Ako dlho trvá tetovanie?

Ako komentátor a spisovateľ tetovania sa spolieham na svoje osobné skúsenosti a čas práce v tetovacom štúdiu.

Koks môže tetovať cca. 4-5 hodín na dokončenie.

Koks môže tetovať cca. 4-5 hodín na dokončenie.

Umelec: Anam

Takže ty'po hodinách starostlivého zvažovania, hlbokého zamyslenia nad svojim dizajnom a výskumu zvoleného umelca sme sa rozhodli nechať sa tetovať. Alebo ty'náhodne som si len myslel, "Vieš čo ja'dávam si tetovať." Tak či onak, mali by ste skutočne vedieť, ako dlho trvá, kým si necháte vytetovať svoje sny.

Čas potrebný na tetovanie zahŕňa mnoho vecí a pravdepodobne to bude trvať viac času, ako by ste čakali. Vaše stretnutie môže a často bude zahŕňať konečné doladenie vášho návrhu a vytvorenie prenosu tetovania. Podľa toho, či schválite konečný návrh alebo nie (a teraz je posledná šanca povedať, že nie't – hovorte!) priamo ovplyvní váš zostávajúci čas na tetovanie.

Tetovači sú ako každý iný odborník vo svojom zvolenom odbore. Svoje remeslo vykonávajú rôznymi rýchlosťami.

Veci, ktoré ovplyvňujú čas, ktorý vám tetovanie zaberie

 • Umelec'predchádzajúce skúsenosti.
 • Umelec'prirodzené schopnosti a schopnosti.
 • Štýl tetovania zvolený klientom.
 • Požadovaný počet detailov vo zvolenom prevedení.
 • Viac farieb, ktoré vyžadujú farebné zmeny.
 • Poloha na tele a ľahký prístup.
 • Postoj dňa.
 • Tiež vy: Ako dlho môžete sedieť, ako dlho sa sťažujete, váš typ pleti a koľko peňazí máte so sebou…

Ako dlho trvá tetovanie?

 • Obvykle to môže byť ľubovoľný časový úsek, od jednej hodiny vyššie.
 • Priemerný a tolerovateľný časový rámec a štandardná relácia je okolo päť hodiny. Kratšie alebo dlhšie sedenia však nie sú'ani neobvyklé.
 • V závislosti od vášho umelca sa môžu rozhodnúť, že z toho urobia dennú reláciu. Obvykle to býva sedem až osem hodín plus – ak to vydržíte! Spravidla majú stanovenú sadzbu bez ohľadu na to, ako dlho to vlastne trvá.
 • Ak bude vaše tetovanie na väčšej strane s mnohými detailmi, možno prídete na to, že na jeho dokončenie budete potrebovať viac ako jednu reláciu.
 • Kompletný zadný diel s detailmi a rôznymi farbami môže trvať až dvadsať hodín, kým sa úplne dokončí. V niektorých prípadoch viac.
 • Schôdzka môže tiež zahŕňať vytvorenie a vytlačenie vašej šablóny (obrys tetovania sa prenesie na kožu pred tetovaním). Tiež bude možno potrebné váš návrh vyladiť a upraviť, aby zodpovedal vášmu konečnému schváleniu. Musí tiež vyhovovať krajine a prirodzenému toku časti tela, ktoré sa bude tetovať.

Všimnite si toho, že dlhé sedenia sa neodporúčajú pre vaše prvé tetovanie. Zamerajte sa na reláciu, ktorá trvá zhruba tri až štyri hodiny.

Čo trvá tak dlho?

Je známe, že tetovanie so zložitým dizajnom a mimoriadne jemnými detailmi zaberie viac času. Umelec sa bude musieť sústrediť a môže výrazne spomaliť, aby zaistil, že všetky detaily vášho návrhu budú vykonané presne a čo najpresnejšie..

Ďalším prispievateľom je tiež široká škála rôznych farieb. To vyžaduje, aby umelec neustále čistil svoje tetovacie stroje od ihly atramentu, čo značne predlžuje reláciu.

Tetovanie zo starej školy. 6 hodín.

Tetovanie zo starej školy. 6 hodín.

Timmy B.

Fázy tetovania

Dať si tetovať je vo všeobecnosti o niečo zložitejšie, ako sa len ukázať v štúdiu. V mnohých prípadoch to bude vyzerať takto:

 1. Zavolajte do štúdia a rezervujte si konzultáciu pred tetovaním (približne pätnásť až tridsať minút).
 2. Stretnutie s vašim tetovačom v ich štúdiu (kde vás v skutočnosti budú tetovať):
 • Diskutovať o dizajne a umiestnení.
 • Diskutovať o cene/nákladoch.
 • Vyriešte všetky svoje otázky alebo obavy.
 • Môžete si pozrieť štúdio a ich hygienické postupy.
 • Príležitosť pre nich informovať vás o čomkoľvek.

Potom, čo ste urobili všetky, niektoré alebo dokonca žiadny z vyššie uvedených krokov, urobte to'je čas, aby ste si rezervovali svoj skutočný termín. Potom, keď ste na svojom zasadnutí, pravdepodobne prejdete nasledujúcimi fázami:

 1. Tetovaná časť tela sa umyje a prípadne oholí, ak existuje'sú akékoľvek vlasy.
 2. Prenos dizajnu sa aplikuje na pokožku.
 3. Umelec pripravuje atramentový a tetovací stroj (niektorí sa môžu rozhodnúť urobiť tento krok skôr).
 4. Začnite s tetovaním.
 5. Po dokončení váš umelec zotrie vaše tetovanie studenou tekutinou (zvyčajne roztokom na báze vody), aby odstránil prebytočný atrament a krv.
 6. Nanáša krém po starostlivosti.
 7. Zabalí čerstvo napustené tetovanie pre vaše journey home, aby sa zabránilo vstupu kontaminantov do vášho nového tetovania.

Obrázky s odhadmi času

Vezmite prosím na vedomie:

Všetky poskytnuté časové obdobia sú iba odhady a iba sprievodcom. Ak chcete získať presnejší odhad, ako dlho bude váš návrh trvať, bude to tak'najlepšie je opýtať sa samotného tatéra.

Užite si tetovanie a veľa šťastia!

Následná starostlivosť

Bez ohľadu na to, ako dlho vám trvalo, kým ste si urobili svoje úžasné tetovanie, vám ihla prepichla kožu opakovane a vytvorila ranu, ktorú je potrebné zahojiť.

Správna následná starostlivosť je zásadná pre udržanie vášho nového tetovania a vyhýbanie sa infekciám, ktoré ho môžu poškodiť. Tu sú základné kroky:

 1. Odstráňte obal raz doma.
 2. Umyte ho tetovaním.
 3. Dôkladne opláchnite.
 4. Naneste iba schválený krém na následnú starostlivosť.
 5. Opakujte tri až päťkrát denne, prvé tri dni.
 6. Nasledujúcich päť až sedem dní znížte množstvo umývania a aplikácie pleťovej vody na dva krát denne.
 • Tipy na prípravu na prvé tetovanie

  Príprava na nové tetovanie pomôže zmierniť nepohodlie a zvýši hojenie potkanov a minimalizuje potenciálne poškodenie vášho nového tetovania. Zistite, čo musíte urobiť pred, počas a po.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

Sienna 06.01.2020:

Milujem tieto tetovania. Zaujímalo by ma, ako dlho to všetko trvá

Ja 26. marca 2018:

Ako dlho by trvala ženská tvár ?

Tomáš 24. októbra 2017:

Páči sa mi tetovanie, sú najlepšie a umenie je úžasné

Breezy 10. októbra 2014:

To bolo veľmi nápomocné. Moja trieda staršej anatómie robí projekt o tom, ako tetovanie ovplyvňuje vaše telo (čo znamená, že ide o kožný systém & váš imunitný systém.) Ďakujem, m8.c:

About the author