Ako prvýkrát nastaviť tetovací stroj

Jason Goodrow, inak známy ako "Goodboy," je licencovaný tetovací umelec, ktorý sa vo svojich článkoch delí o svoje znalosti so svetom.

Návod na nastavenie tetovacieho stroja

Návod na nastavenie tetovacieho stroja

José Pinto cez Unsplash; Canva

Spoznajte svoj tetovací stroj

Nebudem biť okolo krovia, pokiaľ ide o stroj: Ak váš tetovací stroj nie je správne nastavený alebo ak body nie sú udržiavané kvôli dobrému spojeniu, budete mať sakra stresujúce obdobie..

Inými slovami, môžete'dobre tetujte, ak nemáte'neovládate základnú mechaniku svojho stroja. V tomto návode vám poviem, ako ho správne nastaviť, a návod ilustrujem obrázkami tetovacej vložky, ktorú používam. Ak máte po tejto lekcii otázky týkajúce sa nastavenia vložky, zanechajte komentár. Som licencovaný tetovací umelec a rád odpoviem na všetky vaše otázky.

Ako by mala vyzerať vaša výbava pred nastavením na tetovanie, ak máte autokláv.

Ako by mala vyzerať vaša výbava pred nastavením na tetovanie, ak máte autokláv.

Ako nastaviť stroj na podšívku

Pri nastavovaní tetovacieho stroja je potrebné vedieť niekoľko vecí. Nasledujú kroky, ktoré musíte vykonať pri prvom vyzdvihnutí zariadenia a zapnutí.

1. Skontrolujte šírku kontaktnej skrutky a prednej pružiny.

Pri strojoch používaných na obloženie by mal byť bod na kontaktnej skrutke a prednej pružine malý's šírka, bez ohľadu na to. Väčšina ľudí sa to naučí, ale ak tam musíte doslova vložiť drobnú korunu, aby bola dokonalá, urobte to.!

Vaša líniová práca môže tetovanie spôsobiť alebo zlomiť, preto sa uistite, že je šírka nastavená správne!

Dime-wide medzera vo vašej vložke by mala vyzerať takto.

Dime-wide medzera vo vašej vložke by mala vyzerať takto.

Skontrolujte svoje ihly & apos; tipy na frézy alebo spájku.

Skontrolujte svoje ihly' tipy na frézy alebo spájku.

2. Otvorte ihlu alebo tubu.

Ďalším krokom je otvorenie skúmavky. Či už'Ak je jednorazový alebo autoklávovaný, mal by byť zabalený. Ak ste vynechali tento krok, zastavte sa, pretože jednoducho neurobíte'nechcem riskovať, že budem mať šancu so špinavým vybavením.

3. Skontrolujte hrot.

Skontrolujte, či v zabalenom, vopred sterilizovanom ihle nie sú praskliny alebo nedostatky. Pozrite sa, či v skupine nie sú ohnuté ihly. Hrbole a ohnuté ihly spôsobia, že pokožka bude viac krvácať a atrament nebude správne prúdiť, čo môže spôsobiť komplikácie a tvorbu jazvového tkaniva. Ak uvidíte nejaké praskliny alebo ohyby, zlikvidujte ich a otvorte ďalšiu skúmavku.

Ihla v trubici s diamantovým hrotom.

Ihla v trubici s diamantovým hrotom.

Uistite sa, že očko na tyči ihly smeruje doľava.

Uistite sa, že očko na tyči ihly smeruje doľava.

4. Vložte rúrku do zariadenia.

  • Teraz, keď máte ihlu v skúmavke, ste pripravení vložiť skúmavku do zariadenia's otvorom pre rúrku. Uistite sa, že ste ho posunuli dostatočne ďaleko, aby ste mohli čiastočne dotiahnuť krídlovú maticu, ktorá spája tetovaciu trubičku a stroj..
  • Teraz chcete otočiť očnú slučku ihly doľava a potom vložte bradavku tyče kotvy. To zaisťuje, že ihlu správne nasadíte na tyč armatúry. Ak nie't, všimnete si, že pri tetovaní skutočne žiadny atrament nejde do pokožky, a tiež uvidíte oveľa viac krvi. Dávajte pozor na tento detail.
  • Potom zatlačte na tyč kotvy, aby sa hrot ihly vytiahol von z konca tuby. To vám pomôže určiť, ako ďaleko musíte nechať ihly visieť, aby ste získali správnu hĺbku nastavenú na prienik pokožkou. Spravidla nechajte hrot ihly vyčnievať sám o 1/16 palca … zvyšok by mal urobiť zdvih vášho stroja. Vaša ihla by nikdy nemala ísť do priemerného človeka viac ako 1/8 palca's dermálnou vrstvou.

Ak ty'nie ste si istí, či máte toto právo, potom nie't tetovanie na koži. Namiesto toho tetujte na tekvicu alebo melón. Melón vám poskytne prax a lepší vizuálny test toho, čo presne musíte s nastavením urobiť.

Na držanie ihly na mieste používajte gumené pásy správnej veľkosti. Pomôže to stabilizovať ihlu v skúmavke a pomôže to čistejšej línii.

Na držanie ihly na mieste používajte gumené pásy správnej veľkosti. Pomôže to stabilizovať ihlu v skúmavke a pomôže to čistejšej línii.

5. Uchopte dve gumičky.

Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je prevliecť dve gumičky okolo vášho tetovacieho stroja a ihly. Uistite sa, že gumičky sú umiestnené rovnomerne od seba, pretože to pomôže rozložiť rovnaký tlak na ihlu a stabilizovať akékoľvek chvenie, ktoré má ihla vo vnútri tuby, čím sa pri tetovaní vytvorí čistá a plná čiara..

6. Pripojte svoj klip.

Ďalej je čas pripojiť klip. Pozrite sa na fotografiu nižšie, aby ste videli, ako by mal váš stroj po inštalácii vyzerať.

Váš stroj, všetko je nastavené.

Váš stroj, všetko je nastavené.

Dobre, takže ste svoj tetovací stroj vopred vyladili nastavením skrutky kontaktného bodu a prednej pružiny na desetník's šírka. Skontrolovali ste a vložili ste ihlu. Vsuvku tyče kotvy máte na mieste a uistite sa, že očko k ihle smeruje k vašej ľavej ruke. Ty'pripevnili sme gumičky a klip. Gratulujem ti'zariadenie ste správne nastavili.

V mojej ďalšej lekcii budem hovoriť o nastaveniach napájania.

Video prehliadka vášho zariadenia

FAQ

Aká veľká medzera by mala byť medzi kontaktnou skrutkou a prednou pružinou?

Pri obložení by mal byť bod na kontaktnej skrutke a prednej pružine malý's šírka, bez ohľadu na to.

Čo robí? "prednastavte svoj stroj" priemer?

Znamená to nastaviť skrutku kontaktného bodu a prednú pružinu tak, aby'ste desetník's šírka od seba.

Akým smerom by sa mala očné viečko uberať?

Uistite sa, že očko na tyči ihly smeruje doľava.

© 2012 Jason Goodrow

Komentáre

anastacia gonzales 18. mája 2020:

Dobre, takže nedávno som dostal novú tetovaciu pištoľ, pretože moja stará nepracovala tak dobre ako kedysi … ale každopádne mám novú a mám pocit, že asi nie je postavená správne … keď sa idem uistiť, že moja Zrelá tyč a pružina sa zarovnávajú s mojou trubicou a kontaktným bodom, ktoré sú takmer úplne vypnuté. Môžem spustiť zbraň, ale vec s kontaktným bodom je ako trafiť pravý okraj pružiny, čo mám robiť

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 1. januára 2020:

Skvelé počúvať … Trpezlivosť so strojom … Stabilná rýchlosť robí obrovský rozdiel … Ovláda, aká je čiara tenká alebo široká … Čím pomalšie idete, tým širšiu čiaru idete rýchlejšie, tenšie a viac, oslabte svoje riadky

Luke Dorrington 30. decembra 2019:

Ďakujem za tieto tipy, ktoré mi skutočne pomohli. Bojoval som so slabými čiarami a po dodržaní vašich rád si myslím, že to bola buď moja rýchlosť ruky oproti rýchlosti stroja, alebo moje nastavenie bolo nesprávne tak či tak, teraz je to oveľa lepšie. Ďakujem ešte raz

Mike 06.09.2019:

Ahoj. Veľmi sa mi páčia a oceňujem vaše hodiny tetovania. Mám problémy s efektívnym fungovaním môjho stroja a som si istý, že keď si prečítam, ako na to. Nalaďte môj stroj pomocou medzery v šírke medzi prednou pružinou a kontaktnou skrutkou, tieto problémy zmierni. Som však zvedavý, keď je moja kontaktná skrutka na jednej o'poloha hodín, pružina nie je presne zarovnaná s koncom skrutky, pružina je potom asi o osminu palca za kontaktnou skrutkou. Je toto v poriadku? Ja'Nie som si istý značkou a modelom svojho tatového stroja, myslel som si, že je to vložkový stroj, ale teraz si nie som istý. Ďakujem mnohokrát.

Zackery Bell 24. apríla 2019:

Potrebujem pomoc s nastavením mojej novej tetovacej pištole……

hamish 09.04.2019:

koľko ihiel je 3RL

Kris Shanahan 16. februára 2019:

Vždy som kreslil a veľa ľudí mi hovorilo, aby som investoval do tetovacej pištole. Nehodnotím sa ako ostatní, ale s mojimi synovcami nie je divu- dostal som svoju prvú zbraň- najskôr zaplávam, btw, ak nechceš vidieť málo kris'práca – volá sa Kris Pyatt na FB a insta, @pyattart – je geniálny!

Kimber 18. decembra 2016:

Milujte svoj materiál, porozumiete veľkosti ihiel a tomu, čo od nich môžete očakávať?

Gary 28. marca 2016:

Akú fľašu môžem použiť na zelené mydlo?

DeezyDuzIt 23. decembra 2015:

Aká veľkosť je štandardná ihla??

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 14. júla 2015:

Jednoducho musíte stlačiť prednú pružinu nadol na tyč kotvy, pri tom trochu spadnete z uvoľnenia napätia … majte na pamäti, že môžete mať smolu a budete môcť to urobiť iba raz … ak to urobíte nesprávne, musíte vymeniť celú sadu pružín.

Charlie 14. júla 2015:

ako oslabím pružinu?

Jason Goodrow (autor) zo štátu Washington 19. októbra 2013:

Mohlo by to naznačovať, že napätie vo vetvičke je príliš silné a možno budete musieť oslabiť dotyk pružiny … dúfam, že to pomôže

mercedes 19. októbra 2013:

Keď sú kontaktná skrutka a predná pružina od seba vzdialené ako desetník, stroj vyhral'zapnúť … nemali by't dotyk pri tejto šírke, je to správne?

About the author

Adblock
detector