Ako minimalizovať a zabrániť zjazveniu tetovania s aloe vera

Whitney je odborníčkou na piercing a tetovanie so skúsenosťami vo svete úpravy tela.

Je bezpečné používať aloe vera na liečbu jaziev po tetovaní?

Je bezpečné používať aloe vera na liečbu jaziev po tetovaní?

Canva

Tetovanie zjazvenie

Keď si dáte tetovať, chcete sa uistiť, že váš umelec skutočne vie, čo robí'robí Ak to neurobí't, môžete skončiť s zjazveným tetovaním a jazvy môžu trvať celý život.

Čo spôsobuje zjazvenie?

K zjazveniu dochádza vtedy, keď tetovač preťaží prácu alebo sa ihlou zaborí príliš hlboko (jeden z dôvodov, prečo je skúsený umelec nevyhnutnosťou). Niekedy nie je't umelec'je to však vina. K zjazveniu môže dôjsť na citlivej koži, ktorá sa pomaly hojí a je náchylnejšia na zjazvenie vo všeobecnosti.

Jazvy môžu byť spôsobené mnohými vecami, od nesprávnej následnej starostlivosti až po citlivú pokožku. U väčšiny ľudí k zjazveniu nedochádza, ale ak tetovací umelci idú ihlou príliš hlboko alebo pôsobia na kožu príliš tvrdo, môže dôjsť k zjazveniu..

Ako vyzerá jazva po tetovaní?

Vo všeobecnosti môžete'nehovor to'je tam, pokiaľ sa ho nedotknete. Na konci prstov nájdete vyvýšené kožné tkanivo všade tam, kde ihla siahala príliš hlboko. Niekedy, ak je jazva dostatočne zlá, môže zdeformovať tetovanie a atrament. Ja'dokonca sme videli zjazvenie, ktoré spôsobuje, že tmavšie farby prepíšu svetlejšie farby.

Krok 1: Nožnicami odrežte 1 až 2 palcovú časť čerstvej rastliny aloe.

Krok 1: Nožnicami odrežte 1 až 2 palcovú časť čerstvej rastliny aloe.

Známky vyvíjajúcej sa jazvy

V priebehu času je zjazvenie viditeľnejšie. Vaša pokožka sa uzdravuje v prvých týždňoch po tetovaní, keď je svrbenie a začervenanie normálne. Po niekoľkých týždňoch však tieto príznaky môžu naznačovať, že sa vyvíja jazva:

  • Zvýšená koža: Hlavným znakom zjazvenia je zvýšená koža. Koža sa bude líšiť od mierne vyvýšených po väčšie hrbole. Zvýšená koža bude zvyčajne okolo obrysu tetovania, ale môže sa objaviť aj kdekoľvek na tetovaní.
  • Svrbenie: Stránka tetovania sa stáva svrbivou.

Krok 2: Stlačte aloe, aby sa uvoľnil nejaký gél.

Krok 2: Stlačte aloe, aby sa uvoľnil nejaký gél.

Na ošetrovanie jaziev po tetovaní použite Aloe Vera

Za predpokladu, že všetko bude v poriadku s tetovaním a ste zdraví, nemali by ste mať žiadne jazvy. Ale ak tak urobíte, aloe vera môže minimalizovať vzhľad jazvy. Použitie aloe priamo z rastliny vám poskytne najlepšie výsledky.

Ako používať Aloe Vera

  1. Najprv sa uistite, že ide o jazvu. Jazva pod tetovaním sa môže javiť ako vyvýšená koža alebo oneskorené hojenie. Identifikácia jaziev pod tetovaním môže byť väčšinou zložitá, pretože atrament zdeformuje pokožku.
  2. Kúpte si rastlinu aloe. Obvykle sa nachádzajú v záhradkárskych obchodoch a škôlkach. Nemal by si'nepotrebujete veľkú rastlinu, ale uistite sa, že máte niekoľko hrubých listov, pretože listy budete musieť striedať, aby mala rastlina čas na regeneráciu a uzdravenie.
  3. Odrežte malý kúsok rastliny. Kúsok dlhý asi dva palce by mal stačiť.
  4. Stlačte aloe na tetovanie a jemne ho votrite do jazvy. Nechajte aloe úplne vyschnúť.
  5. Opakujte tento postup robte niekoľkokrát denne, kým nebude vaša pokožka plochejšia a zjazvenie bude minimalizované.
  6. Buď trpezlivý. Uzdravenie trvá niekoľko týždňov. Ak nie ste spokojní s množstvom jaziev minimalizovaným počas procesu, môžete zvážiť lekára alebo laserový resurfacing..

Krok 3: Aloe jemne a priamo vmasírujte do jazvy.

Krok 3: Aloe jemne a priamo vmasírujte do jazvy.

Časté otázky

Prečo namiesto čerstvej rastliny nepoužívať balený aloe vera gél?

Čerstvá rastlina je najlepšia, pretože vo fľašiach sú pridané prísady ako alkohol, ktoré môžu spôsobiť väčšie škody.

Mám použiť aloe vera ako následnú starostlivosť?

Vždy sa riaďte svojim tetovačom's radou následnej starostlivosti. Aloe vera používajte iba na zahojené tetovanie.

Nie't aloe vera vybledne tetovanie?

Je mýtom, že aloe vera tetovanie vybledne, aj keď ho niektorí ľudia používajú ako nosič ďalších prísad na odstraňovanie tetovania na odstránenie tetovania vlastnými rukami..

Tento obsah slúži len na informačné účely a nenahrádza formálnu a individuálnu diagnostiku, prognózu, liečbu, predpis a/alebo diétne rady od licencovaného zdravotníckeho pracovníka. Neprerušujte ani nemeňte svoj súčasný priebeh liečby. Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa individuálne s kvalifikovaným poskytovateľom. V prípade núdze vyhľadajte okamžitú pomoc.

Komentáre

Aiesha 14. októbra 2019:

Ak by vaše tabletky na tetovanie boli hlboké do biela, koža by nad nimi správne prerástla ?

Noelle 7. augusta 2019:

Nechal som sa tetovať pred viac ako mesiacom. Má hrbole a biele vločky sa začínajú objavovať, ak sú suché (pred kúpaním alebo ak neaplikujem zvlhčovač)

Ak máte nejaké rady, bolo by to úžasné.

Ďakujem.

Amanda 30. augusta 2018:

Mám tetovanie pred 3 týždňami vyzeralo skvele minulý týždeň obrys má v sebe čiary a určité malé miesto trochu vyvýšené vyzerá popraskané v obryse, aby

KD 22. augusta 2018:

Ahoj, pred pár dňami som pridal k starému tetovaniu, ktoré mám na chrbte & Opravil som starú časť, ale stará časť bola opuchnutá viac ako ostatné & vstal práve teraz. Tetovač povedal, že to môže byť tým, že šiel príliš hlboko späť, keď som to dostal. Či to tak aj zostane?? & mám na to použiť aloe alebo čo??

Chanella 30. decembra 2017:

Moje tetovanie je staré týždeň, ale môžem si všimnúť jazvy, nie je pre mňa v poriadku aplikovať aloe?

Shawn macdonald 6. decembra 2017:

Dnes som sa teda nechal tetovať a umelec vyskúšal všetko pre to, aby sa mi atrament dostal do pokožky. Čo mi môžete povedať alebo aké ukazovatele by som mal vyskúšať?

Kevin 11. novembra 2017:

Dobrý deň, môžem znova použiť list aloe, keď som ho použil? A čo ten zostávajúci list, ktorý som nakrájal, môžem použiť aj ja? Teším sa na tvoju odpoveď! Vďaka!

Whitney (autor) z Gruzínska 17. marca 2017:

A&D je krém alebo masť, ktorý si môžete kúpiť v miestnej lekárni alebo obchode s potravinami.

Cazzap 29. decembra 2016:

Nechal som si urobiť tetovanie v tom istom štúdiu, ako obvykle chodím k inému umelcovi, ktorý sa tetovanie stále uzdravuje, ale všimol som si, že časti, ktoré sú bledé, sú niektoré miesta tmavšie ako ostatné a lokks vybledol v častiach ženy, ktorá to urobila. je majiteľ štúdia, ale mám pocit, že nemôžem ukázať svoju ruku, pretože to vyzerá hrozne, ale oceniť to urobilo všetky moje ostatné a ukázali sa úžasne, ale nie sú si istí, čo robiť, nie je toho veľa, čo sa dá urobiť, je to tam teraz a ošetrenie lazerom je pre mňa to nie je opozícia 🙁

Yolz 08.08.2016:

Čo je A.&D, moje Tatty majú viac ako 2 roky, aj keď sú teraz vychované! Grrr

Kryštál 09.04.2016:

Milujem používať aloe, keď sa moje deti spália od slnka, ale použiť ho na tetovanie sa mi zdá také nesprávne.

Anthony 12. februára 2016:

Hej, nechal som si urobiť malé tetovanie pred ucho na bočnej popálenine … ale nerastú mi tam žiadne vlasy..ale každopádne som mal tetovanie cez zjazvené tkanivo a išiel som do hĺbky …. to, čo navrhuješ, používam v poriadku uzdraviť to normálnym aloe? Pretože to'tkanivo jazvy, ktoré dostalo tetovanie … Nie ste si istí

Kylie Miller 22. januára 2016:

Mám tetovanie, ktoré som si dal asi pred 2 mesiacmi, nechal som svojho brata a zákon, kto'Nie je to profesionál, dajte mi to. Som veľmi náchylný na zjazvenie a on išiel tak hlboko, že celý kríž je zjazvený.'Používali sme na to aloe, ale vyzerá to tak'zhoršuje sa Čo robím? Ja'som mladý, ja nie'Nechcem, aby moje prvé tetovanie bolo len jednou veľkou jazvou!

Emily 30. júla 2015:

Ja'Som veľmi náchylná na zjazvenie, mám na hrudi malé tetovanie, asi ročné a celé je to v podstate jazva. Len malá časť z neho nie je zdvihnutá. Občas ma to svrbí a ja to cítim's vybledli rýchlejšie, ako by to tetovanie bežne robilo, ale inak to neurobím'Nemám na to sťažnosti, naozaj. To'nie je zdeformovaný ani nič podobné. Ja'počul som ľudí hovoriť, že zjazvenie sa vyskytuje väčšinou v obrysoch, a toto všetko je tvorené hrubými čiernymi čiarami. Pred niekoľkými dňami som si nechal urobiť druhé tetovanie, tentokrát iného umelca. Zaujímalo by ma, či tam nie je'je niečo extra, čo by som mal urobiť v procese hojenia, aby som úplne predišiel zjazveniu? Ja'liečil som to striedaním medzi afterinked a aquafor, zatiaľ to bolo len málo alebo žiadne chrasty, ale prišiel som na to'opýtam sa tu

Mariarosa 29. júna 2015:

Ja'Toto tetovanie mám na ruke už niekoľko rokov a všimol som si, že sa veľmi bojí. Zistil som to po sťažnosti majiteľa, že chlapík, ktorý ma tetoval, je nový a bol som jeho prvé tetovanie po rokoch. Čo'Zvláštne však je, že tetovanie vyzerá úplne plocho, pokiaľ ho neškriabem a potom sa celá vec zvýši a stane sa 3D. Skoro mi to pripomína alergickú reakciu. Je to normálne??

kelley 06.06.2012:

Aquaphor. Použite ho na tetovanie, všetky fázy. Ty nie'nepotrebujete žiadne ďalšie odpadky a hlúposti. 1 výrobok a to'je to Prečo všetci používate rôzne produkty? Stačí použiť 1 a držať sa ho. Keď ste si urobili tetovanie, mali by ste dostať listy starostlivosti. Ak nie't, don'nevráťme sa k umelcovi. Majú to ZÁKONA poskytnúť vám.

kapitánsky ošiaľ 13. marca 2012:

i'Mám dosť veľké tetovanie na chrbte už viac ako rok. moje obrysy sú narazené, ale tieňovanie je úplne ploché. to nie'často svrbí a vzhľad tetovania nepôsobí'nebolo zmenené zjazvením. to'je to moje prvé tetovanie, ale ja'Trochu sa bojím zapríčiniť, že budú mať ešte horšie jazvy. Tiež si nemyslím, že je to naozaj na túto tému, ale moje tetovanie je tieňované čiernobielo- bez farby. Moje tetovanie bolo červené dlhšie ako mesiac. V skutočnosti som si myslel, že umelec použil červený atrament, až nakoniec zmizol. môže citlivá pokožka spôsobiť, že oblasť zostane tak dlho červená?

Habby Tatt 13. marca 2012:

Ahoj Playboystar1, trochu neskoro, ale nemal by si sa nechať tetovať'd počas tehotenstva

playboystar1 26. februára 2012:

ahoj všetci, len som sa čudoval ……. dal som si tetovanie pred 3 dňami a vytvorilo to biely bublinkový vzhľad, že to nie je červené alebo swallon alebo čokoľvek veľké, len sa obávam, že bublanie je v poriadku … tiež mám 18 Weekz tehotná môže to byť infekcia

veľké e 26. októbra 2011:

Ahoj, dal som si tetovať na zápas asi pred rokom a teraz to vyzerá ako jazva, ale nikdy to tak nebolo, stalo sa to len tak z ničoho nič a vyzerá to zle, čo je na to dobré.

KayDee 18. augusta 2011:

Ahojte všetci! Asi pred 4 týždňami som si dal vytetovať zápästie (čierne a červené slová) a zdá sa, že je to uzdravené'už nie je bolestivé ani svrbivé a nikdy nebolo "chrumkavé" alebo chrasta), ale to'Je stále zdvihnutý, než aby bol plochý. Mám tomu dať ešte nejaký čas (týždne? Mesiace?), Než začnem aplikovať Aloe, A&D Masť alebo olej z vitamínu E, aby ste sa ho pokúsili vyhladiť alebo môžem/mám to urobiť teraz'stále trochu "čerstvý"? Budem rád, ak sa prihlásite! Vďaka!

veľký G. 18. augusta 2011:

Ahoj. Mal som 4 tetovania v rôznych častiach tela. Všetko napustil jeden umelec.

Jedno konkrétne tetovanie začalo mať niekoľko bielych bublinkových škvŕn a verím, že príznaky ako jazva alebo chrasta. Skúsil som krém z aloe a vandolu, ale koža sa zdala byť zranená.

Môžete odporučiť nejaký iný prostriedok nápravy? okrem toho, že po úplnom zahojení urobíme retuš.

Ďakujem pekne.

Veľký G

atramentová mama 16. augusta 2011:

Olej z vitamínu E funguje dobre s jazvami.

Justin 29. júla 2011:

Zvlhčite to. Používajte veľa trojitých a, aloe rastlín alebo aloe výrobkov bez achocholu a olejových produktov. Nakoniec začne odstraňovať jazvové tkanivo. Na tkanive jazvy stratíte farbu, ale vždy ju môžete upraviť tak, aby zodpovedala farbe, ktorou bývala.

Sue 24. júla 2011:

Pred 3 mesiacmi som si dal urobiť malé tetovanie – zdá sa, že má na častiach tetovania hrubú bielu tvrdú kôrku. Odíde tento biely chrumkavý chrasta niekedy? Čo môžem urobiť, aby vyzeral lepšie? Mám ho nechať suchý alebo ho mám zvlhčiť? Pomoc?

Cora 4. júla 2011:

Nedávno som dostal veľký kus na chrbát. To'som môj prvý tat a ja'hlúpo sa snažím všetko zmestiť do niekoľkých týždňov, kým sa odsťahujem z krajiny. Zaujímalo by ma, či pomoc prírody pomôže rýchlejšie sa uzdraviť, alebo bude rovnaká ako vitamín E I.'práve používam. Ja'Predtým som používal prírodnú pomoc na rany a popáleniny, ale nie som si istý, ako by reagoval na nové tetovanie. Ak niekto iný používal pri liečení pomoc prírody, rád by som vedel, ako to dopadlo.

AADonnie 8. mája 2011:

Mám tetovanie v strede chrbta a to'je to dosť veľký kus. Zle to treba opraviť! Ale ja'Som k smrti vydesený, aby som to opravil! To'je rozhodne zjazvená! Všetok jeho zdvihnutý atrament vyteká z liniek a jeho stred je spočiatku veľmi vyblednutý, pretože bol modrý, ale keď sme videli, ako krv preteká, rozhodol sa urobiť z neho červenú, a tak sa okamžite vrátil späť. v a zmenil farbu na červenú. Samozrejme, že centrum tetovania bolo veľmi kašovité a trvalo dlho, kým sa uzdravilo. Počas liečebného procesu som to neurobil'Nezáleží na tom, či vybledne alebo nie, jednoducho nie'Nechcem dostať infekciu, tak som na to nasadil neosporín. To'Je to už 2 roky, odkedy som to urobil. To'je stále veľmi svrbivá a bublinková. Kedykoľvek ho idem poškriabať, je VEĽMI citlivý. Ak by som mal použiť A.&D technika, pomôže to s nehou aj s tvorbou jaziev? Chcem to opraviť niekým profesionálnym, ale ja'Na smrť sa bojím, ako veľmi to bude bolieť.

čipka 27. apríla 2011:

Prvé tetovanie. Odstúpila nejaká farba & teraz to vyzerá na hlboký rez. Čo mám robiť?

chelsea 19. apríla 2011:

Chvíľu som mal pod tetovaním tkanivo jazvy a myslím si, že to vyzerá hrozne. Používala som pleťovú vodu a masírovala som ju, takže uvidíme, či to niečomu pomôže. funguje to??

Kiddo 16. januára 2011:

Hej … ja'm pokrytý tetovaním, všetky sa tie roky (desaťročia) skutočne nádherne držali I'mala som ich. Nedávno ten, ktorý som práve dostal na svoje zápästie, je dosť zjazvený, stále mliečny, ale farby prechádzajú každým dňom. Používam ricínový olej (potravinársky/telesný, NIE samozrejme veci, ktoré dávate do automobilov) …'Je známe, že telo zbavuje jaziev, dokonca aj po rokoch, keď tam boli. Vyhladaj to. Aloe (ako je odporúčané vyššie) je tiež úžasné, skúste sa vyhnúť lacným sračkám s trochou alkoholu ako plniva. Používam aloe 'krém' to je čisté aloe s trochou čajovníka, rozmarínu, vitamínu e a lieskových orieškov. (Natures Aid) funguje úžasne na všetkých tetovaniach a takmer na každom inom stave pokožky. Stojí za to vír.

WorryWart 8. januára 2011:

Nedávno som si dal tetovanie … už je to asi týždeň a pol … Videl som jeho ďalšiu prácu na priateľoch a páčilo sa mi to. Nechal som si urobiť tetovanie predtým, takže v tom nie som nový. Toto je však prvé plnofarebné tetovanie. každopádne o týždeň a pol neskôr a je to väčšinou zjazvené … najmä čierna a červená. to nie'Keď ma to začne svrbieť (čo ma znepokojuje), kedy by som mal zvážiť používanie aloe … musel som prestať používať&d pretože atrament došiel … nikdy predtým som nemal tento problém a mám zadný diel a niekoľko ďalších menších tetovaní. táto je na mojom lýtku a tá malá časť jaziev, ktorá sa sama odtrhla, si so sebou vzala trochu atramentu.

cleighc89 24. novembra 2010:

Dobrý deň, som caitlin, mám otázku. Chcem si dať vytetovať dve malé anjelské krídla, jedno na každom ramene, ale robí sa mi to celkom ľahko a zaujímalo by ma, či by som to nepretržite doktoroval a dával na to lieky, ak by to pomohlo zabrániť jeho vydeseniu, ďakujem

KayT 4. novembra 2010:

Pracoval som na svojom zadnom diele a urobili sme pozadie na mojich lopatkách a tesne pod krkom. Krčná časť bola veľmi bolestivá a zle sa zaparila. Zvyšok mojich tat, vrátane všetkého, čo sme urobili predtým, to nikdy neurobil. To, čo sa mi robilo na lopatkách, sa normálne hojí. Mám supercitlivú pokožku a zaujímalo by ma, či je možné, že v tej istej časti dôjde k umelému poškriabaniu? Vykonal som normálnu následnú starostlivosť, ako som urobil so zvyškom svojho tat, pretože chrasta prišla s použitím bio oleja & vitamínový tkanivový olej v nádeji, že zníži akékoľvek poškodenie chrastavitosti, myslíte si, že robím správnu vec?

Peniaze 20. októbra 2010:

Asi pred 3 mesiacmi som si dal vytetovať ruku. Všetky obrysy sú vyvýšené a nafúknuté. Koža je po ňom suchá a svrbivá. Existuje šanca, že sa to zhorší, alebo to tak zostane navždy?

rachel 22. septembra 2010:

v januári som sa dal tetovať .. takmer pred rokom a nedávno som si uvedomil, že mám dosť zlé tkanivo jaziev. je malý na mojom vnútornom zápästí, takže mám šťastie, že ho neuvidí veľa ľudí, ale vždy, keď sa naň pozriem. vidím nerovnosti a preto sa môj tat cíti tak .. neprijateľne? haha, rozhodol som sa, že by bolo dobré použiť masť s vitamínom e (čo mi bolo povedané, aby som si ho dal, keď som ho prvýkrát dostal) vitamín e a aloe sú do značnej miery to isté … myslíte si, že som v poriadku? alebo je skutočná rastlina silnejšia?

mólo 22. augusta 2010:

Robím si jazvy. Na hrudi mi vybrali krtka a ten bol viac ako rok opuchnutý a ružový. Značka je stále tam, ako nerovnosť, ale už nie ružová. Myslíte si, že by tetovanie reagovalo na mňa rovnako? Toto je dedičná jazva, ako to má moja matka a 2 moji synovia. Rozmýšľal som, že si najskôr dám niečo malé na skryté miesto, aby som zistil, ako tetovanie ovplyvňuje moju pokožku. Odporučili by ste ďalšie nápady?

Whitney (autor) z Gruzínska 5. apríla 2010:

Hm .. Úprimne povedané, ja'nie som si istý. Po roku by tetovanie nemalo'ublížiť. Možno budete chcieť vidieť tetovania, aby si to nechali skontrolovať. Je červená alebo zapálená??

turbo 4. apríla 2010:

je to takmer rok

Whitney (autor) z Gruzínska 3. apríla 2010:

Ako dlho si to mal? Ako ste to vyčistili alebo vy??

turbo 2. apríla 2010:

dostal som tetovanie na ruku a trup … len ten obrys je zjazvený od umelca, ktorý ma kopal … jeho vyvýšená svrbí, a ak doňho trafíte alebo ho oškrabete … bolí to ako hrom … akékoľvek návrhy na prečo alebo čo sa dá urobiť, aby to aspoň prestalo bolieť?

Whitney (autor) z Gruzínska 26. marca 2010:

To'pravdepodobne to nie je jazva. Jazvy sú vyvýšené, nie sú členité. Odrážky sú vo vašej koži, že'Na tetovanie to nebude mať žiadny vplyv. Ak to budete mať prepracované, bude viac ako pravdepodobné, že zarážky tam stále budú.

vres 25. marca 2010:

Na nohe mám malé tetovanie a okolo okrajov je asi 5 malých zarážok. Mne to pripadá, ako by umelec tvrdo zatlačil a zanechalo to v koži preliačiny, aj keď nad tým sa hovorí, že by som zdvihol hrbole. Sú zarážky na mojej nohe desivé a či by som bol schopný nechať si tetovanie chodidla prerobiť alebo budú mať zarážky vplyv na prerobenie?

Sue 1. marca 2010:

Pred 2 týždňami som si nechal urobiť tetovanie na zápästí. Môj proces hojenia bol veľmi ťažký (vyrážka a veľa tekutín a chrastavitosti). Všetko sa skončilo a môj liečebný proces sa zdá byť oveľa lepší, ale moje tetovanie stále vyzerá mliečne a koža nad tetovaním je trochu lesklá a vráskavá. Moje tetovanie nie je zdvihnuté z povrchu, ale koža pod ním (bez atramentu) je trochu ružová. Je to normálne a je to súčasťou bežného liečebného procesu?

chat 13. februára 2010:

emma … som úplne na jednej lodi, ale teraz ľutujem svoje tetovanie, pretože v budúcnosti budem možno potrebovať operáciu chrbta ….. takže sa pozerám na odstránenie tetovania laserom, ale tak sa bojím, ako to bude vyzerať v koniec…

Whitney (autor) z Gruzínska 28. januára 2010:

Ja'nie som si celkom istý, čo ty'hovoríme o. To'd bude jednoduchšie porozumieť obrázku.

AKO V 28. januára 2010:

Nechal som si urobiť nejakú prácu na predlaktí, asi pred mesiacom, len obrys, to'všetky sú uzdravené, s výnimkou šiestich bodiek, ktoré sú blízko seba. Oni'sú presne také veľké ako bodky na kocke. Zdá sa tiež, že nad týmito šiestimi bodkami je vrstva kože.

co si myslis?

Whitney (autor) z Gruzínska 19. januára 2010:

Podľa mňa, ak by išlo o alergiu, vyvýšené tkanivá by boli stále, nielen počas celého dňa a boli by v noci preč. Išiel by som k tetovačom, ktorých ste použili, a nechajte ho, nech sa na to pozrie.

Calvin 18. januára 2010:

Mám podozrenie, že moje tetovanie je zjazvené, ale ja'nie som si istý – tu sú fakty:

Keď sa ráno prebúdzam, moja koža je celkom plochá – moje tetovanie nie je vyvýšené, hrboľaté ani svrbiace..

Niekedy však v noci alebo počas celého dňa môže byť výrazne zvýšená a svrbivá – všimnem si to celkom ľahko, ak sa toho dotknem.

Moja otázka je, niektorí ľudia mi povedali, že je to alergia na atrament, a nie na zjazvenie. Mohla by to byť ešte jazva, ak niekedy nie je zdvihnutá vôbec?

Vďaka

JerkFace 13. januára 2010:

Ak má vaše tetovanie jazvy (vyvýšené časti), použite Mederma, Neopsporin alebo A&D. Videl som, že veľa ľudí má úspech, pretože konzistentne používajú A&D masť na výrazné zníženie vyvýšených častí.

Ja'Nehovorím o tom počas liečebného procesu, ja'hovorím o tom po tom'je uzdravený a ty to vieš alebo si to myslíš'bojí sa.

Každý má inú pleť. Toho čierneho tetovača poznám'robí to už nejaký čas a prevažne tetuje aj černochov. Pamätám si, keď som videl tetovať priateľa mín, ktorý bol skutočne tmavý. Vyzeralo to celé zjazvené, lesklé ako hrubá hadia koža, niekoľko mesiacov potom všetko zmizlo. Bol som šokovaný. Myslel som, že má poškodenú pokožku. Myslím si, že'Ako skutočne tmavá pokožka lieči? Ja'Videli sme tiež černochov so zjazvenými tetovaniami, takže … Nie som si istý … ale všetci'pokožka je iná.

Väčšina ľudí by si nemala nechať urobiť tetovanie a podobne'Preto musíte ísť k niekomu skúsenému, kto pozná techniky, aby sa atrament dostal do vašej pokožky bez toho, aby ste zachádzali príliš hlboko. Atrament môže byť tiež ďalším faktorom podráždenia tetovania. Ja'Počul som od mnohých ľudí, že ich tetovanie niekedy svrbí a majú pod ním malé hrbolčeky. Opäť A.&Zdá sa, že D pomáha, keď sa trochu dôsledne aplikuje.

Vkladaním cudzieho predmetu do pokožky existujú vedľajšie účinky, ale atramenty sú v dnešnej dobe vyrobené (alebo by mali byť) tak, aby minimalizovali alergické reakcie a'Nepoužívam toxíny, atď. Osobne sa mi nikdy nestalo, že by sa mi niečo také stalo s tetovaním, takže nie'neviem, aká je dohoda. Dúfam, že to niektorým pomôže.

Whitney (autor) z Gruzínska 16. decembra 2009:

Znie to tak, že tetovač nie'neviem čo on'robí Ak si dáš ďalšie tetovanie, nájdi si nového umelca.

Emma 15. decembra 2009:

Mám dosť zle zjazvené tetovanie po celom chrbte. Myslel som si, že to môže byť tým, že moja koža je v tejto oblasti oveľa citlivejšia, ale nechal som si tetovať ruku a to isté tetovanie. Predtým som si nechal urobiť tetovanie na zápästie od iného umelca a je úplne ploché.

V lete ma neskutočne svrbí a keď sa potím a to'je miestami skreslený a nevzhľadný'je to škoda, pretože koža na mojom chrbte bola bezchybná!

Whitney (autor) z Gruzínska 4. augusta 2009:

Aké boli vaše techniky následnej starostlivosti? Keď je uzdravený, môžete ho opraviť, ale zvyčajne vyhralo zjazvenie'neodísť. Je to zjazvenie alebo vyblednutie, ktoré ste'všímajúc si.

Mederma tetovanie pravdepodobne vybledne.

Jen 4. augusta 2009:

Je tiež Mederma možnosťou na zjazvenie tetovania?

jen 4. augusta 2009:

Myslím si, že moje najnovšie tetovanie má možné zjazvenie. Mohla to byť následná starostlivosť, ktorá spečatila dohodu. Moja otázka je, kedy to môžem opraviť?

xicanoxingon 6. júla 2009:

Vďaka.

Whitney (autor) z Gruzínska 6. júla 2009:

Nechcel by som'to nenavrhni, ale bolo by najlepšie požiadať tvojho tatéra o najlepšiu odpoveď na túto otázku. V skutočnosti mu to môže prospieť, pretože aloe by ste bežne používali na ranu. Ale pre istotu sa spýtaj svojho tetovača, aby si sa bol istý.

xicanoxingon 6. júla 2009:

chrasta sa odlepila v sprche a začala krvácať. Odvtedy prešli 2 dni a rana sa zahojila a samotné tetovanie sa odlupovalo. myslíš si to?'je v poriadku už na to dávať aloe? Chcem minimalizovať strašenie. alebo čo ešte niekto odporúča. Ďakujem.

Whitney (autor) z Gruzínska 5. júla 2009:

Nechcel by som'naozaj to nenavrhuj.

xicanoxingon 5. júla 2009:

môžete si dať aloe na tetovanie, kým ste'stále ste v procese hojenia?

Bully Mama 23. júna 2009:

Ahoj,

Tiež som zistil, že extra panenský olivový olej pomáha pri znižovaní jaziev všetkých detí 🙂

accofranco z ostrova L 18. apríla 2009:

veľmi presné, niektoré tetovania ma desia po nos a zaujímalo by ma, prečo všetky tieto veci? mimochodom na čo to je? Aký dojem zanecháva človek svojim deťom a vnúčatám? zvláštny svet, v ktorom žijeme….

About the author