusta 2011:

Toto je dobre napísané centrum. Neviem veľa o tetovaní, ale poskytli ste mi veľa informácií o tomto umení. Ďakujem za zdieľanie!

xkamronx z Utahu, USA 30. augusta 2011:

Tetovanie je úžasné; don'nenechať niekoho'názor zmení tvoje myslenie na to, čo chceš.

V skutočnosti má môj priateľ tetovanie, ktoré ho dokonale vystihuje… "Žite život bez ľútosti, pretože v jednom okamihu ste dostali presne to, čo ste chceli."

Megan Coxe 30. augusta 2011 odkiaľkoľvek sem a tam:

Skvelá rada. Chvíľu som premýšľal o tetovaní, ale necítil som sa dostatočne odvážne. Som rád, že vaša rada je počkať!

Thelma Alberts z Nemecka 30. augusta 2011:

Blahoželáme k stredisku dňa! Skvelý článok. Hlasovali ste! Vďaka za zdieľanie.

kaynelson 30. augusta 2011:

Toto sa mi veľmi páči, mám len jedno tetovanie a páči sa mi to, ale trvalo to roky, kým som to získal!

ružový dáždnik z tmavého lesa hlboko vo mne. 30. augusta 2011:

Ľudia sa ma stále pýtajú, prečo som dostal to svoje. môj obľúbený bol "môžem sa ťa spýtať, čo ťa držalo, aby si to dostal na tvár?" povedal referent v rohovom obchode. Pod pravým okom mám na líci malú hviezdičku. jeho význam je osobný a ja neľutujem a nikdy nebudem ľutovať, že som ho dostal. núti ma to pozerať sa každý deň do zrkadla a pripomína mi to, že som stále ja. ale súhlasím, radšej to započítaj, keď dostaneš atrament.

JS Matthew z Massachusetts, USA 30. augusta 2011:

Blahoželáme vám k výberu do Centra dňa!

Je to veľmi užitočné pre tých, ktorí sa pokúšajú rozhodnúť, či si nechajú urobiť atrament. Vždy som chcel tetovanie, ale počkal som si do 20 rokov, aby som si bol istý. Na chrbte mám originálne kmeňové dielo a nechal som si vytetovať iba jedného výtvarníka (on's 4 hodiny preč!). Veľký rozbočovač! Hlasovanie a zdieľanie!

JSMatthew ~

Arizona! 30. augusta 2011:

Veľký rozbočovač !! Súhlasím s tým, čo si všetko napísal. Komentár od tshively, že sú/môžu byť návykové, je pravdivá, som dievča a mám 5 tetovaní, ale rozhodla som sa ich skryť a ukázať ich iba vtedy, keď im ich chcem ukázať. Tetovanie je pre mňa veľmi súkromná vec medzi jednotlivcami. Navrhujem si vlastné tetovanie, s pomocou svojho umelca sem tam opravíme niekoľko vecí, kým sa to stane trvalou

Honičská mačka z oblasti Los Angeles v južnej Kalifornii USA 30. augusta 2011:

Veľmi zaujímavé skutočnosti v tomto centre. V minulosti som premýšľal o tetovaní. V tomto momente som rád, že som svoju túžbu nikdy nesplnil. Teraz si uvedomujem, že by som teraz, keď som starší, hlboko ľutoval.

Máte pravdu, že niektorí zamestnávatelia sa mračia na viditeľných tátošoch. Dobrý priateľ ho nechal odstrániť práve z tohto dôvodu.

Prostredníctvom môjho objektívu z MA 30. augusta 2011:

Skvelé centrum !! Veci, ktoré musí každý, kto sa nechá tetovať, zvážiť.

Victor Mavedzenge z Oaklandu v Kalifornii 30. augusta 2011:

Vďaka za zdieľanie. Je dobré počuť to od skúsenej mysle a ruky.

Sehnonimo zo San Bruna, CA 30. augusta 2011:

Myslím, že by ste mali spomenúť ešte jednu vec – pri tetovaní sa vám môže koža chvieť, takmer nekontrolovateľne. Ak sa teda chystáte získať niečo, čo vyžaduje nepatrné detaily, uistite sa, že ste na to pripravení! Moje tetovanie nie'Malý detail, ale môj tetovač sa na mňa hneval, pretože som nemohol'aby mi nešklbala koža!

Tetovanie mám zatiaľ iba jedno. Túžil som po tetovaní už dlho, ale povedal som si, že by som si ich mal zarobiť, kým ich dostanem, aby som vedel, že som ich naozaj chcel a majú význam. Moje prvé tetovanie som si však nechal urobiť, keď som sa pokúšal nájsť východisko z narastajúcej depresie. Don'Nechápte ma zle, milujem svoje tetovanie a už za rôznych okolností som premýšľal o tom, že by som sa nechal tetovať, ale tento druh ma porazil. Na pravej nohe mám štyri vlčie labky. Vybral som si to miesto, aby som ho mohol bez problémov zakryť. A vždy mi to pripomína, aby som išiel stále dopredu. Ide mi o to – zamyslite sa nad svojim tetovaním a dobre si premyslite umiestnenie. Ja'Nie som typ, ktorý by chcel príliš často vyniknúť, ale môžem, ak chcem, vďaka svojmu tetovaniu!

Regand 30. augusta 2011:

Veľmi dobrá rada! Je veľmi dôležité zvážiť, ako navždy tetovanie skutočne je. Pozerám sa na ten, ktorý som dostal pred 20 rokmi, a stále sa pri tej spomienke usmievam. Je veľmi dôležité skúmať umelca a nakupovať. Teraz, keď sú tetovania tak populárne, je dnes ťažké nájsť dobrých umelcov. Sú ako kaderníci, akonáhle ich získate, sú zlaté. Budem nasledovať svojho chlapa kdekoľvek a vyhral som'Nedovoľte nikomu inému, aby mi vpichol ihlu na kožu. Dobrá práca!

vyrovnanosť z Morgantownu, WV 30. augusta 2011:

To je určite skvelá rada. Chcem si dať vytetovať a premýšľal som o tetovaní, ktoré chcem získať a ktoré je lebka (symbolika). Vždy mám symboliku lebky. Každopádne skvelé informácie.

Carrie Smithová z Dallasu, Texas, 30. augusta 2011:

Blahoželáme vám k tomu, že ste sa stali Centrom dňa! Je to vynikajúca rada a je to tak'je dôležité zvážiť všetko, keď/ak ste'tetovanie. Ďakujeme za zdieľanie – hlasovali ste

s.Wilson 30. augusta 2011:

Rodičia mi vždy hovorili, že nikdy nemôžem dostať meno priateľky. Deti, vnúčatá, rodičia, všetci tí ľudia sú v poriadku. Ale aj keď sa vezmete, nikdy nie je 100% istota, že akýkoľvek vzťah vyjde. Nie je nič horšie, ako keď vysvetľujete, prečo starý milenec'meno je vytetované na zadku.

David Stillwell zo Sacramenta v Kalifornii 30. augusta 2011:

Skvelé centrum! Milujem svoje tetovania … Odviedli ste skvelú prácu pri vysvetľovaní tetovaní a dôsledkoch ich získania. Sú trvalé a proces je veľmi osobný. Výber umelca je tiež veľmi dôležitý. Každý rok si dám tetovanie alebo dve a teším sa, že to urobím. Dobrá práca!

Luis Bivar Ramos z portugalského Porta 30. augusta 2011:

Veľký rozbočovač! Mám len tetovanie a vybral som si na to November, kvôli liečivej časti. Vaša rada je skutočne dôležitá! A tiež časť niečoho znamenať, podľa mňa to musí byť "silný" aby ste to o niekoľko rokov neskôr neoľutovali!

Capgunsonline 30. augusta 2011:

Skvelý článok. Myslím si, že veľa ľudí, ktorí sa nechávajú tetovať, si ju nedávajú't vykonajte väčšinu týchto krokov. Gratulujem tiež k centru dňa.

oh … ja'Nie som prekvapený, že väčšina ľudí sa v lete tetuje. Dajte to zmysel, pretože ľudia sa nimi chcú predvádzať.

ThePelton z Martinsburgu, WV USA, 30. augusta 2011:

Navštevoval som hodinu, ako sa správať na pohovore kvôli práci, a prišla téma tetovania. Bežný názor na nich bol, že ak je to možné, ich skryjú. Ak chcete prácu v knižnici, je to tak'nepomôže ti to mať "Narodený, aby vzbudil peklo" na predlaktie.

danielleantosz z Floridy 30. augusta 2011:

Uvažovanie o trvalosti je obzvlášť dôležité pre ženy, ktoré chcú deti. Ďakujeme za zdieľanie a blahoželáme k centru dňa!

FloraBreenRobison 30. augusta 2011:

Gratulujeme k centru dňa. Tetovanie je umenie. vyhral som'tetovanie je príliš bolestivé a na celom tele jednoducho nechcem nič, čo by som chcel.

Stúpajúca sláva z Kalifornie 30. augusta 2011:

Ja'Som jedným z ľudí, ktorí sa mračia na tetovaniach, ale musím povedať, že váš HUB je veľmi dobrý a pre tých, ktorí chcú označiť svoje telo, je potrebný zdravý rozum. Osobne poznám dievča, ktoré má 18 a nechalo si vytetovať, aby reprezentovalo zlom srdca z nedávneho rozchodu s chlapcom, s ktorým chodila asi 6 mesiacov. Hovorte o krátkozrakosti. Každopádne tým, že nie som a "tetovanie" človek – dobrá práca!

Jonesy0311 30. augusta 2011:

Začal som dostávať atrament, keď som mal 18 rokov a našťastie don'Neľutujem zatiaľ žiadne svoje kúsky. Ak by som však o tom viac premýšľal, pravdepodobne by som urobil niekoľko inak. Časť vášho centra, ktorá ma dostala, bola, keď si ľudia vybrali prvý salón, ktorý videli. Na svedomí som to mal pri svojich prvých 2 tetovaniach. Prvý chlap mi nakoniec zabil kožu a ja som po rokoch musel zaplatiť niekomu ďalšiemu, aby to napravil. Druhý umelec sa ukázal ako závislý na pervitíne, čo som neurobil'neviem, kým nebude neskoro. To'Testovanie na HIV je vždy zábavné, pretože si myslíte, že ste boli vystavení špinavej ihle. Myslím si, že umelec je najdôležitejším dielom skladačky. Keby len počúvali presne to, čo som chcel, bola by celá moja práca nanič. Namiesto toho dali odporúčania a dali dielu svoju vlastnú kreatívnu atmosféru. Ach, a ak sa rozhodnete vyblázniť ako ja, uistite sa, že môžete aspoň všetko zakryť košeľou s dlhým rukávom, pokiaľ'ste v oblasti kariéry, ktorá skutočne nie je'nestarať sa.

Vinayovo srdce 30. augusta 2011:

Tento článok je naozaj skvelý! Mám 7 tetovaní, ktoré sú z rôznych dôvodov blízke môjmu srdcu, ale niekedy aj'Uvidím jedného okoloidúceho a zamyslí sa "čo sa im honilo hlavou?!" Mám pocit, že by malo uplynúť obdobie od chvíle, keď váš umelec nakreslí vaše tetovanie, do doby, kým ho dostanete, aby ste na ňom mohli byť prinútení trochu spať, lol. Veľký rozbočovač, hlasoval proti a bol užitočný!

f 30. augusta 2011:

Robikan:

Takže ty'si tiež piercer?

Špecializujete sa na konkrétne piercingy do salónu, alebo robíte celý sortiment?

kronikár 30. augusta 2011:

Skvelá rada o tom, čo by ste si mali myslieť pred tetovaním. Mám jeden malý na chrbte, ktorý som dostal v 19 rokoch, ale chcel som ho mať od 15 rokov a strávil som tie štyri roky skutočne tvrdým premýšľaním o druhu symbolu, ktorý by pre mňa mal zmysel a predstavoval moju cestu týmto životom. V tridsiatke to pre mňa stále má význam a plánujem do neho nakoniec pridať aj ďalší tat design. Myslím, že je to pre niektorých z nás trochu návykové, ale ja'Držím sa toho, aby som ich dostal tam, kde sa dajú zakryť.

SillyRedd 30. augusta 2011:

Veľmi dobrá rada. Osobne mám dve tetovania a majú veľký význam a niekoľko rokov som ich vymýšľal, kým som ich získal. Ty're rady sú určite dobré pre ľudí, ktorých zaujíma tetovanie.

delmer47 z Nebrasky 30. augusta 2011:

Dlho som premýšľal o tom, že si dám tetovanie na počesť môjho otca. Zomrel pred 6 rokmi a veľmi mi chýba, že som si myslel, že budem mať čím uctiť jeho pamiatku. Toto centrum bolo skvelé …. hlasovalo proti a bolo užitočné.

AlienStreda 30. augusta 2011:

Skvelé centrum a nemôžem súhlasiť viac. Milujem tetovanie, ale dávam si len také, ktoré môžem skryť.

Robyn J Williams (autor) z Kanady 30. augusta 2011:

Ešte raz ďakujem všetkým.

homesteadbound, oceňujem komentár, ale mal by som objasniť, že ja'nie som tetovač; Pracujem na recepcii a hrám v nejakom piercingu. To'slečny na recepcii, ktoré zvyknú počuť výčitky, pretože my sme tie, ktoré si zakrývajú prestierania. 😉

NyokaKi zo zálivu Perdido 30. augusta 2011:

Mám dve tetovania a obe pre mňa niečo znamenajú! Vaše právo! Musíte o tom premýšľať a VEDIEŤ to'to je to, čo chceš, pretože ty'budem to mať na celý život! Nikdy sa nenechajte oklamať, keď poviete, že máte atrament! Som účtovníčka a predtým, ako som dostala tú svoju, som vedela, že nie každému sa to bude páčiť. Mám teda svojich vzadu na pleciach a len ľudia, ktorých chcem poznať, vedia, že ich mám. Je zábavné počúvať ľudí, ktorí so mnou hovoria o tetách, pričom nevedia, že ich mám. A áno, veľa rečí je stále veľmi negatívnych!

Cindy Murdoch z Texasu 30. augusta 2011:

Veľmi pekne urobené! Vychoval si veľa vecí, o ktorých som nikdy neuvažoval, že sú dôležité pri tetovaní na čo myslieť. Rozbočovač je ešte presvedčivejší, pretože vy, tatér, sa nesnažíte predať, aké skvelé by bolo mať tetovanie. Namiesto toho ste poskytli veľmi vyvážený obraz o tom, čo môžete očakávať a čo nečakať. Opäť veľmi pekne urobené.

Mamelody 30. augusta 2011:

Nikdy nepochopím, prečo by niekto so zdravým rozumom chcel tetovanie .. Dobré centrum.

Gail Sobotkin z Južnej Karolíny 30. augusta 2011:

Skvelé centrum s množstvom praktických faktov a návrhov o výbere a tetovaní.

Väčšina ľudí si je vedomá toho, že tetovanie v čase prilepenia na kožu predstavuje určité riziko infekcie, ale mnohí si nie sú vedomí potenciálnych dlhodobých účinkov. Nedávno som sa zúčastnil ošetrovateľskej konferencie, ktorá sa zaoberala zdravotnými problémami tetovania, väčšinou súvisiacim s tetovaním, ktoré bolo umiestnené v teplých tmavých častiach tela, ako sú oblasti pupka a kožného záhybu. Ľudia si tiež musia pamätať na to, ako gravitácia a prirodzené účinky starnutia môžu jedného dňa skresliť tetovanie.

Hlasovalo, bolo to užitočné a zaujímavé. Blahoželáme tiež k získaniu odznaku Centrum dňa.

skutočný obchod? z Spojeného kráľovstva 30. augusta 2011:

Veľmi dobré body tu, Robikan, ako vášnivý umelec a fanúšik tetovania si myslím, že si v tomto Hube trafil klinec po hlavičke…..

Tiež som vytvoril Hub na túto tému a rád by som počul váš názor na moje dielo…

https://hubpages.com/style/How-To-Choose-Your-Firs…

Robyn J Williams (autor) z Kanady 30. augusta 2011:

Ďakujem všetkým! To'Je pravda, že tetovanie nie je't pre každého, ale ak sa chystáte jeden získať, uistite sa'dobre pripravený. 🙂

Gordon Hamilton z Wishaw, Lanarkshire, Spojené kráľovstvo 30. augusta 2011:

Skvelé centrum a skvelé rady. Mám tri tetovania, všetky na rukách, všetko hotové, keď som mal niečo po puberte. Všetkých ich veľmi ľutujem, ani nie tak kvôli tomu, čo sú to konkrétne tetovania, ale jednoducho ľutujem rozhodnutie byť označený vlastnou značkou. Kedykoľvek počujem niekoho hovoriť o prvom tetovaní, vždy mu dám rovnakú radu: don'nerob to…

Svätý Vavrinec z Kanady 30. augusta 2011:

Veľmi dobre poskladaný rozbočovač. Myslím, že ste pokryli všetko dobrými základnými informáciami. Súhlasím, že ľudia naozaj nie'premyslite si to a pred testovaním vody skočte do rieky. Tlak rovesníkov v rámci mladšej generácie hasn'Nezmenili sa, iba dynamika toho, čo je cool a trend dnešnej doby, sú tetovania. Ako dlho však trend vydrží? Niečo, čo ste neurobili'Krytie je skutočnosťou závažnej infekcie, a to nielen v obchode, ale aj zlou hygienou. V našom meste sme zatvorili niekoľko obchodov kvôli nezdravým praktikám a spôsobujúcim veľa problémov ich patrónom. Infekcia, ako sú chronické kožné infekcie, je novým druhom vírusu. Hepatitída je pravdepodobne najčastejšia. Ja'm vrátane odkazu s množstvom skvelých informácií pre vašich čitateľov.

https://www.msu.edu/~krcmari1/individual/get_healt…

Ďakujem za starostlivosť, St.L

tiniewinne zo sveta 30. augusta 2011:

veľmi zaujímavá, dobre zvolená téma

chamilj zo Srí Lanky 30. augusta 2011:

Vlastne som si myslel, že tetovanie nie je trvalé. Vďaka za informácie.

Jill Spencerová z USA 30. augusta 2011:

Blahoželáme k vytvoreniu centra dňa! Skvelý článok.

Christin Sander zo stredozápadu 30. augusta 2011:

úžasné informácie 🙂 Milujem tetovanie, ale rozhodne vyžaduje väčšiu rozvahu, ako si myslím, že im mnoho ľudí dáva kvôli ich stálosti a potrebe údržby (nakoniec vyblednú). Tiež si myslím, že sa to dá prehnať. Ja'radšej by som videl jedného alebo dvoch skutočne úžasných, ako niekoho so založenými rukami atď. Zdá sa, že príliš veľa im uberá na kráse..

tshivley z Durhamu, NC 30. augusta 2011:

Ďakujem za toto centrum, je dosť informatívne a malo by slúžiť, keď sa niekto rozhodne pre tetovanie. Tiež pridám niečo, čo by sa určite malo vziať do úvahy. Môžete sa opýtať kohokoľvek, kto má tetovanie, obzvlášť tých, ktorí ich majú viac: keď si ich dáte, začnú byť mierne návykové. Ja nie'to neznamená návykové v tom zmysle, že niekomu ublížiš, ak to neurobíš'Nechápem, ale ten druh návyku, keď sa pozriete na svojho prvého a myslíte si: "Och, tetovanie _____ by tu vyzeralo naozaj dobre!" Alebo možno rozšírte ten, ktorý máte, alebo podobne ako ja cítim potrebu dostať ho na vrch druhej nohy len kvôli pocitu symetrie; alebo možno ten skutočne úžasný dizajn na mojej chrbtici, pretože to by vyzeralo naozaj úžasne, bolestivo, ale super!

Keď si teda sadnete a naplánujete si svoje tetovanie (a plánovanie je veľmi dôležité, aby ste zaistili, že dostanete presne to, čo chcete, a nie to, čo by tento tetovací umelec chcel robiť), zamyslite sa nad tým, ako si ho môžete zaobstarať a zostať silný a nie. váš druhý, tretí, štvrtý a piaty, pričom ďalšie sú na ceste.

Paul Richard Kuehn z mesta Udorn, Thajsko, 30. augusta 2011:

Napísali ste veľmi zaujímavé centrum. Nikdy som sa nenechal tetovať a ani nechcem. Keď som vyrastal, bolo mi povedané iba to "opití námorníci" dal sa tetovať. Panebože, zmenili sa časy! To'Je pochopiteľné, že toľko mladých ľudí tetuje, keď vezmete do úvahy, že ich má toľko vzorov ako profesionálni športovci. Žena s akýmkoľvek druhom viditeľného tetovania ma skutočne rozčuľuje. Ak ich chalani chcú, v poriadku. Prečo si však toľko mladých ľudí zakrýva telo od hlavy po päty tetovaním? Pre mňa je to naozaj hrubé!

f 30. augusta 2011:

Užitočná informácia.

Hlasoval.

esemchoy z Abú Zabí, Spojené arabské emiráty 30. augusta 2011:

Skvelý článok na tetovanie … Na tieto veci by ste mali myslieť znova a znova….

SY 30. augusta 2011:

Ďakujem za zdieľanie vašich myšlienok, máte veľký zmysel. Blahoželáme k nominácii na centrum dňa. http://www.micocrane.com

Simone Haruko Smith zo San Francisca 24. augusta 2011:

Toto je skvelá rada, Robikan, a ty'vychytal som niektoré faktory, o ktorých som nikdy predtým neuvažoval- ako sezóny/načasovanie! Ja'Budem to zdieľať s akýmikoľvek priateľmi, ktorí sa rozhodnú, že si chcú dať tetovať.

Carlon Michelle z USA 19. augusta 2011:

Dozvedel som sa jednu alebo dve veci o tetovaní, obzvlášť o najvhodnejšom čase na jeho získanie a o tom, ako dlho trvá proces hojenia. Ja nie'nemyslím si'Vždy nejaký dostanem, ale z času na čas som niekoľko z nich ocenil. Poznáte tých malých a skromných. Usmej sa!

About the author