Ako nájsť tatéra a získať dobré tetovanie

Ako komentátor a spisovateľ tetovania sa spolieham na svoje osobné skúsenosti a čas práce v tetovacom štúdiu.

S kvalitou je spojená prax a zručnosť

S kvalitou je spojená prax a zručnosť

Dmitrij Samohin

Prečo je tetovanie dôležité?

Tetovanie je ako každý iný výrobok na trhu. Tam'je to dobré, zlé a škaredé … a potom je tu úžasné.

Vážni umelci strávia približne tri až štyri roky na učňovskom štúdiu v registrovanom tetovacom štúdiu. Rovnako ako každé iné učňovské vzdelávanie, musia si zarobiť na svojich odvodoch, dostať kávu a zamiesť podlahu, kým nezískajú tieto obchodné tajomstvá. Oni'neučili sme sa iba prostredníctvom internetu alebo na nejakej umeleckej škole v šesťtýždňovom kurze. (Don'Neverte tomu, ak niekto uvádza svoje tetovacie údaje ako internet. Oni nie'neviem ako tetovať Jednoduché.)

Sú tam tatéri, ktorí vám vyrazia dych tým, čo dokážu … a potom sú tu tí, ktorí by si nikdy nemali zobrať do ruky tetovací stroj. Prevádzkovatelia záhradiek taktiež využili nárast popularity, s ktorou sa tetovanie v súčasnosti stretáva. Hovorovo známy ako "škrabadlá," sú zodpovedné za to mizerné tetovanie na vašom partnerovi'sesternica, ktorá je celá škvrnitá a chybne napísaná.

Okrem toho, to'nie je to len o umelcovi. Vaše skúsenosti s tetovaním vás budú sprevádzať dlho a úspešné tetovanie má veľa prvkov.

Vzhľadom na to, že tetovanie je navždy a pretože druhé šance sú obmedzené, vyplatí sa nájsť si najlepšieho umelca, ktorého môžete nájsť. Zistite, čo potrebujete vedieť a nie'Nevstupujte do akéhokoľvek štúdia. Nájdite svojho vysnívaného umelca: it'nakoniec to bude stáť za to.

Hovorí to všetko - začnite behať.

Hovorí to všetko – začnite behať.

Ľudia proti domácemu tetovaniu na Facebooku

Kde nájsť dobrého tatéra

 • Najľahší spôsob, ako nájsť úžasného umelca, je začať sa pýtať. Pozrite sa na tetovania, ktoré majú ostatní, a opýtajte sa, kto ich urobil.
 • Ústne podanie je jednou z najúprimnejších foriem reklamy. Ľudia vám pravdepodobne povedia o zlej skúsenosti skôr, ako vám povedia o dobrých, takže keď počujete chválu na umelca, vezmite na vedomie.
 • Navštívte každé štúdio v dosahu. Prezrite si štúdiá' správy o kontrole infekcie. Každý umelec má portfólio prác, ktorými si môžete prejsť. Pamätajte si, že je to ich najlepšie dielo, pretože nikto si nedáva svoje muck -ups do svojho fotoalbumu.
 • Porovnajte aktuálne tetovacie časopisy a adresáre. Nezabudnite však len preto, že oni're v časopise index nie'to neznamená, že sú dobrí. Znamená to, že si práve kúpili reklamný priestor na tejto konkrétnej stránke. Časopis ich neschválil ani ich osobne nekontroloval.
 • Väčšina talentovaných umelcov je teraz online. Pozrite sa do ich štúdia'webovú stránku alebo vlastnú osobnú stránku. Pozrite sa na Facebook, Instagram, Pinterest a Tumbler – zistíte, akú prácu majú online.
 • Zvážte cestovanie po diaľnici alebo účasť na tetovacej výstave, čo môže byť vaša jediná šanca nechať sa tetovať niektorým z najlepších umelcov z celého sveta. Alebo využite show ako príležitosť vidieť, čo sa v súčasnosti robí a kto tetuje. Možno by ste mali nazbierať nejaké vizitky, s ktorými by ste sa chceli neskôr zaoberať.
 • Rovnako ako auto, nie'nekúp prvý, ktorý uvidíš. Dajte do toho malú štúdiu. Vzhľadom na to, že výsledkom môže byť riskantné tetovanie, ktoré vydrží celý život, niekoľkohodinové skúmanie vás postaví na prednú nohu.

Renomovaní umelci ' nehovorte o nástrojoch ich obchodu ako o zbraniach.

Renomovaní umelci' nehovorte o nástrojoch ich obchodu ako o zbraniach.

Ľudia proti domácim tetovačom

Dúfam, že jeho tetovacie schopnosti sú lepšie ako kresliace schopnosti.

Dúfam, že jeho tetovacie schopnosti sú lepšie ako kresliace schopnosti.

Ľudia proti domácemu tetovaniu

Na čo si dať pozor pri výbere umelca?

Najdôležitejšou súčasťou výberu umelca je jeho úroveň znalostí. Tetovanie je úplne iné ako kreslenie, takže to, že tvoj bratranec dokáže nakresliť tie najneuveriteľnejšie obrázky na papier, neznamená, že vie tetovať … povedzme "č" keď ponúkne, že vyskúša svoju novú tetovaciu pištoľ, ktorú na vás práve kúpil z eBay. (Nie sú "tetovacie pištole" buď žiadny uznávaný umelec nebude nazývať svoj stroj samopalom!)

Osvojenie si konkrétnych zručností vyžaduje iba čas a prax a talent hrá dôležitú úlohu, ale mať tieto skúsenosti a vedenie iného profesionála posunie akéhokoľvek umelca na úplne novú úroveň. Určenie umelca'Schopnosť sa dá dosiahnuť zvážením nasledujúcich skutočností;

 • Čiary – Sú jednotlivé čiary rovné, pevné bez kolísania a zdá sa, že boli urobené jedným prechodom (bez spojov).
 • Farbenie a/alebo tieňovanie – je to rovnomerné, môžete vidieť, kam sa posunuli cez kožu a ľavé čiary v tieňovaní. (Žiadne škvrny alebo tmavšie škvrny farby).
 • Stretávajú sa obrysy? Zostáva farba v líniách?
 • Ako dobre môžu tetovať skriptovanie? (Písanie) Nie je to jednoduchá zručnosť a vyžaduje si to veľa praxe. Je to tiež jedna z prvých techník tetovania, ktoré sa často učia na učňovskom stupni, a na stupnici zručností skvele ukazuje, kde sa váš umelec nachádza..
 • Pravidelne vyrábali kvalitné tetovanie? Kompletné tetovanie si vyžaduje skúsenosti. Každý tetovací umelec bude mať vlastné techniky a triky na výrobu kvalitného dizajnu.
 • Páči sa vám, čo robia?

Aby bol atrament rovnomerný, obrysy sú hladké a farby vo vnútri línií vyžadujú zručnosť. Nie je to online návod.

Aby bol atrament rovnomerný, obrysy hladké a farby vo vnútri línií vyžadujú zručnosť. Nie je to online návod.

Ako rozpoznať najlepších tatérov a ateliéry

Úprimne povedané, hlavnou prioritou pri výbere umelca sú ich schopnosti a zručnosti. Ak to neurobia't mať žiadne, potom nasledujúci atribút stojí za bodku. Môžu ponúkať všetky čokolády na svete, ale vyhrali't pomoc pri vytváraní úžasné tetovanie, to bude len si tučný a možno aj pupienky.

 1. Dobre vonia, alebo sa aspoň tento týždeň osprchoval.
 2. Milý človek, – ty nie'Nechcem niekoho, kto je škaredý, aby mal takú kontrolu nad vašou úrovňou bolesti a pohodlia.
 3. Pri tetovaní ohľaduplný a vyhral'Roztrhne vašu pokožku a pokúsi sa dokončiť kúsok, ale ponúkne vám, že sa vrátite, keď bude uzdravená.
 4. Dokážete viesť konverzáciu, mať niekoho nemého vo vašom osobnom priestore môže byť veľkým odkladom.
 5. Pred alebo počas tetovania nekonzumoval alkohol ani drogy.
 6. Poplatky podľa schopnosti, reputácie a úrovne znalostí. Nemá veľké hlavy ani nemá nafukované ego.
 7. Ponúka informované rady v oblasti následnej starostlivosti.
 8. Ponúka retušovanie na realistické časové obdobie bezplatne, pretože si cení, ako ich práca vyzerá.
 9. Vďaka osobnému roztočeniu akýchkoľvek bleskových tetovaní sú pre vás jedinečné.
 10. Trochu pastvy pre oči je dobrým rozptýlením.

Rozdiel medzi kvalitným umelcom a chlapom v suteréne v dome strýka Boba.

Rozdiel medzi kvalitným umelcom a chlapom v suteréne u strýka Boba'dom.

Ľudia proti domácemu tetovaniu Umelci

Never nikomu. Tak prečo potom, teraz sa pozrite, čo dostali od špinavého škrabadla.

Never nikomu. Tak prečo potom, teraz sa pozrite, čo dostali od špinavého škrabadla.

Ľudia proti domácim tetovačom

Kontrola infekcie

Renomovaní umelci sa riadia súborom zákonov a smerníc, ktoré chránia obe strany pred prenosnými chorobami, ako je HIV a hepatitída. Je to niečo, o čom sa nikdy nehovorí. Ak zistíte, že niektorý umelec je ochotný urobiť kompromis v týchto štandardoch, okamžite vstaňte a odíďte.

 • Nedotknuté čisté, sterilné prostredie. Mal by byť utretý medzi klientmi a/alebo plastový obal nanesený na akékoľvek stoličky alebo postele. Vyhodí čerstvý holiaci strojček na jedno použitie, ktorým ste sa oholili.
 • Tetovací umelec. Čisté ruky, nosí rukavice, nedávno umyté.
 • Čistý pracovný priestor. Lavička, sedadlo, atramentová kazeta čisté a usporiadané. Všetok atrament, hrnce a papierové utierky, ktorými je možné utrieť, sú nové.
 • Tetovacie ihly. Nové a stále v sterilnom balení a otvorené pred vami.
 • Tetovací stroj. Bol sterilizovaný v autokláve, ako aj v iných opakovane použiteľných položkách.

Tieto techniky zaisťujú, že všetko vybavenie, ktoré sa používa na iných, je vyčistené chemickým, parným alebo ultrazvukovým čističom'Zabije všetky baktérie alebo vírusy narodené v krvi.

Nechať sa tetovať tetovaním druhého stupňa ponúka otravu krvi, infekciu a vedľajšiu dávku hepatitídy A, ako aj hrubé tetovanie s krivými čiarami. Maloleté a lacné tetovanie sú dobre známe tým, že prenášajú HIV a hepatitídu C z jednej nič netušiacej osoby na druhú. Uvažujte múdro. Existujú dôvody, prečo sú sterilizácia v nemocnici a nedotknuté pracovné prostredie v profesionálnych tetovacích štúdiách vyžadované ministerstvom zdravotníctva.

Výnimočná schopnosť sa rozvíja s iným kvalifikovaným vedením umelca. Nájdite dobrého interpreta, aby ste dosiahli podobné výsledky.

Výnimočná schopnosť sa rozvíja s iným kvalifikovaným vedením umelca. Nájdite dobrého interpreta, aby ste dosiahli podobné výsledky.

Darcy Nutt

Dobré tetovanie nie je't Lacné, lacné tetovanie nie sú't Dobre.

Pozrite sa na obrázok vpravo. Všimnite si kvalitu prevedenia. Pozrite sa, ako obrázok vyzerá'to chce, nie nejaký mimozemský look-a-like. Tetovanie, ktoré vidíte postriekané na webových stránkach, na potetovaných modeloch a v tetovacích časopisoch, urobili profesionáli, a nie dvorné rádoby. Ak ty'znovu si prajete mať úžasné tetovanie podobné ich, potom si urobte prieskum.

Odstránenie tetovania nie je reálne uskutočniteľnou možnosťou. Stojí to veľa a bolí to viac, než kedy ste to urobili. Mnoho z dostupných techník tetovanie úplne neodstráni, skôr odľahčí. Tieto schôdzky môžu pridať až tri až päť relácií, aby sa dosiahlo požadované odstránenie. Tiež nové atramenty používané v tetovacích štúdiách dnes často nereagujú na tradičné metódy, preto vyberajte múdro, že'je jednorazové dobrodružstvo.

Tam naozaj nie je'to je dôvod, prečo si nenechať urobiť kvalitné tetovanie, ak ste dostatočne múdri. To'stojí za to urobiť všetko pre to, aby ste našli profesionálneho umelca a štúdio. Existujú úžasne talentovaní umelci, ktorí ponúkajú svoje služby za primeraný poplatok, don'Šetrite peniaze alebo by vás to mohlo v budúcnosti stáť oveľa viac.

Kvíz

Pre každú otázku vyberte najlepšiu odpoveď. Kľúč odpovede je nižšie.

 1. Aké možné infekcie môžete dostať do Scratcher?
  • Hepatíza
  • Otrava krvi
  • HIV AIDS
  • Všetky vyššie uvedené
  • Vytvorí chlap, ktorý tetuje v kuchyni, dobré tetovanie?
   • Nie
   • Pravdepodobne nie

   Kľúč odpovede

   1. Hepatíza
   2. Nie
   • Tipy na následnú starostlivosť o tetovanie, Ako sa mám starať o svoje nové tetovanie?

    Praktické a testované pokyny pre následnú starostlivosť o tetovanie. Prečo to musíte urobiť a ako efektívna je následná starostlivosť.

   Melbourne, Austrália Odporúčanie

   Komentáre

   Michael 4. februára 2020:

   Dobrý chápajúci pochopí, že je tvoj hanblivý, ale pokúsi sa chvíľu hovoriť, aby ťa dostal z ulity, pretože ak venuješ tetovaniu príliš veľa pozornosti, potom môžeš pociťovať väčšiu bolesť, ako keby si hovoril. a keď nevenujete pozornosť bolestivému miestu, je to dobré aj na rukávy alebo plný chrbát, alebo ak si pôjdete pohovoriť so svojim umelcom, keď vás tetuje, pretože si s ním vytvoríte puto a oni vám ochotnejšie pomôžu vytvoriť vyzerá to tak, že najlepší ľudia, ktorí sa vám páčia, sa o vás budú starať viac ako tí, ktorí vás nepoznajú, tak sa porozprávajte, možno to skončí tým najlepším nápadom, aký ste mali

   Murdie 11. februára 2018:

   Chcú hovoriť všetci tetovači'Uvažujem o získaní úplného rukávu, ale nie príliš o zozname krytých. a dosť hanblivý.

   Matt Gatta 09.02.2018:

   Najlepší umelec v oblasti New Yorku

   Anne (autor) z Hobartu, Tasmánia ~ Austrália. (Trochu odlomené dno AUS), 21. októbra 2013:

   Áno, súhlasím s vašim názorom! Bude mať vrchol – vďaka!

   rpmadeira z Portugalska 21. októbra 2013:

   Zostavil som zoznam najúžasnejších tatérov na svete. Mohlo by to pomôcť. Pozrite sa na to: Tetovanie s významom: dokonalosť v umení kresby.

   Môj obľúbený je Xoïl, podľa môjho skromného názoru je najlepší na svete.

   About the author