Ako odpovedať na hlúpe otázky o tetovaní

Lynsey zhromaždila zbierku tetovaní a piercingov za posledné desaťročie. Jej tipy na úpravu tela vychádzajú z osobných skúseností.

Je to pre každého, kto chce poznať odpovede na všetky hlúpe otázky o tetovaní, ktoré sa ho chcel v priebehu rokov opýtať..

Áno, sú to hlúpe otázky. Väčšina z týchto otázok, keď sú smerované na niekoho s tetovaním (obzvlášť ak žiadne nemáte), môže pôsobiť, že pôsobíte blahosklonne ******. Áno, vyhral som'nehovor to tu.

Keď sa ma tieto otázky pýtajú v bežných scenároch, snažím sa zostať výrečný, aj keď môžem'nehovorím, že mám veľkú trpezlivosť (pokiaľ otázky nekladú deti, pretože sa ich pýtajú zo skutočnej zvedavosti, nie preto, že sa pokúšajú byť nadradené alebo rozhodujúce).

Tak či onak, prečítajte si trochu cynismu a nádychu humoru, keď odpovedám na tieto otázky spôsobom, ktorý si dúfam pamätám, keď sa ma skutočne spýtajú.

budete-ľutovať-že-keď-ste-starší-a-iné-smiešne-veci-na-požiadanie-potetovaného-človeka

1. Budeš ľutovať svoje tetovanie, keď budeš'ste starší?

No v prvom rade ja'Nie som psychický, však? Ako môžem predpovedať, čo budem cítiť v konkrétnom bode v budúcnosti? Ty'sme čudáci, že sa vôbec pýtame!

Za druhé, snažím sa nikdy nič neľutovať, pretože to znamená, že v určitom okamihu ma tá vec urobila šťastným. Prečo ľutovať niečo, čo ťa urobilo šťastným??

Nakoniec môžem len predpokladať, že v čase, keď budem na dôchodku, sa môžem veľmi nudiť svojimi tetovacími návrhmi. To sa však dá povedať aj o mnohých ďalších častiach môjho tela. Môžem tiež očakávať, že už budem do tej doby chorý a unavený z rezervných pneumatík a z vrások!

Inými slovami, nežijem pre to, aby som bol starší. Mám podozrenie, že by som z nich nakoniec mohol byť unavený, ale sú mojou súčasťou a starnú rovnako potupne ako ja..

2. Ako bude to tetovanie vyzerať, keď ty'ste starší?

Absolútne otravné, že'šou! môžem'nehovorte, ako dobre tetovanie starne, ako skvele farba vydrží desaťročia alebo či sa všetko scvrkne alebo natiahne. Môžem však povedať jednu vec, ale určite nebudem mať modré plákanie a oblečiem si tvídový kabát. Budem to ďalej hojdať, aj ako babka!

budete-ľutovať-že-keď-ste-starší-a-iné-smiešne-veci-na-požiadanie-potetovaného-človeka

3. Bolia ťa tetovania?

Nie, vôbec nie. Je to to, čo chcete, aby som povedal, aby ste si mohli ísť po jednu??

Zamyslite sa nad tým; nechávate si ťahať ihly cez kožu, zatiaľ čo vibrujete vysokou rýchlosťou. Samozrejme, je to bolestivé!

Bolesť sa však dá vydržať. Prirovnal by som to k intenzívnemu popáleniu trením. Sami poznáte svoje vlastné úrovne tolerancie bolesti, a preto sa zamyslite nad tým, ako sa s bolesťou bežne vyrovnávate, a potom sa prihláste na 3-hodinové sedenie v atramentovom kresle..

Ešte jednu vec, na ktorú upozorním, je, že vaša metóda tetovania môže určiť, ako bolestivé je, a tiež umiestnenie tetovania, ktoré chcete. Väčšinu svojich tetovaní som nechal urobiť na stroji a jedno tradičné japonské tetovanie, pri ktorom som zaspal, takže by som rozhodne povedal, že tradičná metóda nie je't také bolestivé.

4. Čo si o tvojich tetovaniach myslia rodičia??

Úprimne povedané, ja nie'starostlivosť je jednoduchá odpoveď.

Ja nie'Nemám pocit, že by som potreboval niekoho, kto by mi potvrdil moje životné voľby tým, že sa mi páčia.

Ako už bolo povedané, moji rodičia obzvlášť podporujú môj zvyk tetovania. V skutočnosti mi pravidelne kupujú tetovacie poukážky ako narodeninové a vianočné darčeky a ja som skutočne zaplatil iba za pár vlastných tetovaní.!

budete-ľutovať-že-keď-ste-starší-a-iné-smiešne-veci-na-požiadanie-potetovaného-človeka

5. Aren't Vystrašili ste sa'niečo chytím?

Ty si? Ja'Hádam, že používate verejné toalety a dotýkate sa verejných vchodov pravidelne, potom pravdepodobne zdvihnite ruku a pošúchajte si oči/nos/ústa. Áno, ty'Teraz ste chorí a protilátky vo vašom tele tvrdo pracujú, aby sa uistili, že z toho nič nebude. Vitajte v zárodkoch. Sú všade.

Vážne, keď však príde na tetovanie, existuje skutočne jednoduchý spôsob, ako zaistiť, aby ste to neurobili't dostať Hep alebo AIDS alebo čokoľvek z toho: používajte slušného tetovača! Salón, do ktorého idem, je nepoškvrnený- keď vojdete, budete cítiť dezinfekčný prostriedok. Zariadenie je dôkladne vyčistené a autoklávované a ihly sú čerstvé z balíčka. Nemám absolútne žiadne starosti s ochorením spolu s mojím tetovaním.

Ak vás infekcia odrádza od získavania atramentu, urobte si malý prieskum o salóne a umelcovi, ktorého sa chystáte použiť. Nechcel by som'neodporúčam usporiadanie tetovania alebo podobného podujatia, jednoducho preto, že niekto, kto je ochotný zmiešať tetovanie s alkoholom v špinavom bare v okolí, môže príliš ľahko nechať ujsť ostatné štandardy.

6. Prečo by si to robil svojmu telu?

Z rovnakého dôvodu, ako si farbíš vlasy/trháš si obočie/holíš sa/používaš make-up/chodíš do posilňovne, dostaneš sa tam, kde som'idem sem.

Tetovanie podľa mňa vyzerá lepšie, a preto zvyšuje moje sebavedomie. Možno je to pre vás zvláštny koncept, ale verte mi, na svete sú čudnejšie veci!

7. Koľko to stálo? Trochu strmé, Wasn't to?

Jasné, naozaj dostanete to, za čo zaplatíte, a tetovanie nie je výnimkou. Za atrament možno zaplatím veľa, ale môžem si byť istý, že vydrží niekoľko desaťročí bez vyblednutia. Jedno z mojich tetovaní má už 12 rokov a stále je čierna!

Len preto, že tvoj kamarát's dedkom'Pes môže tetovať za 40 GBP za hodinu, to neznamená, že z toho dostanete dobré tetovanie. Pokračujte a naučte sa to sami.

8. Zamestná ťa niekto s tým tetovaním?

Vzhľadom na to, že som nezamestnaný iba 1 mesiac svojho dospelého života, nie, nejde mi o získanie zamestnania. Skvelé na mojich tetovaniach je, že ich môžem zakryť oblečením.

Podrobne som sa zaoberal tým, či by malo byť tetovanie povolené na pracovisku, a zistil som, že v zásade by nemal byť problém, pokiaľ nie sú urážlivé alebo nadmerné (t. J. Na tvári/ hlave/ rukách)..

Takže znova, prosím'Nepoužívajte to ako výhovorku, aby ste sa nenechali napustiť atramentom!

9. Viete to's Trvalý?

…Povzdych, áno.

Opýtaj sa

Neváhajte sa vyjadriť k akýmkoľvek ďalším otázkam, ktoré vám boli za tie roky položené (súvisiace s tetovaním) a na ktorých ste sa skutočne museli prestať smiať. Zdieľanie je starostlivosť!

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

© 2014 Lynsey Hart

Komentáre

Lynsey Hart (autor) z Lanarkshire 25. júla 2019:

Ahoj Peter, ďakujem, že si sa zastavil a zanechal komentár. Ja'm aherm, 30, ahermm kašeľ. A vôbec nemám v úmysle prestať. Mám aj 21 piercingov, ktoré sú tiež viditeľné, a zvažoval som ich vytiahnutie, aby vyzerali profesionálnejšie, ale zarazila sa moja tvrdohlavá strana. Na konci dňa záleží len na mojom vlastnom názore na moje telo 🙂

Peter 25. júla 2019:

Chcel som sa zastaviť a poďakovať za tento článok. Mám 32 rokov a nedávno som si dal urobiť druhé tetovanie. Verte či neverte, je to horšie, keď ste starší, pretože ľudia si myslia, že „by ste to mali vedieť lepšie“. Páčia sa mi vaše reakcie, sú však na mieste.

OCgirl 11. júla 2019:

Moja dcéra'priateľ chce tetovať rovnako ako moja dcéra, ale moja dcéra si to myslí'je to divné Čo'je zábavný spôsob, ako povedať – nie

Lynsey Hart (autor) z Lanarkshire 14. septembra 2018:

Ahoj Destinie, ja'nie som lekárnik, lekár ani chemik. Ja nie'Neviem nič o konkrétnych produktoch uzdravujúcich vaše tetovanie, okrem tých, ktoré som odporučil. Prepáč, môžem'nepomôže ti to.

Destinie 12. septembra 2018:

Práve som si dal nové tetovanie a nasadil som naň svoj hydratačný hydratačný gél na vodný gél Neutrogena, ktorý ho bude bolieť.

Lynsey Hart (autor) z Lanarkshire 30. novembra 2016:

Tam sú veľké slová múdrosti. Som závislý, ale peniaze mi bohužiaľ prekážajú, inak ja'd byť krytý. Zatiaľ mám 13 veľkých, ale rozhodne mám dostatok miesta na vyplnenie! Som vo fáze, keď moje ruky jasne vyzerajú, že idem po rukáv, ale je tu veľa medzier. Milujem svoje tetovania hlavne kvôli tomu, ako vyzerajú, a ako hovoríte, ja nie'Nestarajte sa o to, kto ich nemá rád: P Užite si svoje písanie!

Chanel Loock 30. novembra 2016:

Tento príspevok ma rozosmial! Nedávno som si dal prvé tetovanie k osemnástke. Moja umelkyňa povedala, že vidí, že som závislý na tvorbe. Múdre slová, pretože som si rezervoval ďalšie 3 a my'začal som diskutovať o rukáve. Môj priateľ miluje všetky moje tetovania a piercingy a moje šialené farby vlasov. Takže úprimne nie'Nezaujíma ma, čo ľudia hovoria o mojich tetovaniach. Niektorí fajčia, niektorí pijú, niektorí berú drogy, tetujem. Sú to jazvy po bitkách, nie faulová úprava. Zobrazuje to, čo cítite vo vnútri. Ty'doslova nosíš svoje srdce. Takže poserte všetkých tých, ktorí súdia. My nie'nestarať sa

Lynsey Hart (autor) z Lanarkshire 1. augusta 2016:

Ahoj Mollyruth, ďakujem, že si sa zastavil a zanechal komentár. Ja'Som prekvapený, že ľudia stále cítia potrebu opýtať sa ich !!! Viem, že pre niekoho to môže byť začiatok konverzácie, ale nikto sa nedostane tak ďaleko, aby si kládol také bežné otázky, na ktoré nás vždy prinúti odpovedať očami! A presne !!! Ak to vo veku 80 rokov nepotrebujete vidieť nahé, tak prečo by vás to malo zaujímať! hahaha

Mollyruth 26. júla 2016:

Milujem tento článok !! Vaše odpovede sú presne to, čo hovorím, keď sa ma pýtajú tieto otázky! Na konci dňa to'Nie je to ich telo, tak prečo by im to malo vadiť!

Lynsey Hart (autor) z Lanarkshire 7. júna 2015:

To'je to úžasný nápad 🙂 a ja'Som si istý, že to bude navždy cenený 🙂

levanduľaLáska z Filipín 7. júna 2015:

Budem mať symbol nekonečna s našimi menami a dátumom našej svadby…

Lynsey Hart (autor) z Lanarkshire 7. júna 2015:

Awww! To'je sladké obdobie na nafarbenie! Čo budeš mať? Chcem podväzkový pás svetlomodrým atramentom a tiež svoj snubný prsteň, ak sa niekedy vydám! skvelá pointa, tetovanie, ktoré je dobre premyslené, než aby sa robilo len preto, že je'sú trendy, nikdy nespôsobia ľútosť!

levanduľaLáska z Filipín 6. júna 2015:

moja snúbenica' má toho veľa .. ale nikdy mi to nerobilo starosti, keď som sa s ním stretol prvýkrát. Pre mňa je dôležitá osobnosť človeka, či je napustený atramentom alebo nie .. len aby ste vedeli, že plánujem. dajte sa tetovať aj po našej svadbe … Hádam nikdy nebudete ľutovať, že tetovanie, ktoré máte, má pre vás význam .. môj muž ho má na chrbte na rukách ako poctu svojmu otcovi..

Lynsey Hart (autor) z Lanarkshire 18. októbra 2014:

Ďakujeme za vaše komentáre a postrehy fpherj48! Myslím si, že úpravy tela môžu byť prehnané- je to zvyčajne symptóm telesnej dysmorfie alebo niečoho podobného, ​​ale vidím to tak, že vám to robí radosť.'je v poriadku!

Milujem, že máš tetovanie! Mám susednú pani, ktorá to neurobila'V skutočnosti si svoje prvé tetovanie nechala urobiť až do svojich 50. narodenín! Myslel som, že to bolo úžasné. Teraz má zadný diel! To'je tak cool!

A so zvedavosťou máš pravdu. Zvedavosť, ktorú zvládnem … Ale čisté opovrhnutie/ znechutenie skryté pod otázkou je väčšinou prípad väčšiny!

Suzie z Carson City 17. októbra 2014:

Určite máte niekoľko zaujímavých a realistických návratov k otázkam, ktoré si môžu ľudia položiť. Osobne si to myslím'Je dosť drzé klásť otázky alebo robiť zbytočné komentáre k niečomu, čo má s osobou'vzhľad alebo móda alebo voľba v obraze.

Položiť otázku založenú na záujme o niečo je jedna vec, ale väčšinou sa ľudia pokúšajú iba o pasívne agresívnu urážku..

Každému svojmu. Ja'som prababka, takže mi ver, že keď ti poviem, že niektorí ľudia prakticky omdlia, ak nosím niečo, čo odhaľuje moje jednoduché (pekné) tetovanie na ľavom ramene. To'je jediný, koho mám a to'je tam roky. Páči sa mi to. Ja'Som veľmi konzervatívny typ ženy, takže si myslím, že to ľudí šokuje, keď to prvýkrát uvidia.

Chcel by som však dodať … že sa mi veľmi nepáčia NADOBERANÉ tetovania a piercingy. V skutočnosti ma mrzí, keď vidím niektorých ľudí znetvoriť svoje telo a/alebo tváre.

To je niečo, čo by sa malo robiť vkusne ……. Skvelé centrum! .. Hore+++

About the author